Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 analize koje treba uraditi pre trudnoce

Ići dole 
+6
bevana
inda
~Lovely~
Nastija
*cinderella*
Iva
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyUto Mar 19, 2013 5:21 am

Bev,a hlamidija i `plazme`?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyUto Mar 19, 2013 9:23 am

To sam radila 2010/2011. to tek ne pominje. analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 3262680980

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyUto Mar 19, 2013 9:39 am

uradi za svaki slucaj.99,9 % je sve ok,ali znas kakav haos mogu da naprave...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyUto Mar 19, 2013 10:58 am

Moracu da nadjem nekog privatno :/
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyUto Mar 19, 2013 7:16 pm

Krvna slika, urinokultura, torch, cerv/vag brisevi na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu, stepen čistoće, opšti pregled (sistematski), zubar i to je to. Krvna grupoa može i kasnije. Toksoplazmoza po potrebi, ja sam to samoinicijativno uradila. Uzimaj folnu kiselinu, prati plodne dane i to je to analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 650269930 Srećna vam bila misija i javljaj kako napredujete analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 2:21 am

Hvala analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 650269930

Natalla,da li imas kucne ljubimce?Nailazim na oprecne informacije,vec sam napisala da gin. misli da mi test na toxo. ne treba,veterinarka (kojoj verujem vise nego svim lekarima zajedno) kaze da zbog svog mira uradim,ali da su sanse minimalne da je imam,a da macke ne treba testirati.A na internetu nalazim da su zene testirale i macke,i posle su kontrole obavezne i tokom trudnoce analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 2370014350 scratch

Jos nesto:na sajtu laboratorije pise

TOxoplasma (IgM)
TOxoplasma (IgG)


oba treba uraditi ,je l' tako?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 3:08 am

a zasto zubar...? analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 3:14 am

Ivancice,imas na drugoj strani,kopirala sam tekst o tome analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 650269930

Gledam sad koliko torch kosta privatno,sunce ti,nisu normalni analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 451624781
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 7:46 am

jao da! citala sam tada kada si postavila.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 10:39 pm

Ja sam celog života okružena mačkama, stalno sam ih sa ulice dovlačila kući analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 650269930 Pa sam logično pretpostavila da sam nekada verovatno preležala toxo. Međutim oba testa su mi bila negativna, što znači da nisam ležala i da trenutno (tada) nemam aktivnu infekciju. Tako da oba se testa rade. A zubar preventivno, u slučaju da ima neki kvar ili neki problem, pa je bolje da se to reši pre trudnoće. Mada i u trudnoći se vrši popravka zuba bez problema analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 5:53 am

Aha,ok.analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 650269930

A folna bilo koja tj. prozivodjac,ili ima neka bolja i losija?
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 9:37 am

Bilo koji proizvođač. Samo traži u apoteci folnu kiselinu za trudnice. A momak neka pije cink i selen analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 1071211947 I naravno bez duvana oboje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: analize koje treba uraditi pre trudnoce   analize koje treba uraditi pre trudnoce - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
analize koje treba uraditi pre trudnoce
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Gde se nalazi, šta mi treba i kako da stignem?
» Šta sve treba pripremiti pre rođenja bebe
» Sedmi mesec trudnoce
» Kolika je mogucnost trudnoce?
» lomexin vaginaleta u 9 mesecu trudnoce?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: