Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Oralni sex da ili ne?

Ići dole 
+14
Lus
Bella
*cinderella*
lachupakabra
Nastija
StormZ
inda
bevana
~Lovely~
Lara
Iva
Yo**
Ivana
Radaaa93
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 15, 2012 12:58 am

Ja imam 19 on 22 god...vidjali smo se tajno od kraja prve godine srednje, da ne pricam sad zasto tajno i to, nebitno...duga prica...a u javnoj vezi da tako kazem smo godinu i po...Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 hvala Lu Salome puno Oralni sex da ili ne? - Page 2 364988687 ja sam mu prva dev. sa kojom je spavao, kao i on meni tako da sam tu sigurna...herpes? kandida? pale


Inace, sa majkom pricam bas o svemu, jednom sam joj spomenula tj pitala sta misli o oralnom sexu, rekla mi je da joj je to okej ako si u braku sa nekom osobom, mada ja sam sa njim celu srednju i evo jos... zelela sam to Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 15, 2012 2:30 am

Mogu i enterokoke,streptokoke,moj muz ih je imao,a dr je rekla da ih svi imamo u ustima,pa sam skontala da sam mu ja tako prenela
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 15, 2012 3:11 am

Radaaa93 ::
Ja imam 19 on 22 god...vidjali smo se tajno od kraja prve godine srednje, da ne pricam sad zasto tajno i to, nebitno...duga prica...a u javnoj vezi da tako kazem smo godinu i po...Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 hvala Lu Salome puno Oralni sex da ili ne? - Page 2 364988687 ja sam mu prva dev. sa kojom je spavao, kao i on meni tako da sam tu sigurna...herpes? kandida? pale


Inace, sa majkom pricam bas o svemu, jednom sam joj spomenula tj pitala sta misli o oralnom sexu, rekla mi je da joj je to okej ako si u braku sa nekom osobom, mada ja sam sa njim celu srednju i evo jos... zelela sam to Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930

herpes preko oralnog sex-a mozete da prenesete jedno drugom ukoliko neko od vas ima groznicu na ustima.znaci, kad imate groznicu nema oralnog.
sto se kandide tice,na tu temu nisam istrazivala nista.ali posto kandida moze da se javi u ustima,MOZDA moze i da se prenese na polne organe.ali to treba proveriti.

Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 15, 2012 10:13 am

Ali ako realno pogledamo i to je direktan kontakt,bilo bi logicno da da.E sad,mene nesto muci.Naime,pre tacno godinu i po dana sam imala u grlu stafilokokus aureus i izlecila ga sa 2 kutije antibiotike i nekom mesavinom bilja.Da napomenem da tada nismo praktikovali oralni seks.Ali meni je grlo i dalje crveno kada pogledam na ogledalu,nije se povuklo od kako sam imala bakteriju.Od tada pa do danas sam isla na preglede kod orl bar 2 puta,kod porodicnog,pitala profesore da li trebam obnoviti bris,sta da radim.Oni svi tvrde da je to normalno i da nema potrebe.Navodno nekad zna ostati grlo hiperemicno nakon neke bakterije.Ali meni nije normalno da tako ostane jednostavno me brine svaki put kad pogledam.Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 16, 2012 10:46 am

Vidim da ti niko ne odgovara, ali ja stvarno ne znam Oralni sex da ili ne? - Page 2 2089373836 Oralni sex da ili ne? - Page 2 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 16, 2012 12:57 pm

ne znam ni ja ...mozes da ponovis bris,cisto da ti budes mirna...
Nazad na vrh Ići dole
lachupakabra

lachupakabra


Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 8:26 pm

Ja opet nemam problem sa oralnim seksom, ni ti se ustrucavam i uzivamo oboje. Ali imam onaj drugi problem, a to je da mu ne dam da mi svrsi u usta. To evo, vec pa skoro 4 godine ne mogu da prevazidjem to, a zelim da mu priustim to. Jednostavno mi krene nagon za povracanje. Kako da prevazidjem taj osecaj ?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 9:26 pm

Zavisi od toga zašto ti se povraća. Ako je to zato što ti se gadi, to moraš sama sa sobom da raščistiš, a ako je to zato što ti mlaz sperme pogodi refleks za povraćanje, onda samo vidi da ti penis ne bude duboko u ustima u trenutku kad osetiš da će svršiti.
Nazad na vrh Ići dole
lachupakabra

lachupakabra


Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 9:47 pm

Iskreno, gadi mi se ...... :/
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 9:55 pm

Pa onda nemoj to da radis Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 I meni bi se to uzasno gadilo, ne planiram nikada to da uradim, niti mi je zao zbog toga. Svako radi ono sto mu prija.
Nazad na vrh Ići dole
lachupakabra

lachupakabra


Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 9:57 pm

A volela bih da nije tako, jer on uradi sve sto ja zelim i osecam se nekako duzna, zelim da mu nadoknadim/nagradim i zelim da mi se ne gadi, ali bojim se ako mu i dozvolim da se ne ispovracam i onda upropastim jos vise. Mislim da je to mozda gore, da on vidi kako se ja gadim.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 10:00 pm

Meni uopste nije cudno da se neko toga gadi, pa to je telesna izlucevina Oralni sex da ili ne? - Page 2 3499814433 Ja sam mom otvoreno kroz pricu rekla da mi je to grozno, nije se uvredio Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 Mada mi nikada to nije ni trazio.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 10:07 pm

lachupakabra, pepeljuga ti je dala dobar savet. Ali ako ste vec toliko zajedno i ti ne mozes, nemoj se muciti, ne mozes i gotovo. Meni se ne gadi, ne zato sto je lepo, vec zato sto je njegovo, i nemam sa tim problem, ali svi smo razliciti.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptySre Avg 29, 2012 11:14 pm

ako ti se gadi,nemoj to ni da radis.
ja sam se pre jako gadila,a sada mi se misljenje o tome polako menja (bez necijeg uticaja),mada to ne praktikujemo cesto,pa se mozda i tebi vremenom to promeni...
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 1:19 am

Meni je sad to ok. Radili smo vise puta, nije gadno...Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 6:13 am

Ako ti je gadna sama pomisao na to, onda, sto rekose devojke, moras sama sa sobom to da rascistis, ako to uopste zelis, nemoj da se osecas primorano, da si duzna i slicno. Nema u seksu nikakve duznosti, svako radi po licnom nahodjenju. Ako se plasis da ce ti sam ukus biti gadan, onda mozda da ti penis pre svrsavanja bude sto dublje, kako ne bi osetila ukus sperme, ako ti je u ukusu problem. A s druge strane postoji i to sto je rekla Pepeljuga, oko refleksa za povracanje. Ja nisam nikad imala to iskustvo, jesam se spremala na to, i kad sam ja htela, razmisljala sam da mi se mozda nece svideti ukus, pa sam imala ideju sa tim sto sam ti prvo predlozila. Ali ako to zelis, onda idite malo po malo. Mozes prvo da probas ukus. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 I ja lupam, ali pisem ti kako bih ja, malo po malo. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 Ja nemam nista protiv toga, cak mislim da je lepo, kad je u pitanju momak koga volis. A zasigurno znam da je njima to bas lep dozivljaj, bar koliko sam ja upucena. Srecno! Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 6:27 am

meni nije bio problem ukus jer nije ne znam ni ja kakav (naravno,zavisi od raznih faktora,ali mislim da i kod pusaca i onih koji jedu zacinjenu hranu to nije ne znam ni ja kakva grozta.nagadjam...).a i ne traje to 2h pa da ne moze da se izdrzi. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 problem je sam taj osecaj da imas to cudo u ustima,onako sluzavo ili kako vec....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 6:32 am

Pa kazem ja, skroz u grlo, i hop, progutas iz jednog pokusaja, kao beba dinosaurus. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 Kad sam se ja raspitivala oko ukusa kod mojih drugarica, sve su mi rekle da je normalan, nista posebno. Ali kad je u pitanju decko koga puno volis, nije problem, volis njega, volis njegove telesne izlucevine. Meni je to o.k.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 7:25 am

ja to ne posmatram tako.mislim na deo `volim njega,volim njegove izlucevine`.

tako da,moze on to da uradi tu,ali ne,ne,ne gutam ja nista.najnormalnije odem do wc-a,pljunem,operem zube i gotovo. njemu je to ok.jer,sve zavisi od osobe do osobe...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 7:38 am

a devojke sta mislite ili ste probale/cule o lizanju guze?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 7:49 am

koja relacija-on njoj,ili ona njemu? Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930


mene to golica.a decku prija,s tim sto se ja ne zadrzavam mnogo u tom delu.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 7:56 am

on njoj. ona njemu mi se ne svidja nekako mi je pederasto. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930


nekako mi je to vise za zensiko uzivanje. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 8:13 am

Ivana, ja opet ne mogu bas konkretno da diskutujem jer bas nisam probala, ali po meni, ako vec ide u usta, onda zasto i ne progutati? Opet kazem, ne znam, ali to mi je neka logika. Oralni sex da ili ne? - Page 2 2370014350 Za sada, za kasnije ne mogu da kazem.
Lus, meni je sve u vezi guze odbojno, ne znam zasto ali tako je. Nisam probala i ne mogu da tvrdim, ali za sada je tako.
P.S. A vidi mene kako se ogradjujem, diplomatski. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 8:18 am

Lu,slobodno se ogradjuj, jer,kao sto rekoh danas,zelje i potrebe se menjaju vremenom! Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930
a meni je ova logika-njemu je zadovoljstvo da to uradi na tom mestu-oseca usta i tako to,a koje mu je zadovoljstvo gde ce to da zavrsi?po meni je to cist hir.
ali evo,i ja se ogradjujem Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 ,svi smo razliciti.mozda nekoga to pali.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oralni sex da ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oralni sex da ili ne?   Oralni sex da ili ne? - Page 2 EmptyČet Avg 30, 2012 8:26 am

Da, da, razumem te sta kazes. Ja iskreno nikad nisam ni pricala sa momkom o tome da li progutati ili ne, isla sam tom logikom da ako je vec u ustima, onda i gutas. Otkud znam. Oralni sex da ili ne? - Page 2 2370014350 Mada verujem da nije bitno. A za to menjanje vremenom, kad su meni pricali o oralnom seksu pre par godina, ja sam bila izricita, da to ne dolazi u obzir nikada. Pa sam sama promenila misljenje. Zato se sada ogradjujem. Oralni sex da ili ne? - Page 2 3157359255 Momak moje drugarice bas zahteva da se ljube dugo posle toga. Tako da, sto ljudi, sto cudi. Oralni sex da ili ne? - Page 2 650269930 Ja sam negde procitala da je sperma zdrava. Oralni sex da ili ne? - Page 2 20348227 Sad stvarno, ne lupam.
Nazad na vrh Ići dole
 
Oralni sex da ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: