Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ljubomora

Ići dole 
+12
Jeci
Lara
Bella
Masna
inda
Lus
Iva
bevana
Rale89
Ivana
jagodica
Yo**
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyPon Nov 25, 2013 6:31 am

tia,iskreno ja bih ostavila decka da pokusa bilo sta da mi zabrani...a ja sam decka posle 2 god i 8 meseci ostavila,jer je pokusao da mi zabrani da pusim u skoli...jednom ce i njemu puci film. Za bivse devojke je bas glupo,jednog dana kada mozda ne budete vise zajedno,da li bi ti volela da ti se ne javlja na ulici,jer mu je tamo neka tako rekla ? to je stvar kulture Ljubomora - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyPon Nov 25, 2013 6:51 am

Ne smeta mu sada jer ste relativno kratko zajedno, zaljubljen je u tebe i verovatno zaslepljen. Ali to sve vremenom prodje, pa pocnes da uvidjas partnerove mane, a ono sto ti je pre bilo simpaticno ili nisi primecivao pocne uzasno da te nervira. Ti si naravno navikla tako da funkcionises sa tim, cak zivis u ubedjenju da to njemu uopste ne smeta, pa nastavljas po svome, a njemu se sve skuplja. Do trenutka kada pocnu da mu se hlade osecanja i da mu preseda cela ta veza. Na kraju naravno raskine.

Ovo ti je otprilike proces kroz koji je prosao moj drug sa slicnim problemom u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
Tia

Tia


Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.11.2013

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 10:47 am

Inda: Pa ne znam, ali verovatno bih postovala i znala bi kako se ta druga devojka oseca, ali opet mi ne bi bilo okej da mi se ne javlja.
Ma pokusacu da se ohladim malo, ne vodi nicemu ova ljubomora, mucim i sebe i njega, najvise sebe.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyPet Nov 29, 2013 6:58 am

Ja npr ne zelim da mi se bivsi javi. Ne zelim. Ne znam zasto Ljubomora - Page 3 650269930 izbegavam da ga sretnem uopste.

Ovaj decko nije za sada ljubomoran...niti mi deluje kao neko ko bi bio ljubomoran, izuzetno je siguran u sebe...ali ja u'vatim sebe kako ljubomorisem. Rolling Eyes ali se trudim da prevazidjem to.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyNed Mar 30, 2014 9:19 pm

Odlično, imamo već temu o ljubomori pa ne moram da otvaram novu... Imala sam slučaj da naletim skoro na jednog dobrog druga koji je već jedno 2-3 god. sa jednom devojkom koja je veoma ljubomorna na mene i moje ostale drugarice sa kojima se njen momak druži. Inače bili smo nerazdvoji na faksu, družili smo se od prvog dana faksa, i posle jedno 2 god. on se smuvao sa njom. U početku je bilo sve normalno, dok ona nije počela njemu da brani da se viđa sa nama, pa čak mu je zabranila da slavi rodj. sa nama iako naj je bilo 5 i sve smo tada bile u vezi tako da sigurno ne bismo pravili rimske orgije. Posle mu je rekla da ne sme uopšte danas časti za rodj. nego nas je on krišom (mene i još jednu drugaricu i još dva druga) odveo na tortu i sok u poslastičarnicu (ovo je bilo godinu dana nakon prve zabrane). Zatim je prestao da nam se javlja i na poruke i na pozive ( inače nisu to bili nikakve provokativne poruke nego čisto tipa e šta radiš, da li možeš da mi kažeš gde se nalazi to i to ...) pa je dečko izgubio kontakt sa društvom sa kojim se družio ceo život. Ranije se javljao bar na ulici, srela sam ga kada su bili izbori i tada smo se lepo ispričali, a pre par dana smo se sreli na ulici ( bio je sa devojkom) i ona ga nije pustila ni da zastane i samo da se pozdravimo, nego ga bukvalno odvukla od mene, pa je dečko onako iz daleka samo dobacio "Šta radiš?" . Ja se obično ne mešam u tuđi život ali mi je malo krivo što ga ne pušta čak ni da kaže ćao, jer smo ipak bili dobri prijatelji. Mene interesuje šta vi mislite o svemu ovome, da li je to normalno ponašanje?
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyNed Mar 30, 2014 9:47 pm

Da li ti je odgovor na pitanje da li  je to normalno ponasanje uopste potreban?


Pre ili kasnije ce mu dojaditi to sto ga gusi i otkacice je, jer niko ne voli da je na uzici. Jedino sto ce u tom momentu ostati sam, posto verujem da je vecina prijatelja digla ruke od njega i morace da se potrudi da obnovi kontakte sa ljudima Ljubomora - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2014 12:57 am

Ne podnosim beskicmenjake, osobe bez stava.  Ljubomora - Page 3 1913095449 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptySre Apr 02, 2014 6:16 am

Рале, да ли ти заиста мислиш да је то нормално понашање?

Нажалост, таквих папучара има данас све више. Ја не знам који је то тренд. Не сме нигде без ње, мора да јој полаже рачуне, да пита да изађе, одређује му са ким се дружи, шта ће да ради...
Али нису ништа чудне те жене, него ти "мушкарци".
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptySre Apr 02, 2014 9:39 am

Nije mi normalno to ponašanje, inače zaista ne volim taj termin "papučari" i molim vas da ga ne primenjujete u ovom slučaju jer mi je taj dečko zaista ok drug. Što se tiče ovih zabrana, zaista mi nije jasno kako može to da trpi, ja bih poludela da mi moj brani da se družim sa nekim.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 EmptyČet Apr 03, 2014 8:37 am

Pa kad je papucar Ljubomora - Page 3 650269930 Ne podnosim takve osobe, da sam na tvom mestu, verovatno bih se udaljila od njega.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubomora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubomora
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: