Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 2:47 am

Devojke ovde mozemo pisati o svekrvama-bivsim,sadasnjim,buducim,potencijalnim,kako se slazemo s njima,sta nas nervira,kako ih iskulirati...i lepo ih izogovarati Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 2:52 am

Zasto mi se cini da ce posete na ovoj temi oboriti rekorde Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:04 am

moja svekrva je bila idealna zena dok sam se ja zabavljala sa sinom,mi smo bile u stanju da satima razgovaramo sto uzivo sto telefonom,stalno nas je jurila da se skrasimo i vec jednom vencamo,kupovala mi je poklone,davala mi od svake penzije dzeparac,bila sam ubedjena da sam prava srecnica jer se ona razlikuje od drugih svekrva.
Cim smo objavili veridbu krenuli su problemi.


Poslednji izmenio Nastija dana Sre Jan 23, 2013 10:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:06 am

hahhaha,odlicna tema! posecivacu je redovno!
ja sad odoh kod svoje potencijalne,pa vam se uskoro javljam kako sam prosla! Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:34 am

Joj Nastija...U ovome sam se prepoznala,takva je i moja potencijalna,ko zna u sta ce se posle pretvoriti.Mada je meni nezamislivo da se pretvara.U principu ne znam sta imaju od toga,ako me ne volis pokazi mi to odmah,a ne na pocetku kuco maco,a posle sve najgore.I da,pomirila sam se sa deckom,tako da jos uvek imam i nju kao potencijalnu svekrvu.Navodno ona mene voli,kaze decko sad kad smo se posvadjali ona je stalno pitala za mene (pitam se sto me nije nazvala ako je tako).Vecina prica koje znam su bile takve kao tvoje,izgleda sam i ja iste sudbine Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:40 am

Ima i izuzetaka,mozda ti se posreci.Moja drugarica i njena svekrva su najbolje drugarice,majka moje drugarice zivi u inostranstvu,dodje par puta godisnje,a svekrva joj je druga majka,zaista im zavidim.
Ja sam znala da necu biti u savrsenim odnosima s njom ali da ce me toliko izludjivati nisam ni slutila.
Toliku dvolicnost stvarno ne mogu da podnesem.Najsmesnije os svega sto joj je nedavno moj muz reko da mi sve prenosi i da se ne glupira vise da preda mnom prica jedno a pred njim drugo jer ja nisam glupa.Sad je sva jadna toliko joj je neprijatno,a ja bas namerno svaki dan idem kod nje ili zivkam telefonom,a ona sva mazna,ceka unuce,jedva ceka da ga gnjavi,da se ja pitam ne bi joj dala da mom detetu pridje ni na metara kamo li da ga pipka onako znojava,bljak.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:43 am

ovo je trebalo u ljubav,emocije... posto se mnogo vole i izazivaju jake emocije. Svekrve :(((  364988687

a ti iva predlozi svekru da obrati paznju na zenicu. ocigledno da joj seks nedostaje pa da se malo smiri.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:47 am

Pa namerno nisam htela tamo jer ko jos voli svekrvu


Poslednji izmenio Nastija dana Sre Jul 18, 2012 10:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:48 am

Uf.........
mama mog dečka je užasna žena. ko swe seća, zna da ona ruča uvek u 2, i rođendan svog sina je tada slavila iako radi do 5, i sve goste je zvala od 2. Jelo se ono što je drugi mlađi sin hteo. Svekrve :(((  2164293255

Dalje, moj otac privremeno radi u drugom mestu, i vikendima dolazi u grad. Ona me zove na slave, njen rođ., muževljev rođ, pa i USKRS kada moj tata može da dođe da mene i mamu obiđe, i još se isčuđava što ne mogu da dođem kod nje na ručak.

Sina zove za sve i svašta, sve im on završava po kući, i po gradu, jer žive na periferiji i žao im da daju pare za BUS ili da pale kola. Mlađi sin ima 25 godina, studira celu večnost, ne daje ništa od ispita a nije na budžetu, i on znate nikad ne može ništa do grada-da kupi na pijaci nešto, plati račune, isl, već moj dečko, iako znaju da se npr. sprema na službeni put, idemo u pozorište ili drugo. Taj mlađi sin nema nameru da radi, niti ga njegovi teraju, mog su terali da radi kad je obnovio gosdinu, iako je bio na budžetu, i proganjali ga bukvalno da se što pre zaposli nakon diplomiranja, iako ovde takve profile ne traže, i katastrofa je za posao, a on je tražio da radi bilo šta. Da vam ne pričam šta je sve radila, skoro ga isterala iz kuće pale

Dalje, za slavu, pred živim i zdravim užem, je meni rekla: e pa sledeće godine snajka vi da slavite. Napominjem da me zove snajka od 1. dana naše veze, i da zna da ja to ne volim, i da joj u kuću ušla nisam 5 nedelja i došla sam zbog slave jer me je momak molio.

Svog sina je terala da TRČI u pauzi na poslu (kod privatnika znate nema pauze, al eto) da bi smršao! I da nosi u tegli čorbu! I nikada mu ne napravi neku pitu isl. da nosi za doručak na posao, ali mlađem sinu sprema po narudžbini, a znate, on iz tog naselja, ma iz dvorišta, ne mrda.

Znate sada kakva je.

Vrhunac gluposti je sledeći ( a propo darova Svekrve :(((  634406980 ). Došla ja onako kod dečka, i ona iznosi neki paketić da mi da. Ja neću, dećko je vraća, a ona otvara: GAĆE!!! Svekrve :(((  3499814433 Neotpakovane, XXXXXXL veličine, bele i drap, veeeeeeeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pamučne i NJENE od pre Hrista.

I razvlači i kaež: taman će da budu kad se opweru. Ja se iznervirala i vičem neću! Nisam nosila tolike gaće kad sam imala 25kg viška pa neću ni sad! Ona me nečuje... i daje ih u ruku, i tako je sišla nasmejana niz stepenice... affraid

Mi smo to spustili na pod, i ušli u sobu.

Ja slušam Ivu, i znam da je ova ista njena svekrva. Voli svadbe i darove kao Nastijina, eto, mogu da se druže Svekrve :(((  3761817831 , ima da zanoveta i zvoca, seljanka je po manirima, ne znam..... Meša se pomalo u našu vezu, evo mi smo više od godinu dana zajedno, i rešenje cele porodice je da joj se sklanjaju. Ja ne mogu......

Md zna da me iznervira, ali zbog nje sam u stanju i da raskinem. Znate, ja sve nisam ovde napisala, ima nešto u starijim postovima, a nešto mi je i prosto neprijatno da napišem, ne biste ni poverovale.

Cmok svima, sad mi je mnogo lakše!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:51 am

ironija nastija. Svekrve :(((  1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 3:59 am

Ma znam,tema je vise za kantu za otpatke


Poslednji izmenio Nastija dana Sre Jan 23, 2013 10:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 9:45 am

oho hoooo,moja ''omiljena'' tema Svekrve :(((  326513241 samo sto ja mogu da vam pricam i o njegovoj majci i o ocu.
ona zena nije zla,ali je nepazljiva i nema meru.lupi nesto i ne razmisli da li to nekog moze da povredi.briga je sta drugi misle,i sta cini svojim recima i postupcima (takva je prema svima).verovatno se secate cuvene izjave da cu morati na vantelesnu oplodnju,jer 5 godina nismo uspeli da napravimo dete Svekrve :(((  634406980 ili na pocetku veze uzme slike mog decka sa mora,gde se grli sa nekim devojkama i stavi na regal.pa mi kaze ''ja necu dete da ti cuvam,imas majku da ti pomaze''.kad njegov brat i devojka jedu i ostave mrve i prljave tanjire,ona mene zove da pokupim,jer po njenim recima ja sam pedantna,a oni su aljkavi (zato oni nista ne moraju da pipnu,a mi sve).posebna zabava je da uzme stvari koje misle da nam vise ne trebaju i da da nekom drugom.tako je meni nudila carape druge snajke.mnogo voli da skuplja kese i praznu ambalazu.to gomila u jednoj sobi i niko ne sme da se usudi da baci.nikad ne cisti,pegla,riba,a retko kuva-zato me nervira kad mi kaze ''jedva sam cekala da mi dodju snajke da rade umesto mene'' Rolling Eyes najgore od svega je sto nju nicim ne mozes da povredis,i da joj dopres do mozga.sta god da kazes i uradis ne mozes da je uvredis,ili navedes da razmisli.
dalje Svekrve :(((  650269930 najstariji sin je zasticen kao beli medved.onda ide brat blizanac,pa ogromna praznina pa ovo cigance od mog decka Svekrve :(((  364988687 evo sad je blizanac u procesu seljenja,i ona prica sta ce sve da mu kupe za stan,i da mu daju iz kuce.decko pita ''a nama'',a ona: ''za vas nema nista.kupujte sami'' Svekrve :(((  650269930


njegov otac je posebna prica-non stop vice ,posebno voli da galami kad imaju goste.kad mu je dosadno onda ide kroz kucu i dvoriste i trazi koga moze da cacka.bezobrazan je prilicno,i u fazonu je ''ja sam se mucio u zivotu.sad cete vi da se mucite''.jednom se desilo da smo seli da rucamo,i decko nije hteo da pristane na neki posao koji mu je on predlozio ,i covek ustane uzme serpu sa stola i kaze ''e onda ne mozete vise da jedete ovde''.ja od tad nisam sela da jedem kad je on tu,a decko kaze da to traje vec godinama.nervira me kad histerise kad sinovi kasnije odu da rade,a ranije se vrate.on bi ih izrabljivao po 20 sati dnevno (inace oni rade nezavisno od njega.ali on samo voli tu pomisao da oni nisu kuci).ili vice kad uzmu slobodan dan.kao da imaju 15,a ne 31. Rolling Eyes i nikad nista nije dovoljno dobro uradjeno za njega,uvek svemu nadje manu. on nam nije ni cestitao veridbu,i pravi se da se nista nije desilo.


mozete misliti kakvi su kad zena njihovog najstarijeg sina nije bila ovde 3 godine.jednom godisnje posalje muza i dete u posetu,ona ne dolazi uopste.tako su i pred njom pravili scene i svasta su joj pricali.jedino ''srednjoj'' snajki ne smeju ni da zucnu,jer blizanac toliko krene da histerise kad se samo pomene njeno ime,a kamoli da joj se neko obrati, da se kuca trese (on je na oca Svekrve :(((  650269930 )

ja se sad smeskam dok vam ovo pisem,ali tad kad su se te stvari desavale isplakala sam suze i suze.cucete jos od mene,ovo sam se setila na prvu loptu,a ima hiljadu situacija Svekrve :(((  650269930



Poslednji put izmenio bevana dana Uto Jul 17, 2012 11:12 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 10:22 am

Auuu,za sad ja mogu biti zadovoljna onda Svekrve :(((  364988687 Bevana,nisam znala da ste vereni,u svakom slucaju cestitke i dobre zivce za situacije koje slede Svekrve :(((  650269930 Ovo za vestacku oplodnju je bas degutantno Svekrve :(((  634406980
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 10:36 am

ajaaaaooo ,citam ovo i affraid ..
Ako cu i ja biti takva Svekrve :(((  1130183300 `oma!
Da li ste se i vi nekad zapitale kakve cete biti, dace Bog, svekrive?
Ja jesam i kazem za sebe da cu biti najbolja na svekrva na svetu Svekrve :(((  2100916089
a cist primer. moja koleginica ima sina od 4 god. i nesto smo se dotakli teme svekrva, gde je ona otvoreno rekla "Ja decu vise radjati necu, a prema snajki cu biti najgora"..al sam je tad napusila..aajaaooo! Sram da je bude!

p.s. SVEKRVE ZABORAVLJAJU DA SU I ONE JEDNOM BILE SNAJKE... Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 10:48 am

Sister u pravu si potpuno! Svekrve :(((  364988687 Ja cesto mami kazem,ne daj boze da imas sina,kakva bi ti opasna svekrva bila.Mada ona nije u fazonu da nekog mrzi,nepostuje bez razloga,nego je onako ostra kaze sta misli pa ti se posle pusi Svekrve :(((  364988687 Ja ako budem nekad svekrva nadam se da necu biti kao ove vestice vec spomenute,uvek kazem da ono sto ne bih volela da meni neko radi ne bih ni ja drugome.E sad,zavisi,iskreno i nas zena ima svakakvih,ako mi sin bude neki muto morace mama da reaguje ahahahha (e sad sam predaleko otisla) Svekrve :(((  3637366612 Svekrve :(((  3739580032
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 11:24 am

hvala lovely Svekrve :(((  650269930

imam i ja neke situacije,kao sanja,koje me sramota da napisem.Svekrve :(((  650269930 jedino me vadi sto ona nije jaka licnost,a doduse i ne pokusava da bude po njenom.otac pokusava,ali decko i dalje tera po svom.

znam decka kome je majka zabranjivala da kupuje poklone devojci,i da prima bilo sta od nje,jer su oni studenti i ne zaradjuju svoj novac.i on joj je uvek kupovao neku sitnicu,a ona njemu samo nesto sto brzo moze da se potrosi (kozmetika i tako to.odelo ne,jer ce majka da primeti kad pere Svekrve :(((  364988687 ),a prvi put kad je devojka dosla kod njih u kucu,sacekala je recima ''koja je svrha njene posete''.ima svega,zato volim da cujem da se neka devojka lepo slaze sa svekrvom.

inace,moja porodica mog decka drzi kao malo vode na dlanu,i polome se da mu ugode kad dodje.meni je to normalno,a kod njega luda kuca.

a kakva cu ja biti-ima vremena.iskazivanje emocija mi nije jaca strana,tako da grljenja i cmakanja sigurno nece biti.mnogo sam radoznala-to zna da smeta ljudima.ako do tad budem sa ovim deckom racunam na njega da smiri potrebu da guram nos svuda Svekrve :(((  364988687 Svekrve :(((  2713627830 sve u svemu, obostrano postovanje je najbitnije.


Poslednji izmenio bevana dana Uto Jul 17, 2012 8:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 12:52 pm

nisam verovala dok sam sve citala...i ja posle mislim da je moja baba najgora svekrva na svetu...sada ste me utesile...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyUto Jul 17, 2012 11:53 pm

Ijaoj... Nastija, Sanja, Bev, Iva Svekrve :(((  941308610 i ako sam jos nekog zaboravila ko pritom ima ocajnu svekrvu Svekrve :(((  941308610

Za sada... pa mama mog decka je super prema meni. A kad sam u blizini njegovog caleta neprijatno mi je, imam taj osecaj kao da je malo dvolican, sad je sve fino fino, a kad se okrenem svasta da naprica.
A njegova mama je upoznala moje, dosla jednom nesto i moja mama je pozvala unutra na sokic (moji ne piju kafu) i bas su fino popricale...

Kaze decko posle kad je dosla kuci bila je sva srecna ceo dan Svekrve :(((  364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptySre Jul 18, 2012 7:13 am

Ja necu prebacivati ovo oko prezimena ovde, da vam ne bih bezveze zatrpala postove. Na ovoj temi cu vam se pridruziti kad odem za SLO.
A sad savet za sve buduce snajke: SAMO DJONOM!
Ne verujuem da ja to pisem, ali ako odmah prvi put ne pokazete zube (kad ste same i kroz osmeh) da zna gde joj je mesto, ima da nagrabusite kao ja.
A ja od jutros znam kako cu sa njom. Krvi cu joj se napiti svaki put kad mi da i najmanji povod za to.
Jeste da misilte i poznajete me kao romanticnu, finu i dobru, ali gospodja mama ce me upoznati kao djavola. I ni malo mi nece biti zao zbog toga. Samo je cekam, sad vec sa sadizmom.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptySre Jul 18, 2012 11:07 am

Iva postaje Svekrve :(((  2440589525 ili je to ona druga strana skorpija - mislim da si to u horoskopu, ako se ne varam. Svekrve :(((  650269930 Salim se malo, samo ostro!
Kad sam vec na ovoj temi, ja nisam udata, je li, ali eto, moja mozda-buduca-svekrva je divna. A i momkov otac takodje. Ja sam zadovoljna za sad Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptySre Jul 18, 2012 10:08 pm

Moj muz je zakljucio posmatrajuci nase prijatelje i rodjake da su uvek u svakom braku bolji ljudi roditelji zenske strane a da ovi sa muske uvek prave neke probleme.
Ja sam juce ceo dan provela kod svekrve,posto je prebacivala da kod mojih idem stalno a kod nje nikad pa joj se smeje komsiluk.Udovoljila sam joj i divno sam se provela,zena je naspremala sve i svasta za jelo,tretirala me ko princezu,kad sam zaspla ona je bacila frotir preko mene da ne nazebem.I kao vrhunac svega,dala mi je pare da kupim sebi haljinu za svadbu jer mi je ona koju sam htela da nosim tesna i kratka pa da je ne brukam verovatno.I tako sam ja dobila haljinicu Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyČet Jul 19, 2012 2:29 am

hahaha nastija, ti si super prošla Svekrve :(((  650269930

ja se na moju uopšte ne žalim, super je žena, baš lepo razmišlja, slažemo se oko većine stvari, prezadovoljna sam Svekrve :(((  650269930 a tek što je lepa Svekrve :(((  650269930 i baš drži do sebe, što ja jako cenim..nadam se da se neće promeniti Svekrve :(((  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyČet Jul 19, 2012 3:02 am

Da,posle ovoga nema smisla da se zalim,bar dok me ne iznervira sledeci put
Nazad na vrh Ići dole
Kalla

Kalla


Broj poruka : 76
Datum upisa : 14.03.2012

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyČet Jul 19, 2012 4:02 am

moja svekrva menja raspolozenja kako vetar duva,jednog dana je dobra vila a drugog zla vestica
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  EmptyČet Jul 19, 2012 4:16 am

Ono sto sam ja videla kao primarnu osobinu kod moje svekrve do sad je prenemaganje i sebicluk preko svake mere. Ona bi sopstveno dete izbacila na ulicu samo da je njoj ugodno i toplo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 1 od 23Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: