Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 debilizam

Ići dole 
+2
Yo**
Rale89
6 posters
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

debilizam Empty
PočaljiNaslov: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 8:13 am

Jao Boze, gde me nadje, zasto bas ja od svih ljudi da imam takvu familiju. Pre par meseci poslala nam je tetka neke pantalone koje moja sestra od tetke ne moze vise da nosi, ja sam izabrala neke, ali mi nisu trebale, a moja sestra se taman obradovala i uzela jedno 4 para pantalona, posto joj je mala plata i taman nije morala da trosi pare na to. Kad evo tetka me malo pre zvala i kaze da je dolazila moja sestra od tetke i kao trazila je neke svoje pantalone jer navodno moze jos uvek u njih da udje u njih ( bila je trudna pa se mnogo rasirila i onda su joj skoro sve stare stvari bile male), i razmislala moja tetka gde je mogla da ih skloni, posto moja sestra tvrdi da su kod nje, kad ono setila se da nam je poslala pantalone i kaze da ih odnesemo u Bg. da bi ih uzela. Mi smo zvale sestru da vidimo koje od tih pantalona su te koje su joj dobre, kad evo zvala me malo pre moja rodjena sestra sva besna i kaze da moramo sve pantalone da vratimo. Pricala je sa sestrom od tetke i ona kaze da su sve te panatalone njene i da joj ih vratimo ( a nema sanse da moze da udje u njih ). Inace znala je kada nam je tetka slala te pantalone i tada nije nista rekla. Ta moja sestra od T. je uvek bila malo bezobrazna, kada sam imala maturu nisam bila bas pri parama i moja rodjena sestra ju je pitala da mi pozajmi jednu haljinu koja bi mi lepo stajala a ona nije htela da mi je da.Isto je tako bilo sa jednim sakoom koji joj je bio mali, prvo je rekla da ce joj ga dati, a posle nije htela.

Nemate pojma koliko sam besna, ne zbog sebe nego zbog moje rodj. sestre jer se taman ponadala da nece morati da trosi pare. Dodje mi da ih popsujem, ne zelim vise nista od njih.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 8:39 am

ko kaze da samo ti imas takvu familiju?
sto se nerviras oko toga? vrati pantalone i vise nista od njih ne uzimaj da ne dovedes sebe u ovu situaciju ponovo. prezivece tvoja sestra i bez tih pantalona. ionako joj sad trebaju sortsevi i suknjice debilizam 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 8:44 am

Ako ste vec znale da su takve niste ni trebale uzimati nista od njih. Sada bi bar sebe postedele nerviranja...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 8:53 am

Pa gledaj, mi nismo ni htele da prihvatimo nego je ona poslala preko nekih prijatelja bez naseg znanja i onda smo racunale kada je vec poslala da probamo i vidimo da li nam nesto odgovara. Ne shvatas, njoj su te pantalone trebale zbog posla tj. kada ide na intervju, a i nema ni farmerke, sto je najgore nemamo ni sorceve ni suknje. Evo jos uvek nosim neke stvari od 8-og razreda, i onda kada taman pomislis super evo dobila sam nesto od normalne garederobe, da se ne setam kao dete po gradu, kad ono sipak. Ne bih se ja nervirala toliko kada bih znala da zaista moze da udje u njih, ali zasita imam utisak da ona to radi namerno. Digle su mi pritisak do krova. Vise nikada nista necu prihvatiti nista od njih, cak ni kada zele da nas caste . Od sad sam sa njima na cao, cao
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 9:22 am

neka ti to bude skola.ne pristaj vise ni na kakve usluge od njih.bolje da nemas puno garderobe,a ponos da sacuvas.
a ne bi one meni prosle bez lekcije. debilizam 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 10:30 am

Ma nije to malo garderobe to je nemanje normalnih stvari koje prilice osobi sa 24 godine plus malo garderobe. A ovo drugo je cist bezobrazluk, ne znam za vas ali mene bi bilo sramota da nekome poklonim nesto pa da to posle trazim nazad, a i same su krive. Trebale su prvo da se dogovore pa tek onda da vide da li ce pokloniti, a vuklo joj se po ormanu jedno 2 god ako ne i duze ... Sada cak i kada bi mi nudili da zamenim apsolutno sve stvari u ormaru ne bih pristala . Inace nikada nisam volela da primam tako stvari od nekog, a da vidite nekad stvari koje su nam slali, ono ni klosar ne bi obukao. Trebalo je da znam da ne bi poklonila nesto normalno, bas sam se razocarala u njih .
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 10:10 pm

dobar ti je naslov debilizam, savrseno opsiuje situaciju i tu devojku debilizam 650269930

Glupost je, ali vratite joj stvari, i nemoj vise nista da uzimas, niti da dajes. Sve se vraca, trebace i njoj nesto, videces debilizam 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptySub Apr 27, 2013 11:45 pm

Ma vraticemo joj i vise nikad necu prihvatiti nista od njih.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam EmptyNed Apr 28, 2013 12:52 am

to je njihova sramota,a ne tvoja...bolje i da nemas neke stvari,nego da se tako ponasas.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





debilizam Empty
PočaljiNaslov: Re: debilizam   debilizam Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
debilizam
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: