Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uticaj seksa na pocetak menstruacije

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptyUto Jul 24, 2012 7:45 am

Pozdrav svima!

Citala sam po internetu da seks moze da utice na menstruaciju u smislu da ako se ima odnos u toku menstruacije, tokom orgazma materica vrsi kontrakcije pa se krv ubrzano izbacuje sto dovodi do toga da menstruacija krace traje.
Da li vazi da ako se ima odnos 3-4 dana pre ocekivanog pocetka menstrualnog krvarenja te iste kontrakcije materice dovedu do toga da menstruacija porani tih 3-4 dana?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptyUto Jul 24, 2012 8:34 am

hm,meni se desavalo kad imam odnos pred kraj menstruacije, da se krvarenje malo pojaca.za ovaj tvoj slucaj nisam cula i mislim da to nema uticaja.
a nije strasno ako ti je poranilo toliko.desava se.ne mora svaki ciklus da bude isti.
je l` ti uobicajena menstruacija-obim krvarenja,boja?
ako se brines,uradi test za svaki slucaj.tako ces biti mirna.
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptyUto Jul 24, 2012 8:38 am

Nije mi se to desilo, sve je u redu, nego sam nekako povezala da ako se te kontrakcije desavaju u toku orgazma, mozda moze zbog njih menstruacija da porani par dana... Prvi put spavam sa novim deckom, nisam jos sigurna kakvo misljenje ima o kombinaciji seks+menstruacija, ne bih zelela da se desi da mi porani ako imam odnos 2-3 dana pred ocekivanu menstruaciju pa da ostane krv na krevetu...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptyUto Jul 24, 2012 9:06 am

aaaaaaaaaaaaaaa,tako! Uticaj seksa na pocetak menstruacije 650269930
ma nece,sve je ok!
a menstruacija je normalna stvar koja, ma koliko da ti je tacna,ne mozes da predvidis uvek tacno u dan!nema potrebe da ti bude neprijatno zbog toga ako se nekad desi!
opusti se i uzivaj! Uticaj seksa na pocetak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptyUto Jul 24, 2012 10:05 am

Hvala ti Uticaj seksa na pocetak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptyUto Jul 24, 2012 10:03 pm

Meni se par puta desilo da u toku odnosa dobijem ili neposredno posle njega,ali otprilike u ocekivanom terminu.
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptySre Jul 25, 2012 3:49 am

Nastija, sta radis kada dobijes u toku odnosa, je l' neprijatno?
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptySre Jul 25, 2012 4:10 am

nista posebno,odem u wc i stavim ulozak
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptySre Jul 25, 2012 6:53 am

Joj meni bi bilo malo neprijatno kad bih dobila u toku odnosa. Jeste da to nije mnogo krvi tad kad pocne, ali ipak Uticaj seksa na pocetak menstruacije 402532072
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije EmptySre Jul 25, 2012 7:54 pm

Meni nije bilo neprijatno,s tim momkom sam bila 3 god.A i sta ima da ti bude neprijatno,to je prirodna stvar i ne zavisi od tebe.A ako ti je vec glupo ti izbegavaj odnose u vreme kada treba da dobijes.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Uticaj seksa na pocetak menstruacije   Uticaj seksa na pocetak menstruacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uticaj seksa na pocetak menstruacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sex za vreme menstruacije
» Izostanak menstruacije
» Odlaganje menstruacije.
» Kasnjenje menstruacije
» Krvarenje van menstruacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: