Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj

Ići dole 
+3
Ivana
kajlina
orionignasm92
7 posters
AutorPoruka
orionignasm92




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.12.2014

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyUto Dec 09, 2014 10:44 am

Poz svima, treba mi vasa pomoc, zaljubio sam se u sestru najboljeg ortaka ona ima 21 a ja 22 god, da odmah kazem da nije u njemu problem, nego nzm da li i ona oseca nesto prema meni, s njim se druzim oko 8 godina a s njom tek nekih 3 meseca, trudim se ali nmg nikako da provalim da li se ja njoj svidjam, navescu vam neke sitnice... Prvo znakovi po kojima mislim da joj se svidjam:

-kada smo svi tu zajedno kod njih u stanu ona zove mene da idemo do prodavnice, ili da prosetamo malo dalje do druge prodavnice (sami)

-cesto mi se osmehne kad se pogledamo

- ja sedim u fotelji a ona sedne na onaj naslon pored mene i ako ima slobodnih stolica

-cesto se nasloni na mene rukom na rame dok stojimo

-kada jede npr pomorandzu uvek daje meni iz njene ruke, ili zagrize bananu pa me ponudi jel hocu ja (msm ja bi jedino sa devojkom)

- par puta sam bio prisutan dok je njen brat pricao s njom na tel i pitala je jesam li ja tu ili jel dolazim, par puta ga je pitala jel ja zurim kuci posto ona uskoro dolazi pa da budem jos malo tu

-smeje se mojim forama

-kada setamo nas troje ili jos neko sa nama ona uvek ide pored mene

-udara me u rame kad je zezam

-pre neko vece mi poslala poruku na fb: Jel znas ti koliko ima sati Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 124630516 ? ja reko 23:00 Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 364988687 a ona ce pa zasto ne spavas Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 364988687 ?

-ona obozava ono kravica mleko od karamele i svaki put kad je tu ja joj kupim i donesem, jednom kad sam krenuo kući izvadio sam iz džepa to mleko i dao joj, bas se obradovala i zagrlila me, narednih 10 min dok nisam otišao nije skidala osmeh sa lica...a par dana pre toga, sedeli smo nas troje kod njih u stanu, ona je pila to mleko koje sam joj isto ja kupio, brat je pričao nešto kako mu se sviđa neka devojka a da ona ne obraća pažnju na njega, na to mu je sestra rekla nešto kao pa potrudi se da je osvojiš, kupuj joj mlekce, čokoladu ili šta voli

-pre neki dan kada sam im rekao da cu mozda otputovati na tri meseca, ucinilo mi se kao da sam joj u ocima video da joj nije svejedno...ili mi se stvarno samo ucinilo

-Moj drug a taj njen brat joj je pre neki dan dao karte za pozoriste da ide sa drugaricom posto on radi pa ne moze da stigne, tog dana ujutro on mene zove i kaze pitala te moja sestra jel hoces sa njom vcrs na predstavu jer nema s kim da ide, kao ta drugarica joj zauzeta...e sad jel ona stvarno nema s kim da ide ili hoce bas da ja idem sa njom, rekla mu je pitaj ga ti posto ja nemam kredita, tako da me nije licno pitala

-prosle nedelje bili smo tu taj moj drug, ona, jos jedan nas drug i ja, i ona je pricala na telefon sa babom i valjda ju je ona pitala koje tu a ona je rekla nikola i njegovi drugovi...boze nikola, dragan i njegovi drugovi ( promenio sam nam imena, ja sam nikola a njen brat je dragan) tu gresku je napravila i nakon par min kad je pricala sa dedom, znaci dva puta je rekla moje ime umesto imena njenog brata

-Imam jedno pitanje samo za devojke: Da li biste vi izasli da prosetate same sa deckom koji vam se ne svidja ili vam je samo drug? npr posto ona i brat zive odvojeno, kada ona i ja krenemo zajedno svako svojoj kuci imamo 3 stanice autobusom posle kojih ja izlazim i cekam drugi bas a ona nastavlja dalje istim, uglavnom, u vecini slucajeva ona me pita da prosetamo do te trece stanice pa da tu cekamo autobus, cak i po kisi....jeste glupost ali ako joj ne prija moje drustvo sigurno bi sto pre htela da se razdvojimo svako na svoju stranu a ne da setamo ili joj mozda odgovaram ali kao drug, brat ili tako nesto

-bio ja prekjuce kod njih, sve super, ona stalno uz mene, ja sedim ona prodje i pomazi me rukom po ramenu, pitala me da idem sa njom , njenom drugaricom i deckom od te drugarice na neki koncert, kao nema veze ako njen brat ne bude isao , pristanem ja

-Posle krenuli ona, njen brat i ja da prosetamo, ja oblacim jaknu ona mi namesta kapuljacu, krenula da mi zakopca jaknu (ali nisam hteo jer mi nije bilo hladno, mng bitan detalj Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 124630516 al dobro) stojimo ispred lifta ona me pipnu po grudima i kaze "bas mi se svidja taj dzemper'', posle celo vreme dok smo setali je isla uz mene, i to tako da me ponekad gurkala malo
E sad znakovi koji su protiv:

-ostali ja i ona sami jedno vece kod njih u stanu, i ja reko taman cu sad da joj kazem sta osecam kad: krenula da mi prica nesto o nekoj drugarici i izgovori kljucnu recenicu zbog koje sam odustao: ''Tebi mogu da kazem, ti si mi ko najbolji drug...dobro najbolji drug mog brata ali to je isto...''

-ili kada prolazimo pored nekih vojnika kaze jao kako su slatki, nadjite mi nekog vojnika za decka...ili kaze meni vidi kako je lepa ona devojka, bas je za tebe (a to svom bratu nikad ne govori) da li hoce da izvuce reakciju ili sta...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptySre Dec 10, 2014 12:20 am

Iz svega navedenog rekla bih da joj se svidjas ali da mozda zbog brata nece da napravi prva korak.Ima mnogo vise slucajeva ZA nego protiv.Mnoge devojke vole kad decko prvi preuzme inicijativu,pa mozda na neki nacin ona ceka da ti uradis isto.Ja licno ne bih nikad namestala drugu jaknu i skakala od srece zbog neke ucinjene paznje.Samo bih se zahvalila i to je to.Ne bih jedva cekala da ostanem nasamo s njim i svkako da kisnem.Mozda ona misli da bi je brat zezao.Jel ste otisli na kraju u pozoriste?Ako niste,svakako idi s njom,imaces priliku jos jednom da vidis kako se ponasa prema tebi kad ste potpuno sami.Ali svakako mislim da bi trebalo da pokusas nesto...ne moras ni da pricas s njom o tome.Uradi nesto malo intimnije...zagledaj joj se u oci i reci kako je lepa ili nsto sto ti vec dodje u tom momentu.Tad ces najbolje videti sta ce se dalje desiti...i svakako javi sta je bilo.Srecno! Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 425539214
Nazad na vrh Ići dole
orionignasm92




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.12.2014

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptySre Dec 10, 2014 11:35 pm

Nisam nazalost mogao da idem jer sam radio, ali je ona na kraju ipak isla sa drugaricom
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyČet Dec 11, 2014 3:13 am

ja cu prvo da pohvalim ukus te devojke-vojnici jesu najlepsi momci na svetu! Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 364988687

a sad ozbiljno-mnogo se cudno ona ponasa. samo te sludjuje. nije ni cudo sto ne znas sta da mislis.
kako god, meni se cini da ona tebe posmatra kao druga. Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 1371890812 ti si sigurno neki fin decko . vecini tvojih vrsnjaka bi bilo glupo da devojci kupuje milk sejk. cini mi se da je ona prepoznala tvoju dobrotu,ne delujes napaljeno i neizivljeno, prija joj tvoja paznja pa zato i voli da provodi vreme sa tobom.
ja ne volim to detaljno analiziranje , jer se secam da kad god sam to radila (a i moje drugarice) to je bilo daleko od istine Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 364988687 ,ali onaj detalj da ti se cini da joj je bilo krivo sto ces otputovati mi uliva nadu. moguce je da te je zavolela kao druga, ali da tu ima jos nekih emocija kojih verovatno nije ni svesna.
Dobar savet ti je Kajli dala-pozovi je negde.tako cete se bolje upoznati,a i moci ces da shvatis sta misli.

p.s. ti si sigurno neki Rak ili Vaga! Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 650269930
Nazad na vrh Ići dole
orionignasm92




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.12.2014

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyČet Dec 11, 2014 10:34 am

izvinite sto kasno odgovaram ali radim po ceo dan Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 650269930 riba sam u horoskopu a ona je vaga, u zadnjih par dana mi cesto posalje poruku, nista specijalno, obicno nadje neki razlog i onda krenemo da se dopisujemo, ali nista konkretno, samo se zezamo medjusobno, juce me pitala kako sam, posto sam bio nesto prehladjen.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyČet Dec 11, 2014 1:44 pm

ja ipak mislim da joj se svidjas Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyČet Dec 11, 2014 11:03 pm

Аахахахха, мала је кокета не зна шта хоће. Превише тумачиш, лепо у акцију, олакшај душу. Шта има везе и да те одбије.  
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyPet Dec 12, 2014 4:54 am

to sto je vaga dodatno otezava stvari! ne zna sta hoce! zato ti budi odlucan.
i obavezno nam javi sta je bilo Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyPet Dec 12, 2014 10:40 am

Definitivno treba da pokusas...nemas sta da izgubis.Ovako ce se to samo razvlaciti.A to sto je vaga da da...vrlo zeznuto hahahha Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 650269930 salu na stranu,lepo ti kreni u akciju.I naravno izvestavaj nas Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 2829010660
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyPet Dec 12, 2014 10:46 am

Mislim da trebas da je izvedes negde napolje onako... I da u jednom momentu tokom neke duge price ti lepo stanes pored nje, zagrlis je, pogledas u oci i kazes " Mirno!". Zatim da je poljubis, ako se skloni, reci da si hteo da ugrejes usne samo.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyPet Dec 12, 2014 9:50 pm

Стромз, заиста? Усне да угрејеш? Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptySub Dec 13, 2014 12:03 am

I ja mislim da joj se svidjas Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 650269930 Znam po sebi, posto sam vaga, nikada decku ne dajem direktne znakove da sam zainteresovana Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
orionignasm92




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.12.2014

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptySub Dec 13, 2014 12:40 am

pre neki dan me je zamolila da je izmasiram posto ju je boleo vrat i glava, mozda je i to neki znak posto su joj tu bili cale i brat a pitala je mene Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 124630516
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyNed Dec 14, 2014 11:10 pm

Sad se ti ponasas kao neka vaga Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 124630516 previse razmisljas...napravi neki korak,bar ce ti biti lakse,znaces konacno na cemu si. Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 326513519
Nazad na vrh Ići dole
orionignasm92




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.12.2014

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyPet Dec 19, 2014 11:49 am

izvinite sto vam tek sad odgovaram ali bio sam zauzet Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 650269930 danas sam isao sa njom i njenim bratom da docekamo neku torbu na autobuskoj stanici, prosli smo pored nekog decka koji ide sa njom na fax i celo vreme je pricala kako je lep i zgodan, i nesto na foru boze posalji mi ga i tako to....a ipak je celo vreme bila uz mene, nekad me cak i drzala pod ruku, dok smo sedeli na klupi naslonila se na mene... ali posle onog sa tim deckom sam ubedjen da me gleda kao druga, brata ili kako vec tako da necu nista ni pokusavati, hvala svim na pomoci
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyNed Dec 21, 2014 9:18 am

Neee, nemoj da odustajes! I ja to radim ako mislim da se ja ne svidjam decku koji se meni svidja, tako da to nije nikakav dokaz. Razumes? Ona misli da ti nju gledas kao drugaricu, sestru tvog druga i ponasa se tako jer misli da medju vama nikada nista nece biti, ali po njenom ponasanju vidis da je zainteresovana za nesto vise. Ne znam, ja da sam na tvom mestu, pokusala bih nesto npr. kad popijem, bar da joj posaljes neku dvosmislenu poruku da vidis kako ce odreagovati, ne moras joj diretko reci ako se plasis odbijanja, ali bar posalji neki znak da budes siguran.
Nazad na vrh Ići dole
orionignasm92




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.12.2014

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyNed Dec 21, 2014 9:43 am

Ja ne pijem Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 364988687 Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 124630516 stvarno vise ne znam, taman kad hocu da pokusam desi se nesto sto me razuveri.
a i video sam tog decka, ja mu nisam ni bliiizu Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj EmptyNed Dec 21, 2014 9:49 pm

Ma daaaaj...taj stav vec u startu ne valja.Nemoj da se poredis ni sa kim.Svako od nas je osoba za sebe i svako je na svoj nacin jedinstven,mora da je nesto privlaci kod tebe jer devojke se ne ponasaju bas tako prema drugovima.Ja sam isto to radila dok sam bila mladja.Namerno bih malo napravila nekog decka ljubomornim,cisto da ga pecnem.Svaka od nas je to barem jednom uradila,to nam je u krvi hahahahh.Veruj u sebe bre i nemoj ni ti bas da se ponasas kao da si joj na izvolte.Ne bi bilo lose da kad negde treba da idete zajedno,pod tim vise mislim na obicne situacije kao sto je ova koju si malocas pomenuo...ti to lepo iskiviras.Pa neka ona ode sama ili da je pustis da te vise puta zamoli.Da ni ona ne dobije bas sve na tacni od tebe.I ja mislim da bi trebalo da pokusas nesto.Ne moras direktno ali moras se osloboditi tog osecaja neizvesnosti.Nema nista gore od price i razgovora koje non stop vodis sam sa sobom u glavi.Vreme je da se nesto desava,a ako se dobro secam ti si rekao da si vec tri meseca u tom"stanju" Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj   Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mnogo mi se svidja, ali nzm da li se svidjam i ja njoj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: