Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 otac

Ići dole 
+19
Tia
Rale89
pahuljicaa
Yo**
tinkerbell02
~Lovely~
Asja
kajlina
sharon
Aruena
bevana
Iva
Masna
Lus
inda
Ivana
StormZ
*cinderella*
Radaaa93
23 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: otac   otac EmptySre Avg 29, 2012 2:34 pm

Devojke ludim. Dok sam bila u gradu otac mi je nasao kondome koji su bili u stocicu. Kad sam dosla kuci vikao mi je,pitao kako sam mogla to da uradim,da sam jos dete..imam 19 nepunih,sa deckom sam 2 god. Sa majkom ne zivim i nemam sa kim da pricam o tome. Reko mi je "razgovaracemo sutra" sa povisenim tonom. Neprijatno mi je,ne znam sta da mu kazemmm. Sta da radim? otac 1371890812 eto doslo mu da mi buta po stolu i fiokama. Daleko bilo. Pomozitee
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptySre Avg 29, 2012 5:54 pm

Roditelji, a očevi pogotovo, teško prihvataju činjenicu da im deca postaju seksualno aktivna. I moj otac je burno reagovao. Oni zapravo samo brinu. Pokušaj da ga uveriš da si zrela i odgovorna, objasni mu da si u ozbiljnoj vezi, i da je to što koristiš kontracepciju razlog da brine manje, a ne više. Ja bih tako.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptySre Avg 29, 2012 10:22 pm

Glupo mi je, ne znam kako cu u oci da ga pogledam. Nikad mi nije ulazio u sobu a kamoli da prevrce po stvarima. Kaznice me 100% iz kuce necu da izadjem otac 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptySre Avg 29, 2012 10:44 pm

Rado imas vise od 18 godina, punoletna si. Reci mu otvoreno da nemas sa kim da pricas o tome, ali si dobro informisana o svemu sto se tice sex-a. Reci mu da si stasala i da postajes seksualno aktivna osoba, zrela i ozbiljna. Da ti veza postaje ozbiljna tako da podrazumeva i sexualne odnose. I zamoli ga da ti ne pretura po stvarima, vec pita ako zeli nesto da zna.

Ocevi teze shvataju i prihvataju ovakve cinjenice i stvari. Moras da ga uveris da znas sta radis i da si zrela osoba.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptySre Avg 29, 2012 11:21 pm

ja ti ne bih preporucila da ga kritikujes zbog toga sto ti je preturao po stvarima dok se situacija ne slegne.
jedino ti ostaje da se vadis na to da si zrela i odgovorna jer koristis zastitu i time se cuvas od polnih bolesti i trudnoce i da je taj trenutak jednom morao da dodje.
i da znas da mu je tesko jer si ti za njega jos uvek dete,ali da je cinjenica da to vise nisi.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 12:06 am

on samo brine i verovatno mu je tesko da prihvati tu cinjenicu...nece te kaziniti,ali ce sigurno razgovor biti malo naprijatan...nemas cega da se stidis ,pa to je normalno...imas 18god,i objasni mu da je tvoja inmina tvoja stvar,da moze sve da te pita,ali da nije lepo da ti kopa po stvarima...

devojke su ti vec sve ostalo rekle otac 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 12:28 am

drugacije to vide roditelji.ja sam se sa 17,18,19 osecala kao da imam 25,ali sad kad posmatram jednu meni blisku devojku od 18,5 nekako mi je to rano za odnose...
mislim,kontam ja da nije,ali ipak...jos je mala! otac 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 12:50 am

Ivana, verujem ali bilo sta bilo od 16e sam sa ovim deckom otac 650269930 i plus sto je otac od prvog dana znao, ne razumem, kao da nikad nije ni pomislio da imamo odnose. Sad mi je starija sestra rekla da ga je videla na poslu i da je nervozan i besan, vice na sve oko sebe...nadrljala sam. Kaze mi sestra da joj je on reko da mu je vise krivo sto je decko dolazio kod mene dok sam bila sama i sto smo to radili u mom krevetu. Pa ja stvarno njega ne razumem. Vise bi voleo da se smucam po tudjim stanovima, kolima itd..? Ali sva sreca pa ce sestra malo da ga smeksa, nadam se. Embarassed mnogo me je sramota. Devojke, on je mnoogo strog, po pitanju svega. Recimo, imam 18,5 god. a imam izlazak do 1h, ako zakasnim minut gotovo, kaznjena sam. U srednjoj sam pocela sa losim ocenama, kaznio me i onda sam se popravila imala sam cetvorke uglavnom. Ne znam sta sad, nevinost ne moze da mi vrati...zabranio mi je da mi dolazi decko, ako mi zabrani da se vidjamo...ja ne znam sta cu da radim!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 12:58 am

Rado,moji su se sokirali kada su saznali,a to je bilo sa moje 23 godine.nisu vikali,ali je mama bila mesec dana bolesna,ali bukvalno,a tata je neko vreme bio na distanci.i mene je tada isto sokiralo sto nisu ni pomislili da imam odnose.ne razumem,mislili su da se gledamo,da se cuvam za brak?

a mozda da mu provuces kroz pricu (ili sestra) da nisi nikad imala odnose kod vas u kuci zbog postovanja prema njima?je l` bi to ublazilo situaciju?

samo nemoj da budes drska dok se ne smiri.ipak koliko shvatam on sam vaspitava tebe i sestru-nije to lako.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 1:06 am

Ivana, jeste nas od podigao i znam da mu nije lako, ali tu su baka i deka koji su brinuli o nama dok je on radio...otac 1371890812 ma nisam napisala (bila sam u soku sinoc stvarno) nasao je kondom i kesicu otvorenu bez kondoma tako da je odmah shvatio da smo mi to radili u mojoj sobi...nepaznja, ali ne krivim decka, i ja sam kriva sto nisam bacila. Sta da radim, sad ne mogu da promenim nista. Ono sto je bitno je to da je moj otac mnogoooo strog, po pitanju svega, jedna greska i preti da ce da me posalje kod majke (a majka..ne znam ni gde je, nisam je videla od 4 godine niti imam kontakta, i da odem kod nje propala bih a sad mi krece faks) ponasa se kao da sam uradila ne znam sta, kao da sam ubila nekog. otac 1371890812

Taman posla da budem drska, uvek cutim dok on prica. Moram. :/
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 1:13 am

Svi roditelji imaju iste fazone. otac 364988687 Moji su razvedeni, a mama je uvek pretila da će nas poslati kod tate.
Rado, preguraćeš nekako taj razgovor, a posle nekog vremena će ti biti smešno sve ovo. Ni tvoj otac sigurno nije bio nevin u tvojim godinama.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 1:15 am

Ma znam, mnogo toga sam "pregurala" kad je otac u pitanju otac 650269930 ali sad..mnogo mi je neprijatno, a najbolja drugarica sa kojom se druzim od vrtica, slavi rodjendan za vikend, a smesi mi se kazna na duze vreme...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 1:42 am

a moje roditelje zabole dupe! jer su to moje intimne stvari, da li sam seksualno aktivna, sa kim spavam, ili ne. nikada me nista nisu pitali. ahahahhaa

Rado, kako da razgovaras. lepo. dodje on, sednes preko puta njega, na svako pitanje konkretak odgovor. nemoj da jaoo tata,nisam ovo/ nisam ono. Ne radis nista lose. Gledaj ga u lice, nemoj da ti je slabasan glasic. nego samouvereno!
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 4:24 am

Blago tebi Lus...sad mi je otac dosao kuci...nije me ni pogledao samo je otisao u sobu. I sta? Sad ce da me izbegava jedno 3 meseca? uzas..
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 4:43 am

izbegavace te dok ne odraste.
ahaaa vala da. moja mama kaze da je dobar seks najbitniji u vezi. otac 1071211947


i da. kada je to toliki bauk sto se nisi snasla nekako. kazes tata to nije moje imali smo predavanje u skol pa su nam podelili. uostalom kog djavola drzis ti te kondome. daj ih decku.
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 4:58 am

Mislim da ce to da ga prodje, moja majka tako burno odreagovala kada sam joj rekla ja sam(kao neka budala), tri dana nije pricala samnom mislim samo nesto formano, i da bi me na kraju pitala "Gde sam ja to pogresila u tvom vaspitanju?" znaci i dan danas se jezim te recenice silent ali posle je shvatila neke stvari, tako da sada nemam nikakve probleme sa njom u vezi toga, jos mi je nasla bila kesu od kondoma u auto i rekla mi samo pokupljaj stvari iza sebe,sad su totalno normani odnosi otac 650269930 mislim da mu samo treba vreme da shvati da ti nisi mala.
Ne brini bice sve u redu otac 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 5:01 am

Rado stisni zube i preguraj. Ako je strog ko sto kazes nema sta ti da pricas sa njim, on ce da prica a ti da klimas glavom. Jer ako krenes nesto da se bunis ode glava. Lepo bi bilo da mozes da mu kazes: Tata ja sam sad odrasla, i sve ono sto je Lus napisala. Ali od toga nema nista ako te je ceo zivot drzao pod staklenim zvonom, nece da te vidi kao odraslu u toku jednog razgvora.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 5:09 am

Lus, blago tebi za tvoju mamu otac 650269930 ma nisam mogla, palo mi je na pamet ali bio je jedan samo omot od kondoma nije glup odmah je shvatio, znaci samo omot bez kondoma. Drzim ih jer to radimo samo kod mene pa da ne vuce uvek sa sobom, a otac mi nikad ranije nije butao po stvarima (da jeste ili da sam sumnjala nikad ne bih ostavljala).
Masna, problem je u tome sto je on musko, a ja nemam majku pored sebe vec me sestra izvlaci. Nadam se otac 1371890812
Iva, kad bih mu rekla "tata ja sam odrasla.." mogla bih da letim iz kuce, i onda cao svima cao fakultetu cao decko! Rolling Eyes reko bi mi da ne znam jos sline da obrisem a radim to. Stalno mi to prica i nervira me. Da da, drzao me je pod staklenim zvonom. Hvala vam puno :*
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 5:10 am

Iva ::
Rado stisni zube i preguraj. Ako je strog ko sto kazes nema sta ti da pricas sa njim, on ce da prica a ti da klimas glavom. Jer ako krenes nesto da se bunis ode glava. Lepo bi bilo da mozes da mu kazes: Tata ja sam sad odrasla, i sve ono sto je Lus napisala. Ali od toga nema nista ako te je ceo zivot drzao pod staklenim zvonom, nece da te vidi kao odraslu u toku jednog razgvora.

slazem se.

mislim da nema goreg od mog oca.nikakva objasnjenja,''ja sam punoletna'' i te fore nisu prolazili kod njega.
jednom me video kako sam se poljubila sa deckom u sobi (otvorena vtara,otvoren prozor.nismo ni hteli nista da radim.samo poljubac na blic).takvu scenu je napravio da je to cudo bilo .pustis ga lepo da se dere,ako hoce da se dere,da prica,da te ignorise dok smatra da treba.

pa moja sestra ne sme da kaze ocu da ide kod ginekologa.ona ima 22 god. sad.on misli da cemo da ostarimo nevine Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 5:12 am

Nema ti druge, samo stegni zube i proci ce sve kroz par nedelja (u najogrem slucaju meseci). A kazna da ti ne gine, to ne moram ni da ti pricam. Mada se sa roditeljima nikad ne zna. Mozda bude i drugacije.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 5:31 am

Strasno. Krivo mi je, jer to nije nista nenormalno, osecam se stvarno kao da sam u najgorem slucaju trudna. Ja stvarno ne znam, nikad nisam ni pomisljala da bi ovako reagovao, bez obzira sto je strog
Nazad na vrh Ići dole
Aruena




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.08.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 9:32 am

Dopustao ti je da dovodis decka kuci,ali ocekuje da se ne desi nista.Cinjenica je da je on imao lose iskustvo,ostao je sam sa vas dve,na njemu jednom su roditeljske obaveze za dvoje.Zivot ga je opekao i boji se da ces sad ti brzopleto napraviti gresku i ponoviti njegovu sudbinu.Jedno je kad se sa deckom setas i drzis za ruku,a drugo kad imate odnose,pa se desi slucajno trudnoca,pa biraj abortus ili brak,a posto ste mladi,mozda se brzo "izgustirate" i ostade ti sama sa detetom.Tako on razmislja.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 10:30 am

hahaha jao kako nezgodna situacija,ali i smesna u isto vreme otac 650269930
Pa dobro, bar zna da se cuvas lol!
Salim se. jeste malo neprijatno, al ajde ljudi smo, ja bih mu rekla da ne panici, pogotovo zato sto si dugo s tim momkom, a i ko da on to nije radio u tvojim godinama.... cccc svi su oni bili fina deca.... otac 451624781
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 10:41 am

Citat :
cccc svi su oni bili fina deca....

Dok se ne dokaze suprotno. otac 3021160417
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac EmptyČet Avg 30, 2012 11:13 am

Ma jes, pa on je sa 16 god prvi put (moj otac) tako da ne znam sto se buni otac 364988687 ma ne znam, prezivecu, nadam se otac 650269930 hvala svima. otac 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





otac Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
otac
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: