Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Majka

Ići dole 
+6
pahuljicaa
Lus
Ivana
Lara
tinkerbell02
meyakhelet
10 posters
AutorPoruka
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Majka Empty
PočaljiNaslov: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 7:02 am

drage moje,nesto me mnogo zanima. Kakav je vas odnos sa vasom majkom? Kakva je ona,da li vas uvek razume? da li ima lepu rec za vas,da vas utesi,da osetite da imate najbolju majku na svetu? Kako je bilo vase detinjstvo uz majku?
Od kada se secam nije bila prava majka,vec samo neko ko me je rodio.Nije bila tu kada sam dobila prvu menstruaciju,otisla je za Nemacku kada mi je bilo 11 godina.Prvi poljubac,prvi decko-sve je to za nju bilo manje ili sasvim nebitno.Dok me je moj otac kolovao,ona nije ni znala koji mi predmet ide ili ne ide,koliko keceva ili neopravdanih im-APSOLUTNO NIKAD NIJE PITALA,niti znala moje dozivljaje.Zvala me i eto da pozove,ali secam se da nikad nisam osetila ceznju ili brigu u njenom glasu,niti sam je ikad cula da place zbog mene...Posle izbacivanja moga oca iz kuce,kada mi je bilo 9 godina,poceli su da se nizu novi muzevi,svakog treceg meseca..Mozete misliti kako mi je bilo prisustvovati na tri vencanja moje majke u tako kratkom vremenu? JeDnom je nisam videla jako dugo godina,jer je bila na crno u Nemackoj,pa kada je dosla ja sam siktala od srece da cu veceras spavati pored moje majke.A njena majka,moja baka kaze,pa ne moze,Caco,mama mora sa muzem da spava ...DO DJAVOLA bre kad se setim svega!!!!!!! Posle jedne svadje sa njom,secam se da je pozvala nekog njenog ljubavnika pa mu je pricala kako mi je platila abortus i da sam imala gljivicnu infekciju :(Sta njenog ljubavnika to zanima,kakav je to crnjak,ko me to ogovara-MOJA MAJKA???!
Baka me posalje kod nje na odmor u Frankfurtu.Ja sam stigla ujutru,a ona me je uvece vec ostavila samu sa dedom u stanu i otisla da prevari tadasnjeg ljubavnika sa vec nekim drugim....A nije me videla dve godine pre toga.Izbio je skandal,saznao je taj da ga mama vara,usao nam u stan,meni govoreci KA*AO SAM TI KEVU! :(Posle dva dana boravka u Frankfurtu,deda me je pokupio i vratio u Srbiju.Nakon toga,nisam je videla do kraja srednje skole,kada je dosla za moju maturu,KAO...Zelja mi je bila da moj otac i moja majka toga dana prisustvuju,ali ne,majka ne zeli sa ocem da ide..Pocela je svadja,izbacila mi je stvari u prikolicu gde se bacala balega od krava...tako da mi je unistila maturu i nisam bila prisutna..Isto tako mi je i sa svadbe otisla.... Pre neki dan sam je samo pitala ZASTO me nisi ni pogledala kada sam dosla sa stadiona pravo kod tebe,znas da do tada jos nikad nisam bila na nekoj takmici uzivo...Tu je posizela,vikala je da sam psihijatrijski slucaj i da je ne mracim ako sam nesrecna u braku.Ok,necu da te mracim,zato cu sad pokupiti dete i otici svojoj kuci.Nisam smatrala da smo se posvadjale,jer i nismo.Odmah sutradan me vise nije zvala,cula sam da je izbacila Akijev krevetac koji je sluzio kada dodje kod nje.Ne zove ni za dete da pita.Onda mi danas moj muz kaze da je zvala moju svekrvu i da se tajno sastala sa njom da joj kze da sam ja opasna po bebu i da sam za psihijatriju,da sam bacila dete u kolica,fakticki ga povredivsi-STO NIJE ISTINA. Opet se pitam,kakva je to majka? Zar ne zna da to sto je rodjena majka lagala o meni,on moze ne daj boze za vreme razvoda (ako ikad bude do toga doslo) da iskoristi protiv mene i oduzme mi dete :(Samo ne razumem gde ce joj dusa i sta sam joj zgresila u zviotu...Da napomenem da se ona nikad nije starala o meni,vec moja baka...


Poslednji izmenio meyakhelet dana Sub Sep 07, 2013 7:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 7:17 am

ja imam dobra odnos sa majkom, i skren, sta me pita ja joj kazem, ali imam i neke tajne, mislim da ipak treba imati neku svoju intimu

sto se tice tebe, stvarno mi je zao sto nemas tako dobar odnos sa mamom Majka 1371890812 i ne mogu da verujem da ti je sve to uradila i izgovorila, mozda bi trebalo da se udaljis od nje, jeste ti ona majka, ali opet mi izgleda kao da ti ne zeli dobro.

a otkad si ti sa bakom?
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 7:20 am

Ja sam od rodjenja sa bakomTih 11 godin dok je bila sa mnom je nastavila da izlazi kao da je devojka,onda je pcela da vara tatu i cesto je nije po 2-3 dana bilo kuci....Ucila me je da volim nekog Dekija koji daje pare,a ne mog oca golju...dovodila ga je tu dok je tata bio da radi Majka 1371890812 I baka je u tome podrzuavala,sto je najstrasnije Majka 1371890812 Moje detinjstvo je bilo tuzno.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 7:24 am

a u kakvim si odnosima sad sa bakom?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 7:36 am

Bas tuzna prica.
Meya, planiras da se razvedes?
Ne verujem da bi tvoj muz mogao da iskoristi jednu takvu recenicu tvoje majke, pogotovo uzevsi u obzir kakva je ona bila majka tebi. Nemoj se time opeterecivati vec gledaj da te to ometa sto manje. Strasno je kad ti to radi neko tvoj, ko te je rodio, svasta se dogadja, a i sama znas da je ona osoba devijantnog ponasanja pa je u neku ruku i dobro sto dete nju nece vidjati. Znam da je tesko, i ne mogu da zamislim koliko, ali moras to prihvatiti, naci nacin da se nosis sa tim.
Kakva je situacija sa muzem, je l' te on podrzava? Sta je sa kockanjem?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 8:20 am

da,bas tuzna prica.i nezgodno je nama koje nismo prosle ni deo toga da pricamo bilo sta.moja mama i ja smo nebo i zemlja,ali kad to kazem mislim da imamo razlicite stavove i ukus.daleko od toga da postoji problem.
jedino sto tebi mogu da kazem je da se pomiris sa tim.ne verujem da to mozes u potpunosti,to ce te tistiti do kraja zivota,ali pokusaj da shvatis da je to jednostavno tako.ako te tesi,niisi usamljen slucaj.nazalost,mnogi su to doziveli.dve meni bliske devojke imaju slicne probleme,ali sa ocevima.jedna je svog precrtala,a druga je emotivnija i (bolji covek) i uvek mu se vraca i posle izbacivanja i teskih reci.
je l` imas nekoga na koga mozes da se oslonis?kakav ti je odnos sa muzem?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 8:28 am

Меја, имаш нови живот. За бившим се не осврћи. Не зови је, не тражи. Таква особа нити је твоја мајка, нити заслужује трен твоје пажње. Њено мајчинство је исто као да ја кажем: "Имам клавир, значи ја сам пијаниста".  Имаш нови живот у Немачкој. Брак и преслатко дете. Буди дечаку све оно што твоја мајка није теби, гради леп и нормалан живот, и не чини исте грешке. Грешка је враћати се 100 пута.

И још нешто, ради и буди самостална. Јесте да је он твој муж, али се никада не зна шта доноси сутра.
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 8:49 am

Sa muzem je isto tako propao slucaj,daleki smo kao nebo i zemlja.Smeta mu sto pevusim i obracam se detetu na srpskom,kocka se i dalje ,ali sam ja ostavila da plutam na povrsini vode pa kuda me odvede...Usresredila sam se na Adrijana,on je moj centar sveta,a moj otac koji je 2000km daleko od mene je moj jedini oslonac.Jedini koji me je uvek,ali uvek upucivao na dobar put i koji mi je ceo moj zivot bio svetla tacka i tu kada mi je tesko da me razume.Bog se poigrao sa nama,dao mi je oca da mi bude kao majka..strepim za njegovo zdravlje,jer znam,da ako njega izgubim ostajem sama sa svojom nesrecom,da guram sama kroz zivot,bez jedne jedine tople reci,koje samo od njega dolaze.Zato uvek nocu,na kraju molitve,se uvek posebno pomolim Bogu da sacuva moga oca sto duze i da nikad ne dozvolim sebi da budem losa majka.....Mnogo sam sramote pretrpela na selu,gde se svi medjuobno znaju.... "Je li,Caco,tvoja mama ima nekog sad iz pm?" i uvek tako...I svaki put kada sa nekom "prijateljicom" prekine prijateljstvo,uz naravno,skandale i svadje-isplivaju njene bljuvotine ,sta je radila,kako,gde,kada,sa kim.... Jednom sam dobila sms poruku od neke njene prijateljice sa kojom se sveze posvadjala u smislu "jbali ti mamu svi muslimani frankfurta,ona je ovakva i onakva" i sve je to stizalo do mene,koja sam bila jos dete...Ni tu zenu nisam mogla da razumem,kako je to mogla? Nikad je vise nisam videla,ali sam se zarekla sebi da cu je ipak nekad sresti....Stid me je sto sve ovo pisem,ali mi dodje kao neki izduvni ventil,ionako me niko na forumu ne poznaje....
I da...Bila sam srecna da ona voli Adrijana,da mu kupuje svasta,da raste uz baku,da se vidjamo cesto...Gledala sam na tu situaciju kao na mogucnost da se zblizimo,ali ona mene nikad nije videla da ulazim na vrata,vec je samo uzimala bebu i sa njim u spavacoj...ja ostajem onako tu negde.......
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 8:56 am

a sto ne zivis sa ocem?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 10:25 am

meyakhelet ::
drage moje,nesto me mnogo zanima. Kakav je vas odnos sa vasom majkom? Kakva je ona,da li vas uvek razume? da li ima lepu rec za vas,da vas utesi,da osetite da imate najbolju majku na svetu? Kako je bilo vase detinjstvo uz majku?
Od kada se secam nije bila prava majka,vec samo neko ko me je rodio.Nije bila tu kada sam dobila prvu menstruaciju,otisla je za Nemacku kada mi je bilo 11 godina.Prvi poljubac,prvi decko-sve je to za nju bilo manje ili sasvim nebitno.Dok me je moj otac kolovao,ona nije ni znala koji mi predmet ide ili ne ide,koliko keceva ili neopravdanih im-APSOLUTNO NIKAD NIJE PITALA,niti znala moje dozivljaje.Zvala me i eto da pozove,ali secam se da nikad nisam osetila ceznju ili brigu u njenom glasu,niti sam je ikad cula da place zbog mene...Posle izbacivanja moga oca iz kuce,kada mi je bilo 9 godina,poceli su da se nizu novi muzevi,svakog treceg meseca..Mozete misliti kako mi je bilo prisustvovati na tri vencanja moje majke u tako kratkom vremenu? JeDnom je nisam videla jako dugo godina,jer je bila na crno u Nemackoj,pa kada je dosla ja sam siktala od srece da cu veceras spavati pored moje majke.A njena majka,moja baka kaze,pa ne moze,Caco,mama mora sa muzem da spava ...DO DJAVOLA bre kad se setim svega!!!!!!! Posle jedne svadje sa njom,secam se da je pozvala nekog njenog ljubavnika pa mu je pricala kako mi je platila abortus i da sam imala gljivicnu infekciju :(Sta njenog ljubavnika to zanima,kakav je to crnjak,ko me to ogovara-MOJA MAJKA???!
Baka me posalje kod nje na odmor u Frankfurtu.Ja sam stigla ujutru,a ona me je uvece vec ostavila samu sa dedom u stanu i otisla da prevari tadasnjeg ljubavnika sa vec nekim drugim....A nije me videla dve godine pre toga.Izbio je skandal,saznao je taj da ga mama vara,usao nam u stan,meni govoreci KA*AO SAM TI KEVU! :(Posle dva dana boravka u Frankfurtu,deda me je pokupio i vratio u Srbiju.Nakon toga,nisam je videla do kraja srednje skole,kada je dosla za moju maturu,KAO...Zelja mi je bila da moj otac i moja majka toga dana prisustvuju,ali ne,majka ne zeli sa ocem da ide..Pocela je svadja,izbacila mi je stvari u prikolicu gde se bacala balega od krava...tako da mi je unistila maturu i nisam bila prisutna..Isto tako mi je i sa svadbe otisla.... Pre neki dan sam je samo pitala ZASTO me nisi ni pogledala kada sam dosla sa stadiona pravo kod tebe,znas da do tada jos nikad nisam bila na nekoj takmici uzivo...Tu je posizela,vikala je da sam psihijatrijski slucaj i da je ne mracim ako sam nesrecna u braku.Ok,necu da te mracim,zato cu sad pokupiti dete i otici svojoj kuci.Nisam smatrala da smo se posvadjale,jer i nismo.Odmah sutradan me vise nije zvala,cula sam da je izbacila Akijev krevetac koji je sluzio kada dodje kod nje.Ne zove ni za dete da pita.Onda mi danas moj muz kaze da je zvala moju svekrvu i da se tajno sastala sa njom da joj kze da sam ja opasna po bebu i da sam za psihijatriju,da sam bacila dete u kolica,fakticki ga povredivsi-STO NIJE ISTINA. Opet se pitam,kakva je to majka? Zar ne zna da to sto je rodjena majka lagala o meni,on moze ne daj boze za vreme razvoda (ako ikad bude do toga doslo) da iskoristi protiv mene i oduzme mi dete :(Samo ne razumem gde ce joj dusa i sta sam joj zgresila u zviotu...Da napomenem da se ona nikad nije starala o meni,vec moja baka...
Ja sam sokirana citavom pricom, a najvise ovim sto sam boldovala...ma ko je ona tebi to da radi? Kontam ja da je ona tebi majka, ali ne dozvoli da ti to radi nikako. Iskreno, ona je za psihijatriju, a ne ti!

To nije ponasanje jedne savesne majke.
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 10:39 am

Ne zivim sa ocem,jer sam se udala....I mnogo mi nedostaje tata Majka 1371890812
Pahiljice,ziva istina je to sto sam napisala...Ona prosto ne zivi za mene,nisam joj prioritet..Sada npr.zna da sam bolesna i da kasljem,ali je nema. Kad se setim da je onaj moj abortus koristila uvek da mi preti...Pre udaje sam imala jednu ogromnu ljubav,koga sam volela svim srcem,a ona je svaki put kada smo se pokacile pretila da ce mu to reci...Istina,kada sam 2009.ostala na prevaru trudna,ona je bila uz mene,platila taj abortus 500eur,ali je prvi konflikt posle toga bio koban.Istog momenta je to rekla mome ocu,znajuci da sam tu tajnu sa sobom htela u grob da ponesem.Moj je otac,hvala dragom Bogu,opet dokazao da ima dusu i da je covek i OPET je bio moj tatica,koji me je i tad razumeo i znao da me bodri da krenem dalje i da pokusam da sto manje patim zbog majke.Da gledam sebe,da jednostavno prihvatim da je ona takva,da se ne borim za pravdu,jer cu nagrabusiti u zivotu. previse sam pravicna i zbog toga sa njom nemam sanse.... Bog neka mi oprosti sve ove ruzne reci o majci,ali isto tako znam da Bog zna sve od A do S i da nisam gresna.


Poslednji izmenio meyakhelet dana Sub Sep 07, 2013 10:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptySub Sep 07, 2013 10:43 am

Meya, ne postoji nista sto bih mogla da kazem da ti bude lakse...da se osecas bolje... ali znam jedno, a to je da tvoja majka nije covek uopste prema tebi... to za abortus je uzasno sto ti je uradila... a tata je ipak tata... meni tata isto drzi stranu za sve, i kao me za sve razume...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptyNed Sep 08, 2013 1:22 am

ok,sad si udata,ali mislim na period pre toga?
ja sam za to da radis,budes nezavisna i da se okrenes detetu i buducnosti,tj.mislim sve ono sto ti je Lus rekla.ali,ako bi ti znacilo da imas oca pored sebe,zasto ne zivite zajedno>na to sam mislila.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptyNed Sep 08, 2013 3:00 am

meya,bas mi je zao Majka 3881143799 Bar imas tatu sa kojim si bliska,ja sa mojim mogu bez problema da ne pricam po 7 dana ,a zivimo u istoj kuci...nikad ga nije nista zanimalo vezano za mene...nije cesto znao ni koji sam razred Majka 20348227 
Ja bih ti napisala isto kao i lus Majka 650269930

Ja imam odnos sa majkom kao sa drugaricom,ali i dalje smo kao nebo i zemlja,nisam uopste vezana za nju...Ja sam raskinula sa deckom sada i ona ide za mnom i vice jadan on...a to me uzasno nervira...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptyNed Sep 08, 2013 3:09 am

Meya, zao mi je sto zivis u takvoj situaciji.

Meni je mama sve u zivotu. Nekada imamo odnos kao drugarice, nekada mama-cerka. Uvek je tu za mene, ali mi i sama kaze da njena mama nije bila takva, i toliko joj je to tesko palo da je odlucila da njen odnos sa decom nikada ne bude takav!

Ne dozvoli da te ovo srusi. Jaka si cim si prezivela sve sto jesi. I icices dalje, bez ili sa muzem - sama ces odluciti.
Ne kazem da treba da se razvedes, ali ponekad je bolje ne imati oca, muza, nego nekog takvog.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptyNed Sep 08, 2013 9:57 am

Meya zao mi je sto si kroz sta si sve morala da prodjes Majka 1371890812
Moj savet je da se majke okanes, da ne pokusavas da stupis u kontakt sa njom vec da se okrenes sebi i svom detetu. I ljudima iz okruzenja koji zavredjuju tvoju paznju - imas divnog oca, rekla bih, budi sa njim u kontaktu (neka dodje da vas obidje, ti i maleni idite kod njega, skype). Pored oca sigurno imas jos nekoga na koga mozes da se oslonis - neki rodjak, prijatelji...

Tvoj primer samo dokazuje da nam nisu roditelji oni koji su nam podarili zivot, veci oni ljudi koji su se borili za to da odrastamo u sto boljim uslovima i da postanemo dobri ljudi!

Sto se muza tice, vec sam ti jednom napisala da odvagas sta dobijate ti i A. time sto ste uz njega. Da li se on trudi oko deteta? Ako ostajes sa muzem samo da bi tvoje dete raslo uz oba roditelja, nemoj to raditi jer ces mu, bojim se, time naneti vise stete nego koristi. Ako odnosi izmedju tebe i muza nisu dobri, ako njega bas briga za dete, ako se i dalje kocka (prosto receno, da li ponasanje tvog muza prema vama dvoma lici na ponasanje tvoje majke prema tebi i ocu dok si bila mala) ...mozda je vreme da razmislis da li bi vam bilo bolje bez njega Majka 1071211947

U svakom slucaju, zelim ti svu srecu i nadam se da ce se sve uskoro srediti...pa da ti i malisa uzivate! kiss
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka EmptyNed Sep 08, 2013 10:32 pm

Meya bas je tesko to sto ti se desilo i sto ti se jos uvek desava.Ali sada kad konacno mozes da uzmes stvar u svoje ruke uradi to pre nego sto bude kasno.Naravno da je ideal svima nama da nam porodica bude na okupu,ali ako je to lose za tebe i tvoje dete treba da krenes ispocetka.Od onda kad si nam pricala tvoj muz se nije promenio,iskreno mislim da nikada i nece.Nemoj zavaravati sebe samu,ako ti je otac tolika podrska vrati se kod njega,pokusaj da tom detetu omogucis lep i spokojan zivot.Zaposli se radi i sve ce doci na svoje mesto.Sebe i svoje dete stavi na prvo mesto pa onda svi ostali.

Sto se tice tvoje majke,mozda ste ista krv ali to je jedino sto delite.Svojim ponsanjem ona je pokazala sve osim to da ti je majka.Iz svega sto si napisala,ja tako mislim.Ne dozvoli sebi da budes slaba,pogotovo kad nemas oslonac ni u majci ni u muzu.Uradi ono sto ce tebi danas sutra omoguciti srecan i dobar zivot.I zapamti imas samo ovaj sada nijedan drugi,zato ga pametno iskoristi.Zelim ti puno srece ali mnogo vise pameti,jer ce ti trebati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Majka Empty
PočaljiNaslov: Re: Majka   Majka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Majka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: