Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kolica

Ići dole 
+4
Suncica5
nanchika88
Natalla
*cinderella*
8 posters
AutorPoruka
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Kolica   Kolica EmptySub Jul 14, 2012 9:03 am

Trudnice i mame, za koja kolica ste se odlučile? Da li ste birale (ili ćete birati) boje koje mogu i za Kolica 1934295607 i za Kolica 3117615499 ? Šta je zaista bitno, na šta obratiti pažnju kada biramo kolica? Planiram da ih kupim u ponedeljak.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptySub Jul 14, 2012 9:20 am

Mi smo baš dugo gledali i birali koja ćemo kolica i na kraju smo uzeli Chipolino Ultra plava. Tada sam bila pred kraj osmog meseca oprve trudnoće, a plava smo odabrali ne zato što smo čekali dečaka, nego su nam se ta najviše dopala. Gledali smo da imaju nekoliko položaja naslona, da imaju veliku korpu ispod, da nisu teška i da se lako sklapaju i da ne buu skroz plastična, već da im konstrukcija bude aluminijumska. Da se ručke okreću u dva pravca, da se lako sklapaju i rasklapaju, da imaju nosiljku/sedište za kola koje se montira na kolica. Dobili smo uz njih i torbu za mamu, navlaku za noge za hladne dane i za kolica i za korpu i onaj najlon za kišu. I da ne budu preskupa, tada smo ih platili 17.000 + 5.000 sediše/nosiljka, sada im je već pala cena.
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyPon Jul 16, 2012 5:30 am

Mi smo uzeli Cam Pretty Cross u prljavo rozoj boji.

Pošto smo dobili autosedište,a nosiljku već imamo, rešili smo da damo možda malo više para za kolica,ali da ne budu iznad 35000.
Za ova smo se odlučili jer sedište može da se montira u obe pozicije, ima podesivi naslon za dete od rođenja do 3 godine,duple točkove ...
Boju je birao tata za devojčicu,a ja sam htela krem ,da budu univerzalnija,ali me je ubedio na kraju. Nije drečava roza boja,više je kao meso boja,pa može da prođe i kao univerzalnija Kolica 20348227
PS. Imaš neka u planu? Sad bi mm rekao kako sam prostudirala sve modele na tržištu Kolica 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptySre Jul 18, 2012 1:15 am

*cinderella* ::
Trudnice i mame, za koja kolica ste se odlučile? Da li ste birale (ili ćete birati) boje koje mogu i za Kolica 1934295607 i za Kolica 3117615499 ? Šta je zaista bitno, na šta obratiti pažnju kada biramo kolica? Planiram da ih kupim u ponedeljak.

Meni su nekako najuniverzalnije teget i zelena boja... a pri tom je i teget super za odrzavanje.

Uopste po meni je bitno da kolica budu stabilna i jaka, a to zavisi od kvaliteta tockica tj. one plastike koja ih drzi... ako je ta plastika slaba onda ce i kolica kratko trajati. Takodje ono sto ja mislim da je dobro jeste da se uzimaju kolica sa cetiri a ne sa tri polozaja jer taj polulezeci polozaj je veoma koristan posto izuzetno rano bebu mozete da stavite u taj polozaj jer njoj on prija i zbog lakseg varenja mleka a i svakako joj je lepsi vidik iz tog polozaja nego iz lezeceg.
Bitno je i da ne budu teska za sklapanje i za nosenje... posebno ako zivite u stambenoj zgradi i morate da ih nosite uz stepenice.

I sad ima nekih dodataka koji nisu neophodni ali dobro dodju... npr. sto veca korpa ispod sedista, postolje za flasicu ili casu koje se nalazi kod rucki, takodje neki kao dzepic a spoljne strane gde se moze staviti neka sitnica, navlaka u slucaju kise.
Mi imamo dva modela kolica, jedna imaju sve sto sam nabrojala a druga ne i zbog toga smatram da ma koliko nesto bila sitnica ( kao npr. pomenuti dzepic sa spoljne strane) verujte mi da je nekad mnogo lakse ako ta sitnica postoji.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyNed Avg 12, 2012 7:46 am

Zaboravila sam da vam napišem za koja kolica smo se odlučili. Kupili smo Jungle, ona uz koja ide nosiljka. Ne okreće se ručka, ali se nosiljka fiksira tako da beba gleda u mene dok je u njoj. Kolica imaju tri položaja, ali u njima će biti kad već malo poraste, verovatno kad već bude mogao da sedi. Korpa je velika, ima kod ručke postolje za čašu, kao i jednu kutijicu sa poklopcem u koju mogu da ubacim ključeve i mobilni. Imaju aluminijumsku konstrukciju. Sivo-narandžasta su i koštala su samo 11500din. Mana im je to što nemaju onu navlaku za nogice zimi i nemaju ono za kišu. Znate na šta mislim. Kolica 650269930
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyNed Avg 12, 2012 11:56 pm

Mislim da ono za kišu imaš u DM-u,da sam čitala da to tamo ima. A uzmeš neko lepo ćebence da je u tonu sa kolicima i eto navlake Kolica 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyPon Avg 13, 2012 3:55 am

Da, viđala sam to za kišu po prodavnicama. Mislim da smo super prošli za te pare. Jedva čekam da ga malo provozam. Kolica 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyNed Feb 03, 2013 11:20 pm

Planiramo da kupujemo kolica za Joku,imate li neki savet?Jer ja apsolutno nemam pojma kakva postoje,kakva treba da izaberemo...Ja bih neka koja mozemo duze da koristimo,ne planiram da ih menjam na svakih par meseci Kolica 650269930
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Kolica Empty
PočaljiNaslov: ..............   Kolica EmptyNed Feb 03, 2013 11:44 pm

Svima preporučujem model kao što mi imamo. E,sad, on ima i nultu (skroz ravnu) poziciju. Nama je ortoped rekao da je sa puna 3 meseca stavimo za jedan nivo više (ne znam da li ej kod vas to praksa) pa možda ne moraš uzimati neka sa nultom pozicijom. U svakom slučaju, ostaće i za drugu bebicu Kolica 1071211947
Ovo su naša - http://shop.aksa.rs/cam-kolica-pretty-cross.html ali u boji prljavo roze!
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Devojke, mame i buduce mame - oprez!   Kolica EmptyPet Feb 15, 2013 1:31 am

bla
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyČet Apr 25, 2013 9:01 am

Ja sam gledala da kolica budu neutralne bele boje,jer planiramo jos dece.Vazno mi je bilo da kolica imaju one prednje tockice koji se mogu okretati,jer sam cula druge zene kako se zale da su se presle kad su kupile kolica sva sva 4 tocka koja se ne okrecu. Treca stvar koja mi je isto bila bitna je to da sam htela da kolica budu od kao nekog koznog materijala da mogu obrisati vlaznom krpom kada se uprlja,sve zbog toga sto zelim sacuvati za drugo dete. Tako da sam se odlucila za kolica bele boje od "koznog" materijala,marke "Emmaljunga"...Kostalo je 760eur. Sediste za auto smo dobili na poklon.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica EmptyPet Apr 26, 2013 2:21 am

ја сам имала ова, иста марка, иста боја. А у питању су дечак и девојчица.

Kolica Aaaaaaari
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kolica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolica   Kolica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kolica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Forum za mame-
Skoči na: