Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 lazna menstruacija

Ići dole 
+4
pahuljicaa
~Lovely~
Iva
Cica***
8 posters
AutorPoruka
Cica***




Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyČet Mar 01, 2012 6:40 am

Imala sam menstruaciju 01.02. Dobijam na svaka 32 dana.Medjutim,pre cetiri dana mi se pojavilo nesto braonkasto,onako kao kad treba da dobijem..medjutim nista,svaki dan se tako pojavi kap-dve samo da mi isprlja gacice...E sad,imala sam sex sa deckom i u toku sexa se pojavilo malo krvi.Ocekivala sam da ce bar posle toga da krene normalno,ali opet nista....samo po malo...Sta bi to moglo da bude??Mislite li da bi to mogao da bude cak i znak trudnoce,tj lazna menstruacija?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyČet Mar 01, 2012 7:04 am

Jeste li koristili zastitu?Imas li razloga da sumnjas na trudnocu?
Nazad na vrh Ići dole
Cica***




Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyČet Mar 01, 2012 12:31 pm

Jesmo imali nezasticen odnos 23.02. metoda prekinutog snosaja. Ne kasni mi,ali mi ni uvod u menstruaciju nikada nije ovako dugo trajao:( Obicno me 7 dana pred menstruaciju pocne da boli stomak i grudi,a sad nista...nikakav simptom..
Nazad na vrh Ići dole
Cica***




Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyČet Mar 01, 2012 12:36 pm

E pa tako je i meni bilo do sada.. A ta krv koja se pojavila u toku sexa mi je bila jako cudna,dosata svetlije boje nego obicno,nekako retka...ne mogu da opisem,znam samo da nikad nije bila takva. lazna menstruacija 1371890812((
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 02, 2012 12:03 am

Ako ti ne kasni, nemoj da se brines unapred.To sto su ti siptomi malo drugaciji moze da bude uzrokovano mnogo cim:promena vremena, prehada, stres...
Ako ti bude kasnilo nekoliko dana, prvo uradi test, a nakon toga idi kod lekara.
Mislim da nema potrebe da ti kazem da prekinut snosaj nije sigurna zastita.Koristite kondom ili pilule ili vec nesto trece sto ce biti sigurnije.Imas dosta informacija o tome u temi kontracepcija, a i nas ovde mozes da pitas za vise informacija.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 02, 2012 12:09 am

Da i ako ti ne bude kasnilo, kad ti se zavrsi ciklus, odi kod ginekologa zbog tih krvarenja.Verovatno nije nista ozbiljno ali ipak se ti pregledaj.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 02, 2012 12:34 am

I nemoj da se plasis odlasku kod ginekologa,ako nisi nikad bila.Obavis pregled i posavetujes se ubuduce za kontracepciju,da ne bi svaki mesec razmisljala jesi ili nisi trudna.Srecno,pa nam se javi lazna menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Cica***




Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 02, 2012 6:33 am

Evo danas mi je krenula "normalna" krv...ali je opet malo ima,bukvalno ne moram da stavljam veliki ulozak,mogu da prodjem i sa dnevnim...Hvala devojke na odgovorima lazna menstruacija 650269930 Sacekacu jos par dana da vidim sta ce biti....nadam se da ce sve biti u redu lazna menstruacija 650269930)
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyNed Mar 04, 2012 3:15 am

Cica*** ::
Evo danas mi je krenula "normalna" krv...ali je opet malo ima,bukvalno ne moram da stavljam veliki ulozak,mogu da prodjem i sa dnevnim...Hvala devojke na odgovorima lazna menstruacija 650269930 Sacekacu jos par dana da vidim sta ce biti....nadam se da ce sve biti u redu lazna menstruacija 650269930)
I mi se nadamo. lazna menstruacija 650269930
p.s. dnevni ulosci uopste nisu dobri da se cesto koriste...ja sam ih svakog dana stavljala...i navukla gljivice. Najverovatnije zbog njih. lazna menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
mala_fe




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 09, 2012 10:48 pm

Ne znam da li na ovoj temi pitam, ali mi je najprikladnije. Situacija je sledeca: pijem Logest redovno i nisam do sad imala nikakve probleme. Imam jos 4 pilule do kraja i danas sam otkrila trag na vesu kao u prvim satima dana kad dobijem, a treba da dobijem tek u sledeci petak ili subotu. Seksualne odnose nisam imala od oktobra prosle godine. Nisam bila bolesna, jedino sto je novo je sto postim ove nedelje i ishrana mi je drasticno promenjena u odnosu na inace. Student sam, imala sam veoma stresan period posle ispitnog roka, ali ne razumem zasto se ovo dogadja. Nisam pila nikakve lekove niti sam ikada imala probleme sa Logestom i uvek sam dobijala na vreme, gotovo tacno u sat. Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 09, 2012 10:53 pm

moguce je da se javi krvarenje zbog promene ishrane.
vidi da li ce isto da se desi i sledeceg meseca.ako opet prokrvaris pre pauze,treba da razgovaras sa lekarom o promeni pilule.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPet Mar 09, 2012 11:13 pm

Jedino sto mi pada na pamet je ili ta ishrana ili da si mozda nahladila jajnike a nisi ni provalila (sto je inace cest slucaj).A ostresu da ne govorim, ako si se bas puno nervirala moguce da je i to uzrok.Stvarno moze da bude niz uzroka.Zato bih ti svakako preporucila da odes do doktora i konsultujes se sa njim.Jesi li imala ikakvu zdravstvenu tegobu poseldnjih mesec dana, bilo kakvu?
Nazad na vrh Ići dole
mala_fe




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 3:20 am

Iva ::
Jedino sto mi pada na pamet je ili ta ishrana ili da si mozda nahladila jajnike a nisi ni provalila (sto je inace cest slucaj).A ostresu da ne govorim, ako si se bas puno nervirala moguce da je i to uzrok.Stvarno moze da bude niz uzroka.Zato bih ti svakako preporucila da odes do doktora i konsultujes se sa njim.Jesi li imala ikakvu zdravstvenu tegobu poseldnjih mesec dana, bilo kakvu?
Nisam imala nista "jace" od kijavice, oblacim se u skladu sa vremenom napolju. Mnogo sam se nervirala, dva puta mi je bio odlagan ispit, polozila sam ga, ali je taj period bio jako stresan. Ova nedelja u kojoj postim mi je bila jako stresna, povredila me je draga prijateljica i to sam bas tesko podnela. Izgleda da se sve skupilo.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 3:36 am

Moguce.Drzi se samo, izguraces ti to.
Nazad na vrh Ići dole
Cica***




Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 4:30 am

Opet ja lazna menstruacija 650269930 Jao,ta "normalna" krv koja se pojavila trajala je samo jedan dan. A sinoc su mi se tako smucile kafa i cigarete,i povracala sam posle njih... Jooooj,moram raditi test,a tako se plasim da mi ne zakmeci bebce,jooooooj lazna menstruacija 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 4:40 am

Uradi test i ne panici.Mozes i sad da ga uradis, ne moras da cekas ujutru.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 9:47 am

pa cekaj,nisi imala odnose od oktobra??? o.O
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 9:56 am

bevana ::
pa cekaj,nisi imala odnose od oktobra??? o.O

To je druga cura lazna menstruacija 650269930 2 su se javile na ovu temu lazna menstruacija 650269930 mala_fe nije imala odnose, a cica, postavljačica teme se plaši neželjene trudnoće lazna menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 10:03 am

a lepo sam 2 puta proveravala i citala,i nista lazna menstruacija 650269930 izvinjavam se.
Nazad na vrh Ići dole
Cica***




Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 10:41 am

Da,tako je lazna menstruacija 650269930 I ja sam se malo zbunila kad sam sve iscitala lazna menstruacija 650269930 Imala sam ja odnose i sad se plasim nezeljene trudnoce...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptySub Mar 10, 2012 8:06 pm

Cica*** ::
Da,tako je lazna menstruacija 650269930 I ja sam se malo zbunila kad sam sve iscitala lazna menstruacija 650269930 Imala sam ja odnose i sad se plasim nezeljene trudnoce...

e pa kad si se i ti zbunila, onda lol!

Nadam se da ti je sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
mala_fe




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyNed Mar 11, 2012 9:27 pm

Drage moje, nisam stigla da vam javim razvoj situacije. Juce kad sam isla da se pricestim onesvestila sam se od slabosti i jako mi je tesko bilo ceo dan, bila sam kao prebijena. Inace nisam dobila, to ce se desiti po rasporedu u petak ili subotu, ali i dalje imam ovo crvenkasto-braon u tragovima. Ne ide, nego se samo pojavi na vesu. Mislim da mi je sve to zbog slabe ishrane, posto jedino u sta sam sigurna je da nisam trudna, a o ostalom ne smem ni da razmisljam affraid
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPon Mar 12, 2012 2:51 am

Odi na kolposkopiju i ultrazvuk obavezno!

Ja sam imala neko krvarenje posle 3 meseca pilula (između menstr.) od par dana. I mislila sam da je to perod adaptacije, sa zakašnjenjem. Nakon par meseci na kolposkopiji šok - kondilomi, ranica na grliću kao krater i krvari, a naknadno utvrđena hlamidija. Trebala sam tad odmah kod lekara kad je krvarenje prestalo, a ne da čekam..... lazna menstruacija 2164293255

Ne kažem da je i tebi isto, ali bolje odi nakon menstruacije, pa neka ti kažu da si zdrava. Onda ćeš menjati i ishranu, ubaciti vitamine isl.
I ne mora da se sekiraš unapred, šta ako ti samo npr. ne odgovaraju pilule više? Eto, i to može da je.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPon Mar 12, 2012 4:49 am

e,pa moguce da ti je tako posto si promenila rezim ishrane zbog posta.naravno,cim ti prodje krvarenje,pravac kod ginekologa.
Nazad na vrh Ići dole
mala_fe




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.03.2012

lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija EmptyPon Mar 12, 2012 10:20 pm

Drage dame, poslala sam ginekologu mail i opisala mu situaciju i odgovor je sledeci:
Radi se spooting-u, probojnom minimalnom krvarenju kod hormonskog
disbalansa tokom uzimanja pilula. Radi se o cestoj i bezopasnoj pojavi,
nastavite sa tabletama.
Moj predlog je da predjete na Qlaira tablete koje su modernije i sigurnije.
Hvala vam svima na pomoci i podrsci, evo sad i znamo sta se desilo. lazna menstruacija 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





lazna menstruacija Empty
PočaljiNaslov: Re: lazna menstruacija   lazna menstruacija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
lazna menstruacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MENSTRUACIJA
» Izostanak menstruacije
» Crna menstruacija?
» pilule i menstruacija !!!
» Produzena menstruacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: