Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...

Ići dole 
+8
tinkerbell02
Ivana
Yo**
bevana
pahuljicaa
Iva
Bella
Natali
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 2:07 am

a ti si zavrsila poljoprivredni fakultet i znas kako se pesticidi koriste?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 2:12 am

Ivana, Rale je zavrsila ekologiju (ako se dobro secam) i pesticidi i te kako imaju veze sa njenom strukom. Kao i bilo koje drugo zagadjenje.
Sto se organske hrane tice, zamisao je dobra, ali skoro pa neizvodljiva. Ceo proces i sve sto u procesu ucestvuje, od zemlje do krajnjeg prozivoda iznesenog na sto, mora da bude sto posto prirodno. A posto se pesticidi i svakojaka djubriva koriste vec ihaha, retko gde se moze naci zemljiste koje nije zatrovano, voda jos manje. Mozda u planinskim predelima.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 2:17 am

Ja sam zavrsila poljoprivrednu skolu ( prehrambeni tehnicar) i ekologiju. Proteklih 7-8 god sam ucila o hrani, pesticidima, mikroorganizmima, emulgatorima, hemikalijama ... Da ne sponjime to da mi je otac poljoprivredni tehnicar i da je u okviru njegove struke da zna kako se koriste pesticidi. Ako hoces prekucacu ti kako pesticidi uticu ukoliko se preterano koriste. Plus sam radila gomilu radova na tu temu i u srednjoj i na faksu, a i maturski rad mi je bio vezan na tu temu ...

Iva- tacno je to sto pricas, plus treba napomenuti da svako djubrivo ima svoje dobre i lose osobine. Ja licno vise preferiram prirodna djubriva iako ne donose toliki kvantitet, ali bar se zna sta se baca na zemljiste. Naravno nista ne valja u preteranim kolicinama, pogotovo ako osoba ne zna to da koristi, jer sve ima svoje posledice ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 2:28 am

znam ja sta si ti zavrsila.u tom preduzecu zastitu vodi tim ljudi koji su se skolovali za to i veoma je neukusno da ti kazes kako oni ne znaju.
da se razumemo,ne branim ja njih,nemam apsolutno nikakav interes za to samo su mi tvoje reci bas zaparale usi.

a gde nalazis voce koje nije prskano?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 2:47 am

Ja kazem za ono sto je bilo prikazano na televiziji jer sam postupak uzimanja vode nije uradjen kako treba. Prvo- teski metali su tezi od vode, drugo oni padaju na dno, taloze se u mulju, a oni kada su uzimali uzorke uzimali su iz reke i to daj boze da je bilo metar od povrsine reke. Dakle ako trazis teske metale trazis ih u mulju jer u protivnom ih neces naci, sto oni nisu radili i nema teoretske sanse da na jednom mestu pronadjes teske metale, a par km dalje ne pronadjes ( kao sto se pricalo ) . Isto je bilo i kada je bio Cernobilj da bi se kasnije ispostavilo da je i u Jugoslaviji bilo zracenja ( ovo znam zato sto je i moja familija, kao i mnogi drugi, isli gajgerovim meracem i merili po bastama nivo radioaktivnosti). A i evo cisto da kazem da postoje tacno odredjeni propisi prema kojima se uzimaju uzorci vode iz reka, sa tacno odredjenog mesta u tacno odredjenom dobu dana i to svaki dan. Ne uzima se iz camca, broda kao sto su oni radili nego sa obale ( u ostale detalje uzimanja necu da zalazim ) . U najmanju ruku nisu radili po propisima ... I nisam rekla da ne znaju, nego da uzorak nije uzet kako treba sto i nije, i to ce ti reci svako ko je bar jednom u zivotu ispitivao vodu i pratio sta se dogadjalo tog dana .

Ja voce uzimam iz oceve baste tako da znam da nije prskano 13 puta ... Sto se tice voca, bolje je uzeti one malo ulubljene jabuke, zelene itd. nego one sto su sve pravilnog oblika i sto se crvene, jer su upravo te ili gmo ili prskane do besvesti, a u Italiji su zabranili pojedine jabuke jer su ih umakali ili premazivali voskom .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 3:28 am

Ivana ::

u tom preduzecu zastitu vodi tim ljudi koji su se skolovali za to
Ivana, da se ovo ne pretvori u raspravu, nemoj da shvatis kao napad. Da li tebi zvuci dobro i zdravo da se bilo koje voce prska 13 puta hemikalijama?
Pa kakvi god da su eksperti to preporucili valjda ti zdrav razum sam govori da tu nesto nije kako treba (blago receno).
Kad procitam ovako nesto: Eksperti su preporucili... postane mi jasno da ce uvesti GMO bez ikakvih problema, dovoljno je da neko sa skracenicom ispred imena i diplomom na zidu kaze da je ok i stavicemo zdrav razum na stranu. Stvarno Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 3:54 am

Da li znate da su najnovija testiranja na albino misevima, i obicnim misevima dokazali da je GMO hrana kancerogena, i moze dovesti do brojih komplikacija cak i posle 10 obroka. Na primer zenka misa je imala 10 podbacaja u trudnoci za redom, a muskom misu su testisi poplaveli i postao je impotentan.

A sa kolegama sam izveo jedan experiment. dve jabuke smo isekli na pola, jedna je GMO jabuka, a druga je jabuka iz njegove baste.
Tokom 2 dana, GMO jabuka je bila kao i prvog dana, a nista nije bilo oko nje, ni pcele, ose, mravi, bilo kakvi insekti.
Dok je njegova jabuka, pozutela, sprckala se, i bila je gomila insekta na njoj.

Mediji su tu da zamazu oci, i pomute razum. A koliko vidim, 90% gradjana ove Zemlje nije briga, sta jedu, udisu ili piju. Bitno je da se na TV-u gleda farma i mala nevesta.
Nazad na vrh Ići dole
Natali




Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.10.2013

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 4:01 am

stormz,bravo.meni je najgore sto su ljudi tako pomirljivi,kao "pa sta da se radi","mi to vec jedemo" i slicno.covece,bori se,ako postoji peticija,potpisi je,ako na fejsu postoji stranica za referendum protiv gmo,lajkuj je,to je tvoj zivot,sutra ces imati porodicu,decu,potrebno je da se boris,ne da zatvaras oci.ako nista,onda zbog njih.ali eto,takvi smo ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 4:08 am

Iva,ma kakav napad! ;)naravno da nije normalno zato sam to i napisala i to kao odgovor na ono sto je Rale napisala-da ne veruje da je sve tako kao sto se pise.zato sam rekla da verujem da je i gore.meni je zasmetala njena konstantacija kako to rade oni koji ne znaju.a ona zna?!samo to.

moj tata se bavi tim poslom 40 god.,ali ja ne znam puno o tome.ali znam da te njegove gazde sigurno nisu toliko prskale jer vole.sve to njih prilicno kosta.nego se zna kad se i zbog cega prska,kolike su karence i ostalo.

a ako si proizvodjac ,sa tim ulubljenim i crvljivim mozes da se slikas,jer nece da ih kupi apsolutno niko.ali,to sad nije tema.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 4:23 am

StormZ ::

A sa kolegama sam izveo jedan experiment. dve jabuke smo isekli na pola, jedna je GMO jabuka, a druga je jabuka iz njegove baste.
Tokom 2 dana, GMO jabuka je bila kao i prvog dana, a nista nije bilo oko nje, ni pcele, ose, mravi, bilo kakvi insekti.
Dok je njegova jabuka, pozutela, sprckala se, i bila je gomila insekta na njoj.
Odakle vam GMO voce? I posle kazu da ga nema kod nas. Grrrr
Ma od sad samo od onih baka i deka na pijaci te polusparuskane i zbrckane. I cao, em ce njima da znaci sto prodaju, em ja bar znam sta jedem.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 4:36 am

Iva,pa i te sto se prskaju u proseku 15x se zbrckaju.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 5:10 am

Iva ::
StormZ ::

A sa kolegama sam izveo jedan experiment. dve jabuke smo isekli na pola, jedna je GMO jabuka, a druga je jabuka iz njegove baste.
Tokom 2 dana, GMO jabuka je bila kao i prvog dana, a nista nije bilo oko nje, ni pcele, ose, mravi, bilo kakvi insekti.
Dok je njegova jabuka, pozutela, sprckala se, i bila je gomila insekta na njoj.
Odakle vam GMO voce? I posle kazu da ga nema kod nas. Grrrr
Ma od sad samo od onih baka i deka na pijaci te polusparuskane i zbrckane. I cao, em ce njima da znaci sto prodaju, em ja bar znam sta jedem.

Maxi ti je jedan od uvoznika GMO voca. A mogu ti reci iz pouzdanih izvora, da su riblji fileti, PREMIA, koji oni prodaju, radioaktivni.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 6:01 am

bila je neka prica oko nekog soma..pangasius,tako nesto.je l` to to?

Pahuljice,nemoj da se deprimiras sad.ovo je bio prvi put i ok je.ali,sada si videla da se nisi dovoljno potrudila i da za sledeci moras vise.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 6:24 am

Za riblje filete vec znam, slala mi je tetka na mejl, jel ste znali da su u recnoj ribi nadjeni neki sitni crvici ( u pitanju su neki paraziti ) , valjda zbog previsoke temp. I za jabuku sam cula vec negde .

Ivana- ja imam osecaj da si se ti osetila prozvanom zbog tvog oca. Ne kazem da se niko ne pridrzava pravila oko prskanja, ali mogu da ti navedem bar 30 osoba koje natrpaju sto je vise moguce pesticida, navodno kao prevenciju . Poenta svega je da ni jabuke ni breskve koje se po pravilu prskaju cesce ne treba prskati toliko koliko je prskao taj covek, i iskreno ja bih radije kupila te jabuke koje nisu prskane a ne lice na onu iz Snezane nego da se trujem ovim drugim, bilo da se radi o pesticidima ili necemu drugom . Koliko se secam u pitanju je bio neki oslic .

Ovo je prezistentnost pesticida u zemljistu : Organohlorni - ostaju u zemljistu 1-20 god., Organo ( tio) fosforni - 1-9 meseci, Karbamati - 3-9 meseci, sinteticki piretroidi - manje od 30 dana .

Razumem zasto se pojedinci ne pridrzavaju pravila prskanja, pogotovo jer znam da ljudi od toga zive, i da bi veliki broj osoba bankrotirao ukoliko bi se sve prepustilo slucaju, ali nekih stvari se ipak treba pridrzavati .

Mislim da bismo trebali da prebacimo ovo u neku drugu temu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 6:49 am

Rale,ja sam lepo napisala da se radi o preduzecu,a ne o nasim jabukama.mada,verovatno su i nase toliko prskane.

sto se tice nasih jabuka-mi imamo te sto su kao iz Snezane (da pricam tvojim recnikom) i imamo one sa flekama,sa tackom od grada,male,nepravilnog oblika,i neke koje su klikercici,pa idu u rakiju.sve te jabuke su sa jednog stabla,kapiras?da nisu tako prskane,ne bi bilo u junu ni lista,a ne ploda.ja necu da se ubedjujem sa tobom,ali gresis ako islis da se voce i povrce koje prodaju seljaci ne prska.jedino ako nekoga znas,pa moze da ti garantuje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 7:08 am

Ma ne kazem ja da se ne prska, nego da mnogi prskaju a da ne postuju pravila . prskaju i kada treba i kada ne treba. Jabuke treba da se prskaju cesce nego drugo voce, ali 13 puta je ipak mnogo .

Ne znam ko je moderator ali molim nekoga da prebaci posle ove postove u neku novu temu, jer mislim da smo previse otisli u off .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 7:13 am

prskaju se i 22x.samo hocu da ti kazem ono sto sam i danas- situacija je mnogo gora nego sto mi mislimo i znamo.a ti se danas zezas pa akzes da ti nece porasti rep od milke.a pogledaj samo koliko ljudi oboleva.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 7:27 am

Ne zezam se. To je moje misljenje sto se tice pojedinih naucnih istrazivanja koje se odnose na gmo, ne kazem da se ne slazem sa svim, ali pojedina jednostavno ne podrzavama sa naucnog aspekta. Sto se tice pravog stanja, to ce samo vreme pokazati.
Jeste, ljudi na zalost oboljevaju, i na zalost ne moze se dokazati tacno od cega oboljevaju, da li je to zbog vode, vazduha, hrane, da ne spominjem nacin zivota . Cinjenica je da su nam odredjene stvari potrebne, i da na zalost unistavamo nasu planetu sve vise Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 8:45 am

Znaci ekolog kaze da gmo nije strasan?.Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 8:58 am

bev- ekolog kaze da ne bibilo lose da se pojedine studije ponove, jer kao sto rekoh nisam ubedjena u sve ...

Pahuljice- pa pobogu pala si jedan kol. nije smak sveta. Sledeci put gledaj da te bar malo vide da ucis, ako ti smeta sto ti to govore, i sto je najbitnije gledaj da naucis sve. Sada bar znas sta se trazi na tom kol. Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: GMO   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptySub Okt 26, 2013 11:19 am

Otvoricu novu temu i prebaciti sutra postove u nju.

Niko ne moze da me ubedi da je GMO dobar. "Dobar" je jedino sto omogucava hiper produkciju hrane, kako bi se povecan broj stanovnika na zemlji prehranio.

Laku noc svima
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 12:54 am

Evo teme.

Sto se jogurta tice, to i nije strasno, jer je u pitanju fermentisan mlecni proizvod,pa je prirodno i da mu je rok upotrebe duzi. Meni se cini da nije mesec dana nego 10-14 u vrh glave. Ono sto je strasnije je kako mleko (pa cak i bello organic) ima toliki rok upotrebe? Nadam se samo da je do poboljsanja procesa pasterizacije i boljih frizidera (ko se seca starih "Obod" ili "Gorenje" frizedera i ovih danas, zna o cemu pricam), a ne nekih konzervanasa...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 1:10 am

Sto se tice GMO hrane ona je smrt u kesici,ali bukvalno...o njoj niko ne govori niko ne misli,sto je uzasno lose.Bial je skoro emisija na studiju B od A do S sa Danijelom Segan gde je bio cuveni hrvatski naucnik i mikrobiolog i ne znam sta sve jos....koji je govorio o stetnosti te hrane evo imate ovde pa pogledajte vrlo je poucno

https://www.youtube.com/watch?v=fgJ5x-mdV_w
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...   Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prica o genetski modifikovanoj hrani, pesticidima...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Sport i ishrana-
Skoči na: