Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nove teme, da ili ne?

Ići dole 
+2
Nastija
Suncica5
6 posters
AutorPoruka
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySre Jun 20, 2012 9:34 pm

Imajuci u vidu da je ovaj podforum manje posecen a da sam primetila da na forumu ima dosta trudnica, kao sveza mama resila sam da otvorim par tema o kojima ja razgovaram sa nekoliko svojih drugarica koje su takodje novopecene mame jer mislim da ce u nekom narednom periodu kad sadasnje trudnice postanu mame biti nekoj od koristi.

Zbog toga pozivam sve mame, sestre, tetke, ujne, komsinice, bake i sl. koje su imale iskustvo ili su cule nesto o temama koje cu postaviti da napisu ono sto znaju jer verujte mi kada postanete roditelj svakodnevno u svojoj glavi vrtite puno pitanja i zaista puno znaci kad mozete sa nekim ili pak negde da pronadjete odgovor na neko od njih.

Naravno pre nego sto pocnem sa otvaranjem tema zelim da pitam moderatore kao i forumasice da li im se dopada ova moja ideja i da li zele da ovo ucinim?

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySre Jun 20, 2012 9:36 pm

Meni se dopada,moze da bude veoma korisno.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySre Jun 20, 2012 9:50 pm

Odlična ideja Nove teme, da ili ne? 650269930 Samo napred!
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySub Jun 23, 2012 11:46 am

Podržavam! Biće od velike koristi! Nove teme, da ili ne? 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySub Jun 23, 2012 8:06 pm

naravno,Suncice,otvori koju god temu zelis bez ustrucvanja! Nove teme, da ili ne? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySub Jun 23, 2012 9:27 pm

Ok. Ja cu stavljati sve one teme oko kojih sam imala polemiku sa svojim prijateljicama a to su sigurno teme sa kojima ce se svaka mama suocavati. Iznosucu svoje misljenje i iskustvo ( pored sina zivela sam sa sestrom zetom i ucestvovala u odgajanju njihovo troje dece kao i misljenje pedijatara sa kojima sam razgovarala.

Naravno, kao sto sam i na pocetku rekla, ocekujem da ce se sve veci broj devojaka ukljuciti u pricu na ovom podforumu.

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptySub Jun 23, 2012 10:05 pm

Samo da napomenem da cu teme uvoditi onako kao mi koja padne na pamet, a zbog obaveza oko bebe nekad mozda novih tema nece biti ni po par dana.

Pa da pocnem... Nove teme, da ili ne? 650269930)))))
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptyNed Jun 24, 2012 2:47 am

zvonci ::
Suncice, jedan predlog - otvori i neku temu vezanu za negu porodilja: npr. nega grudi ili kako se ponasati nakon carskog reza i sl.
Naravno kad budes imala vremena Nove teme, da ili ne? 1071211947 Inace da te pohvalim za ove teme do sada, super su! Nove teme, da ili ne? 650269930

Ljuvi malog švrću Nove teme, da ili ne? 1934295607

Hvala puno... jedan poljubac i za sve vas od nas dvoje.

Hocu naravno... kako mi sta pada na pamet ja cu da otvorim a vi se pridruzite u kometarisanju... sto vise tema to ce forum biti interesantniji a samim tim i bice sve vise korisnika.

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptyNed Jun 24, 2012 3:33 am

zvonci ::
Ih, pa vec smo napredovali oho Nove teme, da ili ne? 650269930 A ovaj deo ce posebno zaziveti u narednim mesecima, posto je bas dosta trudnica na forumu Nove teme, da ili ne? 364988687

Suncice, idete li negde na letovanje ove godine?

Bas zbog tog sto sam primetila da ima dosta trudnica ja i jesam odlucila na uvodjenje novih tema... sve one ce uskoro imati dileme i razmisljati o svemu sto budem pisala.

Planirali smo da idemo na ohridsko jezero ali odustali smo posto su bebacu krenuli zubici pa je malo nervozniji a malo nam je nezgodno i zbog putovanja jer on u kolima spava najvise sat vremena i onda skace i gleda kroz prozor, vrti se, da slucajno nesto ne propusti. Imamo vikendicu na Zlataru, idemo tamo s vremena na vreme pa nam to dodje kao letovanje.

pozzzzz
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptyNed Jun 24, 2012 3:55 am

Suncice, koje si godište? Nešto ne mogu da se setim da si negde napisala.
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? EmptyPon Jun 25, 2012 9:03 pm

*cinderella* ::
Suncice, koje si godište? Nešto ne mogu da se setim da si negde napisala.


`79.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nove teme, da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove teme, da ili ne?   Nove teme, da ili ne? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nove teme, da ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nove teme
» Propustena prva pilula iz nove kutije
» Teme i urednici
» Jeanine pilule
» Banovani clanovi,zakljucane i obrisane teme

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Forum za mame-
Skoči na: