Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rekreacija

Ići dole 
+3
Iva
sanja
pufnasta
7 posters
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Feb 29, 2012 6:52 am

Devojke cime se bavite u slobodno vreme a u cilju rekreacije? Rekreacija 650269930

Ja trenutno ozbiljno razmisljam da krenem na aerobik, a inace vozim sobni bajs i povremeno radim vezbe Sanje Marinkovic.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Feb 29, 2012 6:57 am

preporučujem ti vežbe Jillian Michaels.
imaš 30 days shred koje traju pola sata http://www.amazon.com/Jillian-Michaels-30-Day-Shred/dp/B00127RAJY. ili njen Banish fat http://www.amazon.com/Jillian-Michaels-Banish-Boost-Metabolism/dp/B001NFNFN0... kardio sa elemetima kik boksa, bez tegova...
Radim naizmenično jedno pa drugo sa danom pauze...
nakon 3 nedelje se VIDE rezultati.
Ona je vodila The biggest loser, i sa njom vežbaš bukvalno dok ne padneš sa nogu. Nema stajanja, srce kuca punom parom, i vežbaš sve mišiće!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Feb 29, 2012 7:07 am

Ja sam krenula na tae bo.Mozda nisam normalna, jer nisam nista ozbiljno vezbala godinama, ali ja ne volim dosadne vezbe i nesto sporo.Tako da mi je tae bo sa boks vrecama odlican.Za sve koji imaju visak negativne energije, i visak kilograma, toplo ga preporucujem.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Feb 29, 2012 7:44 am

Iva, posto pretpostavljam da si ti Ivahad sa proslog foruma, gde si krenula na tae bo?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Feb 29, 2012 8:35 am

Jesam, Ivahad.I tamo su me svi zvali Iva, a i meni se vise svidja,pa kad vec mogu da biram.
Poslala sam ti odgovor u porukama.Samo proveri da li ti je stiglo.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Feb 29, 2012 11:10 pm

Ja najvise volim teretanu, mozes da iskombinujes sve vrste vezbi koje su ti potrebne. Isla sam ranije i na step aerobik i na spining, na prvom nisam zapazila apsolutno nikakav efekat, a drugi mi je bio izuzetno naporan i dosadan, tako da dugo nisam ni izdrzala. U teretani lepo iskombinujes prvo traku, zatim vezbe snage za kriticne delove tela i rezultat ne moze da izostane Rekreacija 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyUto Mar 06, 2012 12:27 am

da li neko ide na zumbu? ja vec duze vreme planiram da krenem.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySre Mar 07, 2012 3:31 am

Meni se zumba mnogo dopada, ali iz nekih drugih razloga ne mogu da idem. Rekreacija 650269930

Edit: Hehehe, sad sam se raspitala, postoji jos jedna grupa zumbe u mom gradu tako da mogu da idem. Rekreacija 407633263 Rekreacija 3802759599
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyPet Mar 09, 2012 6:57 am

pufnasta ::
Devojke cime se bavite u slobodno vreme a u cilju rekreacije? Rekreacija 650269930

Ja trenutno ozbiljno razmisljam da krenem na aerobik, a inace vozim sobni bajs i povremeno radim vezbe Sanje Marinkovic.
Pufnasta,koliko vozis vremenski bajs?ja sam iskukala dok ga nisam kupila,a sad kacim torbe na njega....
A te vezbe -je l' si kupila cd ili....?On me izluuuudjuje,ali mi se cini da su vezbice ok.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyPet Mar 09, 2012 8:14 am

Bajs vozim u proseku nekih 30 minuta, zavisi kako kad imam vremena i koliko se umorim, ali mi je cilj da odvozim tih 30 minuta, sve preko toga je bonus.Rekreacija 650269930
A cd sa vezbama sam kupila, ali mislim da mozes da nadjes negde na netu da ih skines. Vezbanje traje 20 minuta, obuhvata vezbe zagrevanja, vezbe za odredjene grupe misica i vezbe opustanja. Prvi put kad sam vezbala cinilo mi se sve vrlo lako, na kraju sam se samo malo umorila, ali sam zato imala bas jaku upalu misica posle 2-3 vezbanja. Meni se svidjaju njene vezbe zato sto ne zahtevaju neki veliki prostor i ne zahtevaju nesto puno vremena. Inace ni ja je ne volim. To je program vezbanja fitnes instruktora Marije Savic Sreckovic, a Sanja Marinkovic ga samo odradjuje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyPet Mar 09, 2012 8:17 am

i jel ima efekta bajs?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyPet Mar 09, 2012 8:28 am

Imao bi bajs efekat da ja promenim neke svoje druge navike, da ne jedem kad god sam gladna i sta god mi se jede, da pazim sta jedem, koliko jedem, ali posto nista od toga ne radim bajs ima efekat da ne budem velika kao medved. Nije pohvalno ali je tako, kazu da "merak nema cenu", a ja kazem da je ima.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyPet Mar 09, 2012 8:40 am

je l' se oznojis dok ga vozis?mislim da nemam vise pitanja Rekreacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
...jedina...




Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.03.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySub Mar 10, 2012 6:37 am

pufnasta ::
Imao bi bajs efekat da ja promenim neke svoje druge navike, da ne jedem kad god sam gladna i sta god mi se jede, da pazim sta jedem, koliko jedem, ali posto nista od toga ne radim bajs ima efekat da ne budem velika kao medved. Nije pohvalno ali je tako, kazu da "merak nema cenu", a ja kazem da je ima.

Ivana ::
je l' se oznojis dok ga vozis?mislim da nemam vise pitanja Rekreacija 650269930
Da oznojis se ali mora da se pazi sta jedes,ja volim cokolau i sve sto je slatko Rekreacija 650269930 tako da nemogu da smrsam ugojila sam se 3 kg i moram da smrsam 5kg tako da moram da poradim na vezbanju cim malo otopli iciu da trcim i da se stalno setam necu sedeti u kuci po ceo dan
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptySub Mar 10, 2012 9:35 am

Ivana, zavisi od intenziteta vozenja, nekad se oznojim a nekad ni malo. Postoje pantalone od najlona namenjene za brze znojenje, koje su odlicne, kad se obuku dodju do ispod grudi, a duzina im je do ispod kolena, i bas daju dobar efekat, ja njih koristim za brzo hodanje ili setanje.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija EmptyUto Dec 11, 2012 2:42 am

Deka faca Rekreacija 3980218871 . Koliko su mi kul ti stariji vitalni ljudi, oni koji vremenom ne postanu namcori, nego se bore da i to sto im je od zivota ostalo prozive najbolje sto mogu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rekreacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Rekreacija   Rekreacija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rekreacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Sport i ishrana-
Skoči na: