Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Fizicki izgled vs licnost

Ići dole 
+12
Lara
koni
~Lovely~
tinkerbell02
Lus
Ivana
Bella
inda
Rale89
bevana
StormZ
Romanticna
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyČet Mar 07, 2013 10:23 pm

Koliko vam je bitan fizički izgled? Da li ste u stanju da zbog toga ne date šansu nekoj osobi koja vam savršeno odgovara ali nije uopste vas 'tip'?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyČet Mar 07, 2013 10:38 pm

Ja vise gledam licnost kod osobe, izgled nije bitan ni presudan. Ali naravno opet ima uticaja ako osoba zaista lepo izgleda. Fizicki izgled vs licnost 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyČet Mar 07, 2013 11:17 pm

Ne bih mogla da budem sa nekim ko me fizicki ne privlaci.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 12:41 am

Mislim da je bitno i jedno i drugo. Kada ugledas neku osobu prvo primetis fizicki izgled, pa tek onda karakter, mada ja nikad nisam padala samo na fizicki izgled. Evo npr. moj momak uopste nije moj tip, nije ruzan ali nije ni lepotan, ali meni se dopao njegov karakter, ponasanje, pricanje. Pre nego sto smo poceli da se zabavljamo, ostavio je tako dobar utisak na mene da su mi kolena klecala, sto mi se nikad u zivotu nije desilo, koliko god da je decko bio lep .
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 12:53 am

Upravo mi se desilo obrnuto, da mi decko nije privukao paznju izgledom vec kada je prisao da razgovaramo. Da sam ga videla na ulici ne bih nikada pomislila da budem sa njim, sto kažeš nit je ružan, nit je lepotan, ali me je odusevio time sto je otvoren, direktan I zanimljiv. Čak počinje da mi bude I fizički simpatican zbog svojih stavova I karaktera.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 1:04 am

E meni se slicno desilo sa ovim mojim, iako nije moj tip dopao mi se, a ja sam inace veoma probirljiva pogotovo kada je rec o nekim sa kime bih trebala da budem u vezi. Npr. uglavnom su mi se dopadali momci svetlije kose, svetlih ociju ... dok je on crn, ima braon oci, ali eto on mi je privukao paznju i bio mi je simpatican.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 3:00 am

pruzi mu sansu Fizicki izgled vs licnost 650269930 i ja sam jednom decku tako,i nisam se pokajala Fizicki izgled vs licnost 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 5:16 am

Fizicki izgled je bitan, ali nije presudan. Karakter mi je na prvom mestu, da je i najveci lepotan ne vredi mi nista ako nismo na istim talasnim duzinama Fizicki izgled vs licnost 650269930 Fizicki mora da me privuce taman toliko da ne mislim da je ruzan ili potpuno neprivlacan. Znaci, da ispuni neke osnovne kriterijume. A kada nam se neko svidi kao osoba uglavnom pocne da nam se svidja i fizicki Fizicki izgled vs licnost 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 8:12 am

Romanticna ::
Upravo mi se desilo obrnuto, da mi decko nije privukao paznju izgledom vec kada je prisao da razgovaramo. Da sam ga videla na ulici ne bih nikada pomislila da budem sa njim, sto kažeš nit je ružan, nit je lepotan, ali me je odusevio time sto je otvoren, direktan I zanimljiv. Čak počinje da mi bude I fizički simpatican zbog svojih stavova I karaktera.

e,to je bitno.naravno da je unutrasnja lepota najbitnija,ali da bismo uopste imali zelju da nju otkrivamo,potrebna je ona spoljasnja koja nas privuce.bar je meni tako.podjednako mi je bitno.nikad ne bih mogla da budem sa nekim ko je prazan iznutra,a opet,i da me neko odusevljava svojim savovima,ponasanjem,manirima,inteligencijom-dzabe ako nema hemije.
a lepota je relativna stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 9:39 am

Ima hemije. Ovo mi se nikada nije desilo.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 9:59 am

licnost + fizicki izgled: lepi zubi, higijena na nivou, nepusac (od njih se grozim, kao i vulgarnosti).

pored toga sto je relativna stvar, lepota je i prolazna. ja bih, da mogu da biram, vise volela da sam ruzna Beti (a pamet na mestu), nego najlepsa a koka mozak!
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 10:07 am

Ja razmišljam da je mnogo bolje imati osobu koja ti odgovara vise dušom nego likom nego šetati praznoglavog manekena. Ima I onih izmedju naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 10:21 am

Romanticna,naravno!
a mozes,kao ja,da dobijes sve to u paketu! Fizicki izgled vs licnost 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyPet Mar 08, 2013 10:29 am

Pa nismo sve takve srecnice, ali mi je drago zbog tebe I ostalih Fizicki izgled vs licnost 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 2:18 am

Meni nije bitan izgled, vise kakav je kao osoba. Da se sporazumemo, da imamo teme za razgovor. A lepota je prolazna. I jako mi je bitan smisao za humor, i sto kaze lus-higijena
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 4:11 am

Bitan mi je fizicki izgled, ali jos bitnija licnost decka. Sto se izgleda tice ja sam sad otisla iz krajnosti u krajnost, bivsi i sadasnji su totalne suprotnosti. Sa sadasnjim deckom je sve pocelo kroz pricu i druzenje, nije odmah bilo da sam poludela zbog toga kako izgleda i sl. Ali uvek imam srece da naletim na sportske tipove, koji ne puse i ne piju. To mi je bas bitno Fizicki izgled vs licnost 3947323609
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 6:49 am

Da se ne lazemo, fizicki izgled uglavnom jeste taj koji nas prvi privuce, ali isti igra glavnu ulogu samo u prvih nekoliko dana upoznavanja/zabavljanja Fizicki izgled vs licnost 1071211947 Posle toga zna se sta je najbitnije i sta dolazi do izrazaja Fizicki izgled vs licnost 1071211947

Romanticna, bitno je da je decko normalan i da imate tema za razgovor, sve ostalo je manje bitno. A sigurna sam da te i na neki nacin privlaci i fizicki, jer bi u suprotnom pocela da ga gledas kao druga Fizicki izgled vs licnost 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 7:23 am

Vazna mi je fizicka privlacnost. Bila sam sa lepim i manje lepim momcima ali ne bih mogla da budem sa nekim ko je bas ruzan.
Naravno, bitno mi je i da smo na bliskim talasnim duzinama. I manje-vise sve osnovno sto ste navele.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 7:28 am

Privlači me vise nego sto sama mogu da poverujem. Iskreno, razmišljam kako je od raskida sa bivšim, znači vise od godinu dana tu oko mene bilo mnogo momaka, lepih, zgodnih, ali apsolutno nijedan od njih nije uspeo da me ovako razdrma I zainteresuje.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 7:42 am

Pa sta vise radis ovde! delaj romi. Fizicki izgled vs licnost 650269930 steta sto vise nismo par, ali, sta je tu je!

evo, ja ove nedelje nesto sebi nisam bila u 'punom sjaju', i nesto nisam zadovoljna, ali je bilo iznenadjenja. Fizicki izgled vs licnost 650269930
sreo me jedan kolega, znam ga povrsno, i kaze:
-koleginice, steta!
ja: kakva steta Filipe?
on: pa nismo na istim vezbama (a sve nesto smekerski, smeje se).
ja: pa dobro, ti se onda prebaci! Fizicki izgled vs licnost 1071211947
a ja sam luckasta malo, meni je to zezanje, ne shvatam ozbiljno. a da je tako odgovorio moj decko nekoj devojci, bio bi skandal.
a posle dva dana, uhvatio me neki, isto na faksu(sve neki ludaci) da me pita kako se zove i da mi kaze da me gleda. o.O
sve bre nesto poblesavilo od proleca, koje nije ni pocelo.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 7:48 am

Jao Lus opasnice, ne zavodi momke kada nemaju šanse Fizicki izgled vs licnost 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 8:04 am

Ma, kakvo zavodjenje! to ti pricam. ja nisam nista posebno ovako na oko. cak odajem utisak gorde, bezobrazne, sa nekom distancom.

Devojke, batalite pakovanje, sadrzina je bitna!
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 9:17 am

Lus ::
Ma, kakvo zavodjenje! to ti pricam. ja nisam nista posebno ovako na oko. cak odajem utisak gorde, bezobrazne, sa nekom distancom.

Devojke, batalite pakovanje, sadrzina je bitna!

Potpuno se slazem sa ovim, dzabe sva lepota ovog sveta kad u glavi nema nista!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptySub Mar 09, 2013 9:45 am

ali,dzabe i sva pamet i plemenitost sveta,ako mi se fizicki ne svidja.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost EmptyNed Mar 10, 2013 1:02 am

Ja gledam da sa momkom imam i prijateljski odnos, pored romanticnog. Dakle da mogu i da mu se poverim, sta ce mi decko koji nema nista u glavi i koji samo zeli fizicki odnos ... Da bitna je hemija, nikada ne bih mogla da budem sa nekim ko me uopste ne privlaci. Bilo je slucajeva kada su me muvali momci koje jednostavno nisam mogla da dozivim kao potencijalnog partnera, jednostavno nisu mi se dopadali, neki zbog karaktera, neki zbog izgleda, a za pojedince nemam pojma sta mi se nije dopalo. Bili su i zgodni i lepi i pametni, ali eto nisu mi se dopali ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fizicki izgled vs licnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Fizicki izgled vs licnost   Fizicki izgled vs licnost Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fizicki izgled vs licnost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: