Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problemi kod kuce

Ići dole 
+13
Crazy girl
kajlina
Lara
inda
tinkerbell02
Iva
Lus
pahuljicaa
Bella
Ivana
~Lovely~
Yo**
Rale89
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 12:33 am

Pahuljice,meni se sa cini da je sve to zbog faksa.nisi bas najsjajnije pocela,a plus ostajes u pg zbog decka...brine se,ali to pokazuje na pogresan nacin.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 12:36 am

jao,i kod mene je gadna situacija ovih dana,majka sao trazi razlog da se svadja sa ukucanima,ali meni ne pada na pamet da cutim,svadjam se i ja sa njom isto tako...

pahuljice,ako si ranije za NG isla negde,onda nece biti problem ni ove godine da ides,to kaze samo onako jer je nervozna...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 1:00 am

Ivana ::
Pahuljice,meni se sa cini da je sve to zbog faksa.nisi bas najsjajnije pocela,a plus ostajes u pg zbog decka...brine se,ali to pokazuje na pogresan nacin.

A one sve misle da je faks jako lako zavrsiti i da njihova deca uvek moraju da budu najbolja. Meni je moja juce, izmedju ostalog, prebacila kako se "uopste nisam potrudila da budem na budzetu na masteru", umesto da bude srecna sto sam zavrsila fakultet gde je prosek studiranja 8,5 godina za nepunih 5 godina. Pritom ih na budzet primaju samo 30 i moja sestra koja je zavrsila u septembru (znaci, za nepune 4 godine) nije upala jer joj je prosek 8,00. Jako mi je zao sto nije rodila genijalce Problemi kod kuce - Page 2 364988687

Sve u svemu, mislim da je ljutnja i grdnja zbog neuspeha na faksu jako los pristup. Prva godina je svima najteza, roditelji tad tu treba da budu da te utese kada padnes i ohrabre da nastavis dalje, u suprotnom samo stvaraju pritisak koji na dete deluje kontraproduktivno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 1:12 am

To malo zavisi i od osobe.da su mene moji pritiskali i ljutili se umestosto su me bezuslovno podrzavali,mozda se ja ne bih uklapala u taj prosek studiranja,nego bih bila bolja.daleko od toga da kazem da meni ili nekome treba pritisak da bismo ucili,ali nije on uvek los
A pocetak studiranja je za neke roditelje stresniji nego za dete.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 2:11 am

Meni taj pritisak nikaa nije pomagao, znam ja da treba da ucim ne treba da me neko podseca na to, uostalom zavrsila sam osnovne studije u roku, prosek mi je solidan, a ovi moji su odustali od daljeg skolovanja tako da nema niko pravo da mi prebacuje bilo sta u vezi skole. Pocela sam da klimam glavom kada mi moji prebace za nesto, jer nemam vise energije da se svadjam sa njima, ali mi nije bas drago. Volela bih da malo vise postuju moje odluke, nisam glupaca pa da ne znam sta radim vec odrasla osoba od skoro 25 god.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 2:51 am

Ja nisam nikad imala taj pritisak roditelja zbog faksa i hvala im na tome. Sebi samoj stvaram i previse stresa. Ali nekad dave za druge stvari. Roditelji su to. Problemi kod kuce - Page 2 650269930
Mislim da je Ivana u pravu za Pahuljicinu majku i da to nema veze sa menopauzom.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 2:54 am

Problemi kod kuce - Page 2 312503953  

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 6:23 am

Kad vec pricamo o majkama i moja vec tri dana gundja i svako jutro me napada,kao da samo trazi razlog za nesto...ali ja nisam pametna da iskuliram nego uzmem pa se izdrndam maksimalno medjutim posle nekog vremena dodje tisina i onda ne sme nista da mi kaze.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 6:37 am

Sta je ovo? Svima majke danima prave problem. Rece Rale ''nesto u vazduhu'' Problemi kod kuce - Page 2 364988687

Moja je danas super! Kupila mi je parfem Dior Hipnotic Poison (ne znam sad kako se pise Problemi kod kuce - Page 2 364988687 ) i pustili su me da idem u PG za Novu.

Zbog fakulteta jeste ... to znam i sama. Ali na mene bas lose utice sto je takva. Malo podrske nije na odmet...i plus, ja sad i to sto polazem - polazem da mi ne bi gundjali...znaci, ja zbog sebe ne ucim vise. Nego zbog njih. A to je bas lose.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 7:00 am

ali zapamtite jedno, majka najbolje poznaje svoje dete  Problemi kod kuce - Page 2 650269930 

i mene moja nervira do besvesti. za sad je mirna, al ocekujem vatromet cim odem kuci, uvek tako biva  Problemi kod kuce - Page 2 1655936591
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 7:48 am

Ivana ::
To malo zavisi i od osobe.da su mene moji pritiskali i ljutili se umestosto su me bezuslovno podrzavali,mozda se ja ne bih uklapala u taj prosek studiranja,nego bih bila bolja.daleko od toga da kazem da meni ili nekome treba pritisak da bismo ucili,ali nije on uvek los
A pocetak studiranja je za neke roditelje stresniji nego za dete.

U svemu treba biti umeren. Ja znam devojku koja je svaku godinu obnavljala, pritom insistira da ima stan u gradu u kom studira, izlazi po nekoliko puta nedeljno i nista ne uci, a roditelji joj kao budale placaju svaku obnovu godine, dzeparac za vreme dok je tamo (a kod kuce dodje bukvalno jednom u tri meseca, jer joj je tamo bolje posto roditelji ne vide sta radi) i stanarinu svaki mesec. Pritom nisu neki imucni ljudi koji sebi mogu da priuste da se razbacaju parama. Nemoj slucajno da mislis da te poredim sa njom, samo dajem primer Problemi kod kuce - Page 2 650269930 Da sam ja na mestu te devojke, vratila bih se kuci i ucila odatle, ne bih toliko iskoriscavala roditelje. Eto u njenom slucaju bi roditelji svakako trebalo da odreaguju.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 10:40 am

Yo, to nije tacno...moze biti, naravno. Ali moji su sa svo troje pogresno postupali. Brata su sve pustali umesto da ga malo pritegnu i nateraju da se uozbilji. A mene i drugog brata pritegli bez razloga. I samo stres, stres, stres. I zdravo...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 10:47 am

Ja lepo kazem u vazduhu, a mene niko ne slusa Problemi kod kuce - Page 2 124630516 Bella- to je vec druga krajnost, ne treba da se buba 24 h dnevno ali ne treba ni da pustis mozak na ispastu, blejis okolo i iskoriscavas roditelje. Mada sve vise vidjam ovo drugo. Poznajem gomilu ljudi koji navodno studiraju, a u stvari iskoriscavaju situaciju da bi se provodili bez nadzora roditelja. Mada ima i odgovornih osoba, tako da meni zaista nije jasno ako je neko odgovoran zasto mu roditelji stvaraju pritisak bez razloga.

A ovo majka najbolje zna svoje dete, nije tacno, bar kod mene ... Najbolje me poznaju naj. drugarica i ovaj moj .
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 11:08 am

rale, sa ovim poslednjim sto si rekla nikako ne mogu da se slozim.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 11:12 am

Devojke mogu samo da vam kazem da cete mnogo promeniti misljenje o mamama kad se budete udale.
Rale ti pogotovo - isto se odnosi na poslednju recenicu.

Nemojte toliko da se zestite na vase mame, vole vas najvise na svetu. I popijte kaficu sa njima neko jutro, ja sa mojom to samo preko Skajpa sad mogu.

Pahuljice ako si vec sad pocela da mislis da ucis zbog roditelja bolje ostavi faks ili upisi nesto sto te zanima. Ili shvati da ucis zbog sebe i svoje buducnosti ili nema sanse da iskoristis kapacitet koji imas.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 11:15 am

Iva ::
Devojke mogu samo da vam kazem da cete mnogo promeniti misljenje o mamama kad se budete udale.
Rale ti pogotovo - isto se odnosi na poslednju recenicu.

Nemojte toliko da se zestite na vase mame, vole vas najvise na svetu. I popijte kaficu sa njima neko jutro, ja sa mojom to samo preko Skajpa sad mogu.


 Problemi kod kuce - Page 2 985376990 glasanje 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 11:16 am

ili kad i same postanu majke...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 11:22 am

Sve mi diraj mamu mi ne diraj. Problemi kod kuce - Page 2 1071211947
MM je morao da prihvati da sam mamina maza u smislu da se cujemo cesto, da ja pijem kafu sa njom kad uhvatimo priliku za to, da se iscimam kao luda ako joj nesto fali, ali i da moja mama cim me vidi na ekranu zna da li sam ja to jutro plakala ili se smejala ili sam prehladjena ili me boli glava ili mi je super.

Najteze od svega vezano za inostranstvo mi je to sto sam 2000km od roditelja i brata. Sve drugo je manje bitno, to je zaista jedina cena koju osecam i placam.

Jos nesto da ne zaboravim: Od kako sam dosla ovde samo mi je mama poslala sms. Preko neta se cujem tu i tamo sa ljudima, sa nekima cesce, sa nekima redje, sa nekima nikako,odnosno prijateljstvo nam se svelo na to da se vidimo kad ja dodjem u SR. Zivot se mnogo brzo menja, ljudi za koje mislite da su vam najbolji prijatelji i da ce uvek biti tu za vas vec koliko sutra mogu da vam budu stranci. Ali zato ce roditelji i braca/sestre zaista biti tu. Mnogo drugaciju perspektivu mi je dao odlazak.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 11:37 am

Moja mama je divna. To uvek kazem.  Problemi kod kuce - Page 2 2100916089 

A to sto Iva kaze, znam da je tako, jer je moja sestra u inostranstvu vec dugo i znam kako se oseca.
Inace, pijem kafu sa mamom cesto.  Problemi kod kuce - Page 2 941308610 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 12:25 pm

ja se ne slazem sa tim da nas mame najbolje poznaju,jer cist primer je to da moja nikada ne zna kada lazem,mogu od nje da sakrijem bukvalno sve,ako nisam raspolozena za razgovor ...


Pijemo nas dve kaficu cesto,ali vise imamo odnos drugarica ...
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 1:16 pm

inda ::
ja se ne slazem sa tim da nas mame najbolje poznaju,jer cist primer je to da moja nikada ne zna kada lazem,mogu od nje da sakrijem bukvalno sve,ako nisam raspolozena za razgovor ...


Pijemo nas dve kaficu cesto,ali vise imamo odnos drugarica ...

Mozda ti se cini da ne zna da lazes. Problemi kod kuce - Page 2 650269930 Veruj mi, sve znaju.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 2:01 pm

crazy,da su znali kada sam bila mladja,mene vise ne bi bilo Problemi kod kuce - Page 2 124630516 odavno vise ne lazem,jer ne smatram da treba da objasnjavam ili krijem nesto sada...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 7:20 pm

I meni da znaju da lazem za neke stvari, sad bih bila zatvorena u sobi, ili bih bila 3 metra ispod zemlje.

Mene TATA bolje poznaje nego majka. Ja ne zalazim u pricu sad da nas vole najvise. To je normalno. Ali mene, u sustini, niko ne poznaje. Ni drugarice, ni decko, ni roditelji. Brat me zna bolje od roditelja jer s njim dosta pricam. I to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 10:21 pm

Ja se slazem sa Ivom. Mislim, poludim ja na mamu tu i tamo, ona na mene takodje, ali je volim najvise na svetu Problemi kod kuce - Page 2 650269930 I zna ona vrlo dobro da sam ja odgovorna i da redovno ucim, cak i da sam sposobna da nadoknadim propusteno tako sto cu dva, tri dana morati jace da zagrejem stolicu, samo eto, nekada je nervozna pa mora da se istrese Problemi kod kuce - Page 2 1071211947 Razumem ja i njih, finansijska je kriza u celoj drzavi vec par godina, imaju oni svoje probleme koje moraju da resavaju i zbog kojih se nerviraju, bas zato da bi nama sve pruzili i da mi nista ne bi primetili.

I ne mozete nikako tvrditi da vas drugarice ili decko poznaju bolje od roditelja. Pa oni su sa vama citav zivot, gledali su vas kako odrastate, verujte da vas najbolje poznaju.
Moja mama je npr. svaaaaki put kada nadjem decka to primetila i istog dana me pitala da li postoji neki decko (a pre toga me maltene nikad ne pita). Ja joj to nikada nisam krila, ali eto, isti dan pre nego sto stignem da joj kazem ona provali. Nikada nisam znala kako, ali to je cist dokaz koliko dobro nas oni znaju.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 EmptyPon Dec 30, 2013 10:53 pm

Ja sam rekla da je tako kod mene, i to se pokazalo u vise navrata kao tacno. Stojim do toga da mene najbolje poznaju drugarica i decko, sto je i logicno jer sa njima provodim dosta vremena, poveravam im se itd. Ja u sustini ne lazem ali znam da recutim neke stvari, i moji dosta toga ne znaju, moja majka zna nekad da misli da sam tuzna a ja sam u stvari veoma srecna, pogresi u vezi toga da li sam plakala itd. Sto se tice kafe, ja kafu ne pijem i ne pusim tako da obicno samo sednem pored mojih i popricamo malo, ali im se u sustini ne poveravam osim ako je nesto bas bitno.

Drugarica me poznaje od rodjenja, bukvalno, tako da je moguce da te dobra drugarica poznaje veoma dobro. Imam ok odnos sa roditeljima, ali jednostavno nismo toliko prisni. A moj otac me definitivno ne poznaje, ne zna moja interesovanja, talente, boju ociju, godine, rodjendan, nacin razmisljanja. Ponekad se zapitam gde je on bio kada sam odrastala ... Volim ih naravno, porodica su mi, ali svaka je porodica prica za sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problemi kod kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi kod kuce   Problemi kod kuce - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problemi kod kuce
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Problemi sa stopalima
» Porodicni problemi
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
» Problemi sa dojenjem
» Problemi sa kockom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: