Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Beba da ili beba ne

Ići dole 
+14
Lara
StormZ
nanchika88
Bella
~Lovely~
*cinderella*
una
Lus
koni
bevana
Jeci
Yo**
Ivana
Iva
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 12:37 am

Mi nismo imali idealne uslove,daleko od toga. Mm radi, plata mu nije redovna, a ni velika. Zivimo sa njegovima, baba penzionerka u kreditu,deda ceka jos par meseci do penzije. Ja sam radila nesto sitno,nemam porodiljsko. I eto nas. Moji su blizu, pomazu nam u svakom smislu-kupe pelene kad nalete na sniznje, zitarice itd... Jedno vreme smo ziveli od babina, ali bukvalno. Nismo sirotinja- Olja nosi Cicibanke, kupujemo joj najskuplje pelene, voce, povrce, sve sto treba,ona ima. Kolica, guralicu, ogracicu, setalicu, znaci nista joj en fali. Ima ljubav sa svih strana, so je jos bitnije.

Kad smo je pravili , nisam razimsljala o novcu- ali zaista.
Sada , kada je ona vec velika, pocinjemo privatni posao, od nule. Meni je to i io plan- prvo dete,pa onda posao. Beba da ili beba ne - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 5:05 am

nanchika88 Svaka cast, zeleo bih da je vise ljudi kao Vi. Beba da ili beba ne - Page 2 390707668
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 6:22 am

Ja sam za bebu. Jedno veliko da.
Slazem se, ne znam ko je napisao, da nikad nece biti idealni uslovi, da mozda nece odmah ni uspeti.. Sve sto si napisala, Iva, stoji, a stoji i neka druga prica; sve u svemu, neka vam ide po planu, onako kako ste odlucili.

Elem, pricala sam neki dan sa drugaricom o tome, mi smo mlade, imamo 21, a njen momak vec 28, medjutim, ne planiraju oni nista dok ona ne zavrsi fakultet, (naravno), pa dok se zaposli, pa ce onda da putuju, da uzivaju.. sve je to lepo. Ali! Ja na sve to gledam u brojevima: on ce tada imati sigurno preko 35, ako bude tako kao sto kaze - a nit' je zivot sto godina, niti treba toliko cekati. Smatram da su ljudi sebicni, kao sto je Iva i rekla, i ne kazem da se treba "zarobiti" sa 20, ali treba sve planirati. Licno bih volela da rodim sa 26-27, mislim da je to idealno vreme za zenu da rodi, naravno ako sve bude bilo kako treba.

Nanchika, super za vas troje. aha 
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 8:52 am

Eto ja sam zavrsila fax, udala se odmah , zaposlila, zatrudnela . Rodila sa svoje 24. Mm je imao 35. Putovacemo i provoditi se sa decom,a njemu se godine za stvaranje porodice nece vratiti Beba da ili beba ne - Page 2 650269930

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:13 am

nanchika88 ::
a njemu se godine za stvaranje porodice nece vratiti Beba da ili beba ne - Page 2 650269930


Kod mene je delom i ovo uticalo na odluku,jer mi je zao da on ceka kasne tridesete da postane otac,plus sto znam da je jos sa 26-27 hteo to Beba da ili beba ne - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:15 am

I ja bih rodila ranije da sam imala s kim. Beba da ili beba ne - Page 2 364988687
Većina se verovatno seća da smo mm i ja bili dva meseca zajedno kad smo saznali da sam trudna. Stigla sam pre toga da završim fax, zaposlim se za stalno i kupim stan na kredit. Ja sam imala 27 kad sam rodila Alekseja, a on već 37. I da planiram još dece, već do kraja ove godine bih zatrudnela, najviše zbog njegovih godina.

Bev, a koliko on ima godina?

E da, moram da napomenem, prethodni post na ovoj temi sam napisala pod dejstvom pms-a, a tad ne samo da sam nadrndana, nego mi se i užasno spava sve vreme. Beba da ili beba ne - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:37 am

Ima 32,dobice bebca malo pre 33. rodjendana.Da smo cekali da sve bude kako treba mozda bi i cetrdesetu docekao,i nista Beba da ili beba ne - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:51 am

Treba slušati svoj instinkt. Ne postoje ni prave godine ni pravi uslovi. Iva, sačekaj, možda već za pola godine budeš žarko želela bebu. Beba zaslužuje da joj se radujete od prvog sekunda. Beba da ili beba ne - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 10:16 am

Нанчика, свака част. Много волим када видим младе маме. Beba da ili beba ne - Page 2 650269930 Ја сам планирала око двадесет осме. Видећемо.

Мене је мој тата добио у 38. години. Није ми неки хаос када је мушкарац у годинама па добије бебу. Али то код жене нешто не толеришем. Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 10:21 am

Moja mama je rodila mog brata u 42. godini. Nikad se nije pokajala.
Malo je cudno, ali neka se cudi ko god hoce. Nama je super sa njim. do 45. mi je ok, ako su roditelji zdravi i sposobni, ne treba ni tu preterivati, kako zene, tako i muskarci. Dzaba sto on ne radja, ako nece stici da bude otac tom detetu.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 10:35 am

Jeste,Lus,ali vi ste drugo i trece dete.
Mislila sam da mi je zao da kasno dobije prvo dete,o drugom cemo tek da pregovaramo Beba da ili beba ne - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 10:38 am

Аааааа, тако значи! Beba da ili beba ne - Page 2 650269930 па добро. Онда сам је мој са 36. Ма супер сте вас двоје. Прво ова девојчица да дође, лако ћеш после за друго и треће...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 10:49 am

pepeljugo i bev,kako vam nije zao da vam beba nema brata/sestru ? Beba da ili beba ne - Page 2 650269930 Ja sam dobila brata posle 8 godina kada sam trazila i sada bi mi bilo bas zao da sam jedinica...moja mama to nikad nece oprostiti baki...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 11:36 am

Posto ste sve redom pomenule nekakve idealne uslove sad moram da pitam: Sta su po vama idealni uslovi?
Jer za mene nisu idealni uslovi to sto zelim da budemo koliko toliko finansijski samostalni i da ne zavisimo od roditelja, jos pride nakalemiti jos jedna usta na tudja (citaj roditeljska) ledja.
Meni su to osnovni uslovi.Ja ne ocekujem da imamo stan, auto ili markiranu gardeorbu i kolica za to dete. Niti cemo to cekati nas dvoje. Ali svakako da cemo sacekati da neko od nas dvoje ima stalno primanje. Namerno ne kazem sigurno jer znam koliko je danas sve nesigurno.

Nanchika lepo je sto ste vi sve uspeli da organizujete u ostvarite.
Ali:
nanchika88 ::
 Mm radi, plata mu nije redovna, a ni velika. Zivimo sa njegovima, baba penzionerka u kreditu,deda ceka jos par meseci do penzije. Ja sam radila nesto sitno,nemam porodiljsko. I eto nas. Moji su blizu, pomazu nam u svakom smislu-kupe pelene kad nalete na sniznje, zitarice itd... Jedno vreme smo ziveli od babina, ali bukvalno.
Sada , kada je ona vec velika, pocinjemo privatni posao, od nule. Meni je to i io plan- prvo dete,pa onda posao. Beba da ili beba ne - Page 2 650269930
*cinderella* ::
I ja bih rodila ranije da sam imala s kim. Beba da ili beba ne - Page 2 364988687
Stigla sam pre toga da završim fax, zaposlim se za stalno i kupim stan na kredit.

Nas dvoje zivimo pod kirijom, od roditelja niti ocekujemo niti trazimo niti zelimo pomoc (smatram da su i oni zasluzili da uzivaju u poznim godinama i da ne moraju da razmisljaju kako ce prehraniti unuce), a za privatni posao tek stedimo novac.  
I kad bismo se vratili za Srbiju bez krova nad glavom ne bismo bili, ali je veliko pitanje sta bismo radili. To nam je zaista poslednja varijanta i za sad je bez krajnjih okolnosti ni on ni ja ne zelimo.

Kao sto sam vec rekla, mi smo odluku vec doneli.
I posle svega napisanog i moje reakcije na sve napisano vidim da je odluka bila i vise nego ispravna za nas dvoje i nase okolnosti.

I devojke (bas mislim na devojke sa foruma koje jos nisu udate) imajte u vidu da zivot nije matematicka jednacina i da 1+1 nije uvek jednako 2. Tako da vam je moj iskren savet da kalkulacije tipa: "E ovo cu do 25. ili 30.godine" ostavite po strani. Pogotvo za ovakve stvari. Jer retko kome zivot ide po planu i programu u njegovoj glavi. Moze da se desi da ne nadjete posao kad i kakav ste zelele, da sa momkom nastanu problemi, na kraju krajeva da ne mozete ostati trudne bas kad to zelite (da Lus svesna sam da se beba ne pravi tek tako). Zato vam je najbolje da radite onako kako vam srce i razum govore. A to cu upravo i ja da uradim.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 7:46 pm

Lus ::
Нанчика, свака част. Много волим када видим младе маме. Beba da ili beba ne - Page 2 650269930Ја сам планирала око двадесет осме. Видећемо.

Мене је мој тата добио у 38. години. Није ми неки хаос када је мушкарац у годинама па добије бебу. Али то код жене нешто не толеришем. Rolling Eyes 

Lus izvini na tonu pitanja, ali: Ko si ti da nekome tolerises kada ce taj neko dobiti dete?

inda ::
pepeljugo i bev,kako vam nije zao da vam beba nema brata/sestru ? :)Ja sam dobila brata posle 8 godina kada sam trazila i sada bi mi bilo bas zao da sam jedinica...moja mama to nikad nece oprostiti baki...

Inda ovo pitanje je jako kvarno.Mozda njima odgovara da imaju samo jedno dete. I na tu temu, koga ne mrzi da cita: http://www.dailymail.co.uk/home/article-2219039/second-child-syndrome-The-destructive-power-child-tip-balance-relationship.html

Niti je brak niti su deca samo cvece i prolece pa da se tako dozivljavaju: Kako cemo, lako cemo.
A da ne pricam o tome da bi tudji izbori trebalo da se postuju, cak i ako odstupaju od drustveno uobicajenih normi i ustaljenog ponasanja. Nije svaka porodica savrsena sa bas dvoje dece, neki su savrseni i sa jednim, a neki sa petoro.

Ivana, Zvonci, Pepeljugo, Lovely Beba da ili beba ne - Page 2 390707668 Imam utisak da ste jedino vas cetiri procitale post sa pocetka. I niste po automatizmu napisale: Ma pravite bebu pa posle sta vam Bog da, sredice se nekako.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 8:04 pm

Po meni je dovoljan uslov da možemo sami da izdržavamo dete.
Od naših nemamo pomoć, niti je želimo. Njegova mama neće da čuva A, a mojoj mami ga ne ostavljam na duže od sat vremena, čuva ga samo ako moram da odem negde, a loše je vreme da vodim i njega. Niko nije dužan nama da čuva dete, nas dvoje se kombinujemo.

Jeste mi žao da mi dete bude jedinac, ali bi mi bilo mnogo više žao da nemam para za pelene, AD mleko, ekskurzije, patike, mesečnu kartu kada krenu u srednju školu. Aleksej će nam biti stambeno obezbeđen, a tako ne bih mogla da obezbedim i drugo dete.
S druge strane, ne znam da li se sećate, mm je doživeo nesreću kad sam bila u drugom ili trećem mesecu, ne znam tačno. Čudo je kako je ostao živ. Da mu se sutra nešto desi, mogla bih da izdržavam jedno dete, ali ne i dvoje. Nema tu mesta sentimentalnosti, Inda, videćeš kad još malkice porasteš. Beba da ili beba ne - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 8:07 pm

*cinderella* ::
Po meni je dovoljan uslov da možemo sami da izdržavamo dete.
I rece Pepljuga u jednoj recenici ono sto ja nisam mogla u tri podugacka posta.
Izem ti novinara (bivseg).
Hvala Pepeljugo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 8:16 pm

Nisam rekla da necemo imati drugo dete,nego da cemo se dogovoriti kada Beba da ili beba ne - Page 2 650269930

Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 8:25 pm

Iva ::

Hvala Pepeljugo.

kiss
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:01 pm

Иво, па што? Зар немам права да ми се нешто не свиди, или нешто не толеришем, или коју год хоћеш фразу да извучеш?

Да се разумемо, наравно да ако ми се деси да затрудним са 45 да ћу родити дете. Богу Хвала. Али, никада трудноћу не бих планирала са 45. Друго, нисмо ми као мушкарци, наш организам је другачији. Они могу са 60 да постану очеви, ми мајке не можемо. Нама јајници старе од 35. године. Што сте старији, трудноће су ризичније.

Имам ја пример у родбини. Добио човек дете, а исте године добио унука и постао деда. И отишао у пензију. Нек се љути ко хоће, али мени то није природно. И онда, пошто су обоје старији (а већ имају своју децу), овом малом дају рачунар и интернет уместо да се играју са њим. То може наравно да се деси и младим родитељима, али се претпоставља да када си млад имаш више живаца, више елана и више воље и жеље да се посветиш потомству. Без генерализације.


А за новац зависи како гледаш. Ја се не бих мењала за 100 станова у Београду, а да будем јединица. Ако ми родитељи нису могли да приуште нешто, радићу, снаћи ћу се, бићу вредна. Лоше је детету дати све на тацни. Све што хоће. На крају изгуби жељу за нечим. Оно што сам једино желела од својих родитеља ја топла соба, топла вода и топли оброк. То ми је довољно. И не само мени, то свима треба да је довољно.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:18 pm

Lus, nije to dovoljno. Treba detetu obuća, odeća, vrtić ili teta koja će ga čuvati, knjige za školu, prilika da se školuje i postigne nešto u životu. Dete treba da ode u banju, na more, na planinu jer je to važno za njegovo zdravlje.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:22 pm

Lus ::
Иво, па што? Зар немам права да ми се нешто не свиди, или нешто не толеришем, или коју год хоћеш фразу да извучеш?
Imas prava da ti se ne svidja sta god. Ali "tolerisati" ne znaci "svidjati" sto i sama znas. Ne izvlacim nista, nego se nadovezujem na ono sto si sama napisala.

Lus ::
Оно што сам једино желела од својих родитеља ја топла соба, топла вода и топли оброк. То ми је довољно. И не само мени, то свима треба да је довољно.

Ja sam i napisala da su u pitanju osnovni uslovi koji su nama nesigurni i neizvesni. Ne ocekujemo da imamo avione i kamione.

Slazem se sa tim da je mnogo bolje roditi dete ranije, ali ako se nema uslova za to onda ga ne treba radjati po svaku cenu. Nego se pomuciti, osigurati neko normalno primanje (sto po meni znaci da mozemo sami sebe da izdrzavamo, bez icije pomoci), pa onda razmisljati o prosirenju porodice.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:24 pm

A da li ste spremne da ostanete bez dece,ukoliko ti uslovi (koji su za vas obavezni) nikad ne budu ispunjeni?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:26 pm

Знам пепељуго да је то важно. И поштујем твоју и мужевљеву одлуку. Само кажем да ја нисам ишла у бању, ни на море (једном јесам), ни на планину. Нити ћу бити стамбено обезбеђена. Школујем се на буџету. Жива и здрава. И на крају, али не и најмање битно, пресрећна. Научила сам да поштујем сваки динар и да делим.

п.с. коме се не свиђа мој начин изражавањa шта да му радим. Уз дупе никоме не идем.

Мало јесам распикућа, све ћу да дам и потрошим, али то морам да коригујем (ово трошење). Учимо се док смо живи. Beba da ili beba ne - Page 2 515354487
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 EmptyPon Jul 22, 2013 9:48 pm

Lus, školuješ se na budžetu, ali živiš u Beogradu. Ja svoje dete moram da pošaljem u srednju školu van mesta u kom živimo, a i na fakultet u Beograd.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Beba da ili beba ne - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beba da ili beba ne   Beba da ili beba ne - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Beba da ili beba ne
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Spavanje beba
» Higijena beba ( kupanje, pranje, vlazne maramice... )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: