Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Probojno krvarenje i Jeanine

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyČet Avg 02, 2012 10:54 am

Devojke pomagajte, opet mi se javilo ovo probojno krvarenje, a za dva dana krecem na odmor i ne znam sta da radim. Ovo mi je druga kutija i opet mi se na pola table pojavio braonkasti iscedak koji mi taaako ide na zivce. Ne znam sta da radim, prvih godinu ipo dana dok sam ih pila nikad mi se to nije desavalo. I kad sam napravila pauzu od 3 meseca i opet sad pocela da ih pijem to se pojavilo, da li je moguce da je to ponovo adaptacija na pilule i ako sam ih koristila pre toga? Sta cu da radim na odmoru, kako to da zaustavim pojma nemam. Jel ima neko neki savet ili je imao slican problem?
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyČet Avg 02, 2012 11:22 am

Ma nisam zabrinuta i prosli put kada sam otisla zbog toga rekla je da je to privikavanje na pilule. Nego me uzasno nervira jer ne znam kad ce da jurne, a ne mogu da nosim vise uloske po ovoj vrucini. A hocu da obucem kupaci i odem na plazu i ne razmisljam o tome. Kakav sam baksuz, cak sam i razmisljala da prestanem da ih pijem, ali ne mogu na pola kutije.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyPet Avg 03, 2012 9:42 am

ako prekines e onda ce ti bas da jurne! a sta mozes? Koristi tampon. Sta da ti kazem, nista ti drugo ne preostaje!
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyPet Avg 03, 2012 10:37 am

Prestaje polako, do nedelje se nadam da ce skroz prestati. Poslednja solucija mi je tampon ako bas ne prestane.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyPon Avg 06, 2012 6:45 am

Danas i juce sam se kupala, juce sa tamponom danas bez. Medjutim primetila sam malo pre da iscedak vise nije braon nego crvenkast i po malo mi samo ostavi trag na papiru i gacicama. Da nisam nesto zeznula? Malo teze sam stavljala tampone pa ne znam da se nisam povredila mada ne znam da li moze od toga? Ja umesto sad da uzivam brinem zbog svega i svacega, a stomak me boli po malo i ne mogu da skrenem misli sa toga...
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyNed Dec 23, 2012 7:55 am

Pijem Jeanine vec dugo, nesto manje od godinu dana. Probojno krvarenje mi se javljalo u prvih nekoliko meseci, mada dan kada mi pocinje krvarenje retko kad je fiksan, bude nekad dan ranije, nekad u 3. ili 4. danu pauze, nekad su krvarenja slabija, nekad jaca.
Sada sam htela da odlozim menstruaciju, i posle poslednje pilule iz pakovanja sam odmah uzela prvu iz narednog, medjutim, istog dana mi se javilo probojno krvarenje i blagi bol u stomaku nalik menstrualnom.

Ne znam da li da nastavljam sa pilulama, jer bih da odlozim menstruaciju za jos koji dan (ili da sastavim pakovanja?), ili da prestanem sa njima pa da dobijem sad kad mi bas i ne odgovara...(a da pritom moram da budem zasticena)? Sta saveyujete?

Ovde su praznici, do doktorke ne mogu da dodjem jos 10ak dana, a tada cu verovatno da promenim pilule, ove nerugularnosti sa Jeanine me brinu...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyNed Dec 23, 2012 8:37 am

Nikako ne prekidaj sa pilulama! nastavi da pijes kutiju, verujem da ce ti se to probojno regulisati!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyNed Dec 23, 2012 10:00 am

probojno krvarenje je moguce kod spajanja kutija,i ne treba da te brine.

sto se prestanka tice,mozes da pijes ili onoliko pilula koliko dana zelis da odlozis mens.,ili mozes celu kutiju da popijes.u svakom slucaju,pravis pauzu 7 dana,pa kreces sa novom kutijom.
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyNed Dec 23, 2012 10:17 am

Lus i bevana, hvala na odgovorima.
Zabrinulo me je sto je krvarenje pocelo jedan dan nakon poslednje pilule iz pakovanja, sto je opet cudno, jer uglavnom bude dva dana posle, nekad i tri. To mi je nekako prerano, pa sam pomislila da ne preterujem sa produzavanjem na sledecu kutiju. U svakom slucaju, nastavicu, a posle mozda i promenim pilule.
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptySre Dec 26, 2012 11:44 pm

opet ja, i posle 4 dana, krevarenje nije prestalo, cak sam imala i menstrualni bol, kao da nisam ni produzavala sa uzimanjem pilula, a uzimala sam ih sve vreme (nisu jake da zaustave menstruaciju?). Mislim da je najbolje da i dalje nastavim i sastavim dve kutije, kao da se nista nije desilo?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyČet Dec 27, 2012 2:51 am

ja bih tako uradila Probojno krvarenje i Jeanine 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptyČet Dec 27, 2012 10:53 am

sa svakim pilulama mozes da odlazes mens.ne postoje slabije i jace sto se toga tice.ja sam odlagala sa jeanine,sve je bilo ok.
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine EmptySub Dec 29, 2012 5:53 am

da, znam, radila sam to ranije, ali ovoga puta kada sam sastavila dva pakovanja nista se nije promenilo, krvarenje koje sam imala trajalo je i bilo slicno mestrualnom, i desilo se kada sam ocekivala menstruaciju, tj dan ranije. Nastavicu sa drugim pakovanjem do kraja, ali me stvarno zacudilo sto to spajanje pakovanja nije delovalo, pa me zabrinulo da li sam uopste zasticena sve ovo vreme...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Probojno krvarenje i Jeanine Empty
PočaljiNaslov: Re: Probojno krvarenje i Jeanine   Probojno krvarenje i Jeanine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Probojno krvarenje i Jeanine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: