Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Veš

Ići dole 
+6
inda
*cinderella*
~Lovely~
bevana
Bella
pufnasta
10 posters
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Veš Empty
PočaljiNaslov: Veš   Veš EmptySre Feb 29, 2012 8:04 am

Devojke, kakav ves volite? Koje marke vesa najcesce kupujete? Koje materijale volite? Kakav ves nosite u posebnim prilikama? Veš 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptySre Feb 29, 2012 11:28 pm

Ves kupujem uglavnom u Woman's secretu, imam gomilu kompletica u svim dezenima i materijalima. Obozavam donji ves i bas vodim racuna o tome. Za svaki dan i za "one dane" nosim ves koji kupujem na buvljaku, to su uglavnom slatke polubokserice sa satenskim masnicama, i njih imam u svim mogucim dezenima Veš 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyČet Mar 01, 2012 8:56 am

pamucno i sareno Veš 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyČet Mar 01, 2012 9:40 am

Volim ves u boji,ali uvek gledam da je pamucni.Grudnjake kad kupujem uvek prvo "opipam" unutra posto imam male grudi Veš 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyPon Mar 05, 2012 3:36 am

Obozavam saten i cipku, ali gledam da bude u kombinaciji sa pamukom. Omiljeni komadi su mi Si è Lei, Lormar i neki bugati kompletici. Otkako raste stomacic kupujem gacice sa sirokim pojasom, cini mi se da pise mizan na njima. Iskuvavaju se bez problema bez obzira na boju.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyPon Mar 05, 2012 8:22 am

imam i ja nekoliko pari mizan gacica i ves majcice i odlicne su.samo sto ih nema ovde kod mene :/
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyUto Mar 06, 2012 1:50 am

Nem ih ni kod nas, ali ih kupim u Smederevu, ili mi sestra kupi u Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyČet Mar 22, 2012 11:12 am

http://www.b-underwear.rs/ njihov ves obozavam,ali naravno kupujem ono sto prilici mojim godinama Veš 364988687 inace imam male grudi,ali zato milion bruseva u koje ih lepo upakujem...kupujem i u Woman's secretu i oni imaju predivan ves ...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyČet Mar 22, 2012 11:54 am

Ja imam nezgodne grudi, velicina je 85-90, ali je zato korpa D, po obicnim radnjama sa vesom nema sanse da nadjem korpu D, tako da bruseve kupujem iskljucivo u Lisci i imam ih gomili, pa kad kupim brus uzmem i neke gacice da bi imala komplet. A gacice uglavnom extreme intimo, one su mi super, odgovara mi njihov pamuk. Imam jedan brus iz Womans secreta ali se pokazao vrlo los, ne moze da drzi moje grudi, korpa jeste D ali je zato zica premala za taj brus i tako je napravila rupicu i izletela napolje.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptyČet Mar 22, 2012 11:42 pm

Haha, ja imam C korpu, i jedva sam nalazila bruseve, oce tu i tamo poneki da se nadje... najbolje bruseve koje imam mi je tetka iz australije poslala, vec 4 god i nista im nije!!!
Inace, nadjem u bazaru(u Zemunu), eventualno neki kad se nadjem kod kineza... Gacice uglavnom pamucne, ali imam par lepih cipkanih za specijalne prilike...to sam nasla u orsay-u, womans secretu, cak jedne u new yorkeru Veš 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptySre Mar 28, 2012 5:46 am

Imam jedan kompletic iz extreme intima, on mi se bas svidja ... Inace bruseve ne mogu tamo da kupujem jer su mi grudi bas male pa jedva nadjem bruseve koji imaju male korpice a koji su mi dobri ... Inace planirala sam da kupim neki kompletic ili neku lepu spavacicu da imam kada bude jos otoplilo pa kada budem isla da prespavam kod decka da li neka devojka zna gde bi mogla da nadjem lepe kompletice i spavacice, a da ne kostaju vise od 2000 din ?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptySre Mar 28, 2012 7:35 am

Rale,neka ti pogleda sestra u Beogradu u Depo-u na Bulevaru!
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš EmptySre Mar 28, 2012 8:03 am

Ja volim pamucne, po mogucnosti 100% jedino se u njima osjecam prijatno, takodje volim polubokserice,imam dosta i cipkanog vesa, tangi najmanje. Taman super tema da vas pitam,dobila sam od tetke donji ves marke lovely girl, pise 50% pamuk a 45% modal. Kakav je to materijal,prvi put cujem. I kakav je inace ves ove marke?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veš Empty
PočaljiNaslov: Re: Veš   Veš Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Veš
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Moda-
Skoči na: