Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?

Ići dole 
+13
bevana
Nina87
meda
Yo**
inda
sanja
SchonFrau
pufnasta
Lus
Bella
Lara
Iva
Ivana
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 11:29 am

Ma sad ti predji na stvar bre Lus. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Pufnasta, ista si skroz covece Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Da, jos kad bih mogla da se oslobodim emocija prema svom bivsem, mozda bih brze nasla princa. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1371890812 Sto rece Puf, devojke, uzivajte. Vi koje se seksate. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Vi koje ne....jedite cokoladu. I opijajte se svako vece. Mozda nadomestite nedostatak. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 11:31 am

аххахах па да. вала ко чека, дочека. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930 сад ћеш и ти Саломе, немој да се секираш. и остави бре ту чоколаду!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 11:34 am

Hehehe, Lu Salome, da nisam to ja? Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687

Ma zaboravi tog bivseg, da te je bio vredan ne bi bio bivsi. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930

E i seks sa adrenalinom ima svoje cari.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 11:42 am

Ona sad spava, nisi ti Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Jaooooooooooj, otisla sam, ne mogu vise citati o sexu. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 2164293255 Pufnasta, ti si car za ovu temu Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 124630516 Lus, sad uzivaj. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 I skroz mi je o.k. sto pisete otvoreno o tome, ja znam masu devojaka koje su bas drugi tip.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 11:55 am

Hahahaha! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 Car nema redovan seks vec duze vreme, ali zato kad god ima prilike nadoknadi za sve ono vreme kad nije imao. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687

Ma kod mene nema tabua, ali zato naravno postujem kad nekome seks jeste tabu. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930


Poslednji izmenio pufnasta dana Ned Mar 04, 2012 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 12:01 pm

Lu,ako ti je lakse i ja sam u slicnoj poziciji..Seks sam tek pocela da upraznjavam sa deckom i vrlo brzo smo rakinuli..A da vam pravo kazem,i nije bio bas neki i dok je trajalo..E,sad,kako sam samo na relaciji kuca-skola,ucim i drndam komp,nemam koga da upoznam,te mi se stalno vraca u misli taj bivsi.Plus,sedi ispred mene u skoli..I maltretira me.Sad cekam princa.I cekam...Pff..Neko je u nekoj temi napisao da idealizujemo momke koji nam se nalaze blizu..Tako je i kod mene..A znam da to nije ono pravo.. :// Lu,cekamo zajedno..I rece ti Lus lepo,ostavi cokoladu...Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 1:03 pm

E sad kad pisete o tom svakakvom isprobavanju i istrazivanju, ja sam svasta probala sa deckom i opet mi je najprivlacnija ona klasicna sema: krevet, misionarska ili "obrnuta misionarska" poza, sporo, emotivno vodjenje ljubavi. Ponekad pomislim za sebe kako sam dosadna sto se toga tice, ali stvarno mi je tada najlepse, to ne mogu ni sa cim da poredim.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 1:42 pm

Bella, zasto bi bila dosadna ako radis ono sto tebi prija? Meni je to sasvim ok. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 8:38 pm

Ajd ovako... ovo će biti du post ali predlažem curama da izdrže Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 124630516

Ja sam mnogo povučena, o sexu ne pričam ni sa kim (sa majkom pričam, to nije tabu). Pričala sam sa bivšim i sadašnjim. Bivši mi je bio prvi. Ja sam mnogo brbljiva osoba, pričam o sebi sama, ali ne volim kad me neko tendenciozno ispituje niti volim da delim svoju intimu. Kontradiktorno, zar ne Question

E sada, bivši.... On mi je bio prvi. nema šta taj nije probao, osim analnog, to nije ni imao želju, a pravo da vam kažem ni ja. Bila sam ludo zaljubljena, mislia da ga volim, na žalost samo sam to mislila, ali videla sam kasnije da grešim. U početku je sve bilo super, trudio se na sve načine da mi bude extra, a i ja sam. Kako je vreme prolazilo, tako sam i ja učila o sebi, šta volim, šta ne. I primetila sam da mu smeta sve više i više što ja znam šta mi prija, i "navodim" ga na to. Onda je njemu smetalo i to što sam volela i ja da "budem glavna", da ga ja zavodim u krevetu, itd....I meni je sex postao bljak No No Uz probleme van kreveta, a i u njemu, ja sam počela da se hladim. Više se nije trudio ni da izdrži zbog mene. Imali smo često odnose, a ja samo par O (vaginalnih). Ostavila sam ga, spremalo se to mesec ipo. Mislila sam da ću da umrem, ali posle par dana sam bila kao nova. On je mene nakon raskida jurio, slao mi poruke na FB, sms, mailove, pisma, šetao svako veče mojom ulicom.... Katastrofa. Bolovala sam cele nedelje, verovale ili ne, i tada sam shvatila ono da strelci kada ostave, onda brzo odboluju. Inače, i on je strelac.

Novi (sadašnji) dečko. Sa njime sam imala ređe odnose, jer sam otkrila kondilome i bakterije (poklon bivšeg). Pre toga su odnosi bili duuuuuuuuuuugi i orgazmični sunny Trudio se oko mene maksimalno, i van kreveta. A i ja oko njega. Kada se ovo otkrilo i počelo da leči prešli smo na maženje paženje isl... Nijedna cura do sada se nije oko njega trudila puno, a ja sam ga mazila po telu, ljubila svuda, otkrivala tačke Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1071211947 I on isto tako... Kada sam dobila zeleno svetlo od lekara, sex je bio još bolji! Ja nekad volim brzu predigru, ni sam odnos da ne traje dugo, a nekada sve natenane, baš se raznežim. Njega pali sve živo kod mene, i to što nekad volim da komandujem, i kad sam pasivnija. Ni on ne voli analni, ali ne voli ni oralni (tj. da ga devojka zadovoljava) jer voli da je gleda u oči, telo isl.... Ok, od mog oralnog zbog infekcija sad nema ništa, a on ne traži, tako da ostaje klasika.
Odnosi nam ne traju ispod pola sata, rekord je sat i po, pa pola sata pauza, pa pola sata opet, i pisala sam na 21dan, imam O i u trajanju od 10-15 min i duže, ma ko više računa....
Mislim da me je prvi sputavao.... Twisted Evil sram ga bilo! Sa ovim nam predigra počinje preko telefona, flertovanjem, nekada i malo bezobraznije, kad se vidimo takođe, nekada se kao "muvamo" kad se vidimo, kao da se ne znamo.... A sam odnos je takav da se maksimalno skoncentrišemo na uživanje... Ja znam šta volim, on takođe, a i traži načina da me iznenadi, uradi nešto novo ili staro na nov način. Ja sam drugačija... ja volim da stalno iznenađujem, nekad i sebe iznenadim :cherry:

Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 9:34 pm

ja jos nisam spavala sa deckom pa zato nesto ne pisem...nije mi problem da pricam o sexu i bas je bezveze sto se o tome jako malo prica...neke moje drugarice ne znaju osnovne stvari o pilulama...meni je mazenje super i ovek mogu to da radim Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 (moj decko misli da sam buduci zavisnik od sexa)probali smo oralni i to je skroz super...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 10:52 pm

Bella, a u kom je fazonu tvoj decko? Kad je sex u pitanju, mislim. Smeta li mu sto ste vecinom ista poza? U sexu i treba da budes donekle sebicna, da radis ono sto tebi najvise prija, ali muskarci su uglavnom mastoviti, uvek su za sve i svasta...bar je takav moj bivsi bio. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687 I u tome je upravo i bio problem... Twisted Evil Schon Frau, znaaam, ja sam ista takva, glupaca idealizujem. Pritom sam se opteretila faxom i ispitima, ne dajem sebi oduska, i onda taj princ nikako... silent
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2012 10:53 pm

Sanja, jesi li izlecila sve to? Pisi negde na drugoj temi, ako ne smemo da remetimo koncepciju ove. scratch
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 1:17 am

Lu Salome ::
Sanja, jesi li izlecila sve to? Pisi negde na drugoj temi, ako ne smemo da remetimo koncepciju ove. scratch

o tome mogu roman da napišem, sad je bolje, međutim imam ešerihiju Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1371890812 završila sam terapiju pa ćemo videti....
loše su me lečili, mnogo loše Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 4:31 am

Pufnasta, pa jeste, ali eto ja volim da isprobam nove stvari i onda se razocaram kad vidim da mi nije nista posebno...Ni do orgazma ne mogu da dodjem osim u tim klasicnim pozama, tad mi je najintenzivniji osecaj.
Lu Salome, hm...Pa decko je raspolozen za sve opcije, ali je i on prilicno tradicionalan, emotivniji je od mene (rak u horoskopu Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 364988687) tako da se uvek drzi tih romanticnih nacina. Kaze da je i njemu tako najlepse Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 2:16 am

sex is a weapon, use it well... strasno koliko se sve vrti oko sexa
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 10:41 pm

Sanja, slatko si me nasmejala. super ti je post, pronasla sam se u nekim delovima. Da kojim slucajem nismo imale istog prvog decka? Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3594525493
salim se
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 1:29 pm

Ja tek sad vidim ovu temu a super je! E ovako,ja volim sex uzivam u njemu,uvijek dozivim orgazam,nekad vaginalni,nekad klitorisni,oralni upraznjavamo,analni ne.Misionarsku pozu najvise preferiramo,ekperimentisali smo ali uvijek se vratimo njoj.Volim nekad sporije,nekad brze a najludje ni hormoni rade za vrijeme menstruacije i kad nemamo puno vremena,kad svaki cas moze neko da naidje itd. E razlika izmedju nas dvoje je sto je on bas uvijek raspolozen za sex i po vise puta a ja ne,meni je jednom dovoljno a i kad sam umorna zelim samo da me zagrli i da zaspemo. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3274128842 To je ono sto je neko u prethodnim postovima pomenuo,nemamo iste apetite. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930 Ne znam kako to najbolje da objasnim ali ko je slican meni shvatice,volim sex uzivam u njemu ali nisam opterecena sa tim,npr.da nemam vezu ne bi imala kombinaciju jer su mi emocije usko vezane za seksualni zivot.Prepustila sam se samo kad sam voljela i bila voljena. Sve u svemu sex je jako bitan segment veze,kazu da kad pocnu krize prvo se tu osjeti,uvijek kad sam pod stresom ili nabojem,on me relaksira potpuno i ima naravno jos puno pozitivnih dejstava ne samo na psihu vec i na zdravlje. To je to Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1765821745
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:20 pm

Nina87 ::
Ja tek sad vidim ovu temu a super je! E ovako,ja volim sex uzivam u njemu,uvijek dozivim orgazam,nekad vaginalni,nekad klitorisni,oralni upraznjavamo,analni ne.Misionarsku pozu najvise preferiramo,ekperimentisali smo ali uvijek se vratimo njoj.Volim nekad sporije,nekad brze a najludje ni hormoni rade za vrijeme menstruacije i kad nemamo puno vremena,kad svaki cas moze neko da naidje itd. E razlika izmedju nas dvoje je sto je on bas uvijek raspolozen za sex i po vise puta a ja ne,meni je jednom dovoljno a i kad sam umorna zelim samo da me zagrli i da zaspemo. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3274128842 To je ono sto je neko u prethodnim postovima pomenuo,nemamo iste apetite. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930 Ne znam kako to najbolje da objasnim ali ko je slican meni shvatice,volim sex uzivam u njemu ali nisam opterecena sa tim,npr.da nemam vezu ne bi imala kombinaciju jer su mi emocije usko vezane za seksualni zivot.Prepustila sam se samo kad sam voljela i bila voljena. Sve u svemu sex je jako bitan segment veze,kazu da kad pocnu krize prvo se tu osjeti,uvijek kad sam pod stresom ili nabojem,on me relaksira potpuno i ima naravno jos puno pozitivnih dejstava ne samo na psihu vec i na zdravlje. To je to Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1765821745
Sa ovim se u potpunosti slazem.Ko da sam ga ja kucala. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:35 pm

Iva ::
Nina87 ::
Ja tek sad vidim ovu temu a super je! E ovako,ja volim sex uzivam u njemu,uvijek dozivim orgazam,nekad vaginalni,nekad klitorisni,oralni upraznjavamo,analni ne.Misionarsku pozu najvise preferiramo,ekperimentisali smo ali uvijek se vratimo njoj.Volim nekad sporije,nekad brze a najludje ni hormoni rade za vrijeme menstruacije i kad nemamo puno vremena,kad svaki cas moze neko da naidje itd. E razlika izmedju nas dvoje je sto je on bas uvijek raspolozen za sex i po vise puta a ja ne,meni je jednom dovoljno a i kad sam umorna zelim samo da me zagrli i da zaspemo. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3274128842 To je ono sto je neko u prethodnim postovima pomenuo,nemamo iste apetite. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930 Ne znam kako to najbolje da objasnim ali ko je slican meni shvatice,volim sex uzivam u njemu ali nisam opterecena sa tim,npr.da nemam vezu ne bi imala kombinaciju jer su mi emocije usko vezane za seksualni zivot.Prepustila sam se samo kad sam voljela i bila voljena. Sve u svemu sex je jako bitan segment veze,kazu da kad pocnu krize prvo se tu osjeti,uvijek kad sam pod stresom ili nabojem,on me relaksira potpuno i ima naravno jos puno pozitivnih dejstava ne samo na psihu vec i na zdravlje. To je to Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1765821745
Sa ovim se u potpunosti slazem.Ko da sam ga ja kucala. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:56 pm

Nina87 ::
Ja tek sad vidim ovu temu a super je! E ovako,ja volim sex uzivam u njemu,uvijek dozivim orgazam,nekad vaginalni,nekad klitorisni,oralni upraznjavamo,analni ne.Misionarsku pozu najvise preferiramo,ekperimentisali smo ali uvijek se vratimo njoj.Volim nekad sporije,nekad brze a najludje ni hormoni rade za vrijeme menstruacije i kad nemamo puno vremena,kad svaki cas moze neko da naidje itd. E razlika izmedju nas dvoje je sto je on bas uvijek raspolozen za sex i po vise puta a ja ne,meni je jednom dovoljno a i kad sam umorna zelim samo da me zagrli i da zaspemo. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3274128842 To je ono sto je neko u prethodnim postovima pomenuo,nemamo iste apetite. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930 Ne znam kako to najbolje da objasnim ali ko je slican meni shvatice,volim sex uzivam u njemu ali nisam opterecena sa tim,npr.da nemam vezu ne bi imala kombinaciju jer su mi emocije usko vezane za seksualni zivot.Prepustila sam se samo kad sam voljela i bila voljena. Sve u svemu sex je jako bitan segment veze,kazu da kad pocnu krize prvo se tu osjeti,uvijek kad sam pod stresom ili nabojem,on me relaksira potpuno i ima naravno jos puno pozitivnih dejstava ne samo na psihu vec i na zdravlje. To je to Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 1765821745

isto! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 11:51 pm

E a kod mene je obrnuto,moj decko,ja se cesto salim kao da je zena,njemu je sex nekako sekundaran dok ga ja bas volim uzivam u njemu i slicno.Dok sam bila mladja nisam nesto mnogo obracala paznju na to,ali sto kaze Nina relaksira me opusta i tome slicno.Naravno da i on uziva sa mnom u sexu,oboje smo svasta isprobali na razlicitim mestima i to mi se svidja kod njega,sto uvek hoce da eksperimentise ali bih volela da to radimo cesce bounce
Nazad na vrh Ići dole
PuderZuckerka

PuderZuckerka


Broj poruka : 11
Datum upisa : 12.06.2012
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad (okolina)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Prečutati ?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyUto Jun 12, 2012 1:47 pm

Devojke, da vas pitam...
Da li biste priznale dečku da ste imale analni sex, ako ste imale?
Mene je to nekako uvek bilo sram i sliku koju će nakon toga imati. Znam da su ovo pogrešne predrasude, ali eto...
To sam imala samo sa prvim dečkom, a ostalim nisam pominjala iz navedenog razloga, a dopalo mi se.
Problem je što se moj sadašnji dečko mnogo zanima za psihologiju i brinem da me ne proglasi (naravno, nasamo), "nekakvim nastranim čudakom". Em nije povlačio teme da bi hteo to, više da nije zainteresovan. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 3274128842 Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyUto Jun 12, 2012 4:43 pm

Ti uvek iz postupaka momka mozes da skapiras sta on zeli. Ako tokom seksa krene prema tom delu, ili pocne da stimulise taj deo onda zeli analni seks. Sa sadasnjim partnerom smo tako poceli, on je kao krenuo da stimulise prstom taj deo, video da mi prija i pitao jel moze analni i krenuli smo, sve se odigralo nekako spontano. Mada, ja sam takva da mi je analni seks potpuno normalan kao vaginalni.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyUto Jun 12, 2012 6:14 pm

Puderice, lajk za Malog Princa. A sto se tice tvog pitanja, Pufnasta ti je dala dobar savet. Ako vec mislis da tvoj momak ne zeli analni, ili cak da mu je to cudno, mozda i nastrano, nemoj to da pominjes. A iz njegovog ponasanja ces videti sta on zeli. Ja nisam imala analni seks, nisam pristalica toga, nekako mi je neprirodno, ali ne kazem da u buducnosti necu, ne ogradjujem se od toga u potpunosti,ali nekako...ne znam,mislim da se to meni ne bi svidelo. Ali nemam nista protiv, ko voli, nek' izvoli. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930 Ne znam kako bi bilo da ti to pomenes momku, da zelis, ne znam kako bi reagovao... Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 2089373836 Vidi, razmisli, ti ga najbolje poznajes.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 EmptyUto Jun 12, 2012 8:07 pm

tacno. ako ce da te posmatra ludakom ne. a ako ti zelis takav seks sto da ne. predlozi i obrazlozi kao cula si da je dobar sta ti ja znam. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930
ja ga nisam imala.

i dobro dosla ti si sa prethodnog foruma i jos jedan lajk za malog princa. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
 
Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Uticaj hormona na zensku seksualnost...
» Nehormonska kontracepcija
» Zenska masturbacija
» Uopstena tema,deo 7.
» Uopstena tema,deo 8.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: