Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.

Ići dole 
+4
nemo
bevana
Yo**
StormZ
8 posters
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 12:56 am

Pozdrav, u ime NN osobe, postavljam pitanje.

" Vodila sam ljubav sa deckom dva dana, nosio je kondom i ejakulirao je u mene, a kasnije smo videli da su nam svi kondomi probuseni iglom, i da cure na vrhu "Kapice". Ja imam problema sa mentruacijom jer mi je Endomen(mozda sam pogresno cuo) rastegljiv, i svakog casa vec 10 dana treba da dobijem. Da li da uzmem tabletu za dan posle, proslo je 25h..."

Ako neko moze da odgovori na ovo hitno. Hvala

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 1:01 am

ejakulirao u nju a bio je probusen kondom? to je maltene kao da nisu koristili zastitu i da je zavrsio u njoj. ja bih popila pilulu za dan posle, ali ipak sacekajte neko strucnije misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 1:08 am

Dap, i to 2 dana za redom... :S
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 1:18 am

ako to nije za pilulu onda ne znam sta jeste.
jedino sto moze gore da bude je da nista nisu koristili, ali i ovaj slucaj se svede na to
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 1:46 am

Uzela je pilulu.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 2:31 am

ako.

nego,kako to da je svaki probusen? Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 2:41 am

Neko im izbusio sve kondome namerno. Iglom, i oni videli posle dva dana, i kad su sipali vodu ono sitna rupa na vrhu curi voda.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 2:43 am

da ne poverujes Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. 3260462037
Nazad na vrh Ići dole
nemo

nemo


Broj poruka : 14
Datum upisa : 09.03.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 4:12 am

Dabogda mu se ruke osusile!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 5:23 am

Boze, ko bi to uradio...
Ja bi pill za dan posle bez ikakvog razmisljanja Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 9:28 am

Bice sve u redu nemo, samo relax, i od sada cuvajte ih na drugom mestu i nemojte da pricate nikome.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 12:20 pm

gde ste ih drzali,msm stvarno mi je malo bolesno da vam neko busi kondome...ko je imao pristup ?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyNed Dec 30, 2012 9:45 pm

To meni nista nije novo. nama je mamina drugarica pricala, posto je bila svedok dogadjaja, da to su to radile zene koje kondome prodaju. ladno su uzele iglu i busile. i usput crkavale od smeha. sada se ne secam da li je to bilo u nekoj trafici,ili je bila prodavnica tipa maxija itd.
tako da, dovoljan je samo jedan ubod.
ja sam pomislila da je windz dozivela stres od busnog kondoma. a da zbog toga nece stromz dugo 'omrsiti brke'.
Nazad na vrh Ići dole
nemo

nemo


Broj poruka : 14
Datum upisa : 09.03.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyČet Jan 03, 2013 3:27 am

Kondomi su kupljeni u apoteci...
Decko ih drzi u kutijici za kondome, pa u neseseru gde mu stoji kutijica za sociva... Ko bi jos tu trazio ? To jedino ko zeli da se sveti za nesto, ili ko je toliko bolestan da nema druga posla... da napomenem, stanuje u studentskom domu tamo gde studira.
Nazad na vrh Ići dole
Mimma




Broj poruka : 17
Datum upisa : 16.12.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyUto Jan 08, 2013 10:05 am

Dragi moji. Potrebni su mi saveti, misljenja i iskustva. Ja i decko smo spavali veceras. Koristili kondom i on je u kondomu ejakulirao. Ali kad smo zavrsili videla sam da ima belicaste tecnosti NA kondomu. Nije imalo kuda da prodje jer mu je jos uvek bio cvrst a i sve je bilo u onom "prostoru" predvidjenom za spermu. Zabrinemo se zbog toga spolja i napunimo vode ali nigde ne curi. I sad nam nije jasno da li je negde prosla sperma ili je to moja tecnost? Surprised znate da sam pre desetak dana pila pilulu za dan posle i ne bih opet. Ali me brine ta tecnost sa spoljne strane kondoma. :/
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyUto Jan 08, 2013 10:10 am

Vrv je to tvoja "tecnost" koja se usled "Trljanja" pretvorila u "belicastu smesu".
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyUto Jan 08, 2013 10:14 am

tvoje je,nemoj da brines Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Mimma




Broj poruka : 17
Datum upisa : 16.12.2012

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyUto Jan 08, 2013 10:25 am

Hvala vam na odgovorima, znaci mi to. A i trebala sam danas da dobijem, ali nema ni naznake tome. Pomalo me zaboli u predelu jajnika ali niiista. Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. EmptyUto Jan 08, 2013 11:14 am

zbog pilule za dan posle mens. moze da kasni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.   Izbusen kondom+Ejakulacija u nju. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izbusen kondom+Ejakulacija u nju.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: