Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kombinovanje boja

Ići dole 
+5
Iva
Lus
Lara
koni
Ivana
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 10:33 pm

Evo ovo koriste profesioalni slikari itd. Ja licno ne bih uklapala vise od 2 razlicite boje, ali vi radite kako hocete :) Ostale kacim kasnije posto moram da idem .
Attachments
Kombinovanje boja - Page 2 Attachmentart_komplementarne_boje.gif
You don't have permission to download attachments.
(6 Kb) Downloaded 10 times
Kombinovanje boja - Page 2 Attachmentart_analogne_boje.gif
You don't have permission to download attachments.
(6 Kb) Downloaded 10 times
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptySre Sep 18, 2013 11:57 pm

Kombinovanje boja - Page 2 20348227 Него, ја не волим када је неко у истој боји од главе до пете...  Laughing Толико дивних боја за комбиновање.  
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 12:03 am

Lus, slazemo se. aha Ne secam se da sam ikad bila u jednoj boji. Kombinovanje boja - Page 2 451624781 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 12:51 am

Evo i ostalih :)
Attachments
Kombinovanje boja - Page 2 Attachmentart_razdeljeno_komplementarne_boje.gif
You don't have permission to download attachments.
(7 Kb) Downloaded 2 times
Kombinovanje boja - Page 2 Attachmentart_triada_boja.gif
You don't have permission to download attachments.
(7 Kb) Downloaded 3 times
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 12:54 am

Izvinjavam se sto kucam vise uzastopnih postova ali ne moze da se ubace svi sabloni odjednom . p.s. obelezene tacke se pomeraju u krug tako da komplementarne boje mozete menjati npr. kada je u pitanju tetraedar pomerite tackice za jednu boju .
Attachments
Kombinovanje boja - Page 2 Attachmentart_tetraedar_boja.gif
You don't have permission to download attachments.
(7 Kb) Downloaded 5 times
Kombinovanje boja - Page 2 Attachmentart_kvadrat_boja.gif
You don't have permission to download attachments.
(7 Kb) Downloaded 4 times
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 3:05 am

a meni npr braon i crna ne idu nikako, a vidjala sam da ih ljudi upare. Bez i crna je okej. Ja obozavam belu i nosim je sa vedrim bojama. Crnu ne volim kao odecu, osim ako su helanke, cizme, torba ili jakna
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 4:58 am

ja bas volim crnu boju i imam milion stvari u toj boji Kombinovanje boja - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 7:24 am

i ja volim crnu.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 9:29 am

Ja sam "otkrila" koliko se dobro osecam u teget beloj kombinaciji. Konkretno farmerice i bela majica.
Nije nista spektakularno ali mi je to toliko prakticno da mi nije jasno kako do sad nisam cesce to nosila.
Inace ne kontam kako ne volite da nosite zutu ili crvenu. Meni je jedno vreme ormar bio pun samo crvene garderobe.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 9:41 am

nije da ne volim,nego mi ne stoji...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 9:54 am

Nisam ni ja neki fan zute, iako imam nekoliko komada garderobe. Volim onu svetliju, a crvenu obozavam. Razumem da neko ne voli i da mu ne stoji.
Farmerice i bela majica - i ja to volim + starke. Kombinovanje boja - Page 2 650269930 Ali moram imati jos koji detalj, pa to ti je. trep trep 
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyČet Sep 19, 2013 10:23 am

Lara ::
Nisam ni ja neki fan zute, iako imam nekoliko komada garderobe. Volim onu svetliju, a crvenu obozavam. Razumem da neko ne voli i da mu ne stoji.
Farmerice i bela majica - i ja to volim + starke. Kombinovanje boja - Page 2 650269930 Ali moram imati jos koji detalj, pa to ti je. trep trep 
takodje, i to detalj jake boje, kao npr pink sako, ali ne ona drecava. Ili neka esarpa
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 12:39 am

ja ne volim zutu,a crvnenih stvari imam bas malo...

Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 1:52 am

Ja imam crvene starke koje kombinujem sa svim i svacim Kombinovanje boja - Page 2 650269930

Ja znam da iskombinujem braon i crno...ali zavisi koja nijansa braon. Imam braon sandale sa sarenim bojama napred, kozne su...i uzmem braon koznu torbu...i super mi ide kad obucem crne farmerke i crnu majicu. A dok nisam probala mislila sam - sanse nema. Kombinovanje boja - Page 2 650269930

Ja cesto kombinujem dve boje...ali pre neki dan sam npr bila u teget farmerkama, narandzastoj majici, teget dzempercic odozgo, teget=bele baletanke,siva torba i zuti sat...i to mozda ovako zvuci smesno, ali mnogo lepo izgledaju nijanse...sve se slozi lepo i nije presareno... Kombinovanje boja - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 1:55 am

Доста зависи и од материјала и од кроја. Мој гинеколог носи старке. Беле.
Ја волим златну. Kombinovanje boja - Page 2 515354487 Не кичерај, наравно. Него укусно.

Лепо каже хороскоп, моју околину боли глава од модних комбинација.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 EmptyPet Sep 20, 2013 1:57 am

Volim i ja zlatnu, ali ne onu napadnu. Sve s dozom umerenosti.

A i to sto kazes .. dosta zavisi od materijala i kroja..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kombinovanje boja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kombinovanje boja   Kombinovanje boja - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kombinovanje boja
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Moda-
Skoči na: