Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Abortus Za/Protiv

Ići dole 
+13
StormZ
~Lovely~
kajlina
Ivana
Lara
Nina87
Jeci
Bella
Lus
*cinderella*
vitaaaaa
Iva
Nastija
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyČet Jun 28, 2012 5:35 am

Nina87 ::
Nastija ::
I one koji vec imaju po sestoro sedmoro dece a niko nigde ne radi,ali takvi se uglavnom ne odluce za abortus,nego rode armiju dece pa posle traze pomoc od drzave.
Jao, kako me nerviraju takvi ljudi, o cemu oni razmisljaju uopste, znaju da 7,8 djece nece moci prehraniti, nehumano skroz...I onda idu od televizije do televizije i zale se.
Takve ne mogu ni da gledam! Abortus Za/Protiv - Page 2 3594525493 Ja sam za abortus ali ne kao sredstvo kontracepcije,nego u nuznim prilikama.Ja opet smatram da devojka ili devojcica (mnogo ima maloletnickih trudnoca),nikako ne moze sama da podigne dete u uslovima kada nema ni zavrsenu skolu,nema novac,na stranu pomoc roditelja,ja barem to sebi nikada ne bih dozvolila.Smatram da dete treba roditi kada sve to pozavrsavas i imas koliko toliko osnove uslove za zivot.E sad,mi opet mnogo prozivamo klinke koje to sebi dozvole,ali sta sa zenama u zrelijim godinama kojima je to kao dobar dan?!One su po meni jos gore.Pored svih sredstava kontracepcije u danasnje vreme,kada cak to vise nije ni tabu tema broj izvrsenih abortusa je opet nenormalno visok.Ajde kome se jednom desi,ali niko mi ne moze reci da se moze desiti jos 3,4,5 puta.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyČet Jun 28, 2012 6:03 am

Nisam za abortus,ali ako se desi da do trudnoce dodje putem silovanja,i to u ektremnim slucajevima,onda mozda...

A ovako sto se neko glupira i zatrudni pa posle kuka abortus,a nikakve zastite nije bilo tolikom odnosa,to je...†
Problem je u drustvu,maloletna deca budu trudna mnogo rano,bez ikakvih mogucnosti da podizu to dete,a niti ga zele.Nisu ni informisana dovoljno da znaju koje su posledice svega toga i nacini da se zastite od toga.Mnogi od njih misle da je trudnoca jedina "opasnost" po njih.
Svakako nisam za abortus,ali mozda je nekad bolje i to nego da dete umre od gladi,postane masovni ubica i jos mnogo toga.

ps:Nemojte sad da me napadate,ne mogu da se prepirem oko ovoga,niti zelim,svako ima svoje misljenje,ja sam ga izneo.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyPet Jun 29, 2012 10:17 pm

ja jesam za abortus,da sam ostala trudna u proteklih par godina od kad sam seksualno aktivna abortirala bix sigurno..jer mogu ja da spavam sa nekim za ciji karatkter ne mislim da je najsjajniji ali ne bix mogla decu da mu radjam ali xvala Bogu nije bilo potrebe za time.Sada posto nemam sex ne brinem :)Ne osudjujem zene koje su abortirale,osudjujem one koje su rodile gomilu dece a nemaju cime da ix podignu,to mi je vise neodgovorno i sebicno nego abortus,jer svaki dan gledam takvu situaciju,zenu koja je rodila troje dece alkoxolicaru koji je tuako i prodao svu njenu imovinu,aj da je jedno,nego troje...sad je on mrtav,ona sama sa tom decom,a deca gladna! ali bukvalno gladna.Njena deca pate zbog njene gluposti,to je grozno
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptySub Jun 30, 2012 7:22 am

ja jesam za abortus,ako se desi neplanirana trudnoca,a devojka nema uslove za to dete niti ga zeli...osudjujem samo devojke koje ne koriste zastitu,pa kada zatrudne trce na abortus...pa nije to sredstvo kontracepcije... Abortus Za/Protiv - Page 2 2089373836
sebicno mi je radjati decu koja nemaju nikakvu buducnost,ni osnovne uslove za zivot (hranu,kupatilo...),ali isto tako i zene koje imaju uslova za dete ,ili vec imaju decu,ali ne zele dete da im ne bi oduzimalo vreme,a ne koriste zastitu... Abortus Za/Protiv - Page 2 3260462037 (nazalost i to sam cula ...)
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyUto Mar 12, 2013 10:05 am

Kako me samo nervirate sa tim GLASNO PROTIV ABORTUSA :/ A to je samo zato sto ste povrsni ljudi i eto,vi ste imali tu srecu da vam se to ne desi. Ja jesam za abortus ako je situacija bezizlazna,kao sto je u mom slucaju bilo.Ali NISAM za ako zena sebi dozvoli da opet ostane trudna i onda opet ode na abortus.To za mene nije zena,nego jedna neodgovorna kucka.Jednom moze da se desi,hajde,glupa,mlada,ama desilo se...Ali valjda,ko se jednom vrelim mlekom opece i jogurta se plasi....Imam jednu poznanicu,abortirala svega 7x za svojih 25 godina,a nikad nije htela dete ds rodi,kaze mlada je..A *khm* se kao zecica bez zastite. Jednom je abortirala u 4.mesecu,sekli su mi glavu,ruke,noge...Pricala mi je njena tetka jednom kada su bile u svadji.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyUto Mar 12, 2013 9:26 pm

Jao strasno, pa ako je neko toliko neodgovoran onda ne treba ni da ima odnose. Razumem to desilo se, zalomilo ti se tako pa devojka zatrudni jednom, mozda dva puta ako je bas veliki baksus pa sledeci put kondom pukne ili sta vec, ali da ne koristis uopste zastitu pa posle zatrudnis i trcis ko zna koliko puta na abortus ... Poznajem devojku koja je dozvoljavala svom momku da svrsi u nju ali svaki put kada su imali odnose, i devjka zatrudnela. Posle je pricala ne znam kako se to dogodilo, pa makar i da su prekinut snosaj koristili kao metodu ali ovo mi je bas glupiranje. Ona se hvala bogu nije odlucila na abortus nego je rodila bebu, ali ima dosta devojaka koje su abortirale i nastavile po svome ... Osudjujem Abortus samo kada ga devojke koriste kao metod kontracepcije, sve ostalo je licna stvar. Ja bih se npr. ozbiljno zapitala da li imam dovoljno uslova da tom detetu obezbedim normalan zivot, posto zivim u jednosobnom stanu, niko od mojih ne radi, samo otac od decka, mada postoje ljudi koji imaju mnogo manje, ali to je kao sto rekoh licni izbor.
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyPet Mar 15, 2013 1:30 am

Moja sitacija nije na zavidnom nivou,radi samo muz i da nam nase majke ne pomazu mrak bi nas progutao.Ali,hteli smo dete,nebitno kako,snacicemo se...Tako i bi,ide nam dobro,nema se za razbacivanje,ali nas Aki ima i vise nego sto treba!!! Sve se moze ako hoce da se radi!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 EmptyPet Mar 15, 2013 3:49 am

meya,ako pitanje nije neprijatno ili previse licno,nemoj pogresno da me shvatis,ali zasto si ti abortirala ?
skoro sam cula da je devojka moje godiste,poznanica,zatrudnela i hoce da rodi dete...podrzavaju je majka i sestra,otac je napustio kada je bila mala,od decka takodje ima podrsku (on je dosta stariji ) i od njegove porodice...medjutim,ona je stvarno talentovana i ide u muzicku,vec godinama osvaja samo prve nagrade,uspesna je i ide sa starijom generacijom u razred...sledece godine je planirala da upise akademiju,moze da bira,ali to ce sve morati da odlozi,ili napusti zbog bebe...vec je pocela da place na punoletstvima,jer zna da jos dugo nece moci da ide,i naravno dok svi piju,ona mora da pazi i sta jede da joj ne bi bilo muka...decko joj stvarno pomaze i nagovorio je da ide jos u skolu,jer joj se stomak tek od skoro samo nazire iz profila...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus Za/Protiv   Abortus Za/Protiv - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Abortus Za/Protiv
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pilule - za i protiv
» Irigator - za i protiv
» Dijeta protiv depresije
» Kreme protiv bora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Abortus-
Skoči na: