Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Daljina

Ići dole 
+2
Ivana
Ketyyy
6 posters
AutorPoruka
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 5:49 am

Po stoti put pisem o ovome...doduse ne na ovom forumu, pisala sam vise puta na 21dan...sa deckom sam oko 2 godine u vezi, od prosle godine on studira u Bg-u ja sam ostala u nasem gradu, deli nas nekih 200 km...i u nedelju je otisao, pocinju predaavanja, druga godina i tako...i godinu dana sam prezivela, ne mogu vise...toliko mi je tesko cini mi se teze nego prosle godine...zato sto je prosle godine ziveo u stanu sa majkom, znala sam da ne moze da radi sta hoce a sada zivi sa 2 druga i nije da mu ne verujem ali plasim se...prosle god. je svaki vikend dolazio u nas grad, eventualno svaki drugi...a sad nece moci cesto. Placem, placem i placem...dok mi pise kako mu je lepo, da sredjuju stan..ja njemu verujem sve to stoji...ali mi jako nedostaje, celo leto smo bili zajedno dan i noc...a sad Daljina 2164293255 sledece god. bih trebala da upisem fax, pa cemo biti zajedno...nadam se. Uopste ne mogu da se skoncentrisem ni na ucenje ni na sta...ceo dan pokusavam da skrenem misli, i ucim...ali tesko ide bas. Dok sam u skoli je okej, drustvo je tu pa i zaboravim, ali kad dodjem kuci, uglavnom sam sama po ceo dan, i bas mi je tesko...recicete mi da postoji skype, besplatni minuti, sve to znam i sve nam to koristi ali nista ne moze da zameni iskren zagrljaj i poljubac Rolling Eyes pre 6 meseci smo i prvi put spavali, sve smo probali, bas bas sve, mozda me i plasi to da mu nisam dosadila, pa nadje drugu i stalno mi se svasta mota po glavi...verujem mu, on je najdivnija osoba koju znam...ali tesko mi je............ne znam sta da radim Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 6:28 am

imas temu `problem sa poverenjem` pa je iscitaj.ima stvari koje mogu da ti koriste.
ja sam tako odrzavala vezu 3 godine,a i sada smo u razlicitim mestima,ali blize.tesko ti je sad jer si navikla da se vidjate svaki dan i daj sebi oduska pa odboluj malo.a onda nadji neku zanimaciju da ti dani brze prolaze.radi na sebi.mozes nekad ti da odes kod njega,nekad ce doci on ...
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 6:30 am

Ja ovde placem...tugujem...a imam osecaj da je njemu okej i da je srecan (po porukama vidim) e to me najvise boli...hvala ti.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 6:35 am

razumem ja tebe,ali nije ti on sve na svetu.
ja sam takav tip da mi je ljubav jaaako vazna u zivotu,ali ima i drugih stvari koje cine moj zivot pored decka.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 6:42 am

i ti njemu nedostajes,ali ne mozete dane provoditi tako sto cete da tugujete Daljina 650269930
ovo vreme iskoristi za sebe,uzivaj sa drugaricama,nalakiraj nokte,posveti se malo skoli Daljina 650269930 sto pre naucis,imaces slobodan vikend i vise vremena za njega kada dodje,a mozes i ti da odes kod njega ponekad Daljina 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 6:46 am

Ivana, podrzavam tvoje misljenje/ Ali... ja sam pre njega (sa 15 god) bila sa deckom koji me je ustvari 7 meseci lagao i varao...a upravo on mi je pomogao da sve to prevazidjem...prvo smo se druzili, i onda je krajem pocetkom 2010 god pocelo muvanje, pa smo bili u tajnoj vezi nekih 7-8 meseci, komplikovana je prica, ali morali smo, nebitno sad. Dakle, celu srednju sam sa njim, i stvarno mi mnogo znaci...nadam se da me razumes. I evo sada sam 4 god srednje...skoro smo se posvadjali zestoko, sad je ok...i tako Daljina 1371890812
Inda, nije problem iciu ja jednom mesecno kod njega sigurno, dolazice i on ponekad vikednom...ali niko ne moze da zna kako je to dok ne dodje u takvu situaciju Daljina 1371890812 trudim se al ne idee
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 6:58 am

mozda ja nisam u potpunosti predana u ljubavi (iako sam `najljubavnija` u svom okruzenju),ali ja nikad ne postavljam decka toliko visko.ok,fino vam je u vezi,ali to ne znaci da ce tebi zivot da stane.

meni je decko bio otisao u cg sa namerom da bude tamo 6 meseci.na moru,u sred sezone.mozes da zamisis kako je meni bilo?prvih 7 dana sam se osecala kao da mi je enko umro,a onda sam se trgla i nastavila normalno da funkcionisem!
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 7:04 am

Ne mogu da zamislim...poludela bih znaci. Ma znam sve to, i da ce da prodje, ali dok prodje treba izdrzati taj period...uvek mi je tesko kad ode, a kad treba da dodje samo mislim na to kako ce opet da ode. Uzas. Mrzim sto sam zensko. -.-
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 7:51 am

A da si musko bilo bi ti lakse?
Mi smo bili odvojeni godinu dana. Vidjali smo se jednom u mesec dana. Kad je nakon toga otisao u inostranstvo mislila sam da cu da umrem, tri dana sam plakala, pa sam ipak prezivela. Kad je otisao nismo se videli celih tri meseca. On je tamo bio potpuno sam, ne da je mogao da radi sta hoce, nego... I eto sad smo zajedno. Daljina 650269930
Opsuti se i posveti sebi svo vreme koje sad imas slobodno. Jer kad krenes na studije neces imati vremena da se okrenes. A kad on dodje uzivajte zajedno. I nemoj da se toliko stresiras. Ne cinis sebi nnista dobro time.
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 8:01 am

Lako je reci ali ne i uciniti...svaka vama cast. To je ljubav Daljina 650269930 tesko je...mnogo je teskoooooo
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 9:38 am

Mislim da ce ti vremenom biti lakse. Za nedelju dana sigurno, a videces da cete uskoro opet i da se vidite Daljina 650269930
A sledece godine mu se i pridruzujes pa ti vidi Daljina 364988687
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptyUto Okt 02, 2012 11:23 pm

ketty,imala sam i ja vezu na dajinu i jos sam bila mladja od tebe,pa mi nista nije falilo :p kao sto ivana kaze,ne postavljam decka bas toliko visoko Daljina 650269930 kod mene je bila mao komplikovanija prica,mrzi me da pisem,uostalom i sama vec znas da mozete da funkcionisete tako Daljina 650269930 meni se tada cinilo da tom decko mnogo vise smeta razdvojenost,nego meni (mozda zato sto je on otisao u drugi grad,a ja sam imala drustvo ...) tako da nema to veze sto si zensko Daljina 124630516 kakvo to veze ima ? Daljina 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptySre Okt 03, 2012 8:01 am

ne znam, ali cini mi se da ja ovo nikada necu razumeti.
meni je decko otisao na skoro cetiri meseca u ameriku. i nista. meni je i tada bilo diiivnoo. a najlepse mi je bilo kad se cujemo telefonski jednom,dva u mesec dana,a kuckali smo se svaki dan.
kako je to bilo divnooo devojke, bas smo se neki dan toga setili.

a inace, rekla sam mu da cu da placem zbog njega samo kada umre. jer tada nece stvarno biti tu.

ketyyy ljubav ne cveta samo kada ste zajedno. i kupi sve lepe stvari koje se odnose razdvojenost. nije to strasno. Daljina 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina EmptySre Okt 03, 2012 8:45 am

Lus, juce mi je stvarno bilo tesko, preplakala sam ceo dan...ali danas sam vec okej Daljina 650269930 iskreno, ne znam jednostavno mi je tesko kad znam da cu da ga vidjam jednom dvaput mesecno, a celo leto smo bili nerazdvojni ja kod njega on kod mene pa smo bili kod mene u selu...non stop zajedno. Navikla sam se bas. Tesim se kad cujem takve primere, recimo moju drugaricu i njenog decka deli nekih 1500 km...i super im je, sto mi je jos cudnije njoj je svejedno bio tu ili ne...tako da nisam bas sigurna da ona gaji jaka osecanja prema njemu...
Inda, drugacije gledas stvari sa 15 drugacije sa 18 godina iako se cini da je mala razlika drugacija je ozbiljna i klinacka veza Daljina 650269930 mozda je jos rano, ali mi smo vec pricali o zajednickom zivotu posle faxa Daljina 650269930 ima vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daljina Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljina   Daljina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daljina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: