Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vas prvi izlazak :)

Ići dole 
+9
kajlina
bojano
tinkerbell02
SchonFrau
pufnasta
Lara
Ivana
Bella
~Lovely~
13 posters
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 12:21 am

Ajmo cure,da cujem Vas prvi izlazak :) 650269930 SA koliko godina ste poceli da izlazite po klubovima (diskotekama)? Je li bilo problema sa roditeljima? Do kad ste smeli da ostanete? Ja se recimo secam svog prvog izlaska u grad sa drugaricama,bile smo 6ti razred,izasle na sladoled i u 10 sati pravac kuci,znam da smo se smejale kao lude da su svi u poslasticarnici gledali u nas lol! A onako ozbiljnije negde 8 razred,tadasnji kafic "Moda".Smesno mi je kad se sada setim Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 12:40 am

Zanimljiva tema Vas prvi izlazak :) 364988687 Hm, drugarice i ja smo prvi put pitale roditelje da ostanemo u gradu do pola 11 na Romaninom koncertu na trgu, bile smo tada sedmi razred. Secam se da su samo polovinu nas roditelji pustili i osecale smo se tako vazno Vas prvi izlazak :) 650269930
Pravi izlasci po klubovima su poceli tek na raspustu izmedju osmog razreda i prvog srednje, na pocetku su mi izlasci bili ograniceni do 1h, mama je svaki vikend kolima dolazila po mene i mrzela sam to jer je tek tad pocinjala domaca muzika Vas prvi izlazak :) 364988687 Kasnije su mi bili pomereni na 2h i mogla sam taksijem da se vracam kuci. Tek u trecem srednje sam imala slobodu da ostanem koliko zelim (naravno, moralo je da se ukalapa u neko doba u granicama normale).
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 10:15 am

mi smo imali diskoteku devedesetih godina za nas klince iz osnovne .bila je petkom i trajala je od 16 do 20h!bas je bilo cool!a od petog/sestog razreda su nam nastavnici organizovali svakog petka tzv igranke u holu skole!
a bas pravi izlazak je bio negde na polovini 8.razreda i secam se da sam bila medju poslednjima koja je tek tada izasla.jedva sam namolila mamu.ogranicenje vremena nisam nikad imala.bukvalno.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:02 am

Mislim da je to bilo krajem 8. razreda.. a inace, mrzim autoritete i tesko mi je da ih priznam, tako da mi je bilo tesko da za nesto pitam, pa sam cesto ostajala kod kuce u tom periodu, jer nisam htela da pitam moje.. Mrsko mi je bilo da trazim bilo kakvu dozvolu. Posebno od roditelja. A sve to je bilo u nekom lokalnom kaficu, diskoteci, u koji sad ne bih usla.. mislim da sam tad ostala do 1h i da je tata dosao po mene, dok su se moje drugarice vracale kuci taksijem ili cak prvim busom. Sad mi je drago sto ja nisam.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:09 am

Ja sam pocela da izlazim odprilike u drugoj godini srednje skole, s tim sto ja nikad nisam imala ogranicenje za izlaske, ali se podrazumevalo da se vratim u neko razumno vreme, s tim sto se to vreme produzavalo iz godine u godine pa se danas desi da i ne bude tako razumno. A sto se tice prevoza, ili je mama dolazila po mene ili sam se vracala taksijem ili nas je vracao neko od roditelja mojih drugarica, zavisi od dogovora. U svakom slucaju, sad vozim samu sebe ili se vozim taksijem pa mi i nije tako strasno za islaske, recimo bilo bi me nekako sramota da u 5 pozovem mamu da dodje po mene... Vas prvi izlazak :) 364988687
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:44 am

Lara-iste smo sto se tice tog dela..I po mene je tata dolazio i nikada nisam ostajala do kasnih sati..A kamoli do prvog busa..
Zvonci-ja isto retko idem u klubove i diskoteke..Mi vecinom pravimo neke kucne zurke,tako nam je najlepse..Ili kafana Vas prvi izlazak :) 364988687
Pocela sam uvece da izlazim u srednjoj..I oduvek me tata pitao -Kada se vracas?-.To me i kada idem u prodavnicu iza ugla i kada idem napolje uvece...
Vozi me tata,ako hocu da popijem,a ako ne,vozim se sama,od skoro imam stalnu dozvolu..Jiiiipi Vas prvi izlazak :) 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 01, 2012 10:04 pm

redlight ::
zvonci ::
~Lovely~ ::
Zvonci,zasto? confused Vas prvi izlazak :) 650269930

Zato sto klubovi-diskoteke i ja nikako ne idemo u jednoj recenici Vas prvi izlazak :) 1071211947

ista stvar kao i sa mnom Vas prvi izlazak :) 650269930 nekako ih ne volim, ne volim te guzve i to Vas prvi izlazak :) 650269930
E ja sam sad postala takva,pre mi se izlazilo svugde,a sad kad vec mogu vise sam za varijantu kucnog druzenja ili najobicnijeg kafea,bar se ispricam ko covek Vas prvi izlazak :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyPet Mar 02, 2012 12:07 am

prvi pravi izlazak uvece je bio kad sam imala 16, i to za rodjendan moje najbolje drugarice, tad sam bila prva god srednje i bilo je super, ali inace ove god i ne izlazim nesto mnogo, retko, samo preko dana, kafenisanje, u tome sam ekspert Vas prvi izlazak :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyPet Mar 02, 2012 12:08 am

Au, ja sam do pre godinu i po dana bila bukvalno parti manijak! Od treceg srednje do pocetka faksa sam izlazila svaki vikend, bez izuzetka, posle sam morala malo da smanjim zbog ispita i ucenja, ali sam koristila svaku priliku da se provedem Vas prvi izlazak :) 650269930 Najvise po kaficima i klubovima u kojima se pusta domaca muzika, mada i ja, kao i Pufnasta, volim kafane, cesto smo tamo izlazili "pre grada" da se popije koja. I ako je dobar provod nema me kuci pre 4! Sad sam se toga zasitila, sto zbog decka, sto zbog mladjih generacija koje nas polako potiskaju u gradu, pa to sve vise nekako nije to...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyPet Mar 02, 2012 6:54 am

Hahaha...Divnoooo...Ja sam u 6 razredu pocela da izlazim, isla sam na skolske zurke, i u 10.30 sam morala da budem kuci... U 7. sam krenula u diskoteke, i do 10.30 sam ostajala, otvarala sam diskoteku, docekivala goste, i odlazila kuci...Hahaha...A onda od 8. razreda je krenulo sve sa pravim izlascima, 2h je bio plafon, i to uz uslov da se javim...I sad mi je navika da do 3h dodjem kuci..Jedino u ovoj prestonici nikako do 3h ne mogu da se dovucem do sobe..Vas prvi izlazak :) 650269930 A kako su me pustali u izlaske, to je tek fora...Odemo kod mojih, pitamo da li smem da izadjem, posto su moju najbolju drugaricu roditelji pusti(a nisu), pa me moji puste, pa onda odemo kod njenih, i prefarbamo ih...Ahahaha...Nikada nisu imali problem sa mnom, tipa pijanstava, znala sam da popijem i vise od muskog pola, ali nikada me nisu zatekli pijanu...Jedini problem su imali je taj sto sam znala nekad da zakasnim, i tada bi krenule kazne, itd...A sad prvo u kafancinu, a odmah zatim u diskoteku, pa u park neki... I bas se super provedem, pogotovu sa drustvom iz srednje..Vas prvi izlazak :) 650269930
Joooj, bas mi se svidja tema...Mogla bih ja o ovim zurkicama pisati i pisati...Vas prvi izlazak :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyPet Mar 02, 2012 7:08 am

Slobodno pisi,meni je isto lepo secati se tih stvari Vas prvi izlazak :) 650269930 Sto je zanimljivo,mi i kad smo izlazili u tom nekom klinackom periodu oblacili smo se krajnje obicno,farke,majica,ma kao za svaki dan,dok danas kada vidim devojke (tacnije 13-14 godina) stikle,dekoltei...Letos drugarica i ja sedimo u kaficu,pored nas drustvo vidi se znatno mladje,to se bacaju uz stihove "ja bi se s tobom topila"itd,a mi se gledamo Vas prvi izlazak :) 364988687 Same smo sebe prozvale tetkama Vas prvi izlazak :) 364988687
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptySub Mar 03, 2012 5:54 am

Ja se jedva secam kad sam prvi put izasla,mada mislim da je bilo negde prvi srednje,ali pod tim mislim na neki klub,i secam se tada da su jednog decka izboli nozem pa je on pao na mene,ma uzas...uvek sam imala problema s mojima po tom pitanju ali su posle i oni sami shvatili da ne mogu da me drze pod staklenim zvonom.Sad bas slabo izlazim i sto rece neko,bolje odemo na neko fino mesto kafic pa da pricamo ko ljudi nego da me gura pijana grupica.Ali nekada je sve to imalo svoje cari heheheh,e kad se setim Vas prvi izlazak :) 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyNed Mar 04, 2012 5:36 am

I ja u poslednje vreme slabije izlazim, nije mi to vise toliko zanimljivo. I zbog fakulteta, ali vise zbog decka, ispala sam iz fazona i nije mi nesto zao. krajem srednje skole, u 3. i 4. godini sam stalno izlazila, a sad volim da izadjem na neku svirku, da se svira rokic, da se skace, e to mi je uzivancija.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptySub Mar 10, 2012 4:18 am

Ja bas volim da izlazim, mada imam period kad izlazim svaki vikend a nekad mirujem, zavisi od raspolozenja... Pocela sam da izlazim na pocetku srednje, nisam nikad imala problem sa mojima sto se tice toga kad treba da budem kuci, to je zavisilo od drustva. Zato su kroz celu srednju drugarice spavale kod mene vikendom:) Obozavam kafane, a mogu da izadjem bilo gde, svejedno da li je narodna, rok, haus, samo da je drustvo dobro:)
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyNed Mar 11, 2012 3:58 am

ja isto volim da izlazim medjutm nemam neku zelju imam je, ali me mrzi to spremanje kosa, sminka, garderoba...a i koliko idiota i pedofila ima po gradu smucilo mi se sve, skoro mi je na jednom splavu, a ja inace ne idem na splavove to mi je bilo prvi put, prisao neki matorac, moze tata da mi bude i jos je bio ozenjen, smarao je da predjemo za njegov sto celo veceee jedva sam ga otkacila! strasno! sad sam u fazi da idem preko dana negde ili u neke mirnije kafice, ali nista da ostajem do kasno
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyČet Mar 15, 2012 11:56 pm

Ja sam posle 6.razreda izlazila uvece u setnju,nikako po kaficima,i do 10h kuci,ozbiljniji izlasci tek u srednjoj,mada sam i tada imala foru,do 12,pa smo onda produzavali po malo.Tek na faxu sam mogla da izlazim kad hocu i koliko hocu,a buduci da nisam nocna ptica retko kad sam bancila do kasno.Sad i ne izlazim uvece,skora sam izasla sa muzem,nekako me ubedio i smorili smo se skroz,svuda guzve,dim,nema mesta da se stoji a kamo li sedne,i jos klinci mladji duplo od mene kad pocnu da me guraju,poludim.Proslo je nase vreme,cak mi je cudno kako sam nekada mogla po kaficima da zujim celu noc kad mi je sad toliko zagusljivo i dosadno,ali verovatno sve ide s godinama.Sad mi vise prija kucna atmosfera.
Nazad na vrh Ići dole
NisamZnalaKako

NisamZnalaKako


Broj poruka : 67
Datum upisa : 07.05.2012
Godina : 31

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyNed Maj 13, 2012 9:45 am

Moj prvi izlazak je bio u 6. razredu, neka žurkica u školi je bila organizovana. Jedan deo večeri je bio "karaoke obračun". Beše baš zanimljivo. Vas prvi izlazak :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) EmptyNed Maj 13, 2012 11:49 pm

moj prvi izlazak je u bio u 6.razredu, za vreme bombardovanja. do 11 i kuci. sto se tice klubova, diskoteka i sl. tek od srednje skole.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas prvi izlazak :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi izlazak :)   Vas prvi izlazak :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas prvi izlazak :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zabava :: Izlasci i provod-
Skoči na: