Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Ići dole 
+5
tinkerbell02
Bella
bevana
~Lovely~
Aruena
9 posters
AutorPoruka
Aruena




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.08.2012

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptySub Apr 06, 2013 9:36 am

Kao sto sama tema kaze,veza sa onim koji je bio prvi nije uspela.Neko novi je usao u vas zivot.Koliko dugo ste "cekale" na intimnost sa novim deckom sada kada nema peripetija oko gubljenja nevinosti?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptySub Apr 06, 2013 9:45 am

Interesantna tema! Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930 I mene ovo posebno interesuje! Dakle zene pisite! Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930
Ja mislim da to kod mene nece skoro, mada ko zna. Sa ovim deckom sam oko tri meseca u vezi, nismo ni pricali o tome, nista... Mada i ne zuri mi se, ovako mi sve savrseno odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptySub Apr 06, 2013 11:05 am

10 dana .
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptySub Apr 06, 2013 11:15 pm

Nisam jos bila u takvoj situaciji, tako da mozda nisam komptetentna da pricam o tome, ali mislim da ne bih mogla bas brzo da ulecem u celu tu pricu, sigurno bi mi bilo potrebno neko vreme dok se malo bolje upoznamo i opustimo jedno pred drugim. Bar 2-3 meseca. Mada ne iskljucujem da nekome moze na samom pocetku da se desi uzajamna hemija i osecaj kao da se dugo znaju pa da do toga dodje i ranije.

Mi devojke smo u problemu sto se toga tice, smatram da ne treba brzati, ali ne treba ni previse razmisljati o tome, cemu sam ja sklona.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptyNed Apr 07, 2013 5:18 am

generalno razmisljam kao bela, cekam 2-3 meseca da prvo upoznam tu osobu bolje pa tek onda nesto vise. medjutim sa sadasnjim deckom sa spavala posle 2-3 nedelje i dalje smo zajedno. ali i taj prvi seks sa novim deckom ne moze da bude merilo koliko ce trajati ta veza, mozes da spavas s nekim odmah i da ostanete jako dugo zajedno, a mozete i da spavate nakon par meseci pa da ubrzo raskinete. ako se dve osobe nadju, na istim talasnim duzinama, uzivaju u drustvu jedno drugog i ima hemije izmedju njih-sto da ne, samo napred. ali i to zavisi od osobe do osobe
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptyNed Apr 07, 2013 6:38 am

a nema tu univerzalnog pravila.mnogo toga utice na to.nije isto ako upoznas nekoga u diskoteci,poljubite se,vidite se sutradan ili ubrzo i odmah spavate ili ako se sa nekim dugo muvas,dopisujes,pricas,druzis pa se to desi brzo.zavisi i od toga sa kakvom osobom si u vezi.
ima i onih kojima je ok da spavaju sa nekim koga su tek upoznali,svi smo razliciti.

md i ja smo se smuvali za docek,pa smo sve do 8.februara pricali svakodnevno po sat-dva (a od 8.smo kao zvanicno u vezi) i onda sam ja tog februara i marta tvrdila pazar,a ocigledno je bilo da to zelimo oboje...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptyNed Apr 07, 2013 7:22 pm

Ja sam ranije previse razmisljala o tome,pa sam jednog momenta samoj sebi rekla kako osecam i kako mislim da treba,uradicu.Dakle ne postoji neko pravilo,i uvek sam se vodila time da meni odgovaraju sve situacije.Tako sam sa mojim V spavala posle samo 4 dana,ali mi smo to uradili toliko spontano kao da smo se pre toga 100 god poznavali.I sad kad vratim film unazad,znam da bih uvek tako uradila.Nama ce sad u avgustu biti 6 god kako smo zajedno.Sto opet pokazuje da vreme kad se to desi ne porucuje nista, ni da si "laka" ni da si "teska".Bitno je samo,da oboje to zele Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptyPon Apr 08, 2013 3:53 am

kajlina ::
Ja sam ranije previse razmisljala o tome,pa sam jednog momenta samoj sebi rekla kako osecam i kako mislim da treba,uradicu.Dakle ne postoji neko pravilo,i uvek sam se vodila time da meni odgovaraju sve situacije.Tako sam sa mojim V spavala posle samo 4 dana,ali mi smo to uradili toliko spontano kao da smo se pre toga 100 god poznavali.I sad kad vratim film unazad,znam da bih uvek tako uradila.Nama ce sad u avgustu biti 6 god kako smo zajedno.Sto opet pokazuje da vreme kad se to desi ne porucuje nista, ni da si "laka" ni da si "teska".Bitno je samo,da oboje to zele Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930


bas tako Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930 ja nisam nemam bas nekog iskustva sa ovim,jer sam spavala samo sa mojim deckom,ali mi smo malo ozbilnije mazenje imali posle samo 7 dana,pa eto vec 2 godine smo zajedno Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930 jednostavno se desilo,i nikada se nisam pokajala zbog toga,niti je on pomislio da sam "laka "ili tako nesto...ja sam njega znala mesecima pre toga,ali sam bila sa drugim deckom u vezi...

ne postoji neko vreme odredjeno vreme da se uradi nesto,pravo vreme je kada oboje to zelite,kada ste opusteni i imate uslove za to Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine EmptySub Apr 13, 2013 2:23 am

Pa ja sam spavala nakon 15 dana, a pre toga smo se mesec dana dopisivali..Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine 650269930 I ja sam isto razmisljala kako se treba upoznati, ali sad vec drugacije razmisljam...Kakva situacija bude tako cu i uraditi, ako je privlacenje ogromno, sigurno se necu terati da ne spavam sa nekim 2mes...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine   Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko dugo smem da pijem pilule?
» Kada sam spremna za sex?
» Kako ste saopstile momku da ste nevine ?
» Vikend sa deckom
» Koliko je vazan sex za vezu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: