Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Drugovi, ON I JA...

Ići dole 
+13
kajlina
bojano
bevana
Bella
inda
Lus
Iva
Rale89
Yo**
jagodica
Ivana
Lara
~Lovely~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 6:44 am

lovely, jesi se zaljubila i ne mozes da ga ostavis? meni to mnogo lici na moju proslu pricu Drugovi, ON I JA... - Page 2 2370014350
ali to su ipak dve razlicite osobe, kao sto smo i ti i ja razlicite. ne mora da znaci da cete isto zavrsiti.
ne daj se, ivana Drugovi, ON I JA... - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 7:12 am

Bravo Ivana Drugovi, ON I JA... - Page 2 617739974 da znas da su tupsoni ...
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 7:29 am

A cekaj sta si mu ti odgovorila kad je pitao da li si ljuta? Mozda cete sad osuti drvlje po meni ali i mi znamo da budemo mnogo nezgodne, u besu si mu mozda svasta napisala i onda on kao svako musko daj pivo drugar da iskuliram i idemo u grad! Ne opravdavam ga, ali kazem ti ne mozes nista porukama resavati, trazi da se vidite i tad mu sve lepo reci!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 9:24 am

Bella ::
Lovely, nemoj da ti pada na pamet da je problem u tebi! Ti trazis normalnog decka, a to je danas tesko naci, eto u tome je problem. Ali ne znaci da ovaj tvoj nije normalan zbog jednog nesporazuma na pocetku. Vi ste jos relativno kratko zajedno, moguce je da jos uvek nije shvatio sta se kod tebe "sme", a sta "ne sme". Morate da shvatite da ni sve devojke ne razmisljaju jednako, ima onih koji bi na takvu njegovu izjavu rekle "Ok, nema veze" i smusene jedva cekale sledeci dan da se vide. Znaci na tebi je sad da mu objasnis da takve stvari ne tolerises i da ne zelis da se uopste tako nesto vise ponovi. Tvoja greska je sto mu juce nisi odgovorila na poruku, da je neki ponosan decko u pitanju mozda sad ne bi ni on odgovarao danima, ali dobro, javio se. I stvarno verujem da on ne shvata u cemu je problem, musko je Drugovi, ON I JA... - Page 2 1071211947 Sad ga lepo nazovi, ili sroci jednu poduzu poruku i objasni sve ovako kako si objasnila nama. Slobodno mu otvoreno reci kako si se osecala, verovatno mu treba malo crtanja da shvati o cemu se radi. Ako se ponovo nesto ovako desi, e tek to je razlog za uzbunu.

Mene je moj decko na pocetku veze ispalio sat vremena pre nalazenja zbog utakmice! A to je tako lukavo srocio da je ispalo kao da sam ja pozelela da se zadrzim sa drugaricama, iako sam sa njima imala u planu da zavrsim tad kad treba da se nadjem sa njim. I ceo sledeci dan sam se durila i nisam htela da se nadjem sa njim iako sam bila slobodna. Tek predvece je ukapirao da se ljutim i onda sam mu objasnila neke stvari, tako da se vise nikada nije ponovilo. A svi koji nas poznaju znaju da je moj decko od pocetka umiiirao za mnom i stvarno me i dan danas drzi kao malo vode na dlanu, tako da to stvarno moze da se desi svima Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930 Ja sam mislila da je to samo fraza, ali muskarci stvarno ne shvataju neke stvari dok im detaljno ne objasnite.

Potpuno se slazem sa Bellinim komentarom.
Ovo mi uopste nije razlog za raskid Drugovi, ON I JA... - Page 2 2187343001



Poslednji izmenio bevana dana Ned Apr 28, 2013 9:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 10:54 am

Nije razlog za raskid, ali se on svakako pravi lud.
I nisu toliki tupsoni, sve oni jako dobro znaju. Drugovi, ON I JA... - Page 2 2285410009
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 11:05 am

Lara ::
I nisu toliki tupsoni, sve oni jako dobro znaju. Drugovi, ON I JA... - Page 2 2285410009

Drugovi, ON I JA... - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 11:22 am

Tupsoni ili ne, brate znaju mnogooo da izvuku zivce!
Mada, ja vise mislim da vole da se prave ludi.
Ovako... Ja sam sad bila kod drugarice na slavi, okupilo se drustvo iz srednje, bilo mi je prelepo. Kad ono, on salje poruku, pita sta radim, sto mu ne odgovaram na poruku, stvarno ne zna sta je uradio da mu ne odgovaram nista. Ja onda napisem da cu mu objasniti onda kada nadje vremena za mene, napisem ukratko kako se osecam i zbog cega, da mu nisam ni na poslednjem mestu, nego da to mesto u kojem sam ja i ne postoji u njegovom zivotu. On onda pocne kako to nije tako, kao, kako ja zakljucujem na kom sam mestu kod njega. Rekoh pa ne da zakljucujem nego se sve vidi.
Onda me je pitao da se vidimo i da ce doci za pola sata po mene kuci. Rekoh mu da nisam kuci i napisem "imam i ja zivot, a ne sluzim samo da popunim tvoj slobodan termin". Onda on zove. Pricamo 20 minuta i prekine se veza, nestane mu kredita. Zove drugi put i isto pricamo dok mu se ne prekine veza. Uglavnom se sve svodi na "nisam tako mislio, krivo mi je sto je tako ispalo, znam da sam pogresio, ali nisam tako hteo". Kao kada sam ti poslao poruku i pitao te gde si i napisao u kom sam lokalu hteo sam da i ti dodjes jer su me svi pitali za tebe. Rekoh ok, a gde je u poruci pisalo da dodjem i sta mislis ti da sam kuce koje ces eto tek tako da zovnes, a ono poleti i dodje kao da nista nije bilo... Uglavnom videcemo se sutra i popricati.

edit- Ivana, cujemo se preko dana porukama cisto onako napisemo jedno drugom sta ima novo, dogovorimo vidjanje i slicno. Kada nije tu obicno fb ili skype.

Yo- pa ne znam tacno sta osecam. Da sam se toliko zaljubila bas i nisam, ali da mi je jako krivo zbog svega to stoji. Kao da ne zelim da se na ovome zavrsi zato sto u dubini znam da bi mogla od ovoga da napravim dobru vezu. Sto bi se reklo "ima se materijala" Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930 Mada od kako se to desilo ne mogu da spavam, razmisljam, vagam, a to bas i ne radi neko kome je svejedno.
Slozila bih se sa Lus, da sam bas prerano poletela sto se tice njega i da mi ovakve situacije dodju kao kad tresnes od zemlju i trgnes se.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 11:54 am

Lovely, nemoj da se uvredis, ali malo si detinjasto pristupila celom tom problemu. Da si mu juce rekla ovo sto si nama, mozda se nista od toga ne bi ni desilo. Nego si ga pustila da se nadje sa drugom bez tebe (to "idi" preko poruke oni cesto ne shvataju onako kako mi zelimo da zvuci, nego upravo suprotno, odobravajuce), a onda jos ceo dan ignorisala poruke cekajuci da ti on procita misli. Ukratko, napravila si od muve slona. Ne osporavam njegovu gresku, ali ni ne opravdavam to durenje umesto da se pristupi resavanju problema.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 12:07 pm

lovely, to sam i ja mislila za moje bivse, da mozemo mnogo vise. ali ako se slazes sa lus da si poletela, onda promeni to i realno ga sagledaj.

bella, ja mislim da to sve zene rade. puste njih da vide sta ce da urade, koliko ce da se potrude oko devojke jer tako pokazu koliko im je stalo do nje. svaka zeli decka koji ce da je juri u poslednjem trenutku na aerodromu pre nego sto odleti na drugi kraj sveta (moderna verzija princeva na belom konju). sustina je da nadju decka kome ce stvarno nesto da znaci, koji ce sve da uradi za nju, pa je mozda i lovely tako ocekivala da ce danas doci sa izvinjenjem i kajanjem. nego su oni tupsoni! dok ne uzmes olovku i ne nacrtas nista ne razumeju! najgore, ne razumeju ni onda, nego samo nauce sta sledeci put treba da urade Rolling Eyes zato je on to "idi" i shvatio kao odobravanje, a nije prepoznao da se naljutila i da treba da popravi gresku.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 12:26 pm

Bella ::
Lovely, nemoj da se uvredis, ali malo si detinjasto pristupila celom tom problemu. Da si mu juce rekla ovo sto si nama, mozda se nista od toga ne bi ni desilo. Nego si ga pustila da se nadje sa drugom bez tebe (to "idi" preko poruke oni cesto ne shvataju onako kako mi zelimo da zvuci, nego upravo suprotno, odobravajuce), a onda jos ceo dan ignorisala poruke cekajuci da ti on procita misli. Ukratko, napravila si od muve slona. Ne osporavam njegovu gresku, ali ni ne opravdavam to durenje umesto da se pristupi resavanju problema.

zato ja to sada govorim bar preko telefona,pa shvati da se ljutim lol!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 12:35 pm

Yo** ::
lovely, to sam i ja mislila za moje bivse, da mozemo mnogo vise. ali ako se slazes sa lus da si poletela, onda promeni to i realno ga sagledaj.

bella, ja mislim da to sve zene rade. puste njih da vide sta ce da urade, koliko ce da se potrude oko devojke jer tako pokazu koliko im je stalo do nje. svaka zeli decka koji ce da je juri u poslednjem trenutku na aerodromu pre nego sto odleti na drugi kraj sveta (moderna verzija princeva na belom konju). sustina je da nadju decka kome ce stvarno nesto da znaci, koji ce sve da uradi za nju, pa je mozda i lovely tako ocekivala da ce danas doci sa izvinjenjem i kajanjem. nego su oni tupsoni! dok ne uzmes olovku i ne nacrtas nista ne razumeju! najgore, ne razumeju ni onda, nego samo nauce sta sledeci put treba da urade Rolling Eyes zato je on to "idi" i shvatio kao odobravanje, a nije prepoznao da se naljutila i da treba da popravi gresku.

Zivot nije film i sto pre to sve shvatimo, to bolje po ostatak planete Drugovi, ON I JA... - Page 2 1071211947 Sem toga, morate da shvatite da nisu svi ljudi isti. Meni je stalo do mog decka, ali da mi on ne odgovori na dve poruke uzastopno, nema sanse da bih mu se ikada vise javila.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 12:38 pm

pa nije film. rekoh sustina je da pored sebe imas nekog ko ce znati da te ceni i da ucini sve da budes srecna.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 9:31 pm

Ja krivim i filmsu industriju za to, zar je malo romanticnih komedija koje se zavrsavaju tako sto momak u poslednjem trenutku shvati gde je pogresio, juri devojku i izjavljuje joj vecnu ljubav. Cak i da se to zaista desi, tu se film zavrsava, niko ne prikazuje sta je bilo posle... i posledica toga je da devojke cesto zamisljaju da ce im se momak izviniti uz neki veliki romantican gest, sto se ne desava u stvarnosti, ili se desi veoma retko.

Dopisivanje preko skajpa, fejsa,sms-a nije uvek najbolja ideja, pogotovo ako je neko od vas dvoje ljut. Poruke se cesto mogu protumaciti na drugaciji nacin jer ne cujes intonaciju necijeg glasa ...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 10:00 pm

Lovli, razumela sam tvoju reakciju, manje vise je prirodna...Ali svakako ima gresaka koje si napravila....Ipak, to je pocetak veze, 5 meseci nije malo, ali opet to je period upoznavanja...Ako pre nista imali slicnih problema, mozda to i nije veliki problem, mozda stvarno decko nije shvatio svoju gresku... Oni su bukvalisti, vide samo crno na belo stvari...
Nemoj se nervirati, ovo je daleko od povoda za raskid, a da ti n ije stalo vrv bi legla, spavala ko zaklana, bolelo bi te uvo za to sto se ne javlja...Vrv na ovde nista o tome ne bi pisala...
Ovo su pravi trenuci na kojima se gradi veza, gde se upoznajete, itd... Ni u jednoj vezi nije sjajno i bajno sve, uvek ima problema, neki su i gori od ovih...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 10:16 pm

Bella, Yo, u pravu ste obe svaka na svoj nacin. Znam da sam i ja postupila detinjasto ali boze mili pa zar moram sve da mu crtam i bojim?! Rolling Eyes Izgleda da moram, pa eto vec sam pocela. Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930
Uvek se vodim onom "sto ne zelis da uradim ja tebi nemoj ni ti meni!" Pre nekoliko dana mene zove drugarica (oko osam navece), koja zivi daleko i studira daleko, a ovde ima decka. I sad, posvadjala se sa deckom, otisla iz stana i zove mene da se nadjemo u gradu. A ovaj treba da dodje po mene. Ja nijednog trenutka nisam rekla da cu sad ispaliti njega, jer me je ona zvala bas tad kad je maltene on bio pred mojim stanom. Lepo joj kazem da me ceka u toliko i toliko i na kom mestu da cu doci po nju i idemo kod mene. Tako je i bilo. Znaci nisam ni nju ostavila na cedilu, niti njega ispalila pred samo vidjanje. ETO takva sam ja. Zato ne dozvoljavam da neko radi meni ovakve stvari, jer se za sve moze naci i uskladiti vreme.

A preko "tehnologija" se cujemo samo kada nije tu, nekako nam je tako lakse,a kad je ovde ne koristimo ih.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 11:10 pm

Ma ok je koristiti tehnologiju, pogotovo kada je veza na daljinu, ja samo kazem da ta ista tehnologija zna nekad biti velika greska. Evo npr. par puta se desilo da ovaj moj pomisli da sam ljuta jer sam napisala nesto, a on je mislio da sam to rekla sarkasticno, pa posle moram da mu crtam da nisam tako mislila kako je on shvatio. Ako je neko ljut bolje je onda pozvati tu osobu, videti se uzivo ili preko skajpa nego ovako da vagas i gledas u pasulj sta je pisac hteo da kaze ...

Bie sve ok, samo dok se ne uhodate, 5 meseci nije kratko, ali nije ni toliko dug period, samo da on shvati da te vise ne ispaljuje u poslednji sekund Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 12:32 am

Lovely,ti po meni nisi postupila detinjasto.jeste da je Jagodicin pristup zreliji dosta,ali ne nosimo se svi isto sa problemima.Velika je to ispala bila (svesna ili nesvesna) i prosto si se nasla u soku i odreagovala tako.a i hiljadu puta mi se desilo da ovaj moj ne shvati stvari kada mu lepo kazem,nego tek kada nastane scena.ne pravim ih ja namerno,naravno,nego shvati tek kad puknem.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 12:34 am

Apsolutno je tako, slazem se sa tobom... Ali bas mislim da je prava situacija ako do sada nisu imali problema da ga malo iskusi... Tada ce nauciti nesto novo o njemu, moze ga testirati lepo....:
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 12:40 am

pa da.mozda je on takav,mozda se u njegovom okruzenju ljudi tako ponasaju
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 1:48 am

Izvini, Bella, ali meni je detinjasto upravo to - ostaviti decka ako ti ne odgovori na dve poruke. Shocked ili nisam dobro razumela sta si htela da kazes.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 2:04 am

pa dobro, detinjasta je lovely, ali onda je i on Drugovi, ON I JA... - Page 2 364988687 na vezama se radi, prave kompromisi, zajedno odrastate.
lovely, sto se mene tice ja bih pokusala da resim to sto ima da se resi, ali da mu se ne ponavlja vise tako nesto. ali sam ti rekla da mene ne slusas jer znate kako sam prosla Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930
slazem se sa bojano. lako ces se ti sloziti s njegovim vrlinama, ako s manama izadjes na kraj Drugovi, ON I JA... - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 3:15 am

nisam ja mislila na scene i muskarce iz filmova nego nesto ovako Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930


hocu luda iznenadjenja
nekoga ko me voli bez ogranicenja
sto je drago srcu mome
da mi radi i ne razmislja o tome
hocu sve to, skupa ja sam bas me briga
znam da to zasluzila sam


https://www.youtube.com/watch?v=rqQ9A2FmC6k
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 4:17 am

i takvi muskarci postoje!
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 8:29 am

Ovo nije problem ako je prvi put, ali ako pocne da se ponavlja onda postaje problem...Zato razgovor sve resava..Drugovi, ON I JA... - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 EmptyPon Apr 29, 2013 8:47 am

A ne samo sto je tebe ispalio, nego bih u zemlju propala zbog te devojke i decka sa kojim je trebalo da izadjemo!

e, ako nesto mozete da birate u zivotu je decko sa kojim cete da budete. ne mozemo ni mamu, ni tatu, ni bracu,sestre,a ni rodjake. on,zato sto imam mogucnost izbora, ima da bude kako treba, ili nas nece biti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugovi, ON I JA...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: