Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gay populacija (LGBT)

Ići dole 
+12
Lara
tinkerbell02
Iva
bevana
Yo**
una
Ivana
*cinderella*
StormZ
Jeci
inda
pahuljicaa
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 10:25 am

Pa ono, Bog je stvorio Adama i Evu valjda, a ne Adama i Stevu. Ali sve u svemu, nemam nista protiv njih dok mi ne paradiraju po trgu i hvale se time sto su gay.  Ne diram ih, ne diraju me, ali to sto su gay ne treba na sva zvona da pokazu, da se reklamiraju i hvale time...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 10:29 am

Isto to sam i ja rekla...pa mi je post obrisan. Nekom se nije dopalo. A zanima me samo zasto? Nikog nisam uvredila. Samo sam rekla da se moze desiti i da muskarac siluje svog usvojenog sincica i da ne mora da znaci ako do sada nije bilo slucajeva da su oni bolji roditelji. Njima jos nije dozvoleno da usvoje (osim u SAD), pa zato i nema slucajeva da su naudili detetu.

Edit: I ja nisam mislila na popove kad sam pomenula hriscanstvo! Nego na religiju. Popovi su samo sluzbenici jedne crkve/hrama. A religija je drugo. Pod ovim hriscanstvo mislila sam na Bibliju. A koliko znam, a znam odlicno, u Bibliji se pominju muskarac i zena...a ne istopolni brakovi. Muskarac i zena vode ljubav i naprave dete. A mogu li dva ista pola da stvore novi zivot? Ne.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 10:57 am

A sta da radimo mi sto ne verujemo da je bog stvorio bilo koga?Gay populacija (LGBT) - Page 2 2370014350 

Cekam bebu,i ne vidim kakve to veze ima.Ja ne pricam o svom seksualnom opredeljenju,nego o guranju nosa u tudj zivot ,i odredjivanju sta je normalno,a sta ne.Sa kojim pravom?

I nisam ja obrisala komentar,posto ciljas na to.Nisam ga ni videla.Rolling Eyes  Sledeci put se slobodno obrati administratoru preko pp,za zalbe,kao prosli put.Nema potrebe da se to provlaci kroz temu.Ili neka se preko pp javi pahuljici ko je obrisao komentar i zasto,inace cemo imati dramu na 10 strana kao prosli put za ona 3 posta.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:10 am

Ko je mogao da ga obrise onda? Jedino Iva jos preostaje Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930

Ne, ne guram nos nigde. Kazem samo da ne moraju da paradiraju. Tj, da potenciraju to njihovo. Mene bas briga sta ce oni da rade ovako i oce li preko puta mene da se ljube. Ja cu moju decu da ucim da to nije normalna "pojava". I kazem da to nije normalno jer odstupa od onog sto je standard i sto jeste normalno. To je cinjenica koju svi vidimo i IMAMO pravo da kazemo to. Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930 mene briga sta ce oni da rade sami sa sobom, ovde setaju javno, ljube se... Ali da paradiraju ne moraju. To je klasicna provokacija i eksponiranje necega. Evo, sad treba i mi da paradiramo? Sto neko rece "mi paradiramo svaki dan" ...njima niko ne brani da setaju i drze se za ruke... A ovo nase bi stvarno bila parada ponosa. Ne znam cime se oni ponose uopste? Ali dobro, njihov izbor Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:12 am

Pa ono, ajde kad dve zene izmedju sebe zatrudne, ili dva muskarca. Kad imaju SVOJU bebu, onda mi se javi u PP i pred celim svetom cu priznati da je to normalno. 

A sto se tice guranja nos u njihove stvari, ne guram. Samo smatram da je PARADA "PONOSA" jedna cista GLUPOST. Ako ja ne paradiram sa zastavom Srbije po trgu i vicem : "Ja sam heteroseksualac" ne moraju ni oni da pokazuju celome Beogradu koliko su gay.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:24 am

Stormz, ne mogu ni dve zene da naprave bebu. Jedino da odu u banku sperme. Al to nije onda TO. Ako shvatas. Ako dvoje nemaju funkciju i mogucnost da naprave dete (po pitanju anatomije), onda nije to TO. Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930
Brak im ne bih zabranila...neka rade sta hoce. Ali zamisli desi se da ja i moj muz poginemo ne daj Boze, pa beba ode u dom jer nema gde drugo. Iskreno, ne bih volela da je usvoji istopolni par. Detetu treba i majka i otac u zivotu. Ako nema, onda im treba figura toga. A ne dva ista roditelja.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 12:36 pm

[quote="bevana"]A sta da radimo mi sto ne verujemo da je bog stvorio bilo koga?Gay populacija (LGBT) - Page 2 2370014350 

Odgovor na ovo pitanje i mene zanima Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930. Bev,bravo za ona 2 posta...ljudi su poceli previse da komentarisu tudji zivot...

Ja sam juce na plazi videla 2 lezbejke i odmah da kazem da nisu ni meni,a ni ostalima smetale :)Mozda su se ponasale malo slobodnije u vodi,ali sta sve rade parovi oko njih,to nije bilo nista...one bar nisu presle neku granicu pristojnosti na javnom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 12:45 pm

Pa ako ne verujete da je Bog stvorio, verujete li uopste u Boga onda? :)ili u Bibliju, ako je neko procitao? Po Bibliji je Bog 6 dana stvarao svet, sedmog se odmarao. Po Bibliji je Bog stvorio prvo muskarca, pa mu uzeo rebro da bi stvorio zenu...zato muskarci imaju jedno rebro manje nego zene. Po Bibliji, Bog je dao svoju krv za vino i telo za hleb. Ja ne znam u sta verujete, ali znam sta su cinjenice i sta je ucenje i verovanje Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930

Inda, ne smeta ni meni da su slobodni kao mi...ali paradu ne podrzavam i svoje dete cu da ucim da homoseksualnost nije normalna pojava...ja treba npr detetu jednog dana da objasnim pojam seksa izmedju muskarca i zene, a onda vidimo dva muskarca da se ljube...ajde objasni detetu onda :)treba da mu pricam o zastiti, al cemu to ako s muskarcem ne mora da koristi zastitu, npr? Nego dobro. Svako ima svoje misljenje i pogled na svet. Oko toga nema rasprave.
I nervira me sto se poistovecuje Hriscanstvo sa popovima npr. Neko je bas ono ''lepo'' opisao. Popovi su samo sluzbenici, radnici, kad pogledas. Ovde oni primaju platu da budu u crkvi, imaju porodicu, kola, stan...nekad je to bilo drugacije. Zato vise ne moze da se povezuje religija sa svestenstvom kao nekada. Imala sam u gimnaziji 2 godine predmet ''Istorija religije'' pa smo o svemu tome pricali... Ih, koliko toga ima.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 12:53 pm

Potpuno se slazem sa bev! Gay populacija (LGBT) - Page 2 3980218871 

A i dva muskarca treba da koriste zastitu, jer nije trudnoca jedini(najveci) problem koji se moze zakaciti putem sexa Gay populacija (LGBT) - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 12:57 pm

pahuljice,ja sam ateista i verujem u nauku (antropologiju,biologiju...),a ne u Boga Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930

Ni ja ne znam kako bih tako nesto objasnila svom detetu,bas zbog toga i nisam za to da oni usvajaju malu decu,ali cu im verovatno pricati da se covek tako radja i da jednostavno postoje ljudi koji su takvi Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930.

Ne mislim da su gej roditelji losiji ili nesto slicno,ali mislim da to u nasoj zemlji ne bi funkcionisalo ...dok se ne rese neka pitanja...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 1:08 pm

E za ovo sam i ja rekla i podrzavam Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930 ...covek se tako rodi...mada je cesto to i izbor ljudi nakon teskih zivotnih perioda.

Verujem i ja u nauku, ali je moja porodica jako pobozna i nakon toliko stvari sto nam se izdesavalo i sto smo preziveli, i samim tim sto sam ja uopste i ziva rodjena nekim cudom, jer mi je sestra bliznakinja rodjena mrtva .. definitivno je da verujem u Boga. Toliko toga ima, da se najezim kad i pomislim .. da bukvalno gledas smrti u oci, a onda prodjes bez ijedne jedine ogrebotine .. Zato sam ja takva da verujem u Boga, u ono sto je zapisano u Bibliji ..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 8:14 pm

Ne verujem u boga,ni u bibliju,nisam citala i ne zanima me. Gay populacija (LGBT) - Page 2 326513241  Pahuljice koja to cinjenica pokazuje da je bog stvorio coveka,ako izuzmemo tu knjizicu koju sam i ja mogla da napisem samo da sam zivela tad?Nisu to cinjenice,to je verovanje.Cinjenica je da je zemlja okrugla,jer to mozes da dokazes,a religija je samo verovanje.Kao sto je i cinjenica da i muskarci i zene imaju isti broj rebara.

A te radnike i sluzbenike crkve i religije sam pomenula u smislu da kad oni ne zive po nacelima vere,ne mozete to ocekivati ni od obicnog sveta.Kad jedan propovednik vere moze da bude gej i pedofil,zasto ne bi mogao i obican covek?

A bebe-pa nisu deca svakome bitna.Ko me moze da ih napravi usvojice,i uraditi vrlo plemenitu stvar.Postoje i hetero parovi koji ne mogu da imaju decu (je l' to bog tako hteo,ili sta? scratch  )

Nije ova drzava ni samo moja,ni samo vasa,ni grad,ni ulica,pa da zabranjujete nekome nesto.Kad dodju da vam paradiraju kroz kucu mozete tako da se ponasate.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 10:18 pm

Bevana, znas li ti sta je Biblija uopste? Knjizica? Haha....ta ''knjizica'' je debela jako Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930

I znala sam da ces ti ili neko drugi da pomene ljude koji ne mogu da imaju decu...ali to je zdravlje u pitanju. A ne sama funkcija zenskog i muskog reproduktivnog ''sistema''. Ja sam rekla za funkciju. Napravljeno je tako da muskarac i zena imaju mogucnost da prave decu. A ne muskarac i muskarac ili zena i zena.

Sto se tice svestenika .. ne znaci da su oni pobozniji od nekoga ko je obican covek samo zato sto rade u crkvi! Kazem da su oni radnici, a ne nesto uzvisenije od nas. Jedini pravi su oni monarsi sto zive u manastiru, nemaju seks, nemaju zenu, nemaju decu, nemaju nigde nikoga osim Boga. Jer obicnom svesteniku je sve dozvoljeno. Ja npr bas verujem u Boga, i toliko toga je u mom zivotu kao dokaz njegovog postojanja - jer srece ne moze covek toliko da ima, i to citava porodica. Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930 jednostavno, kakve su ti misli - takav ti je zivot.

I npr ja mislim da je to los uticaj na decu sto oni paradiraju. Po tvom, sme da ti smeta samo nesto sto se u tvojoj kuci desava, jel tako? Pa ajde onda, neka naprave i paradu za kriminalce i silovatelje... neka paradiraju ulicama, gradom, drzavom sa pistoljima jer sigurno imaju dozvolu za to oruzje...nemamo pravo da se bunimo i da nam smeta jer nije u nasoj kuci. Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 10:37 pm

Ne znam sta je biblija,prosvetli me,molim te.Samo se drzi cinjenica,ako nije problem.To sto je ''debela'' nije nista relevantno.I sto bi rekla moja prof srpskog,nije knjiga krava pa da bude debela.


Vec sam rekla da i grupacije koje meni smetaju imaju svoje skupove,pa okrenem program,i ne guram se medju njih dok ne zavrse sta imaju.Razlika izmedju silovatelja i kriminalaca i lgbt je sto ovi drugi nikoga ne ugrozavaju svojim ponasanjem.Da li je neko od vas doziveo da ga vuku za rukav da bude gej?Nego je ovde fora sto vecina to ne podrzava ,da se svima moze da huce i buce.Zato drzava i narod nisu tako glasni kad su u pitanju navijaci?Jer ne smeju.Idi na utakmicu i kazi nesto protiv njih,i neces ni da se vratis kuci.
Rekla sam sve sto sam imala,mrzi me da ponavljam vise.


Poslednji izmenio bevana dana Ned Avg 18, 2013 11:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 10:49 pm

Pahuljice aj idi molim te istrci par krugova pre nego sednes za tastaturu.
Nije Iva obrisala niciji post

A sto se svega ostalog tice to sto ti ili ko god veruje u Boga ne znaci da neko drugi mora da veruje ni u Boga ni u nista. Ja verujem, postim, molim se, mm ne veruje. I tu se prica zavrsava. Dete cemo vaspitavati tako da samo ume, sme i bude sposobno da odluci u sta veruje a ne da mu okolina namece u sta mora da veruje i sta je normalno.

Znam da je lakse povesti se za stadom nego sam izmozgati u sta verujes i zbog cega. Pa jos da to i drugima objasnjavas. Rolling Eyes To sto ti je porodica pobozna,svaka cast, ali gde je tu tvoje misljenje?

Sto se tice istopolnih parova, meni ne smetaju. Ne smeta mi ni parada. Oko te parade mi je mnogo vise smetalo to sto je posle nje isla prica kako su dosli divljaci sa juga Srbije da ruse divni Beograd.

U SLO imamo prijateljice koje su zajedno. Najtuznije mi je sto bi bile divne majke jer su jako brizne obe. Ali decu se ne usudjuju da imaju, jer ako se jednoj nesto desi (cija budu deca npr) deca automatski idu u sirotiste, druga nikakva prava nema nad njima. Ako jedna zavrsi u bolnici druga nema nikakva prava da je posecuje, jer nije porodica. Idi pa njima objasni kako to njihovo nije normalno i kako moraju da zive po pravilima koje im je drustvo nametnulo.

Samo da te podsetim da je u ime tog istog Boga (na koga se ti sad bezrazlozno pozivas):
1. sprovodjen progon zena jer su se drznule da imaju misljenje ili da lece (lov na vestice), dokaz da li je vestica ili ne je bio da ih bace u reku (ako isplivaju vestice su i spale ih na lomaci, ako potonu nisu vestice)
2. krstaski rat (u kome su bez problema vajni hriscani isli da ubijaju tudju decu jer su druge vere, toliko je drustvo bilo zadojeno mrznjom da su deca povela svoj krstaski rat, uzmi izguglaj ako mi ne verujes)
3. zabranjuje se upotreba kondoma u Africi i bilo gde drugde ali pominjem Afriku jer je leglo side, to crkvu krajnje ne zanima.
4. o pedofiliji, kradjama, krsenju zaveta skromnosti (o cemu je sam patrijarh PAvle govorio) necu ni da pocinjem.

I molim te imaj u vidu da osnovna zapovest Boga (na koga se pozivas): Voli bliznjeg svog kao samog sebe. Znaci bez obzira na razlike i bez osudjivanja jer ne misli i ne govori i ne ponasa se kao ti.

Kad mi u Bibliji nadjes gde je tacno istopolna ljubav zabranjena (znaci citat, strana ta i ta) mozemo da pricamo dalje. Ovako ja smatram da ti ne umes da razmisljas svojom glavom,da ne umes da primenis kriticko misljenje (ucila si logiku, znas sta je) nego kao papagaj ponavljas ono sto cujes u svojoj okolini. Isto mislim za sve koji se pozivaju na Bibiliju a kad ih pitas da ti pokazu gde to u Bibliji pise oni zaneme.

I zbog takvih me ljudi gledaju ispod oka kad kazem da verujem u Boga. Odmah vide te takve koji su sve najpametniji i samo je normalno ono sto je njima normalno. Zbog takvih je i vera u Boga spala na tako niske grane. Jer je svako malo upotrebljavaju u svakave svrhe. A niko se ne drzi onog prvog pravila gore. Jer to je tesko, lakse je osuditi (iako je sam Isus rekao: Ne sudi da ti ne bude sudjeno).
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:02 pm

Pa ne pise da su zabranjeni istopolni brakovi...ali se svuda provlaci muskarac i zena, a ne istopolni par.

Ja sam rekla da meni istopolni parovi ne smetaju, samo je parada nepotrebna. Niko njima ne brani da setaju drzeci se za ruke. Ali cemu parada?
Sto se navijaca tice .. to treba resiti sto ruse Beograd i tuku se... ali je bas lepo kad su na utakmici slozni i najglasnije pevaju himnu Partizana. Bila sam na jednoj utakmici kad je bio Partizan - Makabi. I bas je bila lepa atmosfera. Samo ne podrzavam ni ja to sto rade van sportske dvorane. Takodje je to provokacija.

Iva, moj brat rodjeni npr smatra da je religija jedna klasicna sprdnja s narodom. Ne voli da ide u crkvu, zivi dalje od nas, ne zanima ga to uopste...dok sam ja jos kao malo dete molila tatu da mene vodi u crkvu kad se sece kolac za slavu. Jer uglavnom se vodi musko dete, ono koje ce nastaviti tu istu slavu...za slavu nismo isli zajedno u crkvu, jer smo ja i majka spremale to sto je jos ostalo da se spremi. I sama sam nekad posle skole znala da odem do crkve da zapalim svecu i ubacim nesto novca za izgradnju hrama. A da za to niko od mojih i ne zna. Mene je automobil udario, niko ne zna kako sam ziva ostala uopste, a ja bez ijedne jedine ogrebotine prosla. Imala sam modrice kako sam pala, ali nigde krvi, bila sam u nesvesti nekoliko sati...a doktori su rekli da je bukvalno nemoguce da se prezivi pri toj brzini kad te neko ''pokupi''... Ja volim crkvu, sama cesto odem da se pomolim Bogu za one koje volim, za zdravlje i srecu ljudi koji su mi u okruzenju. Tako da Iva, nisi u pravu da nemam svoj stav sto se tice crkve Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930...mom tati npr sad ne smeta sto jedan moj brat ne zeli da ide u crkvu, ne voli, ne oseca se prijatno uopste i smatra da je to sve prevara naroda... Niko ga nikad nije ni terao da ide Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:15 pm

Da li ima ljudi koji zaista veruju da je neki veliki bog (inace, pahuljice, nisu svi ljudi hriscani, a ni vernici) stvorio Adama i Evu? ili Stevu, svejedno. Gay populacija (LGBT) - Page 2 20348227 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:22 pm

Pahuljice,ako verujes u Boga onda kreni da istrazujes na tu temu. Videces i sama da tu osudi mesta nema. Bez obzira sto ti mozda ne razumes i tebi nije normalno.

Lara nauka i vera nisu iskljucivi. Samo sto se ljudima i dalje neke stvari objasnjavaju na nivou srednjeg veka, jer crkva nije mrdnula iz tog preioda (sem onoliko koliko su je izgurali).
To stvaranje nije "on zamahnu carobnim stpaicem..." Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930 Bar u glavama onih koji jos mozga imaju da misle... Niti je Bog neki madjionicar. Ali da postoji neka visa sila i da nije sve splet slucajnosti, da posle ovog zivota ima neceg dalje...da u to verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyNed Avg 18, 2013 11:39 pm

Iva ::
Pahuljice,ako verujes u Boga onda kreni da istrazujes na tu temu. Videces i sama da tu osudi mesta nema. Bez obzira sto ti mozda ne razumes i tebi nije normalno.

Lara nauka i vera nisu iskljucivi. Samo sto se ljudima i dalje neke stvari objasnjavaju na nivou srednjeg veka, jer crkva nije mrdnula iz tog preioda (sem onoliko koliko su je izgurali).
To stvaranje nije "on zamahnu carobnim stpaicem..." :)Bar u glavama onih koji jos mozga imaju da misle... Niti je Bog neki madjionicar. Ali da postoji neka visa sila i da nije sve splet slucajnosti, da posle ovog zivota ima neceg dalje...da u to verujem.
Verujem i ja. Svako ima nekog svog malog boga kom se potajno moli.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 2:09 am

Pahuljice, muskarci i zene imaju isti broj rebara, malo si pogresila Gay populacija (LGBT) - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 10:04 am

Dva pitanja...

Od kud vi znate da Bog nije stvorio zemlju?
I jos jedno, da li mogu dve zenske osobe ili dve muske osobe da imaju bebu prirodnim putem. 
Ako mi odgovorite sa "DA, mogu" SVE OVO VASE pada u vodu. Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930


Inace nema nista protiv njh dok mi ne paradiraju sa  "ponosom" po trgu republike Srbije. A mogu da se trpaju u sta i gde hoce ne zanima me sve dok mene to ne ugrozi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 10:48 am

Citat :
Od kud vi znate da Bog nije stvorio zemlju?


Kad mi neko da dokaz,mozda i poverujem .
Kako bilo ko zna da jeste?

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 11:07 am

Gay populacija (LGBT) - Page 2 312503953  teske filozofije po forumu
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyPon Avg 19, 2013 12:51 pm

Vidim ja Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930

Ja kazem da je tako po Bibliji. Sigurno je da ne jedemo hleb od necijeg tela nego od brasna i ne pijemo krv, nego pijemo vino koje je od grozdja. O Boze, kako su neki ljudi bukvalisti Gay populacija (LGBT) - Page 2 4072222948

Stormz, ti me ocigledno jedini ovde razumes... Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930 to je i moja sustina citave price - kad budu uspeli prirodnim putem da naprave bebu kao sto je to funkcija kod muskarca i zene .. onda ce citava ova moja i tvoja (ali ne samo nasa) prica da padne u vodu i bice onako kako oni kazu Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930 neko se dohvatio toga da mozda neki muskarac i zena ne mogu da imaju decu...al to je pitanje zdravlja uglavnom, a ne klasicne funkcije zasto postoje te stvari. Imas noge, hodas...pa je neko invalid i ne moze da hoda. Banalan primer dajem Gay populacija (LGBT) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 EmptyUto Avg 20, 2013 5:39 am

nisam citala sve,samo neke postove.nadam se da nije off,ali da,mi vernici zaista verujemo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gay populacija (LGBT)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: