Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koliko je vazan sex za vezu

Ići dole 
+14
Bella
~Lovely~
tinkerbell02
pahuljicaa
inda
Rale89
sharon
pera2103
Yo**
Iva
Ivana
Lus
StormZ
Vockica
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:21 am

To za laganje sam stavila pod znacima navoda Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930

A sto se Lovely tice .. oni su tek 8 meseci zajedno. I nisu pauzirali, nego nisu uopste jos uvek spavali. Ne znam jesi li shvatila kao da pauziraju? Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:26 am

Ma nisam, nego sam se lose izrazila ... Ja sam morala da napomenem to za laganje cisto da se zna. Sto se tice razloga, znam da je verovatno glupo sto necu da napisem ovde, ali eto malo panicim u vezi toga da ne sazna, posto mi je on to rekao u poverenju i rekao je da nikome ne kazem, a nije ni jedan od ovde navedenih mogucih problema pa je moguce i da bi izaslo prilikom pretrage ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:31 am

Pa cekaj, ti poznajes decka od te devojke sto je postavila na Ani problem? Ja vise nista ne kapiram. Mozes li mi u pp poslati?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:32 am

Ne poznajem, nego sam se nadovezala na to, a i kao sto rekoh bilo mi je cudno to god. dana da neko nema odnose.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:33 am

a imamo opciju za pretragu?

Rale,ne moras da pises,ali nije valjda lud da gleda sta pises forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:43 am

Ma on ne zna za forum, tj nisam mu ni rekla za to. Mislim da ne izadje kada trazi preko googla mada racunam da nece kucati o tome a i imam nadimak ali opet ... Ako te zanima poslacu ti poruku da objasnim o cemu je rec.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:43 am

meni iskace nas forum jer je pretrazivac sam zapamtio stranicu koju najvise posecujem

sto se tice lovely, ipak ti razgovaraj s njim, uostalom, probaj jos par puta sama pa ako uspe super, ako ne onda pricaj s njim
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:48 am

Ja npr kad sam ukucala da proverim za forum, pilule i mucnina, na trecem/cetvrtom mestu bio je nas forum...tako da, Rale, bolje onda da ne pises o tome javno Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:49 am

mene rale zanima Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930 bas me interesuje sta to moze da bude
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:51 am

sve nas zanima,tako da cekamo pp!
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:52 am

Google uci iz vasih pretraga Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 1071211947

A rale ako se bojis, salji pm - koliko je to nekoliko meseci i koji su izgovori.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:55 am

Лавли, немој да конташ да је имао нешто пре? Знаш ли или не знаш? Тачно бих полудела да спавам са њим данима, а он да не предузме нешто по питању секса. Шоња један.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 10:30 am

Lus ::
Лавли, немој да конташ да је имао нешто пре? Знаш ли или не знаш? Тачно бих полудела да спавам са њим данима, а он да не предузме нешто по питању секса. Шоња један.
Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 425539214  I ja kazem! Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930
Popricacu sa njim, samo dok i ja skupim hrabrosti (tu sam kao Bella) Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930
Rale, zelim i ja da znam o cemu se radi, salji pp
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 10:34 am

Meni raletova situacija izgleda bas komplikovano. Imas pm, rale Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 1071211947

Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 10:39 am

koliko ste ispisale. Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 3637366612 
8 meseci bez odnosa? Vau.
Rale, posalji i meni, ako zelis.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 10:44 am

rale,posalji pm...sada si me zainteresovala...

lovely,jedini nacin da saznas je da ga direktno pitas,i nemoj da te bude sramota zbog toga. Mozda misli da je los u krevetu ,ako nije nijedan od razloga koje je lepo StormZ naveo...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 11:22 am

Ja mislim da svaki momak misli da je dobar u tome Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 364988687 ...ko zna sta je tu stvarno...dzabe mi nagadjamo, treba ona da ga pita i onda ce znati, ako ne bude slagao. :/

Rale, ja se tebi stvarno divim. Rekla sam ti vec na pp sve. Za mene si ti jedna dusa od devojke i stvarno jaka osoba! Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 3881143799 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 11:27 am

pahuljicaa ::
Ja mislim da svaki momak misli da je dobar u tome Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 364988687...ko zna sta je tu stvarno...dzabe mi nagadjamo, treba ona da ga pita i onda ce znati, ako ne bude slagao. :/

Rale, ja se tebi stvarno divim. Rekla sam ti vec na pp sve. Za mene si ti jedna dusa od devojke i stvarno jaka osoba! Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 3881143799 


Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 390707668 Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 390707668 Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 390707668 svaka ti cast rale...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyPon Avg 12, 2013 9:45 pm

Rale, imam nesto iskustva po tom pitanju, mozda mogu da ti pomognem Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyUto Avg 13, 2013 12:52 am

Devojke postoji jedna prosta stvar koju niko od vas nije ukljucio u obzir a to je da je decko mozda aseksualan,postoji mali br osoba koje nisu mnogo zainteresovane za sex...On moze sve da radi i da uziva ali najvise zbog svoje devojke ne toliko zbog njega samog.Ima dosta tekstova o tome.I to je pojava kao i sve druge.

Lovely pronadji nesto o tome na netu i shvatices sta je problem.

Rale
sigurna sam da bih mogla da ti pomognem,pa ako budes htela posalji i meni pp
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyUto Avg 13, 2013 1:06 am

Ju, mozda ja imam taj problem. Oduvek sam smatrala da imam nizak libido, da nisam preterano zaljubljive prirode, ali sad sam malo procackala o tome i iznenadila se da je samo 1% ljudi izjavilo da nikada nije osetilo seksualnu privlacnost prema nekome. Meni su se svidjali momci, par puta sam bila bas jaaako zaljubljena, ali nikada nisam mastala da imam odnos sa njima (vise su to bila romanticna sanjarenja). Niti sam to ikada pomislila kada bih videla nekog zgodnog decka u casopisu Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 2187343001
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyUto Avg 13, 2013 1:09 am

Bas sam htela da pitam sta je bese to aseksualan. Bella to je normalno, pa ni ja nisam mogla sebe da zamislim u vezi ili da imam odnos sa bilo kim nego sam bila tako u fazi simpatija, sve dok nisam upoznala ovog mog ... Zaista mislim da je mali broj ljudi koji ne oseca nikakvu potrebu za fizickim kontaktom, mada mozda ljudi to kriju jer ih je sramota .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyUto Avg 13, 2013 1:14 am

Bella,ne mora da znaci da si aseksualna samo na osnovu toga.i ja vise volim da se ljubim/mazim nego da imam odnos i isto su sva moja mastanja uglavnom bila kao i tvoja,romanticne prirode,libido mi nije preterano visok,ali nikako nisam aseksualna.
malo je ruzno sto cu ovo da kazem,ali mozda ti nisi nailazila na momke koji bi probudili strast u tebi.ima to veze i sa tobom samom-sva si nezna,krhka,pa takve muskarce i privlacis.ispravi me ako gresim!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyUto Avg 13, 2013 1:17 am

O dobro je, posto sam na nekom forumu naisla na misljenja devojaka da nije normalno da te fizicki ne uzbudi zgodan, nepoznat decko u kupacem kostimu npr. Ili da ne zamisljas kako spavas sa osobom koja ti se svidja. A meni je cudno da sam uopste mogla da razmisljam o tome dok sam bila nevina.

Ivana, pa to i moja sestra tvrdi Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 650269930 Moguce je, meni je stvarno stalo do mog decka i lepo se slazemo u svim aspektima veze, ali mozda stvarno nismo bas kompatibilni u krevetu. Daleko od toga da mi nije lepo sa njim, on je stvarno pazljiv i uvek se trudi da meni ugodi, ali eto, nije preterano strastven, a mozda meni bas nesto takvo treba s obzirom na moj nizak libido.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 4 EmptyUto Avg 13, 2013 1:19 am

E to je meni sada palo na pamet kada je Bella ovo napisala. Aseksualn bi trebalo da bude osoba koja apsolutno ne oseca nikakvu potrebu sa sexom, i bukvalno joj je sve jedno. Nikada je-ga nisu privlacile osobe istog ili suprotnog pola. Jednostavno libido na nuli .
Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko je vazan sex za vezu
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Koliko cesto nosite stikle?
» Koliko dugo smem da pijem pilule?
» Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: