Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potpuni haos! Ne znam sta da radim....

Ići dole 
+13
sanja
Lus
kajlina
inda
jagodica
Iva
bevana
Ivana
StormZ
Lara
Yo**
una
~Lovely~
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 5:57 am

Oni koji su upuceni u pricu znaju da je juce trebao decko da dodje kod mene da pricamo jer smo bili na korak do pomirenja.Medjutim,zove me on da potvrdi u koliko ce doci i tad nastaje haos.Moja mama pocinje da galami,kao sto ce doci ovamo,sto ne odete negde (on inace dolazi kod mene pa ide u nocnu,to bi sve bilo oko 5,a u 6 vec ode),kao penzioneri ste,a ti se nikad ne bunis,sve ja posmatram,on je ovakav-onakav...Ja Shocked A pre par dana me pita kako to da mislim u Bg da idem da slavim Ng,nema smisla (...) da ostavim samog.Ja sam joj na to odg da me pusti,sta ako je rekao da ce doci ovamo,nikad nije bio nikakav problem.Onda je ona krenula u galamu i ja mu posaljem poruku da ne dolazi.Na vraga on me zove na fiksni da pita sto,kad smo se malopre sve lepo dogovorili.Ja dok sam pricala sa njim ona me je iz dnevne castila sa "djubre bezobrazno".Posle razgovora je nastavila sa galamom i ja ustanem od rucka da bi mi ona rekla "jedi to,ja sam ti kupila i platila"...Tu sam pukla nacisto,pocela sam da se spremam i na izlazu iz stana sam rekla da ce ostati sama,kao sto ju je i (...) ostavio.Naime,ja kad sam imala godinu dana moj tata je poginuo.Mama je posle 5-6 godina od toga pocela da zivi sa jednim covekom koji je zaista prema nama bio super.Medjutim kad sam ja krenula na fakultet,naravno vise izdataka i svega,on je pokupio svoje stvari i napustio nas.Ja ne znam vise sta da mislim,dok je taj covek bio sa nama sve je bilo ok,nikad nije imala ruznu rec za mog decka,cak ga je uvek branila ako se malo pokacimo,a danas je rekla da ga mrzi Shocked Ne znam sta da radim,sinoc sam bila kod bake,jutros smo dosle baka i ja kod nje,baka je sad otisla,ja sam u sobi,a mama je u dnevnoj.Decku sam rekla da je najbolje da prekinemo,da tako jednostavno mora.Verujte jedva sam ga zadrzala da ne dodje.Njemu naravno nista nije jasno.Meni ce srce puci od svega ovoga,od juce ne mogu da se smirim.Zamislite me kako sam juce izletela iz kuce,cupava,ociju punih suza,ne znam ni kako sam dosla do bake.Osecam se bas jadno,volela bih da se nisam ni rodila ako ce se ovakve stvari desavati.Sta da radim?Imate li neki savet? Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 6:49 am

Milim da si decku trebala reci da imas porodicnih problema i da zbog toga ne moze da dodje i da ste se nasli negde napolju i lepo popricali...glupo je sto si ga ostavila bez objasnjenja..
A sto se tvoje mame tice,nemoj mnogo da se nerviras...naisao joj je period nervoze,svi mi imamo sukobe sa roditeljima pa se na kraju sve izgladi.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 6:57 am

Sto moras da prekines sa deckom? objasni mu da imas problema i da ti treba vremena da sve resis, a mozda ti se on bas nadje da prebrodis sve to. polako...
a sto se tvoje majke tice... problem jeste u njoj. mozda se boji da cete vi prekinuti i da ces ostati sama kao ona. nju ta samoca izgleda mnogo boli. steta sto se pogresno istresa na tebi.
mozda da se sklonis kod bake dok je ne prodje? ili da se suocis sa njom i vidis u cemu je problem?
nikad nemoj da zalis sto si se rodila, a to sto se desava ruzno je samo zivot.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:01 am

On kao da je predosecao pa me je stalno pitao "je l zbog mene?" Mislim,a kako i nece,lepo se dogovorimo nesto,a ja posle 5 minuta srocim poruku tipa "ej,vidimo se drugi put".Drugim recima nemoj da dolazis...Rekla sam da imam porodicnih problema,ali sta vredi kad je hteo da dodje da popricamo,a gde da ga uvedem u takvu situaciju.Bas se osecam grozno...
Ne znam, cini mi se da se ovo nece resiti dobro.Nikada se ovako nesto nije desilo.Bila sam kod bake,ali posto sutra imam test morala sam doci kuci da ucim jer mi je sve tu ostalo.Mama mi prebacuje sto sam tako "demonstrativno" napustila kucu kako kaze zbog NJEGA!Sa njom je trenutno nemoguca prica,samo je galama i vredjanje moguce.Nikad je nisam cula da je rekla da nekoga mrzi.Boga mi,plasi me sve ovo...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:05 am

Lovely, ne raskidaj! Majka ce se urazumiti, i ja cesto pomsilim da jedva cekam da se iselim, da zivim sama, ili sa kim vec, a ne sa svojim roditeljima, onda shvatim da se iz ove koze ne moze, i da se strpim dok se prilike ne poprave. Posle se odnosi unormale i sve bude ok. Razgovaraj sa majkom, mozda se ona oseca lose i usamljeno, a ne oseca tvoju podrsku; cesto smo neosetljivi za potrebe i osecanja svojih roditelja, a i oni su samo ljudi. Nije lepo od nje sto ti je to sve rekla, ali, zasto odustajes od svoje veze i momka zbog majke?! Bacas nekoliko godina svog zivota zbog jedne recenice u kojoj je ona rekla da ga mrzi? Ne verujem u to, sve i da je istina, sta ti imas sa njenim osecajem mrznje? Ne morate se vidjati kod tebe, ali raskid mi je apsurdan u ovoj situaciji. I tvoje odustajanje, bez obzira koliko se lose osecas i koliko god ti situacija sada izgledala bezizlazna.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:08 am

imas li brata ili sestru?
sto se ne vidis sa njim van kuce? kazi da imas test i da nije dobro da dolazi kod tebe, pa bolje da pricate za neki dan negde je mirna situacija.
jedno je sigurno, to sta je izmedju vas je vasa stvar. mrzela tvoja majka tvog decka ili ne, ona ne sme da se mesa u vas odnos i sigurno ne treba da raskinete zbog necega sto ona misli.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:16 am

Tako se bespomocno osecam...Nemam ni brata ni sestru.Ovde blizu mi je samo baka i verujte da sam se juce uplasila kad sam pomislila sta da nje sad nema, kod koga bih?Gotovo je sad,vec sam mu rekla da zelim kraj,da me razume,da ga volim i da cu ga voleti.Ubija me to da ti odnosi ne mogu da budu normalni i lepi,ja imam samo nju i baku zasto da se desavaju ovakve stvari?Mene deckovi roditelji i sestra vole,kako njemu da objasnim da moja majka njega ne voli i to bez ikakvog razloga.A ne moram mu ni objasnjavati,kao da to u nekim situacijama nije mogao ni sam da oseti,sad posebno.
I najgore od svega,sto sam ja sada ispala losa cerka,koja je majci zalupila vrata zbog "momka",sto naravno nije tacno.Samo nisam mogla da slusam da me vredja i dere se bez ikakvog razloga.Sad je u fazonu da ce svima reci kako sam nezahvalna i kako nisam onakva kakvom se predstavljam...
Iskreno,malo sam se razocarala i u baku.Mislila sam da cemo se danas zajedno vratiti kod nje,ali ona je otisla sama.Na odlasku mi je rekla da ne placem i da pokusam da razumem majku.Ali kako???Svi me prebacuju tamo ovamo,kao da nigde i nikome ne pripadam....
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:28 am

Ok. Ali ko kaze da ce joj se neki tvoj sledeci decko svidjati? Jednostavno, ona mora da postuje tvoj izbor, a ti treba da prihvatis ovu situaciju kao mogucnost da se nijedan tvoj partner nece svidjati tvojoj majci, jer postoje takvi roditelji. Moja baka ne voli mog tatu, pa bez obzira na to moji zove vise od 20 godina. Razumem da ti je tesko, ali ipak je nedopustivo da odustanes od nekog koga volis. I nema toga "Sad je gotovo, vec sam mu rekla". Tesko je kad u jednom trenutku shvatis da si sam i prepusten sam sebi. To je tako, u sustini, sami smo na svetu. Za majku ne znam sta da kazem, ne bih da analiziram njeno ponasanje jer je ne poznajem, ali ne verujem da ona zeli da ti budes nesrecna. U svakom slucaju, odupri se mislima zbog kojih osecas krivicu.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:33 am

To sam je i ja danas pitala.Rekla sam da nije problem,ostavi cu ga ako cemo tako da zivimo u miru,ali sta ako i neki sledeci bude los po tebi?Ona je onda ironicno nesto pocela kao "uh nemoj molim te ga ostaviti..."
Najvise bih volela da postanem nezavisna,zavrsim faks,zaposlim se i imam platu i da niko ne moze da upravlja sa mnom,mojim zeljama i izborima.

edit - I da,zaboravila sam napisati,ona mog decka poredi sa tim covekom sto nas je ostavio.A moj decko je susta suprotnost-ne pije (sto je ovaj nekad voleo),ne pusi (sto je ovaj radio),ne prati sport pa samim tim i ne igra tikete (sto je ovaj radio i sakriovao od nje po stanu).Znaci suste suprotnosti i osobine.Jos je rekla kako se ja sad vozim u losim kolama (moj decko ima punta),a ja njoj kako se taj njen nije imao ni u cemu voziti dok nije dosao kod nas pa smo zajedno kupili kola koja je on kada je odlazio odvezao.Jos sam dodala da je moj decko student,a njen je bio vec mator covek i da je tu razlika velika!


Poslednji izmenio ~Lovely~ dana Pet Nov 16, 2012 7:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:37 am

To bismo svi voleli. A do tada moras da se izboris za sebe. Ne verujem da od svoje veze odustajes zato sto tvoja majka nema afinitet prema tvom partneru. Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 634406980
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 7:52 am

nikako ne mogu da nadjem onaj poster koji kaze: nikad ne odustaj! oni koji odustanu su vec u startu izgubili!
lovely, ne odustaj od tog decka tako lako! bar ne zbog majke. lepo ti je rekla lara, ona mora da ga prihvati jer si ga ti birala i zato sto ti zelis da budes s njim! ne zabavlja se ona s njim pa da je toliko bitno da li ga mrzi ili ne
takav je moj otac, nijedan nije dovoljno dobar i svaki put nastane svadja kad se pomene ime nekog decka. ali on moze sa tim samo da se pomiri...

edit: ne dozvoli da uporedjuje tvog decka sa njenim covekom. i neka si joj odgovorila iako ti je majka. razlika nije velika, nego ogromna!
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 8:37 am

Sad mi salje decko poruku,pita sta radim i jesam li se smirila.Izgleda i da hocu da ga udaljim od svega ovoga on ne dozvoljava...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 8:45 am

pa zato sto zeli da bude sa tobom i kad ti je tesko, da on tebe sacuva, ne samo ti njega Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 10:04 am

Nemoj decka da teras, decko nema veze sa tvojim porodicnim problemima, i mislim da mu je stalo do toga da ti nekako pomogne. Pokusajte da se cujete kroz koji dan, vidite i izgladite stvar. Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 10:11 am

Lovely,izvini,ali meni je mnogo glupo sto si mu rekla da ga mnogo volis ali raskidas.a zbog cega?zbog toga sto ga mama ne voli?kakve veze ona ima sa tim?je l` tebi on odgovara?i mislim da je fer da mu kazes da si u haosu sa majkom pa si zbog toga nervozna i ne zelis da se vidjate kod tebe.nemoj mu reci sta je rekla za njega,ali mu kazi da je trenutno zategnuta situacija.

a to sve sa njom...skoro si se isto zalila,zar ne?dodje period kada majka i cerka ne mogu da nadju zajednicki jezik.dodje do nekog rivalstva,ne secam se sad tacno detalja,ali naucno je dokazano.pokusaj i ti malo da spustis loptu.sigurno joj je tesko pao odlazak tog coveka.i ona je sada u osetljivom periodu..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 10:46 am

verujem da te je ovo pogodilo,ali ona se tako ponasa zbog klimaksa.probaj da ti stvari na jedno uvo udju-na drugo izadju.

sto se decka tice,mislim da je ovo sa majkom samo izgovor.i pre si htela da raskines.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 10:49 am

Aman Lovley stani malo. Dobro tvoja mama je nervozna, usla u PMS, klimaks, ili nesto trece i nasla da se istresa na sve zivo. A ti umesto da je iskuliras, povuces se u svoju sobu, kazes: Imam da ucim i odes da ucis, ti se raspravljas sa njom. Pa roditelji kad su u takvom stanju nista im se ne da objasniti. Sad da kazes: Mleko je belo, ona ce da tvrdi da je crno. Batali raspravu, samo je iskuliraj i pusti je da se smiri. Pa onda razmisli da li ces sa njom da razogovaras ili ne o svemu sto je rekla.
A sto se momka tice objasni mu situaciju koliko je to moguce, i reci mu da mozete da se vidjate na nekom drugom mestu dok se ona ne iskulira. Ili trazi pauzu. Nemoj raskidati SAMO zbog toga sto se tvojoj mami ne svidja tvoj momak. Ali bih ja svakako kad se sve slegne od nje trazila objasnjenje sta je to sto ona kod njega ne voli. Jer nekad ljudi sa strane vide vise nego mi same.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 10:53 am

Ivana,taj covek je otisao ima vec 2 godine...ali imam osecaj da je on uzrok svega ovoga,njenog ponasanja jer nikad ama bas nikad dok je on bio tu nije bila ovakva...

Bev, nije izgovor,kamo pusti snovi da jeste.Ovo je sad zaista ozbiljno.Jako,ali jako mi tesko pada ako se ona ne slozi sa ovom vezom.Ima li logike,do sada sve bilo ok, sad odjednom ne valja?Ne razumem stvarno...

Iva,toliko puta sam pokusala da je iskuliram,to je veruj potpuno nemoguce.I juce kada sam pokusala da odem u sobu ona se dere za mnom "dolazi ovamo ili cu ti doci" Shocked Sta to znaci?Nisam ja dete od 5 godina vise!Vec sam napisala da mog decka stalno poredi sa tim covekom.To je ono sto njoj smeta,"vidi" slicnosti u njima dvojici.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 11:10 am

Razlog vise da sednes sa njom kad se smiri i da joj objasnis da ti imas svoj zivot, i da ona ne moze da se mesa u njega. Ovo naravno ne vazi u slucaju da te taj momak tuce, da se opija, drogira, kocka, da zivi na tvojim ledjima ... - onda ima puno pravo da se mesa.
Razmisli za momka sta ces i kako ces. Ne raskida se zato sto se roditelji ne slazu sa tom vezom (sem ako si srednja skola ili gore navedeni slucajevi) vec zbog toga sto on tebi ne odgovara. Zna li tvoja mama za vas problem od pre neki dan?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 10:10 pm

Ne zna.Nemam obicaj da joj govorim za neke nase svadje,eventualno ako cuje da pricamo na telefon sto ovaj put nije ni mogla cuti jer nisam bila kuci kad smo raspravljali.Milion posto sam sigurna da ne zna.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPet Nov 16, 2012 11:55 pm

Onda obavezno sedni i popricaj sta je to stonjoj smeta kod njega. Mozda ti i kaze otvoreno, ako se ne postavis zastitnicki prema njemu kad pocne da prica.
Iznenadila bi se sta sve roditelji primete sto mi ne vidimo.Moji su kad sam raskinula 10-godisnju vezu ihaha toga rekli sto je i meni smetalo, ali nisam znala da i drugi ljudi to vide, cak sam se cesto pitala da li mozda ja umisljam ili preterujem. A imaj na umu uvek da ti je ona mama i ne moze niko da ti zeli vise dobra nego ona sama. Nego se nekadd zanesu, nisu ni one bezgresne. Prvo izgladi situaciju sa njom, pa onda dalje. Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptySub Nov 17, 2012 7:43 am

Videcemo se u ponedeljak decko i ja.Ja sam sad dosla sa fakulteta,ova svadja je bas nasla idealno vreme,branjenja seminarskih,kolokvijuma...Danas citam pitanje 10 puta da bih razumela sta ustvari trebam da pisem.A nevolja nikada ne ide sama.Dolazim kuci kad kaze mi mama da je baki dolazio na vrata dedin prvi unuk (jer deda je imao vec jedan brak i iz njega cerku,ali ga ona nikada nije gledala,on je sluzio samo kao bankomat dok je trebao),da trazi pola stana.To je pravno naravno nemoguce jer je stan na baki i deda nije imao imovine na sebi.Toliko sam potresena sto samo ide sikeracija za sikeracijom.Sta njoj zeni treba jos to na vrat,jos gore od svega sto je taj decko vec poznat policiji,a ja znam moju baku,verujem da je preplasena.Rekla sam mami da cu otici u ponedeljak da budem kod nje par dana.Sto se nas dve tice samo smo o tome pricale i pitala me sta je na faksu bilo.Drugo nista...
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPon Nov 19, 2012 12:16 am

Lovely sta se dogadja, jel' sa mamom bolje? Slazem se sa devojkama da ne treba da raskidas samo zato sto tvoja mama tako hoce. A njoj probaj da pridjes, sigurno ni ona ne zeli da zivite kao dva stranca. I moj savet ti je, da kada sredite odnos, pokusas da joj posvetis vise vremena, nekad ne primetimo da im nisu sve ovce na broju, da im fali ljubav, paznja i da je to cesto uzrok njihovog loseg raspolozenja. Ja recimo sa mamom imam mnogo lep odnos, trudim se da joj uvek posvetim vreme, cesto idem sa njom u grad u setnju, na kafu negde van kuce. Mada i ta kuci je svakodnevna kada sam tamo, jednostavno to je neko nase vreme. Tata je cesto po ceo dan van kuce zbog posla i znam da bi dosta vremena provela sama pa se ja trudim da je razveselim i ona to zna. To su neke sitnice koje coveku znace.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyPon Nov 19, 2012 5:10 am

lovely,svi se ponekad dvadjamo sa roditeljima...nazalost. moja meni zvoca kako ja nju necu ni da pogledam,onda ja popijem kafu ponekad sa njom pa prestane malo Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 650269930
na decka nemoj da urlas,smireno mu objasni sta ti se desava Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 650269930
i ja sam tako urlala na mog u petak i htela cak i da raskinemo,ali mi on nije dao jer zna da on nema nikakve veze sa tim ... stalo je njemu do tebe,znas ti to i sama Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... EmptyUto Nov 20, 2012 9:42 am

Pricala sam sa mamom pre neki dan,pocelo je onako spontano na njenu inicijativu,potpuno smireno i lepo.Objasnila sam joj da je tako mogla i onda a ne da ispadne ovolika svadja i da se obe nerviramo.Sve ono sto mi je rekla je sad objasnila mnogo bolje,tacnije naravno da ne misli da mrzi mog decka,da sam ja nezahvalna i sve to,vec da zeli da ja diktiram pravila,da ako se nesto dogovorimo ne menjamo,da nije problem ako on dodje kod nas,ali da bi vise volela da izlazimo stalno jer kao kad cete ako necete sad.Uglavnom ponovo sam srecna i ponovo je sve ok! Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 650269930 Sto se tice ovoga sto sam za baku napisala i stan,takodje,raspitali smo se,pravno nam nista ne mogu,jos jedna briga manje...A sa deckom je sve oookk! Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... 364988687 Eto...hvala vam jos jednom!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potpuni haos! Ne znam sta da radim....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» sta da radim sa sestrom?
» haos sa uraslim dlakama i crvenim tackicama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: