Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptyUto Dec 03, 2013 12:18 pm

Bev, i mi smo bas dosta vremena provodili svi zajedno...retko smo bili sami...a nekako ni ja nisam imala zelju da budem sama s njim...izbegavala sam i odnose i sve. Rolling Eyes

Iva, lepo receno. Nisam mu ni odgovorila na poslednju poruku. Nije zasluzio. Trunku postovanja nije pokazao. Jos ima obraza da mi kaze ''ja znam da u tebi jos uvek ima one ludacke ljubavi prema meni''... a o cemu pricas, bre? vise nisam sigurna ni da li sam ga ikada volela. Bukvalno ne mogu da verujem sa kakvim sam momkom bila...i to skoro 3 godine! Meni je on cesto znao da kaze da ja nisam normalna i da se tako breca na mene, a ja umesto da odem i da ga iskuliram, ja bih pocela da placem...a onda on jos vise ''ti stvarno nisi normalna, jadna, vidi ti ponasanje.'' ...stvarno nisam bila normalna kad sam takve stvari prastala i dozvoljavala.
A on se ionako javlja samo kad mu nesto treba...
I sto se seksa tice - to me ne pogadja...jednom je uspeo da me ubedi u to da me drugi nece postovati jer nisam vise nevina...a onda sam shvatila da mi momak koji tako razmislja ne treba u zivotu...i ako ce muskarac mene kao devojku da procenjuje na osnovu toga jesam li nevina ili ne - onda je on primitivan i iskompleksiran. I tacka.
Novi decko zna sve i super je za sada...razgovaramo bas o svemu, nemam strah da mu kazem ono sto mislim i zelim...i to je dobro.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptyUto Dec 03, 2013 12:26 pm

Citat :
Novi decko zna sve i super je za sada
Onda mani da se opterecujes bivsim.neka misli i radi sta hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptySre Dec 04, 2013 12:33 am

budes li mu odgovarala na poruke,samo ces se bespotrebno upetljavati u te njegove gluposti.ignorisanje najbolje pali!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptySre Dec 04, 2013 5:13 am

apsolutno se slazem sa ivanom  Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptySre Dec 04, 2013 6:19 am

Evo i mene, Pahuljice, slazem se sa devojkama pusti bivseg neka prica sta zeli, mogu da zamislim sta je sve izlupao svom drustvu jer vecina takvih momaka to i rade. Ispricao je ko zna sta da bi ti ispala krivac za raskid, verovatno je rekao i da si bila sa ovim novim deckom i pre raskida ili tako neku glupost, uostalom nije ni bitno. Promeni br. tel. ukoliko bude nastavio sa takvim ispadima. Bitno je da je tebi dobro Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptyČet Dec 05, 2013 12:15 am

Rale89 ::
Evo i mene, Pahuljice, slazem se sa devojkama pusti bivseg neka prica sta zeli, mogu da zamislim sta je sve izlupao svom drustvu jer vecina takvih momaka to i rade. Ispricao je ko zna sta da bi ti ispala krivac za raskid, verovatno je rekao i da si bila sa ovim novim deckom i pre raskida ili tako neku glupost, uostalom nije ni bitno. Promeni br. tel. ukoliko bude nastavio sa takvim ispadima. Bitno je da je tebi dobro Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930
Upravo ovo Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930

Ma iskulirala sam, ne opterecujem se mnogo Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptyČet Dec 05, 2013 2:58 am

pahuljice,zasto se nerviras,sta te briga sta on prica ? i da jesi bila,to je tvoja stvar i to se njega ne tice,uostalom sto te nije tada pazio,ako si mu bila bitna i ako bez tebe ne moze ,ako sto sada prica ? Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptyČet Dec 05, 2013 3:35 am

Tacno sam znala da je to rekao, i ne treba da se opterecujes sa tim. Da ima bar malo mozga shvatio bi koliko ti je znacio i da je on jedini krivac za raskid, sada izigrava povredjenu stranu jer je shvato da te je izgubio pa pokusava da te iznervira . Devojke su vec rekle, ali ponovicu i ja , dala si mu gomilu sansi i onih je sve prokockao tako da nema potrebe da ti bude krivo sto si nastavila svoj zivot bez njega, da mu je zaista stalo do tebe ne bi pricao sve i svasta sada o tebi. Ignorisi ga i uzivaj u osecaju zaljubljenosti sa ovim novim, zasluzila si Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 EmptyPet Dec 06, 2013 10:03 am

Devojke, hvala na savetima. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 650269930

Odlucila sam da ignorisem sve sto se njega tice, stavljena je tacka...stalo mi je do novog decka i ne zelim da unistim to. Pogotovo ne zbog ovog bivseg, nije vredno toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: