Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko nam čuva decu? :)

Ići dole 
+10
Lus
Iva
inda
kajlina
tinkerbell02
una
Natalla
bevana
nanchika88
*cinderella*
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 10:13 am

To mi je bitno, da ne ispadne da joj nudim premalo novca. Jbg, o kojoj god cifri da je reč, malo je onom ko zarađuje, a mnogo onom ko plaća.

Rale, to stvarno nije bilo fer od njih. Ako ona za, u proseku, 20d dobije 10000, logično je da tebe za 8d plate 4000. Drugo neću ni da komentarišem. Bezobrazluk.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 10:20 am

*cinderella* ::
To mi je bitno, da ne ispadne da joj nudim premalo novca. Jbg, o kojoj god cifri da je reč, malo je onom ko zarađuje, a mnogo onom ko plaća.

Rale, to stvarno nije bilo fer od njih. Ako ona za, u proseku, 20d dobije 10000, logično je da tebe za 8d plate 4000. Drugo neću ni da komentarišem. Bezobrazluk.
Jeste. Rolling Eyes 
Nezgodno je, ali treba otvoriti karte, sta sad. Mozda da potrazis jos nekoga, neki oglas, da kazes 150din/h, nemam pojma. Mada, to je mnogo zavrzlame sa tim ljudima onda i koga izabrati. A sigurno bi ti se neko javio.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 10:47 am

Ja bih ipak pokušala da se dogovorim sa ovom tetom. Sačekaću da čujem koju cifru traži. Nije mi svejedno, ostavljam toj osobi dete, i to u svom stanu. Moja tetka je tako jednom moju sestru zatekla samu, nije bila starija od A. Siterka se 2-3d pravila fina, istražila malo, pa četvrtog napunila kombi nakitom, bundama, uređajima, pokupila pare i ostavila dete samo.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptySub Sep 21, 2013 12:51 am

E pa, Pepeljugo, bas zato ja kazem da ne razmisljas mnogo ako tu zenu poznajes...da se ne bi desilo kao tvojoj tetki...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptySub Sep 21, 2013 12:52 am

Jao Boze, ja prvi put cujem za tako nesto, sta da se desilo nesto detetu. Mislim da to ipak ide preko proverenih sluzbi ili preko preporuke ovako je bas rizicno i za osobu kojoj treba bebisiterka a i za samu bebisiterku jer nikad ne znas na kakve budale mozes da naletis.

Jeste da je nezgodno i za poslodavce i za zaposlene jer su plate u Srbiji male tako da 200 din po casu i nije toliko mala cifra .
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 8:20 pm

Pepeljugo,jeste resili kako cete?
U ponedeljak ,bese,idete kod lekara?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 EmptyPet Okt 18, 2013 9:10 pm

Počela sam da radim, popodnevna sam smena, pa ga otac čuva. Da, u ponedeljak idemo u Tiršovu, pa ćemo znati da li ga u utorak operišu. Videću da uzmem što duže bolovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko nam čuva decu? :)   Ko nam čuva decu? :) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko nam čuva decu? :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Igraonica za decu.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Forum za mame-
Skoči na: