Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Putovanja koja cete pamtiti

Ići dole 
+13
jagodica
Nina87
inda
Rale89
Lus
Nastija
Romanticna
kajlina
~Lovely~
Ivana
Ketyyy
pahuljicaa
Bella
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptySre Feb 29, 2012 11:43 pm

Koja putovanja su vam ostala u lepom secanju i koja cete pamtiti do kraja zivota? Ja bih na prvom mestu izdvojila matursku ekskurziju, kada smo obisli Veneciju, Veronu, Padovu i Bec, a pamtim je prvenstveno po dobrom drustvu i dobrom provodu. Iz istog razloga pamtim i letovanje 2007. u Budvi sa drugaricama - 10 dana uzivanja na plazi i svakodnevnih izlazaka. I proslogodisnje letovanje u Kusadasiju u Turskoj sa deckom Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 4:33 am

Meni je za 3 meseca maturska ekskurzija...pa cu da pisem dozivljaje. Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazalost, jos nigde nisam isla...osim u Srbiju, jer sam iz CG.
A volela bih da posetim Pariz, Barselonu, Madrid...jednog dana. Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 8:54 am

Meni je u aprilu ekskurzija idemo u Bec, Bratislavu, Prag i Budimpestu Putovanja koja cete pamtiti 650269930 pisacu i ja...Putovanja koja cete pamtiti 650269930 a pamticu kada sam bila 2008 god u Herceg Novom sa drugaricama i 2010 u Paraliji, ludilo Putovanja koja cete pamtiti 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 9:21 am

svako putovanje je posebno,a meni je najdraza proslogodisnja apsolventska ekskurzija italija-krstarenje azurnom obalom-spanija!spanija mi se posebno svidela! I love you
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 9:38 am

Ja sam posetila samo Paraliju-maturska ekskurzija,nemam neki utisak o mestu,ali smo se ipak dobro proveli,jer ipak je to matursko Putovanja koja cete pamtiti 650269930 Posetila sam Berlin i dopada mi se,ima se videti svasta.Brandenburska kapija jako lepo izgleda,posebno nocu,sva svetla upaljena,odusevila sam se.Mada taj deo Berlina u kom sam bila,imate utisak kao da ste u Turskoj,njihove radnje od butika do trgovina,njihovi ljudi..ma sve.Od hrane sam najvise volela da jedem kevap..mm i sad bih mogla jedan Putovanja koja cete pamtiti 650269930 Mada sam imala i jednu neprijatnost,scena kao iz akcionih filmova..joj kad se setim.Sedeli smo u kaficu i odjednom iz auta izlecu momci sa maskama i pistoljima,lete prema nama,sve pada,ljudi vriste,ceo zivot mi je pred ocima preleteo i samo sam mislila "pa zar ovde da umrem" Putovanja koja cete pamtiti 364988687 sreca pa je bila policija i hapsili su nekog momka sto je tu sedeo,samo sto nisu imali oznake policajaca,izgledali su kao svi normalni (msm,samo sam maskama) Putovanja koja cete pamtiti 650269930...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 9:51 am

Sto se tice Paralie-tamo sam bila 2x.prvi put sa skolom,tj na maturskoj ekskurziji i jeste bilo lepo,ipak ta ekskurzija ima poseban duh,ali su nas (kao i sve djake) vodili samo u onu odvratnu diskoteku Omilos.A sledeci put kad sam isla sa drugaricom,vodic nam je pokazao 4,5 drugih diskoteka koje su feeenooomenalne!takav provod se desava jednom u zivotu! Putovanja koja cete pamtiti 650269930 samo je problem sto su sve na kraju mesta,tj na samoj periferiji,a Grci dobacuju,zvizde-bas je neprijatno.Sreca pa smo posle dva dana nasle 3 decka iz drugaricinog grada! Putovanja koja cete pamtiti 650269930 i to sam jednog od njih god.dana pre tog letovanja bila zestoko ispalila,a drugi mi se svidjao duze vreme!nisam ni znala da su drugovi..ali,to je vec spam Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 10:01 am

Omilos je izgorio kako sam ja cula Putovanja koja cete pamtiti 364988687 A o dobacivanjima uh,uglavnom nas profesori nisu ispustali iz vida,pre ekskurzije su nam napricali svasta i bas su nas cuvali Putovanja koja cete pamtiti 650269930 Nas su prvi dan poceli da salecu Crnogorci,to je bio sou "DJevojke" hahaha Secam se jednog slatkog Grka,otisli smo da jedemo giros,a on nas je posluzivao,steta pa giros nije valjao inace bi svaki dan tamo isle Putovanja koja cete pamtiti 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 11:12 am

Ivana, ja sam videla samo Omilos. Nisam bila kako je??? :/
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 10:07 pm

Ketyyy ::
Ivana, ja sam videla samo Omilos. Nisam bila kako je??? :/

Taj Omilos je glupost najveca,a sve djake tamo vode jer se pusta nasa muzika.Ja sam bila u jos 4 diskoteke.Desno od O.ako si okrenuta moru imas Hula-hop (onako,nista posebno) i Havanu.E,ta H.je fenomenalna!Nije nesto sredjena diskoteka,ali je taaakva atmosfera,da sam ja,ovako sva stegnuta,igrala na sanku!To sad glupo zvuci,ali svi su igrali na njemu-i gosti i konobari,takva je atmosfera!
A levo od O.su bile dve-Casa i De Lux.One su skroz na kraju mesta,cini mi se da je to put za Katerini i jedna preko puta druge su.De Lux je klasicna fancy diskoteka,sva u metalu,sve sija,na ulazu imas dve ooogromne ruke,3,4 m visoke!A Casa se meni najvise scidela-tu su oni kreveti sa baldahinima! Putovanja koja cete pamtiti 650269930
E,to je bilo 2006.,mozda se nesto promenilo od tada...
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 11:23 pm

Jaooo ja to nista nisam videla Putovanja koja cete pamtiti 364988687 ono je put za Olimpic Beach koliko ja znam:) inace ja sam bila drugaricom i roditeljima pa nismo bas izlaziel, setale smo..ali ove godine hocemo jedva cekam Putovanja koja cete pamtiti 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 01, 2012 11:28 pm

e,ta Havana I hula-hop (tako nesto) su na tom putu za Olimpik bic,a ove druge dve su na suprotnom kraju!Znaju to vodici!
I tada je svako vece u nekoj od njih bilo ladies night,pa je ulaz i jedno pice bio besplatan!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptySub Mar 03, 2012 5:25 am

Definitivnpo cu pamtiti leto 2007 kad sam s drugaricama i sestrom isla u Herceg Novi,mnogo nam je bilo dobro a iste te godine sam upoznala mog decka.Put u Italiju takodje ne smem da zaboravim,decko i ja smo isli i bilo je fantasticno.Toliko mesta smo obisli uzivali u njihovoj hrani,pomorandzama sa Sicilije najbpoljem sladoleu i u prelepoj Veneciji.Mislim da svaka od nas jednom treba otici u Veneciju :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptySub Mar 03, 2012 5:50 am

Ah, da, Venecija je prelepa, definitivno cu se vratiti tamo jos par puta Putovanja koja cete pamtiti 1071211947 Ispijanje kafe u Veneciji je neprocenjivo.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyNed Mar 04, 2012 10:19 pm

Ja nikada necu zaboraviti Zakintos 2011. Bukvalno sve je bilo savrseno Putovanja koja cete pamtiti 650269930 i put 2008. Svajcarska-luksemburg-London od skoro 20ak dana. Boze, kada se setim da sam bila sa Tidz na Iling-u u Londonu, to je inace deo sa raznim radnjama, i trebalo je da javimo zeni da dodje po nas kada budemo zavrsile sa kupovinom. Medjutim, Tijani se iskljuci telefon jer nije imala vise baterije a meni nestane kredita. Smejale smo se na sred ulice sa 100 kesa i onda se setile onih crvenih govornica. Nas dve smo se spakovale u nju jednu, kao sardine i mozda 20a novcica nam je pojelo, bukvalno smo sa zadnjim uspele da pozovemo zenu Putovanja koja cete pamtiti 364988687 ali bilo je neprocenjivo jer smo bile zajedno Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyNed Mar 04, 2012 10:21 pm

I naravno ekskurziju 2010. u Italiju kada sam se videla posle dva meseca sa onim bivsim. Tada me je vodio na vidikovac u Firenci i to nocu. Bilo je fenomenelno stvarno bez obzira sto je to stara stvar Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 08, 2012 3:20 am

Ja sam sa muzem proslog leta bila u Spaniji 10 dana,to nam je bilo prvo zajednicko putovanje,i nas medeni mesec i bilo je predivno.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 08, 2012 8:10 pm

divno Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 08, 2012 8:37 pm

а колико те коштало то путовање у Лондон и остало?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 08, 2012 11:26 pm

Настија, мењај аватаре са нама, ако хоћеш.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyČet Mar 08, 2012 11:30 pm

Nastija ::
Ja sam sa muzem proslog leta bila u Spaniji 10 dana,to nam je bilo prvo zajednicko putovanje,i nas medeni mesec i bilo je predivno.
Ooooo,blago vama! Gde ste bili?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyPet Mar 09, 2012 12:21 am

Meni je u secanju ostala maturska ekskurzija bili smo u Paraliji, Solunu, Meteorima, Olimpu i videli smo Afroditin izvor i Zevsovo kupatilo, a s obzirom da ja volim mitologiju to mi je bilo super, takodje mi se svidelo i letovanje u Kopru i kada su nas vodili prosle god. za praksu da vidimo jednu pecinu ... Isli po mnogim mestima i imala sam priliku da vidim neke stvari koje vecina ljudi nikada nije videla npr. unutrasnjst fabrika Bambi i Frikoma ( dobili smo sladoled i slatkise da jedemo :-))) ) i isli smo na praksu u jedan obliznji manastir oji je pokriven sumom i koji se koristi uglavnom kao izletiste za 1. Maj a koje je stvarno prelepo ( tamo sam bila dva puta, skupljali smo bube :-D ali smo i spremali rostilj pa je bilo super ) Ima jos neki izleti... ali ne mogu sada da se setim, a i ne bi da mnogo smaram ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptySub Mar 17, 2012 8:00 am

verovatno cu uvek pamtiti proslogodisnje letovanje sa bas velikim drustvom Putovanja koja cete pamtiti 364988687 bili smo u Paraliji...i pre dve godine sam bila u Paraliji sa drugaricama i tada mi je bilo fenomenalno,ali tada nismo izlazile u diskoteke...a to prvo more sa drugaricama mi je posebno jer smo prvi put bukvalno bile same 10 dana jer se covek koji je bio vodic grupe prema nama ponasao kao prema zrelim osobama,a ne kao deci...imale smo ista prava kao i ostali + manje proveravanja jer je znao da se necemo napijati i praviti neke gluposti...
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptySub Mar 17, 2012 10:00 am

Egipat,piramide,jahanje kamila,kupanje u januaru. Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptySub Mar 17, 2012 11:18 pm

Nina87 ::
Egipat,piramide,jahanje kamila,kupanje u januaru. Putovanja koja cete pamtiti 650269930

Je l' u Egiptu zaista tako lepo vreme tokom zime? Mislim, toplo je i komotno moze da se kupa, voda je topla? Vec godinama planiram da idem i onda odlazem jer svi kazu da je leti prevruce i da je prijatnije van sezone. Sad kad zavrsim sa obavezama na faksu konacno bih mogla da odem van sezone Putovanja koja cete pamtiti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti EmptyNed Mar 18, 2012 12:32 am

Znas kako mislim da je za Egipat idealno vrijeme april,maj,oktobar,mozda i novembar...Voda nije bas bila topla za kupanje tad u januaru,otprilike kao kod nas u Crnoj Gori u maju,temperatura 20 i nesto stepeni,voda hladnija ali ne prehladna tako da smo se ipak kupali nismo odoljeli Putovanja koja cete pamtiti 650269930 Obavezno posjeti Egipat,neces se pokajati, ja bih u Tunis,tamo negdje u oktobru...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Putovanja koja cete pamtiti Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanja koja cete pamtiti   Putovanja koja cete pamtiti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Putovanja koja cete pamtiti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Postavi pitanje osobi koja sledi .. deo 2.
» Predlozi za putovanja
» Novogodisnja putovanja
» Putovanja po Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zabava :: Putovanja-
Skoči na: