Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Duhovi i natprirodna desavanja

Ići dole 
+8
Yo**
Bella
bevana
Ivana
Lus
Lara
StormZ
Jeci
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptySre Dec 12, 2012 10:59 pm

Koliko ja znam to se zove "Memorija Misica". Misici su ti "Utripovani" tim veoma nagilim poretom. I onda se kroz taj cim i "padanje", kada se mozak tokom sna opusti samo "Isprazni". Bilo na discovery, sad da li ste me shvatili i da li sam ja lepo objasnio ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptySre Dec 12, 2012 11:58 pm

Ne mislim da je natprirodno Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 650269930 nego nisam znala gde da pitam pa sam videla ovu temu, a neki su pisali i o snovima Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptyČet Dec 13, 2012 2:12 am

Da imam jako lak san,dok sam zivela s mojima,ludela sam,ne uhvate za bravu da otvore vrata od moje sobe,ja sam vec budna... I ceo zivot imam problem sa snom,sve cujem,spavam kao zec... A,eto tada sestra nije mogla da me probudi,kaze da me je drmala,ljuljala,dizala iz kreveta a ja kao mrtva...
Tako joj i treba,ja dok sam joj pricala da se u kuci nesto cudno desava,ona nije verovala...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptyČet Dec 13, 2012 3:47 am

da se nadovezem na vase snove, jedne noci sam imala kosmarne snove. A istovremeno mi je jedna draga osoba bila u velikoj opasnosti, budila sam se, i tako dalje, ali to je za mene telepatija, u to verujem. Ovo nije za ovu temu, ali, vidim da se ovde pise.. Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptyČet Dec 13, 2012 10:56 pm

Iskljucen je komp iz sruje Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 650269930 duh je sredjen! Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 650269930 moram da proverim napajanje, moguce da su se kablovi ogolili pa se sad dodiruju...

To sa trzajima je opustanje misicne fascije koja ti se inace, u toku dana, bukvalno "zapetlja" i onda zato se misic trza, to mu je nacin opustanja...Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptyČet Dec 13, 2012 11:38 pm

Ferhundice i Stormz, najezila sam se...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptyPet Dec 14, 2012 2:27 am

Bella, sam se plasim svojih snova... Juce sam sanjao vodu, mutnu, punu mulja, a vec danas sam Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 3021160417 koliki sam baksuz. Od Vozdovca do Dorcola 2 sudara i bus se pokvario... Sve ide nesto niz brdo poslednje vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 EmptyPet Dec 14, 2012 11:39 pm

"StormZ"Bella, sam se plasim svojih snova... Juce sam sanjao vodu, mutnu, punu mulja, a vec danas sam Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 3021160417 koliki sam baksuz. Od Vozdovca do Dorcola 2 sudara i bus se pokvario... Sve ide nesto niz brdo poslednje vreme.

Ja ceo zivot imam kosmare... Obicno je "Kakve su ti misli,takav ti je zivot" U mom slucaju kakve su mi misli takvi su mi snovi...
Uvek mislim na najgore,optimizam mi nije jaca strana,tako da mi se sve to odrazava na snove-kosmare.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Duhovi i natprirodna desavanja
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: