Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kvrzica kod prepona

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 10:26 pm

DEvojke, mnogo sam uplasena. Pre par dana sam primetila na preponama (blize otvoru gde piskimo) kvrzicu velicine graska, kao podkozno nesto kad napipam okruglo je, debljine pa nekih 5 milimetara... vrlo malo boli kad pretisnem. Mnogo sam uplasena No citala sam da u najgorem slucaju moze biti tumor, u najblazem limfovni cvorovi a urasla dlaka pretpostavljam da nije, jer dlaka na tom mestu viri i vidim je. Ne znam sta da radim. Celu noc nisam mogla da zaspim od kako sam to procitala. Drugarica me tera da idem kod ginekologa sutra, preksutra ali nikad nisam bila...a seksualno sam aktivna od pocetka ove godine. Ima li neka slicna iskustva? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 10:40 pm

Da nije slucajno bradavica u pitanju? Znas kako izgleda? Ili bas kao potkozna bubuljica? Rado, kakav je to stav o ginekologu? Trebala si jos jutros da odes. Kao seksualno aktivna devojka treba da ides na redovne ginekoloske preglede, a ti vec uveliko imas seks, a nisi bila. Knjizicu ili pare u ruke, u zavisnosti od toga da li ides kod privatnog ili drzavnog, i sutra pravac kod lekara. Neka ti odradi kompletan ginekoloski pregled, usput neka ti pogleda to. Nije to nista strasno verovatno, kakav tumor. Ali mora lekar da pogleda. Opusti misice, razmisljaj o necem lepom i brzo ce da prodje pregled. Malo je neprijatno, ali nije bauk. Devojka koja ima redovan seks moze i mora da ide kod ginekologa.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 10:53 pm

Podkozno je, ne vidi se ovako, samo kad se napipa...pa ne znam Rolling Eyes ma icicu kod drzavnog, ali znas kako, ipak je prvi put pa samo odlazem, ali moracu...samo da vidim kad radi moj doktor (isla sam pre iz drugog razloga na ultrazvuk) pa cu da odem...i frka mi je bas, Kvrzica kod prepona 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 11:01 pm

verovatno imas neku bubuljicu ili su ti se malo upalile limfne zlezde ,sigurno nije nista strasno Kvrzica kod prepona 364988687
zasto do sada nisi isla kod ginekologa ? Kvrzica kod prepona 2882617104 Kvrzica kod prepona 451624781
poslusaj LU, mene i drugaricu i pravac kod ginekologa Kvrzica kod prepona 650269930 ako ti je lakse povedi drugaricu Kvrzica kod prepona 364988687

meni se prosle godine pojavila slicna kvrdzica,ali sam ja znala da je to urasla dlaka,isprala kamilicom 2puta i resila sam problem do kraja dana Kvrzica kod prepona 650269930 ako mislis da nije to,nemoj ni slucajno da diras,sacekaj da ti ginekolog to pogleda Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 11:04 pm

Ok, hvala vam Kvrzica kod prepona 650269930 icicu sutra, moram Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 11:04 pm

Mozda je neka zlezda u pitanju. Bez lekara mozemo samo da nagadjamo sta je. Danas proveri kad radi. Nemas razlog da cekas, ni da se stidis, jedino cega treba da se stidis jeste to da ne ides kod ginekologa u 21. veku. Ne odnosi se samo na tebe. Ginekolog ce lepo to pogledati, videti sta je, da li treba neko lecenje ili ne. To je lekar kao i svaki drugi, nije bilo ko, pa da te zagleda, lepo uradi svoj posao, ti mirna i zadovoljna iz ordinacije i eto. Nista to ne boli, skines se, legnes na sto, stavis noge gore, postoji jedna spravica koja se zove spekulum, to ce polako da ti stavi u vaginu, kad je postavi, ima neki kao srafcic, kojim se taj spekulum rasiri, rasiri zidove vagine, da on lepo ima pregled i sve vidi. Nista ne boli, bitno je da si opustena, dises duboko, i mislis o necemu lepom. Neprijatno je donekle, ali nista strasno. Mozda ce malo da te zagolica, ako ti bude uzimao briseve onim stapicem, ali to je nista,nije cak ni neprijatno. Onda pomocu srafcica skupi spekulum, izvuce ga iz vagine. Stavi ti prst u vaginu, a drugom rukom radi palpaciju, odnosno, opipava ti spolja, preko stomaka, jajnik, matericu i jajovode, da vidi da li mozda postoji neka cista, da li te boli. I to je to. Traje par minuta, a za tvoje zdravlje ima ogromno znacenje. Ne smes da budes neodgovorna. Ne plasi se. Kvrzica kod prepona 650269930 I javi kako je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 11:07 pm

Iscupaj tu dlacicu, moguce je da se koren upalio. Ja imam problem sa urastanjem dalaka, pa ti kazem iz iskustva. Stavi malo oblog od vruceg caja kamilice, pa ako ne spadne do sutra pravac kod ginekologa.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 11:10 pm

Lu Salome hvala na detaljnom opisu Kvrzica kod prepona 650269930 nadam se da cu biti opustena Kvrzica kod prepona 364988687 Bella pokusacu ali sutra svakako moram da odem, za svaki slucaj Rolling Eyes Hvala vam Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyNed Jul 29, 2012 11:44 pm

nejbolje ce ti sve objasnoiti doktor,ali,99% sam sigurna da nije nista strasno u pitanju.
mnogim devojkama se to desava !
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyPon Jul 30, 2012 5:13 am

Dogovorila sam se sa najboljom drugaricom da idemo zajedno ujutru. I ona ce da se pregleda. Prezivecuuu Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyPon Jul 30, 2012 11:47 pm

kako je bilo na pregledu ? Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyUto Jul 31, 2012 12:56 am

Bila sam jutros. Ne mozete da verujete koji sam baksuz. Dobila sam!!! Jos ja nisam ni provalila, otisla sam i cekala u cekaonici, i odem do wc-a od treme, i imam sta i da vidim...posto sam vec predala knjizicu usla sam kod doktora i rekla mu to, on mi je reko cim mi prodje da dodjem na pregled, pogledao mi je to i rekao da je urasla dlaka. Mnogo mi je laknulu sto nije neka zlezda ili ne daj boze tumor. Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyUto Jul 31, 2012 6:08 am

e, to se i meni redovno desava. pravo imam taj prblem. boli sacuvaj boze! a najgore sto se desi na preponama, pa me stezu gacice. i onda kad sazri samo se iscedi. videces, nemoj da panicis Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyUto Jul 31, 2012 8:54 am

Yo, malo mi je laknulo. Malo pre sam napipala i cini mi se da se dosta smanjilo. Uh kad nisam umrla. Ja i moje crne misli Kvrzica kod prepona 364988687 pomislila sam da nije tumor daleko bilo. Bas sam se isprepadala. Jedva cekam da mi prodje ciklus da odem na detaljan pregled.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyUto Jul 31, 2012 9:10 am

vidis da smo bile u pravu Kvrzica kod prepona 124630516 mozes da isperas kamilicom i brze ce proci Kvrzica kod prepona 650269930 obavezno da posle odes na detaljan pregled Kvrzica kod prepona 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptyUto Jul 31, 2012 11:28 am

I mislila sam da je dlacica, upale se one tako a da je ni ne vidis, i sama imam taj problem, ali na nogama. Moja sestra je par puta imala bas to sto ti opisujes, pomogla joj je flogocid mast da izvuce upaljenu dlaku, pokusaj sa tim ako ne izadje za par dana. Mada ne mirise bas najprijatnije Kvrzica kod prepona 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona EmptySre Avg 01, 2012 5:13 am

HVALA VAM Kvrzica kod prepona 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvrzica kod prepona Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvrzica kod prepona   Kvrzica kod prepona Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvrzica kod prepona
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Depilacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: