Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySre Nov 13, 2013 2:12 am

Romi, nema nista lose u tome da biras, neka misle sta zele, ti najbolje znas sta trazis .Ja sam uvek mrzela taj izraz probirljiva ... Cula sam ga bar 100 puta, pa mi se dize kosa na glavi svaki put kada mi neko to kaze ...

Pahuljice -i treba da te tera da ides na predavanja Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 364988687
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySre Nov 13, 2013 4:04 am

Ne treba da je tera, treba ona sama da zeli da ide. Ali to ovde nije tema.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySre Nov 13, 2013 5:32 am

A Pahuljice, gde ste se vas dvoje upoznali? Pitam zbog razlike u godinama Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyČet Nov 14, 2013 6:13 am

Upoznali smo se tako sto su on i njegov drug otvorili knjizaru blizu fakulteta...i tamo se uzima sve za ekonomski fakultet sto treba...knjige, skripte...eto tako smo se upoznali. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 zanimljiva je prica jer ima tu detalja koji su mi smesni sad kad se setim. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyČet Nov 14, 2013 9:33 am

Pa lepo :)I deluje zanimljivo sad kad si ispricala Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 1071211947

Ja inace nikada nisam volela starije momke, moj sadasnji decko je 3 godine stariji od mene (tj. godiste je tvog decka) i on je najstariji od svih sa kojima sam bila :)Ali, ono sto je prednost je sto su oni stvarno mnogo ozbiljniji od momaka koji su samo par godina mladji od njih, bar sam ja tako zakljucila iz sopstvenog iskustva. Ovako dok smo zajedno ne osecam neku razliku u godinama, zna on totalno da se spusti na moj nivo, ali sa njim nikada nije bilo onog klinackog cimanja i potezanja hocemo-necemo, od starta je sve islo glatko (naravno, to sve pod pretpostavkom da je decko normalan).
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyČet Nov 14, 2013 11:15 am

Nama je sad za sad lepo zajedno...deluje mi kao da mu je stvarno stalo do mene...sali se sa mnom na racun toga sto sam ja jos uvek mala. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 364988687 ali dobro je dok se sali s tim...valjda nece poceti vremenom da mu smeta ta razlika u godinama. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyČet Nov 14, 2013 12:06 pm

pahuljicaa ::
Nama je sad za sad lepo zajedno...
a koliko ste zajedno, 5 dana? mi ocekivali da se svadjate oko imena za dete  Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 469341540
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyPet Nov 15, 2013 10:38 pm

Yo ahahaaahhahah nemoj da si zla tongue 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 6:10 am

Da, Yo, 5 dana. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 ali, budi sigurna da neki ni za 5 godina veze nemaju takav osecaj zadovoljstva i srece u vezi kao sto nas dvoje imamo za ovih 5 dana. Pa ja za 3 godine veze s bivsim nisam ovako nesto osetila. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 2370014350 zato i kazem - za sad nam je lepo. I volela bih da tako ostane. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 8:31 am

ma poenta je bila da tako i treba da bude. cudno bi bilo da je drugacije, bar na pocetku veze  Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 8:43 am

Slazem se sa Yo.

Pahuljice, zaljubljena si i sve gledas kroz ruzicaste naocare, bivsi je ubio osecanja koja su postojala, starija si i ozbiljnija nego kada si usla u vezu sa njim... Sve su to razlozi sto se tako osecas, sto je divno Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 Ali samo polako Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 1071211947 Nadamo se i mi da ce ostati tako kako je sada Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 1071211947 kiss
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 9:13 am

Yo, smatram da je nemoguce drugacije. Mada, ima slucajeva. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 364988687

Koni, ja vise i nisam sigurna da su osecanja prema bivsem STVARNO postojala. Ja se secam kad sam pre skoro 2 godine ovde pisala ''pomiricu se, pa ako se nastavi lose onda ce vremenom on ugusiti ovo sto osecam prema njemu''...mozda je stvarno tako i ispalo na kraju. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 8:42 pm

Pahuljice postojala su samo nisu bila jakog intenziteta,to je ono sto se zove klinacka ljubav,mozda zvuci grubo ali tako je.Nisi ti kamen pa da ugusis osecanja,ma koliko to zelela.Samo si sada zrelija uvidela si sta ti odgovara a sta ne. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 10:53 pm

U pravu si. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 bice to sve super...makar imam slobodu da radim ono sto zelim i da kazem ono sto mislim...kazu svi da sam pozitivnija mnogo od kad nisam sa njim... i ja se mnogo bolje osecam. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptySub Nov 16, 2013 11:34 pm

Двадесет и седам? Осам година разлике. Очи на леђа. Сви су добрице и фини на почетку везе. Не мирише ми нешто ту. Надам се да грешим (треба неки смајли који њуши,а хахахах).  
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyNed Nov 17, 2013 2:04 am

Meni mirise odlicno, majka sprema rucak. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 364988687 salim se...godine su nebitne. A i ja sam rekla - dok traje neka traje...sve je za ljude...i da se zaljube i da pate. Bilo bi mi krivo, ali necu se mnogo opterecivati i razbijati glavu oko toga. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 uzivacu dok bude lepo...ako prestanem da uzivam, prekinucemo i eto. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 inace je najveca razlika izmedju njega i neke devojke bila 5 god. I ja koja sam 8 godina mladja. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 364988687
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 8:21 am

Devojke, mene bivsi ubija s porukama i pozivima. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 1371890812

Sve prica kako sam mu potrebna, kako prolazi kroz tezak period a jedino ja mogu da ga razumem itd... a gde je bio dok mu nije bilo tesko? Tad sam mu smetala i zeleo je da prekine... uzas. Trazio je da mu iskreno kazem postoji li neko drugi i rekla sam mu da postoji...e onda je poceo da me vredja i da mi svasta govori...bas me je poremetio i sinoc i danas. I plus je citavom zajednickom drustvu ispricao i pocele su poruke da mi stizu ''kako si mogla to da mu uradis posle svega? toliko o ljubavi'' i tome slicno.

Ja ne znam sta da radim, bas sam bezveze i ne znam zasto zeli da mi unisti ovo i zasto me vredja posle svega...a on je taj koji je trazio kraj.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 8:29 am

Samo ga ignorisi! Tipicno kukanje ne bi li te dobio nazad, a ako mu uspe...imam utisak da ce da ti napravi pakao od zivota.

Ne padaj na njegove igrice! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 1071211947 I uzivaj u tome sto trenutno imas Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 9:08 am

Ma nema tu mesta za njega vise...ali me boli sto je takav...i sto se tako ponasa...odakle njemu pravo uopste da mi se obrati posle svega?

Inace mu je izgovor da se javi bio taj sto se njegovi razvode. (nadam se da nije to izmislio i da se ne bi sa tim salio) i onda, kao, potrebna sam mu itd.

I svasta mi je rekao za ovog novog momka...kao, on ce tebe samo iskoristiti...i cim budes spavala s njim, on ce da te sutne...itd itd.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 9:51 am

Ne javljaj se kad zove,a poruke brisi neotvorene,drustvu kazi da ti ne prenosi ono sto im on prica.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 9:53 am

On s mojim drustvom i nema komunikaciju nikakvu. Jer se tako postavio od prvog dana...nego svom drustvu svasta prica o meni sad...ko zna sta je pricao, kad je danas prosao pored mene njegov drug i nije mi ni cao rekao...samo me je gledao s dozom gadjenja. Uzas.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 9:57 am

Onda se ne opterecuj.I meni je drustvo bivseg prestalo da se javlja kad smo raskinuli.A do tad smo vise vremena provodili svi zajedno,nego nas dvoje sami.Ko zna sta im je napricao,a i ne zanima me.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 9:57 am

Sta reci o tim ljudima. Ni ne treba da ti se javljaju kad su nula. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 10:13 am

Pahuljice, ti NISI odgovorna za to sto se njegovi razvode, niti za to sto je njemu tesko. Dala si mu sansi i sansi, sve do jedne je prokockao. Sta sad hoce? Nazad? Sta je promenio od svega zbog cega ste raskinuli da bi ti pomislila da ga primis nazad? Ako hoce nazad samo zato sto je njemu tesko, e tu se malo zaj***. Nisi ti duzna nikoga da spasavas i da budes rame za plakanje. Da je ispao covek do kraja (kao sto nije zbog ogovaranja i vredjanja) mozda bi mu se mogla naci kao prijatelj, ovako ni toliko nije zasluzio. To bih mu lepo poslala u poruci i dodala da se ne trudi vise da zove i da salje poruke jer se neces javljati, a ako treba i broj ces promeniti.

Posle takve poruke ce verovatno prestati da te uznemirava, a ako nastavi da se ponasa kao razmazeno deriste, kome su oteli omiljenu igracku zato sto nije umeo da je cuva, promeni broj i prekini svaku komukaciju sa njim.

Ovo za spavanje sa drugim momkom je toliko nisko i toliko podlo i toliko sovinisticki da nemam reci. Cist pokusaj ucene, posto je upalilo par puta misli da ce ponovo. Jadno, zaista. I moj bivsi je imao par takvih ispada, doduse ne za seks (posto je znao da na te fore ne padam) nego za to kako sam ja toliko histericna da me niko ne bi trpeo sem njega. Glupaca kakva sam bila verovala sam mu. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 282386887  I vidis sad, on je jos sam, ja sam udata. Ipak se nasao neko ko ce da me "trpi". Zao mi je ako zvucim osvetnickim, nije mi to namera, nego me naljute takve izjave tipe: Ja sam dasa i glavni baja, a ti si niko i nista, treba stope da mi ljubis. Aha, vazi...Cool Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 2713627830 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 EmptyUto Dec 03, 2013 11:28 am

PAHULJICE,iva ti je sve lepo napisala Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930

To je tipicno klinacko ponasanje i ovaj moj bivsi se ponasa kao klinac,ali me nije vredjao nikada,to stvarno ne mogu da kazem i nikada nije rekao da me niko drugi nece hteti Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930

Nemas razloga da se osecas krivom,pa on nije imao razumevanja za tvoje ucenje,sta ces vise ? I nemoj da padas na te provokacije nikako,ja bih ga na tvom mestu lepo oterala u rodno mesto,da se kulturno izrazim Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 650269930 pa ja sma bivseg i za mnogo manje stvari to uradila vise puta,a on ovom tvom ocigledno nije ni do clanaka ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: