Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Ići dole 
+17
Amilie
StormZ
meda
Nina87
Bella
bevana
Malena
Iva
sister87
Yo**
inda
Lara
pahuljicaa
sharon
Ivana
sanja
Lus
21 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 1:01 am

Devojke, otvorila sam ovu temu jer znam da svaka od vas ima sigurno ponešto da kaže. Konkretno, možemo da pričamo o greškama koje ste činile u vašim bivšim vezama (ili u vašoj trenutno), šta ste uradile za nekog dečka, a ne možete da verujete, jer on to nije zaslužio (jer je bio kreten) , a šta ste uradile, a on ponovo nije zaslužio ( jer je bio dobar ) Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930 Da li mislite da devojka treba da bude malo kučka, vaša iskustva? Koliko vam je trebalo da prebolite vaše bivše velike ljubavi, šta ste naučile iz tih dana tuge i patnje. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 1371890812 I šta vam je NE, NIKAKO, da jedna devojka uradi za dečka, u vezi No , a šta vam je DA, SVAKAKO Cool . Ponovo sam opširno postavila, ali mislim da ova tema to zahteva, jer možete da date dobar savet devojkama koje su trenutno u komplikovanoj situaciji, a i da se zna za ubuduće. Idea
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 1:16 am

ja sam uvek kucka, ali to on ne zasluzuje. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930 ponekad mi bude krivo.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Evo uopštenih saveta primenljivih u svakom trenutku :)   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 1:22 am

Nikako: da zapostavi svoj život i trči kad god on nju pozove! Nikako da klima glavom i povlađuje mu - ako do sada nisi bila guska, nema potrebe to da budeš jer si mu devojka... veruj mi, nećeš zadugo to i ostati!

Obavezno: misli svojom glavom, i to mu jasno i glasno kaži! Hvali ono što ti se sviđa, a ono što ne voliš razjasni, da bi on znao šta i kako dalje, i da neponavlja greške.

Obavezno: kako on prema tebi, tako ti prema njemu. Ako je "neobavezan" budi i ti, ako te pazi, i ti njega pazi.

Nikako se nepretvaraj da si nešto što nisi. Ako nisi srećna, a uložila si mnogo da bude bolje i ništa se ne menja - odi,..... ne vredi ispravljati krive Drine.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 4:44 am

Slazem se sa Sanjom. I ja sam isto na pocetku veze kao Lus, znaci, gledam sebe, svoje potrebe, kucka itd. ALI, ja sam poznata po tome, kad nekog stvarno zavolim, stvarno radim sve da ga usrecim, inace imam mali krug ljudi koje stvarno iskreno volim, i onda za te koje volim iskreno, i u vatru i u vodu. I naravno da to nije dobro. Jbg.Smatram da devojka nikad ne treba da stavlja decka ispred sebe, znaci prvo svoje zelje, svoje potrebe, stavovi, principi, pa tek onda on. Tako cu ja sledeci put. Nadam se. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 5:03 am

ja nisam imala potrebe da u ovoj vezi budem kucka...bar mislim da nisam!Lus,sta ti kazes? Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Ustvari,prema svima sam prilicno tolerantna,pa sam takva i u vezi.Sve dok on ne pretera!Tad mu pokazem kandzice,ali male!

I prilicno sam ja predana njemu i vezi,ali mi on nije centar sveta!Najvise mrzim kad kad sedim sa pojedinim drugaricama,a one sve vreme kucaju poruke momcima.To me izludjuje!I kad idu protiv sebe,da bi njemu ugodile!Ja se stvarno trudim da njemu bude lepo sa mnom,ali granica mora da se zna!Znaci,nikad ne bih dozvolila da izgubim sebe u toj vezi.A sta je pod obavezno-paaaa,obavezno je da uvek budem tu za njega,da mu budem podrska u svakom smislu!
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 6:09 am

Ja kad stupim u vezu,to podrazumeva da prihvatam kompromis i da zelim da bude sve jednako,znaci da tu mora postojati paznja i posvecenost.Ako toga nema,ja se ne upustam dalje i ne trosim vreme. Mislim da devojka ne treba da menja misljenje,stav i slicno zbog momka, takodje da cura treba da odredjuje granice i da mu ne bude uvek na tacni, da prica momku sta joj prija i sta voli a on da je iznova osvaja. Ne smatram da treba cura da bude 'kucka', treba biti fina i mila, da prihvata kompromise,ali vecim delom da vlada iz senke. Kao sto su rekle devojke,ne treba ni jedna zbog decka zapostaviti druge delove zivota,i treba uvek po svaku cenu da ide ka svom cilju i da misli na svoju buducnost, da se ne oslanja ni na koga. Koliko cenis sebe, toliko te i okolina ceni. :-)
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:13 am

Ima knjiga ''Zasto muskarci vole kucke''...tu ima milion saveta kako treba postupati s muskarcima da bi nas cenili i postovali...ja sam tek skoro pocela da se pridrzavam tih ''pravila'' i primecujem promene. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Znas kako .. Kada se devojka pokorava i kada radi sve ono sto ON zeli a SEBE zapostavlja, onda je nece ni on ceniti...treba pre svega da radi u svoju korist i da pokaze da sebe ceni i da ce radije biti SAMA nego sa takvim deckom. Onda, kada decku das do znanja da ne zavisis od njega i da ti nije potreban toliko u zivotu, odmah se vise trudi da te pridobije...ako nisi citala tu knjigu, obavezno procitaj. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:22 am

ivancice kucka nisi.
a ja zaista jesam cak sam i rekla decku da mi je fax sada na prvom mestu. nije mu bilo drago, al je prihvatio. zna koliko mi znaci moje obrazovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:24 am

ja se vodim ovim - Otvaraš svoje srce iako znaš da jednog dana može biti slomljeno i u otvaranju srca doživljavaš ljubav i zadovoljstvo koje nikad nisi mislio da je moguće. Uviđaš da je ranjivost jedini način da svom srcu omogućiš da oseti pravi pritisak koji je toliko stvaran da te plaši. Tvoja jedina nada i sigurnost je u uverenju da su oni deo tvog života.

zato se i razocaravam, ali mrzim kalkulacije. Radim onako kako osecam, i spremna sam da dam celu sebe, ali i da odem i precrtam tu osobu zauvek.

Najveca greska? Ne znam, mozda prva ljubav i ta cela veza, ali ja na to ne gledam kao na gresku. To je za mene bilo jedno iskustvo, koje se bolno zavrsilo.
Spremna sam mnogo da dam, ali isto toliko ocekujem. Umem da se prilagodim, da napravim kompromis, ali kad mi "stane na zulj", bice kako ja kazem. Generalno, imam taj problem, sto volim da pored sebe imam muskarca, u pravom smislu te reci, da mu prepustam neke odluke, da ne mislim o nekim stvarima, a sa druge imam jaku potrebu da dominiram. Za sad se dobro snalazim. A sto se tice te knjige, "zasto muskarci vole kucke", slazem se za vecinu od onih sto pravila, i primenjujem neka, ali ne zato sto pise, vec zato sto sam takva. Generalno, ne volim da nesto forsiram, natezem, lomim se. A, sto se naslova tice, umem da budem "kucka", samo sto to ne radim cesto, a i bilo bi mi zao da se tako ophodim prema bicu koje volim. To da li iz svega toga izlazimo povredjeni ako se drugacije ne ponasamo je druga stvar, ja ne bezim od toga;
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:29 am

lara ::
ja se vodim ovim - Otvaraš svoje srce iako znaš da jednog dana može biti slomljeno i u otvaranju srca doživljavaš ljubav i zadovoljstvo koje nikad nisi mislio da je moguće. Uviđaš da je ranjivost jedini način da svom srcu omogućiš da oseti pravi pritisak koji je toliko stvaran da te plaši. Tvoja jedina nada i sigurnost je u uverenju da su oni deo tvog života.

zato se i razocaravam, ali mrzim kalkulacije. Radim onako kako osecam, i spremna sam da dam celu sebe, ali i da odem i precrtam tu osobu zauvek.

Najveca greska? Ne znam, mozda prva ljubav i ta cela veza, ali ja na to ne gledam kao na gresku. To je za mene bilo jedno iskustvo, koje se bolno zavrsilo.
Spremna sam mnogo da dam, ali isto toliko ocekujem. Umem da se prilagodim, da napravim kompromis, ali kad mi "stane na zulj", bice kako ja kazem. Generalno, imam taj problem, sto volim da pored sebe imam muskarca, u pravom smislu te reci, da mu prepustam neke odluke, da ne mislim o nekim stvarima, a sa druge imam jaku potrebu da dominiram. Za sad se dobro snalazim. A sto se tice te knjige, "zasto muskarci vole kucke", slazem se za vecinu od onih sto pravila, i primenjujem neka, ali ne zato sto pise, vec zato sto sam takva. Generalno, ne volim da nesto forsiram, natezem, lomim se. A, sto se naslova tice, umem da budem "kucka", samo sto to ne radim cesto, a i bilo bi mi zao da se tako ophodim prema bicu koje volim. To da li iz svega toga izlazimo povredjeni ako se drugacije ne ponasamo je druga stvar, ja ne bezim od toga;
Sve si lepo rekla,ali ovo boldovano posebno!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:36 am

pa eto.. to je tako kako god okrenes, sto se mene tice. mada se na tu temu moze raspredati do sutra. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:42 am

a sto je najbolje ja ga danas pitam da li sam ja kucka a on mi kaze da nisam i ne lazre.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:44 am

Lus,ti si imala srece da nadjes Vagicu,zato je to! tongue
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:51 am

kakava sam, takva sam i sigurno se necu promeniti zbog njega Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 364988687 drugarice su mi uvek bile na prvom mestu i uvek ce biti,nikad nisam uradila nesto sto nisam zelela,zapostavljala drustvo i pruzala drugu sansu...moj decko je od pocetka zano kakva sam jer je cuo i pokusao je da me malo promeni,ali nije uspeo Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 364988687 pored svih mojih gluposti i hirova,mislim da zna da ja volim samo njega,i da mi ni jedno vece na moru sa drugim nista nije znacilo...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 8:55 am

Meni drugarice nisu na prvom mestu.Jesu vazne,ali je on vazniji.Naravno,nije uvek bilo tako,ali posle 4 godine on je stvarno nesto posebno.Prijatelj pre svega!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 9:25 am

Ivana, sa tobom se slazem u poslednjem postu, to da je decko prijatelj, to je istina jer to postaje u dugoj vezi. Lara, ti si skroz, ali skroz na mojoj talasnoj duzini, takav utisak sticem iz tvojih postova, onog na prethodnoj strani posebno, i volis Balasevica, primetila sam da si do skoro imala potpis iz njegove pesme Naposletku... Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 364988687 Pa da, u ljubavi se preuzima rizik, ko ce izaci povredjen je opet mozda sudbina, zivot...mozda je trebalo tako. Ja za neke svoje ljubavne greske, da vratim vreme, mislim da bih opet uradila, iako sam zabrljala tada...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 9:28 am

Lara nam je jako mudra! Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Salome,sta si ti u horoskopu,nikako da te pitam! :p
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 9:34 am

Ma mi smo sve ovde mudrice Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 364988687 Vodolija Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 364988687 Razumes se u horoskope? Kako se slazu dve Vodolije kao emotivni partneri? Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 9:37 am

ma,ne razumem se,samo volim da znam ko je ko!Vodolija je ok Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Imas dole u temi o horoskopu neki saljiv,pa procitaj,bas vas je opisao! Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 9:58 am

Da, da, volim Balasevica, i drago mi je da se slazemo. Ne smatram ja sebe mudrom, treba meni jos dosta zivotne skole, ali u svakom slucaju, volim razmenu mudrih misli Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 650269930
A Balasevic mi je pored svega, inspirativan.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 10:01 am

Ivana ::
Meni drugarice nisu na prvom mestu.Jesu vazne,ali je on vazniji.Naravno,nije uvek bilo tako,ali posle 4 godine on je stvarno nesto posebno.Prijatelj pre svega!

meni je jedna drugarica ono nesto jako posebno, a ostale tu i tamo. a ne bih sad mogla da klasifikujem ko mi je bitniji. cinjenica je da ti vremenom partner postaje najbolji prijatelj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 10:02 am

Upravo. Ne znam, meni ti delujes kao romanticna, nostalgicna, kao da si mnogo povredjena u ljubavi, mada cini mi se da negde procitah da imas decka, i kao da stalno razmisljas o zivotu,ali ne u fazonu bukvaliste, nego vise sa glavom u oblacima, neki pesnik i tako Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 10:06 am

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 10:07 am

joooj kakve crne druvarice. pa to su meni dve sasvim razlicite stvari.
ajde vi vodite ljubav sa drugaricom. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. EmptyPon Mar 05, 2012 10:12 am

Ivana ::
lara ::
ja se vodim ovim - Otvaraš svoje srce iako znaš da jednog dana može biti slomljeno i u otvaranju srca doživljavaš ljubav i zadovoljstvo koje nikad nisi mislio da je moguće. Uviđaš da je ranjivost jedini način da svom srcu omogućiš da oseti pravi pritisak koji je toliko stvaran da te plaši. Tvoja jedina nada i sigurnost je u uverenju da su oni deo tvog života.

zato se i razocaravam, ali mrzim kalkulacije. Radim onako kako osecam, i spremna sam da dam celu sebe, ali i da odem i precrtam tu osobu zauvek.

Najveca greska? Ne znam, mozda prva ljubav i ta cela veza, ali ja na to ne gledam kao na gresku. To je za mene bilo jedno iskustvo, koje se bolno zavrsilo.
Spremna sam mnogo da dam, ali isto toliko ocekujem. Umem da se prilagodim, da napravim kompromis, ali kad mi "stane na zulj", bice kako ja kazem. Generalno, imam taj problem, sto volim da pored sebe imam muskarca, u pravom smislu te reci, da mu prepustam neke odluke, da ne mislim o nekim stvarima, a sa druge imam jaku potrebu da dominiram. Za sad se dobro snalazim. A sto se tice te knjige, "zasto muskarci vole kucke", slazem se za vecinu od onih sto pravila, i primenjujem neka, ali ne zato sto pise, vec zato sto sam takva. Generalno, ne volim da nesto forsiram, natezem, lomim se. A, sto se naslova tice, umem da budem "kucka", samo sto to ne radim cesto, a i bilo bi mi zao da se tako ophodim prema bicu koje volim. To da li iz svega toga izlazimo povredjeni ako se drugacije ne ponasamo je druga stvar, ja ne bezim od toga;
Sve si lepo rekla,ali ovo boldovano posebno!

ISTO!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Greske koje unistavaju kosu
» Najčešće greške slobodnih devojaka
» Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?
» Šta je mentruacija, zašto može biti neredovna, bolna itd.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: