Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?

Ići dole 
+15
Rale89
jagodica
inda
Ivana
Masna
Lus
Jeci
StormZ
Lara
koni
Iva
Bella
saskaaa
~Lovely~
Yo**
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 3:46 am

o ovome sam pre neki dan razmisljala pa me je zanimalo vase misljenje. ako ste u vezi i prilicno zadovoljni (nigde nema savrseno, ali toj vezi recimo nista ne fali), da li bi presli u drugu vezu ako vam se ucini da bi nesto moglo da bude lepse?

ne znam koliko shvatate temu i moje pitanje. izmedju ova dva:

ako biras izmedju dvije osobe, izaberi drugu, jer da ti je stalo do prve druga ne bi ni postojala,

ili

trudi se da zadrzis to sto imas jer posle mozda neces imati drugu sansu.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 4:00 am

Diskutabilno Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930 Zavisi sve kako ko razmislja. Eto ja npr. sam iz jedne veze usla odmah u drugu, odlucila da vise ne zadrzavam ono sto imam iako sam ovog sadasnjeg decka videla svega 2x u zivotu. Ali ipak, moja prosle veza je bila daaavno pred raspadom i jedina sam je ja jos drzala u zivotu.
Sto se tice prvog pitanja, nisam kompetentna toliko da odgovorim na to, jer kada sam u vezi sa nekim za mene ne da ne postoji druga osoba nego zaista nikog ne primecujem ma koliko dobar bio. Takva sam.
A cinjenica je da svako od nas tezi da nadje ono najbolje za njega. Mozda je to sa jedne strane sebicno, ali mislim da je to u prirodi svakog coveka. Imamo prava da nam nesto manje ili vise odgovara kod nekog i u skladu sa tim da donosimo odluke. E sad, da li cemo se pokajati ili ne... vreme ce pokazati Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 4:05 am

pa to je rizik Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930

zapravo me saskina prica podsetila da ovo pitam.

eto, u vezi koja je ok ali trenutno je samo ok, ali nista wau jer je mozda doslo do zasicenja ili je eto takav period, a onda se pojavi neko sa strane ko vam ugadja (kao svi oni dok vas ne osvoje). da li treba napustiti postojecu vezu ili da nastavis da se trudis?

a mozda ta monotonija i nije samo period, nije trenutno, nego se nalazite pred raskidom...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 4:23 am

Negde sam skoro procitala "dobre stvari se ponekad rasture da bi se sastavile u nesto jos bolje" Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930 Eto, moje misljenje na ovu temu. Ja se za sada nisam pokajala... Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Cini mi se da muskarci nikada nece priznati da je doslo da zasicenja, nego ce se ponasati nezainteresovano. Mozda gresim, ali u vecini slucajeva se to pokazalo tako. Do sada jos nisam cula da je momak rekao da je to to i da bi bilo fer da zavrse vezu na normalan nacin. Mislim da oni nama ostavljaju prostora da to same shvatimo.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 4:34 am

lovely, tvoj je slucaj drugaciji Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930

ja mislim da nam ne ostavljaju prostor da same shvatimo, nego sami oni zele da se distanciraju i da im tako bude lakse.

Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 4:47 am

I mislila sam da je tema ispirisana zbog mene Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930

Zanima i mene bas vasa misljenja isto. Jer opet, postoji i ono teze a to je, da u duzoj vezi si navikao na sve to, upoznao osobu skroz, nekom smeta to sto svi znaju za vas, roditelji su se upoznali medjusobno i sve ostalo... I mnogima je tesko izaci iz takvog necega samo da bi rizikovao za nesto lepse, sto opet nema garanciju, kao sto nista i nema...
I zato se ljudi opredeljuju da ostanu u vezi na sigurnom.
Ali imas i ono, " vozis juga 5,6,7.. godina i ponuditi se nov, sta bi izabrala ? Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 5:17 am

Hahahah zato sam ja rekla da ce mama sledeceg decka da upozna dan pred moje vencanje Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930

Yo, nisam mislila samo na moj slucaj, ali slusajuci drugarice, vas ovde, stekla sam takav utisak. A i kad procitas svoj komentar videces da smo skoro isto rekle Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930

Molim Stormzovo misljenje na ovu temu Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930 i ako postoji jos koji momak na forumu, da vas cujemo? Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 6:02 am

Ima i ono "Ne ostavljaj onoga koga volis zbog onoga ko ti se svidja" Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930 A tu su stvari sasvim jasne, ako veza funkcionise i ako smo zadovoljne u njoj, zasto bismo ista rizikovale zbog nekih simpatija prema osobi koju smo tek upoznale. Druga je situacija ako je u toj vezi vec duze vreme postoje neki problemi koje smo neuspesno pokusale da resimo i polako shvatamo da sve to gubi smisao. Takvu vezu treba okoncati bez obzira na to da li se pojavio neko novi, iako je i za to potrebno mnogo snage i hrabrosti, navika cini cudo.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 6:06 am

Prva opcija i to na sopstvenom iskustvu dokazana.

I moram da dodam da se najcesce na duzi rok ispostavi da smo krpile nesto uzalud. I da smo izgubile silno vreme na nekog ko to ne zasluzuje. Mi smo zene na Balaknu naucene da trpimo svakakva sra***. Zbog toga tako i prolazimo u vezama i braku kasnije.


Ako nesto u toj vezi ne stima toliko da krene da vam se svidja druga osoba, lepo zavrsite prvu vezu i gotovo. Sto duze ste sa nekim to ce stvari koje vam smetaju da postanu sve vece i vece. Ljudi se u sustini ne menjaju, samo neke osobine vise dodju do izrazaja.

Pitanje je da li sa tim necim sto vam kod drugog smeta mozete da zivite ili ne, jer naravno niko nije savrsen. Zato lepo gledajte da li vam i necije mane odgovaraju.

Poenta je da treba da imate visoke kriterijume i da ih ne spustate ni za koga. Jer kad god ih spustite to radite na svoju stetu. Ako zelite paznju i kavaljersko ponasanje onda to i trazie i nista manje.

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 7:24 am

iva, jel ovako nesto mislis?


Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 521615_633428090017172_2120663092_n
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 8:52 am

Ako sve stima kako treba zasto menjati nesto sto je provereno za nesto sto ti se cini da bi moglo biti bolje, a tu osobu poznajes samo povrsno - mozda glumi, a mozda i ne, ali kao par necete funckionisati.

Ako stvari ne stimaju to je vec druga prica. Ali i u tom slucaju, zasto cekati da se pojavi nesto bolje da bi se raskrstilo sa necim sto ne valja? Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 9:57 am

Zato sto uvek mislis "bice bolje, ovo je samo losa faza" Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930 i onda treba da se desi nesto ili neko da ti otvori oci onako potpuno i da vec jednom zavrsis sa tim Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 2855523028
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 10:06 am

pa ja upravo to pitam, ako nema problema u vezi.

sta ako vas prva osoba ispunjava u nekim delovima zivota, i onda naidje neko ko vam pruza satisfakciju na drugim poljima?
ako se neko sa strane trudi da vas osvoji i cini sve sto ste zamisljali da muskarac treba da radi, ali ni ovaj prvi ne odustaje i pokazuje osecanja?

u tom smislu sam mislila Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 10:45 am

Ako nema problema u vezi nece ti se svideti neko drugi. Neces ni konstatovati udvaranja nekog drugog.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 10:46 am

U tom slucaju jedno veliko ne!
Pogotovo ako su u sadasnju vezu ukljucene i emocije. Besmisleno je menjati nesto sto je dobro, za nesto sto bi MOGLO da bude bolje Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 1071211947

Mada i ako se dodje do toga da se razmislja da li bi sa nekim drugim bilo bolje, po meni u toj vezi nesto ipak ne valja dok neko od partnera ima potrebu da se preispituje kako bi mu bilo sa nekim drugim.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 10:50 am

bas me zanima musko razmisljanje o ovoj temi
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 11:21 am

Ja primecujem kad mi se neko udvara, iako nemam nameru da menjam sadasnjeg decka niti mi ista slicno pada na pamet. Sinoc su mi neki momci prisli, ispricala sam se sa njima, nazdravila i otisla svojim putem. Jedan je cak veoma simpatican, lep momak, ali meni to ne igra nikakvu ulogu s obzirom da sam emotivno ispunjena.
I ne postoji samo odgovor na ovo pitanje, jer je situacija izvucena iz konteksta. Ako nema problema, a hoces da menjas, privlace te drugi, onda verovatno mozes/zelis vise, nije ti dovoljno to sto imas, pa se onda odgovor sam namece.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptySub Apr 20, 2013 11:22 pm

Pa i u dugim vezama u kojima sve normalno funkcionise moze da se desi da nekoga zainteresuje druga osoba, to uopste ne mora da bude znak da neko svog decka/devojku ne voli. Prosto, privuce ih nesto novo, u dugoj vezi su se osecanja smirila i sve se ustalilo, a ovde pocinje flert, upoznavanje, sve je zanimljivo itd. Svi smo ljudska bica. Druga stvar je ako neko ozbiljno razmislja o vezi sa drugom osobom, to je pokazatelj da u sadasnjoj vezi nesto ne stima.

E sad, problem nastaje sto mnogi znaju da se zanesu tom novom osobom iako imaju osecanja prema sadasnjem partneru, mislim da se na takvu situaciju i odnosi pitanje koje je Yo postavila Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930 Znam dosta primera iz okruzenja da je zbog takvih stvari dolazilo do raskida, a posle i do pomirenja jer je doticna osoba shvatila da joj je vrednija ova prva osoba (al' sam ga objasnila Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 364988687).
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyNed Apr 21, 2013 12:38 am

drago mi je da vam se svidja tema Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyNed Apr 21, 2013 1:19 am

Yo** ::
bas me zanima musko razmisljanje o ovoj temi

Dok sam bio sa WindZ, ne mogu da kazem da nije bilo nekih eto tako boljih devojaka i po izgledu i razmisljanju.
Bilo je, ali nikada se nisam dvoumio oko Nje i te bolje devojke, bez obzira sto je ta druga bila bolja i lepsa, Ja sam WindZ voleo, i ta osecanja koja sam imao prema njoj, ni jedna druga nije mogla da pregazi. Imao sam princip i taj neki zid i strah da ne zelim da je izgubim...

Ali sada stvari malo drugacije gledam, ako se vec pojavila bolja, pod uslovom da sadasnju devojku ne volis, ili vam jako lose ide, dao bi poslednju sansu sebi, njoj i vezi. Ako ne uspemo, onda cemo dalje povredjivanje i maltretiranje?

Ako volis nekog, valjda ne treba da se dvoumis? Sem ako znas da TO nije TO!

Sve je to igra papira i makaza, seces, ili budes posecen... Sve zavisi kakva je ta devojka kasnije, da li ce se promeniti... Mac sa dve ostrice...

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyNed Apr 21, 2013 2:03 am

uf, ona slika je prica zivota Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930

Kako znas da je taj drugi bolji? da bih se to otkrilo, treba da prodje vremena, tj da neko odredjeno vreme provedes sa tom osobom. A ako kvalitetnije provodis vreme sa tom drugom osobom, znaci da ti do prve nije stalo...

najjednostavnije receno Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyNed Apr 21, 2013 8:09 pm

I ja primecujem, a i volim kada mi se neko udvara. Sta fali? Takva mi je priroda. Malo nestasna.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyPon Apr 22, 2013 1:13 am

Lus ::
I ja primecujem, a i volim kada mi se neko udvara. Sta fali? Takva mi je priroda. Malo nestasna.

Takodje. Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 2829010660 Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 2855523028
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyPon Apr 22, 2013 12:06 pm

Ohhh ova tema bi odgovara, u velikoj sam dilemi. Imam momka 4god, do sada je sve bilo super, volim ga on mene... Jedini problem je bio moja seksulna potreba, koja je veoma mala, mozda sam do sada kcuala o ovome. Prosto moj momak ima uvek zelju za seksom, on bi svaki dan, dok sam ja mnogoo mnogoo drugacija, i sa jedne strane mi ije krivo, jer se on mnogo ruzno oseca. A ja ne znam kako to da promenim ne znam na koji nacin, pocinjemd a se pitam da li zato sto smo dugo vec zajedno ili se on prosto vise meni ne svidja, ne znam kako to ni da saznam kako se ja tacno osecam. A sada je naiso i drugi decko koji se meni dopao, i to po privi put za ove 4 god da mi se neko malo iskrenije zasvidja, i da pozelim sa nekim drugim da probam. nista nisam uradila da se zna, a taj devko je plus drug mog brata i on ima duzu vezu. I ja sada ne znam kako da razbistrim misli u svojoj glavi Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 2370014350 Ako se razumeli nesto, a nadam se da jeste, tako da mi je potrebna pomooc Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? 755705644
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? EmptyUto Apr 23, 2013 1:00 am

Moje misljenje na citavu temu...ako si nesto gradila toliko dugo glupo je pustiti da propadne ali ako je osecaj i zelje za novim jaci iznad gore navedenog e onda"krenes kuda te srce vodi".

Inace Saska i sama sam u dugoj vezi prica slicna kao tvoja po onom"zanovetanju"zelim da malo bude bolji romanticniji itd.Ali ponekad shvatim da je sve isto i da bolje ne moze,jer je vec dobro tako kako jeste.Mi imamo tendencije da komplikujemo stvari koje su vec dobre,jer smo mi zene komplikovane.I samo pomisli kako bi izgledalo biti s nekim drugim,ako ti se ta ideja dopada ili ti drzi vec duze vreme onda probaj...mada ja ne bih tek tako bacala sve te godine.
Masna isto vazi i za tebe.Mada sudeci po tvojim godinama,mozda je bas ta duzina zabavljanja uzela maha,pa je prirodno da zelis nesto novo sveze,videti kako to izgleda s drugim.Nedoumica je teska stvar,ali mi tu sami najbolje znamo.Drugi mogu samo da nam ukazu na eventualne opcije ili greske koje se pojavljuju,al sve ostalo moras sama.Ja sam sa 19 imala prvu ozbiljniju vezu,ali shvatila sam na vreme da to nije to,da sam zeljna ludovanja i da ponekad"zaljubljenost"nije sve.Ako se osecas kao u kavezu treba da ides dalje.A sto se tice sexa,morate naci sredinu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Ostaviti cigarete
» Izjava mog decka
» sta kada vas brat/sestra ne podnose vaseg decka/devojku?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: