Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 male zenske tajne

Ići dole 
+10
inda
*cinderella*
pahuljicaa
Bella
bevana
Romanticna
~Lovely~
Iva
Ivana
Yo**
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyUto Jan 15, 2013 12:02 pm

ne znam koliko ce tema zaziveti, ali mi je palo na pamet da vas pitam koje zenske tajne vi znate? tipa ono sto vam je majka uvek pricala i savetovala u vezi muskaraca, sta je ono sto cete vi uciti vase cerke?

mozda ne mora da bude samo za odnos sa muskarcima, nego uopsteno, zavisi koliko ste raspolozene da pricate male zenske tajne 650269930

ako vam se tema ne svidja, necu se buniti da je obrisu
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyUto Jan 15, 2013 11:21 pm

mene je majka ucila da budem dobar covek.neke zenske trikove ne,osim toga da drzim do sebe u musko-zenskim odnosima.
u poslednje vreme me savetuje da ne obracam paznju na svaku sitnicu i da se manje bavim deckovom porodicom,a vise nasim odnosom,da ne bih kvarila svoju vezu,ali meni to nikako da udje u glavu!

sto se tice mojih trikova-nemam ih puno.recimo to da se ne treba previse otvarati na pocetku veze,da treba imati stav.a i kasnije,naravno.i ne treba ispunjavati muskarcu svaku zelju,neka ima uvek necega za cime ce da zudi.
onda,kada je neka svadja u pitanju-znam cesto da se povucem i spustim loptu iako znam da sam u pravu,pa da mu kada se situacija stisa objasnim neke stvari! male zenske tajne 650269930

ako se setim jos necega,dodacu!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Jan 16, 2013 6:36 am

e upravo to sam htela da bude tema male zenske tajne 650269930 steta sto si samo ti odgovorila...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Jan 16, 2013 6:47 am

Mnogo toga, ali prvo i osnovno - gde god da sam i sa kim god da sam da uvek imam svoje parce hleba (da uvek zaradim makar minimalno za sebe).
A onda jos i:
- da su granice u meni, ne u spoljnom svetu, da mogu sve sto pozelim,
- da nikome ne cinim ono sto ne zelim sebi,
- da ne ogovaram,
- da spustim loptu,
- da ne koristim previse sminke...
Nesto mi je objasnjavala recima, ali svaku od stavki je pokazivala delima.

I jos nesto sto mi je neprocenjivo: uvek je pokazivala da me voli najvise na svetu.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Jan 16, 2013 7:57 am

Sto se tice veza uvek mi je govorila da zadrzavam nesto i za sebe, ne mora on znati bas sve sto mi se desava, posebno neke porodicne stvari. Uvek mi govori da budem iskrena, da pokazem sta zelim i ocekujem, da se ne povinujem uvek ja zeljama drugih nego da se i druga strana prilagodi meni. Ovo je nesto najsvezije.
Ostalo klasika - zavrsi skolu, zaposli se, budi samostalna, zena ne sme sebi da dozvoli da je muskarac izdrzava (u danasnje ludo vreme), da se borim za sebe i stojim iza svog misljenja (posto cu raditi posao gde svaki dan moze neko da vam smesti), da kad se zaposlim probleme na poslu ostavim bas tu i posle radnog vremena o poslu se ne prica...
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Jan 17, 2013 10:27 pm

meni su definitivno usadjene kultura, ljubaznost, umerenost. Da znam kada sam stigla do neke granice i da je ne prelazim. Da zavrsavam obaveze na vreme. Da uvek imam svoj dinar i ne zavisim ni od koga. Da ispostujem svaki dogovor i obecanje koje sam dala, da postujem tudje vreme. Mislim da su te najbitnije male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Avg 28, 2013 9:15 pm

evo je tema o malim zenskim tajnama. mogla bi inda i ostale ovde da mi odgovore na pitanje iz uopstene.

imam jos jedno pitanje, da li i koliko cesto glumite orgazme?

sta mislite o ovome? to je nekad bila zenska tajna male zenske tajne 20348227 http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/seks-vodic-za-dame-iz-19-veka-dajte-malo-retko-i-nerado-glumite-pospanost-i-glavobolju/103624.phtml

prosirite temu nekim svojim pricama male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Avg 28, 2013 9:21 pm

Nikad nisam glumila,mislim da zene time samo sebi cine medvedju uslugu,jer muskarac misli da sve super radi,nista ne menja,i tome posle nema kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Avg 28, 2013 9:36 pm

Ni ja nikada nisam glumila, ako nije doslo do toga neka se potrudi malo vise male zenske tajne 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Avg 28, 2013 10:27 pm

nikada nisam glumila.to mi je debilno.
a glavobolju sam pokusala da odglumim da bih izbegla odnos,ali dzabe. Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Avg 28, 2013 11:23 pm

Ja nikad nisam glumila... al u pocetku mi je bilo zao kad bih videla da se on razocara u sebe itd male zenske tajne 650269930

Sto se mojih malih tajni tice .. meni je majka uvek govorila
-zavrsi dobar fakultet, nadji posao, nemoj da zavisis od nekog...kad postanes punoletna, polagaces vozacki, a ne kao ja da zavisis od toga oce li te neko povesti..
-uvek drzi do sebe, nemoj da dozvolis da se neko poigrava s tobom.
-sto se vise s nekim otvoris, to ti je rizik veci da te ta osoba povredi, jer zna gde te boli...
-drugarice cesto nisu one prave drugarice, ne pricaj svakoj svoje tajne.
-ne dozvoli da ti bilo ko prica sta da radis
-ne dozvoli da te ''drugarice'' ubede da si npr debela ili da ti stvore komplekse. (ja sam imala situaciju kad je devojka meni rekla da treba da se ugojim, a nosim broj manje farmerke od nje...a onda posle minut govori kako ona treba da smrsa...idiot.)
-bas te briga sta ce neko da misli, radi ono sto te cini srecnom, a ljudi ce svakako da pricaju.
-drzi distancu s deckom, nateraj ga da se potrudi da bi te video.

Joj, ako se setim jos necega, pisacu male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptySre Avg 28, 2013 11:27 pm

Ivana zezas?
Jednostavno kazes necu i tacka.
Mada bivsem je ta rec nekad tesko dolazila do mozga pa se desavalo da se jurimo oko kreveta (on shvatio odbijanje kao zezanje).
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 12:17 am

Hahahah, Iva, jos si ga dodatno ''pomamila'' male zenske tajne 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 12:28 am

Iva,zato sto `necu` ne prihvata kao odgovor.i onda pomislim da ce se sazaliti na moju glavobolju! male zenske tajne 650269930
u neku ruku mi sve to imponuje,a nekad smeta!
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 1:27 am

Ja u takvim situacijama kažem da mi nije do toga. Nekad preko volje pristanem, pa se posle pitam šta mi bi da se nećkam. male zenske tajne 364988687
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 2:32 am

Pepeljugo, i ja sam tako nekoliko puta...kao, nije mi do toga, nisam raspolozena...i onda me on oraspolozi i zainteresuje male zenske tajne 364988687
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 1:49 pm

Nikad nisam glumila,a nemam ni nameru male zenske tajne 650269930 Decko i ja smo bas pricali o tome i slazemo se da je to debilno i ne znam kako ljudi ne provale...ocigledno da onda ne poznaju dovoljno tu osobu male zenske tajne 650269930

Jos se nisam nasla u situaciji da on hoce sex,a da ja necu,ali da se to desi lepo bih mu rekla : Ne male zenske tajne 650269930 i morao bi to da postuje male zenske tajne 650269930 Kao sto i ja postujem kada on za nesto nije raspolozen ,a i on isto kada ja nisam (ne mislim samo na takve stvari,nego uopsteno ) male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 9:49 pm

Ja odbijam samo kada sam jako umorna male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyČet Avg 29, 2013 11:28 pm

Bella, ja sam isto par puta odbila kad sam bila umorna...pa onda lezimo sat vremena na krevetu, on me mazi i masira, i onda budem odmorna i raspolozena male zenske tajne 364988687

Inda, i mi smo isto pricali kako nam nije jasno kad neko glumi, kako momak ne provali too... stvarno mi nije jasno male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyPet Avg 30, 2013 3:52 am

Mene su moji ucili:Budi postena, cuvaj obraz, nekada kada budes na dnu nece imati ko da ti pomogne, skupi snage i ustani u inat svima, ako te neko omalovazava nije vredan tvog nerviranja i paznje, cuvaj zdravlje, a tek onda su dolazili saveti za momke. Tipa ne uleci u nesto prebrzo, dobro se raspitaj, pamet u glavu, misli ko ce biti otac tvoje dece... A majka je uvek govorila da neke stvari zadrzim za sebe, da budem iskrena. da ne lazem, da dajem onoliko koliko dobijam, itd...Mada cesce je ona dobijala savete od mene, nego ja od nje..male zenske tajne 650269930
Orgazam sam glumila u svojoj prvoj vezi, i nisam shvatala kolika je to greska... A sad, nijednom, kazem imala sam orgazam, ili ga nisam imala... I uvek se potrudi jos vise... A kad mi se nece, ako me boli glava ponudi mi andol, i pocne da mi masira glavu, ahahaha, nekad dobije ono sto zeli, a nekad i ne...male zenske tajne 364988687 A kad sam nervozna i neraspolozena skonta, i ne dira me, nego resava moje probleme i nervozu..male zenske tajne 364988687 A kako ne provale da glumis, pa nemam pojma, ali to je vrv zato sto tom nekom mozda nije ni bitno sta se desava sa vama, pa takvima i glumis...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyPet Avg 30, 2013 8:29 am

I meni su govorili pamet u glavu...i isto to cuvaj obraz...i govorili su ko tebe kamenom, ti njega hlebom - aliii, drzi do sebe. Ja sam bogami uvek gledala - ko mene kamenom i ja njega kamenom. male zenske tajne 364988687

Ocigledno da decko ne poznaje devojku ako ne moze da skonta da joj nesto ne prija male zenske tajne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyPet Avg 30, 2013 9:55 am

mene moji (tata posebno) nisu nikad kljucali savetima.vise je to bilo nenametljivo,ali sam shvatila i to dobro.
mama je jedino pricala dok sam bila amnja`istina,istina i samo istina`sto je rezultiralo time da ne znam da slazem ni nesto sitno da bih izbegla neku neprijatnost,a sada me savetuje da ne budem previse iskrena i da se ne otvaram previse drugaricama.ali,dzabe...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyPet Avg 30, 2013 10:39 am

Meni je pre neki dan neka lujka sa ulice vikala da cuvam obraz itd. ja sam se samo nasmejala . Znam ja to i bez nje. Sto se tice malih zenskih tajni, saveta itd. nisam ih dobila jedino sto su mi moji rekli je da neke stvari zadrzim za sebe jer danas jesi sa nekim sutra nisi, ali porodica je porodica i neke tajne trebaju ostati u okviru nje. Sto se tice glumljenja orgazma, mislim da je to glupo . Ivana, ni ja ne znam da lazem, pogotovo ovog mog. Ne znam kako ali me uvek provali, i ako je u pitanju neka sitna laz posto zelim da ga izneadim ili tako nesto ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyPet Avg 30, 2013 11:10 am

Pazi na osmeh i pogled kad pokusavas da slazes za iznenadjenje male zenske tajne 650269930

I meni je prosle godine rekla neka zena ''vidi malu kako se skockala, e kurvo jedna.'' i ja joj prisla i pitala je o cemu se radi, a ona odgovara ''znamo se odlicno milice jovanovic.'' ...a meni ime uopste nije milica jovanovic male zenske tajne 364988687 kontam, pomesala me s nekim...a bas mi napravila zena neprijatnu situaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne EmptyPet Avg 30, 2013 11:45 am

masvakakvih ludaca na ulici ali ne kapiram tu potrebu da vices za nekom devojkom da je kurva ili tako nesto. Sto ne dobace tako kada sam sa momkom ( verovatno se plase a ovako im dodjes kao laka meta ) uostalom sta ih briga sta ja radim i sa kime radim ili kako se ja oblacim ili sminkam ...

Ma pokusavam da azim na osmeh ali jednostavo me provali . Nikako da uspem da sakrijem nesto od njega .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





male zenske tajne Empty
PočaljiNaslov: Re: male zenske tajne   male zenske tajne Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
male zenske tajne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: