Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Akademija debelih

Ići dole 
+14
Bella
Iva
Lara
Yo**
Lus
bevana
Romanticna
inda
Jeci
vitaaaaa
Ivana
Nastija
StormZ
sanja
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Sep 13, 2012 11:04 am

Poslali su ih kuci,pa nakon mesec dana ce se videti ko je odoleo iskusenju i nastavio da mrsa.Znam da Milos i Laza nisu prosli u finale,a najvise su smrsali,bas se videlo da su razocarani,Milos posebno cak je i rekao nesto tipa da je sve smesno a posebno ovaj sow.Znam da je Marija prosla i onaj mali covek sto je kao loptica,sto je igrao u onoj predstavi Romeo i Julija.(jbg ne znam im imena svima) Rolling Eyes

http://www.flickr.com/photos/ethnogym Evo slika pre i posle!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Sep 13, 2012 7:05 pm

jesu oni oslabili svi,neko vise,neko manje,ali se to zbog pocetne tezine ne vidi puno.

jesnmo svi mnogo ocekivali od svega toga,ali nije zdravo ni ono Milosevo-oslabio je valjda 46kg za 10 nedelja....i sto je `najbolje` nije usao u finale.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Sep 13, 2012 8:22 pm

a koji je bio kriterijum za finale?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Sep 13, 2012 8:59 pm

kriterijum je debilan,kao i ceo sou-u finale su usli oni koji su najvise oslabili TE nedelje. Shocked
znaci,ispao je milos koji je te nedelje oslabio nesto malo (valjda 1,1kg),a to sto je oslabio 46 kg ukupno se ne vazi.a u finale je usla aleksandra koja je oslabila sigurno 20-ak kilograma manje od njega!

logicno je bilo da u finale udju oni koji su procentualno najvise oslabili.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyPet Sep 14, 2012 8:43 am

svasta.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptySub Okt 13, 2012 10:06 am

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptySre Okt 31, 2012 10:11 pm

sta bi sa ovim?ko je pobedio?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptySre Okt 31, 2012 11:01 pm

pobedio je Velimir (laza).ne znam koliko tacno je smrsao,ali jeste dosta.
valjda je kod kuce smrsao 20 kg za mesec dana.

a ne znam da li je tacna informacija koju sam negde procitala da mu nisu dali obecanih 100000 eura,nego krstarenje. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptySre Okt 31, 2012 11:05 pm

hvala Akademija debelih - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Nov 01, 2012 12:46 am

Da,nagrada je bila samo krstarenje,iako je on pre urucenja nagrade pozvao Milosa i (pff sad sam zaboravila,zensko je u pitanju), i rekao kako ce sa njima podeliti novcanu nagradu.Kad ono- krstarenje,nema novcane nagrade.
Meni pobednik jako bolesno izgleda,smrsao je bas bas,ali se nadam da je zdravstveno ok.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Nov 01, 2012 12:54 am

i meni je jako lose izgledao.
i sigurno da nije zdrav.kaze da je ekstremno malo jeo ,a ekstremno puno vezbao.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 EmptyČet Nov 01, 2012 1:02 am

Kaze da je stalno bio u kontaktu sa doktorom.Mada meni ceo program akademije debelih nije po pravilima,niko nista nije ispostovao.Produkcija ih je zeznula za nagradu samo tako,pobednik se izgleda izgladnjavao do besvesti,a pravilo je da se mrsa zdravo,a ne da se organizam muci i obroci preskacu.Nadam se da pink nece praviti vise nijedan sow program jer sve sto naprave sfusere i upropaste.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Akademija debelih - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Akademija debelih   Akademija debelih - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Akademija debelih
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: