Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 sta da radim sa sestrom?

Ići dole 
+7
inda
Bella
Jeci
bevana
kajlina
Ivana
Yo**
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 3 EmptyUto Okt 02, 2012 5:59 am

kad je moja sestra pravila rucak, rekla je kako robuje meni i mom decku. sad ja skuvam nesto i ona dovede svog decka na rucak, ali kradom mu posalje poruku da kao ispadne da je slucajno navratio (jeste ga zvala, pitala sam ga). pritom je otisao od nas nema ceo sat. i ja njoj lepo kazem kad ona kuva onda robuje, a kad ja kuvam ona zove. pa koje je bre to licemerje?!?! nikad mu nisam ni branila da jede kod nas, nego njoj valjda krivo sto je on tako vaspitan pa kad je gladan ode kuci i jede. i povrh svega kaze mi "tebe ce bog da kazni sto me napadas" Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 3 EmptyUto Okt 02, 2012 6:22 am

vama nikad nije dosadno! sta da radim sa sestrom? - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 3 EmptyUto Okt 02, 2012 6:50 am

Hajde malo sedi sama sa sobom! I razmisli... Kad ga nije zvala na rucak a tvom ,kuvala bila je zaljubljena u njega (po tebi),kad ti je prebacila sto kuva bil je ljubomorna na vas,sad kad zove svog decka hoce da joj budes affraid affraid rob affraid ?????????????????????????????
Znas gde je problem? Prvo u tebi (znam rakovi smo...sve znam ali ti imas velikih problema sama sa sobom. (nemoj da se uvredis) Gde ti je samopouzdanje? Gde ti je licnost?),drugo u tvom momku (zasto? Zato sto postoje TAKVI muskarci,oni su fini,oni su lepi ,lepo vaspitani,imaju sve manire...i pogodi sta ??? zene su stalno oko njih,"vole ih zene a i oni vole njih" sta da radim sa sestrom? - Page 3 650269930 ,takvi muskarci mozda nece obavljati sam cin pervare al ce stalno ulaziti u konverzacije,malverzacije i ostale zbrckalice sa zenama) i to mozes da prihvatis da se pomiris sa tim svim njegovim komplimentima upucenim na druge adrese i svim tim zenama koje mu trepucu ili da se okrenes i da odes. On je takav i nikada nece biti drugaciji,to NE ZNACI da te on ne voli nego je jednostavno takav profil muskarca i KRAJ! I ono najvaznije nastavis li prvo da stresiras i "mracis " sebe i da zivis u paranojama i agonijama koja ga sad spopada,da li ga je pogledala (pocinjes da umisljas da se ceo svet urotio protiv vas,pa cak i tvoja rodjena sestra,a veruj mi to tvoj dragi svojim ponasanjem izaziva (sto ne mora da znaci da je on LOS,samo je takav npr.ja licno obozavam takve muskarce i samo takve momke trazim sta da radim sa sestrom? - Page 3 650269930 )),sebi ces mnooogo da nastetis a on ce da pobegne jaaaako daleko. Jer takvi muskarci ne podnose takve stvari,sad je jos uvek pocetak pa proguta. Zato pamet u glavu sta da radim sa sestrom? - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 3 EmptyUto Okt 02, 2012 7:01 am

jesi u pravu da je problem u meni. ja samo ne zelim da ga izgubim sta da radim sa sestrom? - Page 3 1371890812
moram malo vise da se opustim, verujem i sebi i njemu, i da nadjem neki hobi, zanimaciju, da se malo vise vidjam s drugim ljudima, a ne samo da mi on bude centar sveta. bas to, moram da prestanem da mracim sebe crnim mislima da nam nece uspeti jer cu ga tako i oterati. ali istina je da sam takva da mi treba stalna potvrda ljubavi i da je moj. i treba da uzivam dok traje... sve ja to znam, ali mi ne ide u glavu
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 3 EmptyUto Okt 02, 2012 7:42 am

Yo** ::
jesi u pravu da je problem u meni. ja samo ne zelim da ga izgubim sta da radim sa sestrom? - Page 3 1371890812
moram malo vise da se opustim, verujem i sebi i njemu, i da nadjem neki hobi, zanimaciju, da se malo vise vidjam s drugim ljudima, a ne samo da mi on bude centar sveta. bas to, moram da prestanem da mracim sebe crnim mislima da nam nece uspeti jer cu ga tako i oterati. ali istina je da sam takva da mi treba stalna potvrda ljubavi i da je moj. i treba da uzivam dok traje... sve ja to znam, ali mi ne ide u glavu

Mozda samo donekle, mozda i vecim delom, ali ima tu i druga strana svog udela. Nikad nemoj tako da mislis ili da pricas: "Ja sam kriva". Sta si kriva? Nisi ubila nikoga, nego si odreagovala na njegov postupak, koji uopste nije bio tako divan.
Sve ostalo sto si napisala stoji. Posveti se sebi i svojim obavezama i ciljevima. Gledaj da ti nedelja prodje sto ispunjenije i kad ti dodje vikend da jednostavno mozes da se opustis i uzivas sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
sta da radim sa sestrom?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Potpuni haos! Ne znam sta da radim....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: