Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za ishranu

Ići dole 
+14
Lus
nanchika88
Iva
kajlina
Romanticna
bojano
Lara
inda
Nastija
bevana
Bella
Yo**
Ivana
*cinderella*
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 5:59 am

Devojke, dajte mi neku ideju za ručak. Nisam neka kuvarica, a zbog dojenja mnogo toga ne jedem. Pravim pileći i svinjski paprikaš, musaku, s tim što nekad umesto mlevenog stavim piletinu, a počela sam redovno da dodajem i kačkavalj. Spremam piletinu sa onim prahom za supu od pečuraka i pavlakom za kuvanje, mužu kuvam grašak. On ne voli boraniju ni pilav. Sebi izdinstam šargarepu, pošto ni nju ne jede. Pohovanje ne dolazi u obzir. Dajte predlog, molim vas.
I još jedno pitanje - šta jedete za doručak i večeru? Meni je dosta sendviča i jaja, a nemam neku ideju.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 6:10 am

Pepeljugo,moj omiljeni krompir nisi ni pomenula! Predlozi za ishranu 2882617104 Predlozi za ishranu 650269930
njega mozes na 101 nacin-pire,restovan,pecen u rerni.meni je krompir uz npr.mladi sir ili salatu dovoljan za rucak.onda mozes neke spagete,spanac,ribu,pujene paprike.ja cesto iseckam belo meso na kockice i dinstam ga sa lukom,sargarepom,paprikom,tikvicom,tj.onim povrcem koje imam kod kuce,na kraju dodam kuvani paradajz,origano,bosiljak,majcinu duzicu-to ti je lako.imas razne zacine u kesicama-npr. prah sa 4 vrste sira za piletinu.
za muza mozes podvarak,pasulj.. .

a za dorucak i veceru ni ja nemam ideje.mozda musli,neko pecivo,pica,virsle,keks i mleko..

ali,bolje da ti ja ne dajem savete,ima da te ugojim! Predlozi za ishranu 650269930


Poslednji izmenio Ivana dana Pon Dec 24, 2012 6:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 6:12 am

ja sad spremam kukuruz secerac i meso. ne znam koliko idu ta dva Predlozi za ishranu 650269930 jel smes makar kukuruz?

e, jel mozes da mi napises recept za to sa piletinom i supom i pavlakom? jel to ono sto se skuva supa (od pecuraka?) pa se meso u to uvalja ili sta vec, pa se zapece u rerni preliveno pavlakom?????
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 6:17 am

Yo, kupis u kesici taj prah za piletinu sa gljivama, gljive i pavlaku za kuvanje, na kesici imas detaljno uputstvo o kolicini i nacinu pripreme Predlozi za ishranu 650269930 Fino je.


Poslednji izmenio Bella dana Pon Dec 24, 2012 1:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 6:20 am

da,mozes da izdinstas praziluk,dodas obareni secerac i na kraju stavis pavlaku.

ooo,kako se ja raspisem na ovim temama! Predlozi za ishranu 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 6:28 am

a jel smes pohovan karfiol? ja ne znam sta je trudnicama dozvoljeno pa mogu samo da nagadjam Predlozi za ishranu 650269930

nadjoh i na netu recept za pvu piletinu. probala sam jednom pa mi se mnogo svidelo. hvala
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 7:00 am

Podvarak i pasulj ne umem da skuvam, a moram da kuvam nešto što se kuva brzo, nemam vremena za to.
To dinstano meso sa povrćem i kuvanim paradajzom je super ideja, hvala! Predlozi za ishranu 650269930

Yo, ja belo meso uvaljam u prah krem supe od vrganja, ostatak tog praha pomešam sa pavlakom i prelijem meso, pa ispečem u rerni. Bude jako mekano meso, a brzo i lako se sprema. Ja ne dodajem nikakve začine. Uz to jedemo pire krompir.

Što se tiče doručka i večere, mi baš retko kupujemo pice i ostalo iz pekara. Kad stignem, napravim proju, carsku pitu ili neku drugu pitu sa onim tankim korama. To su retke prilike. Predlozi za ishranu 364988687 Uglavnom barimo ili pržimo jaja, jedemo kobasice, slaninu, čvarke, suvo meso. Samo dijetalno. Predlozi za ishranu 364988687 Jednom nedeljno jedemo burek.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 7:08 am

nauci! Predlozi za ishranu 650269930 salim se.dobra strana toga je sto mozes vise da skuvas,pa da imas za nekoliko dana ili cak da zamrznes.a nista lakse nije da se skuva od pasulja.mogu da ti napisem kako se sprma onaj gusti,zapecen u rerni.

imas u receptima neke `moje` pica makarone,to mozes da spremas za bilo koji obrok,a brze su.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 7:14 am

Te tvoje pica makarone obožavamo! Predlozi za ishranu 650269930
Hajde ako ti nije teško napiši mi kako da skuvam pasulj u toj temi sa receptima, da nas Zvonci ne opominje. Predlozi za ishranu 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 9:56 am

a pohovan hleb za dorucak/veceru?
za rucak punjene paprike sa krompirom,ili mesom,ili sirom (ne znam da li si navela da to spremas),djuvec,makarone sa sirom zapecene u rerni,junetina i baren krompir.


ja sam se rasturila koliko sam ribe pojela ovih dana.za sva 3 obroka Predlozi za ishranu 3531548439 a za dorucak musli,vec sigurno 2 godine Predlozi za ishranu 364988687



edit: tek sad vidim da si rekla nista pohovano :/ ne volite,ili ne smes da jedes?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 10:22 am

Pohujem hleb, ali ređe. Generalno ne volim da pohujem jer mi se ceo stan usmrdi. Đuveč nikako ne volim, a papriku ne smem zbog dojenja, ali i zbog želuca. Odavno nismo jeli te zapečene makarone, a kad već pominješ ribu, mogla bih da kupim one riblje štapiće. Ja volim u pilav da stavim filete soma, ali moj dragi ne voli kuvanu ribu. Pojede on, ali nerado. Spremam ja krompir, barim ga, pečem u rerni sa ljuskom i bez ljuske. A sad jedno glupo pitanje - kakav je restovan krompir? Mora da vam zvučim kao da sam pala s marsa.
I ranije sam se jednolično hranila, a sad kad treba detetu da spremam kaše od povrća, ja sam totalno zbunjena. Verovale ili ne, ja na netu tražim slike brokolija, prokelja, kelja, kelerabe jer nikad to nisam jela. Moram sve da dam od sebe da naviknem dete da se hrani zdravo i raznovrsno.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 12:13 pm

slazem se sa zvonci Predlozi za ishranu 650269930

moja baba pravi restovan krompir isto kao pire,samo doda alevu papriku,malo luka i ne znam da li mu jos nesto radi Predlozi za ishranu 650269930 kao mala sam ga bas volela,sad vise ne.


sto se povrca koje si pomenula tice,ni ja ga nikad nisam jela Predlozi za ishranu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPon Dec 24, 2012 7:15 pm

Ne jedemo mi pržena jaja svako jutro, nego možda 2x mesečno, a 2-3x nedeljno barena. Stvarno nemam nikakvu ideju šta da doručkujemo/večeramo. Viršle i paštete ne jedemo i smatram ih daleko gorim od domaćih čvaraka. Ja sam ranije ujutru jela ovsene pahuljice u jogurtu sa cimetom, ali to sad mene ne zasiti. Keks i mleko volim, ali i od toga brzo ogladnim. Ajvar obožavam, ali ne smem da ga jedem. Peciva samo bezveze napune želudac, bez ičega hranljivog. Mlečne proizvode sam toliko konzumirala u trudnoći da su mi dojadili.
A što se tiče toga da dete mora od nas da vidi da se pravilno hranimo, svesna sam toga. Juče sam smišljala kako da spremim karfiol, od njega počinjem. Predlozi za ishranu 650269930 Samo ne znam da li ću moći, meni se od kupusa i paradajza bukvalno povraća.

Ko bude hteo, neka otvori temu i prebaci postove, nemam nikakvu ideju za naslov.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyUto Dec 25, 2012 5:48 am

ali,sada je sezona cvaraka,kad da se jedu,ako ne sad! Predlozi za ishranu 20348227

Pepeljugo,proprzis beli luk,dodas alevu papriku i u to ubacis obaren krompir isecen na kolutove.zacinis po zelji-vegeta,biber.
originalan recept je sa crnim lukom,ali beli se 10 puta brze spremi.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyUto Dec 25, 2012 7:06 am

Zvonci, zvuči ok recept sa karfiolom, isprobacu ga. Tikvice jedemo leti, sad ne znam gde da ih nađem.
Ivančice, zezaš, zezaš. Predlozi za ishranu 364988687
Nemate pojma koliko sam ja gladna otkako dojim + pijem vitamine. Beli luk i papriku nikako ne smem zbog malenog. Poradiću na jelovniku kad prestanem da dojim, sad očigledno ne vredi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyUto Dec 25, 2012 9:49 am

a i vitamini otvaraju apetit-tako bar pise Predlozi za ishranu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyUto Dec 25, 2012 10:38 am

Tikvice ću morati da nađem jer moram malom da ih pripremam. Kod nas ih nema na pijaci a ni po prodavnicama. Definitivno i dojenje i ti silni vitamini otvaraju apetit - jedem više nego ikada. Za divno čudo, to mi se ne odražava na kilažu.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyČet Dec 27, 2012 1:52 am

Pepeljugo ja za dorucak jedem pite,mama mi stalno sprema ili sa integralnim ili sa heljdinim korama a nekad i sa obicnim,jedem zdenku,kackavalj,kajmak,sir,barena jaja,pavlaku,kiselo mleko,neku put uzmem i virsle i pileca prsa,sad sam kupila i neku deciju pastetu,probacu da vidim dal ce bebi da smeta.Papriku jedem al ne ljutu.Karfiol jedem u supi ili ga spremim kao za pohovanje a zapecem ga u rerni posto izbegavam przeno da jedem.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyČet Dec 27, 2012 3:03 am

ja jedem dosta povrca,ali kuvani karfiol mislim da nikad nisam ni probala,jer ne podnosim njegov miris,kao salatu (kiseli) ga jedem Predlozi za ishranu 650269930
ja sam juce ostala sama u kuci i bila sam gladna,a izbegavam nudle ove nedelje,tako da sam kupila u maxiju onu mesavinu povrca i meni je to bas lepo,uvek mogu da je jedem,a lako i brzo se sprema Predlozi za ishranu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyČet Dec 27, 2012 11:02 am

samo nemojte pastete,virsle,salame i ostale preradjevine.

decko je skoro pricao sa drugom koji radi u Juhoru,kaze da je cajna u stvari salo i hrskavice,i dodaju boju,miris i svakakve aditive da bi to izgledalo kao meso.


Poslednji izmenio bevana dana Čet Dec 27, 2012 12:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyČet Dec 27, 2012 11:29 am

od suhomesnatih proizvoda jedem samo pilece grudi i ponekad domace suvo meso Predlozi za ishranu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPet Dec 28, 2012 1:11 am

moj komsija pravi domacu cajnu,jeste skuplja,ali je cisto meso!

Bev,kad god jedem musli setim se tebe i pomislim kako mozes toliko da ga jedes! Predlozi za ishranu 650269930


Ppeljugo
,evo ti jos jedna ideja:iseces crni hleb kako zelis poprskas ga maslinovim uljem,stavis malo fete i origana i zapeces u rerni.sa jogurtom je sasvim ok.ja stavim i beli luk,puuuno belog luka,ali ti rece da ne smes.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPet Dec 28, 2012 2:11 am

I ja jedem musli za dorucak vec nekoliko godina Predlozi za ishranu 650269930 Nemam volje da spremam ista drugo, ovo mi je najjednostavnije i najbrze.

Moja mama sprema karfiol otprilike po Zvoncicinom receptu, super je.
I tikvice su fine, mi ih cesto jedemo i pohovane i u obliku variva.

A ima li neko neki fin recept za brokoli? Ja sam predlozila mami da ga napravi, na pijaci su joj rekli da nije bas ukusan i da joj ga ne predlazu za varivo ili nesto slicno Predlozi za ishranu 2370014350

I sta mislite o Zlatiborcu? Meni deluje da je to sve domace, posto su prilicno jaki na cenama. Ponekad jedem njihov kulen.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPet Dec 28, 2012 2:25 am

Pepeljugo ako dojis nikako nemoj koristiti jake zacine,tipa biber,origano,cimet...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu EmptyPet Dec 28, 2012 2:32 am

Bella,od brokolija je najbolje da se napravi krem corba,da se izblendira.ili samo obaren da se jede.nije los ukus.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za ishranu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za ishranu   Predlozi za ishranu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za ishranu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Sport i ishrana-
Skoči na: