Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Brisevi

Ići dole 
+17
Yo**
~Lovely~
Jeci
plasljivko
welt
Bella
Natalla
Nastija
Iva
ladybug
Ivana
Nina87
bevana
pufnasta
sanja
StormZ
Ferhundica
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 18, 2012 9:38 am

To mi jedino preostaje...
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptySub Maj 19, 2012 11:47 am

Ampicilin pijem jer se u antibiogramu pokazala osjetljivost na njega. Dao mi je i vaginalete , kao sto znate ampicilin sa nystatinom. e sad, ampicilin je logicno zasto mi je dao, a nystatin zbog gljivica koje moze da izazove upotreba ampicilina? ili da ja pijem probiotik mada ne znam da li smijem?
Joooj, dosadna sam plus sam paranoicna postala!!!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptySub Maj 19, 2012 9:48 pm

da,nystatin je zbog gljivica.a mislim da probiotik ne moze da skodi.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyČet Maj 24, 2012 9:17 am

Heeeej zene, koliko dugo traje lijecenje streptokoke? Da li ce mi proci to nakon ove jedne dugeeee terapije? Question
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 12:35 am

Moj muz ih je imao,pio je antibiotike 15ak dana ako se dobro secam.Sad ne znam da li je ista terapija i kod zena.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 12:42 am

Plasljivko,je l` tvoj decko ima neku terapiju?
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 12:54 am

Nema, nece da ode da uradi briseve.
A ja taman 15 dana pijem antibiotike... dako prodje od te jedne ispijene terapije i vaginaleta, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 12:57 am

Pa dzaba se ti lecis,ako ih i on ima,pa ti posle odmah prenese.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 1:01 am

Ma znam, ali nece da ode sanse nema. Sta cu, ne mogu vise ni da se prepirem ni da molim ni nista.
Mozda mu ih nisam prenijela, jer smo imali odnos kad ja nisam imala simptome.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 1:50 am

Onda od sada koristite zastitu,da se ne vuces stalno po lekarima.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 4:01 am

Moracemo tako ali ne znam do kad ce to tako ici jer mi "planiramo" brak uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 7:43 am

pa i u braku ljudi koriste zastitu.
necete valjda da prenosite infekcije jedno drugome u krug?
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:23 am

Ne kazem da ne koriste zastitu, ali kad odlucim da imam dijete , sta onda?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:28 am

bas zbog toga morate oboje da budete zdravi (i da brisevi budu sterilni),jer postoje bakterije koje dovode po pobacaja.a kako ce bilo ko da zna da li je muskarac zdrav,osim ako se ne testira Brisevi - Page 6 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:37 am

Znam, znam, znam, znam, znam... Al' sta cu kad nece da ode. Mozda me Bog pogleda uskoro pa ga natjeram da ode. To sto nece da ide me bas muci vjeruj mi...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:45 am

ja necu da zalazim u njegovo ponasanje,ali mozda je on mogao da dobije istu terapiju kao i ti...ne znam da li je to uvek primenljivo-tako ej emni dr rekla za hlamidiju da ako je imam ja,ima je i on i onda nema potrebe da radi briseve nego dobijamo istu terapiju,a kasnije postoji neka procedura,ali je nisam zapamtila jer su mi bili sterilni brisevi.


Poslednji izmenio Ivana dana Pet Maj 25, 2012 8:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:48 am

Plasljivko da bi ostala u drugom stanju i da bi dete bilo zdravo i normalno se razvijalo oba roditelja treba da budu zdrava. Njegovo ponasanje je u najmanju ruku neodgovorno, a tvoje u skladu sa nadimkom koji imas na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:57 am

Da, uplasena sam maksimalno!!! Al' sta mogu ... Sem sto ludim lagano... Brisevi - Page 6 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 9:55 am

Mozes da mu kazes da ces ga ostaviti ukoliko ne shvati ozbiljno svoje i tvoje zdravlje. Pricas o braku sa nekim kome je tesko da zbog, pre svega, TVOG zdravlja ode na jedan pisljivi pregled. Pa sta ces sutra kad naidju veci i ozbiljniji problemi?
Sto ne popricas sa nekom starijom osobom o ovome, mamom na primer? Meni ovo nije ni malo naivno i stvarno mi je strasno na sta pristajes.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 10:11 am

Ne bih da sjekiram nikoga, eto zato nisam rekla ali ako ubrzo ne ode reci cu mojima! A i njegovima. Stvarno ocu, pa kud puklo da puklo! Mozda nije dobra ideja, mozda ce me njegovi shvatiti pogresno ali ako je to jedini nacin da ode onda moram.
IVANA ne znam da li se daje ista terapija i meni i njemu u mom slucaju, pa da ne napravimo vecu "stetu" nego sto je.
Do kad nije kasno da on ode kod dr.?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 10:43 am

Ma bitno je da ode i dobije terapiju, nije toliko bitno kada, ne mora odmah sutra, ali bolje da oboje zavrsite terapiju i uzivate u ljubavi. Idem skroz u off i bicu opsirna, izvinjavam se. Meni je njegovo ponasanje normalno (nazalost), i nije mi cudno. Isto sam imala slicnog muskarca pored sebe, ali se ja sa njim nisam mnogo ubedjivala. Elem, znam dosta veza u kojima devojka ima razne ginekoloske probleme, a decko nece kod lekara. Uglavnom zato sto su kukavice. Nije dzaba dato zenama da se poradjaju i muce mnogo vise u tom pogledu. A zatim zato sto su nezreli i ne razmisljaju kao mi, trudnoca, beba itd. Tek kad im se ispolje vidni simptomi, prestravljeni trce kod urologa. To su slucajevi koje ja znam. Dalje, moje misljenje je da vikom, placom i pretnjama nista neces postici. Jesi li ti sigurna da on zeli brak i bebu sa tobom? Ne znam kako misli da pravi bebu sa kondomom. Bakterije u vagini i urinu su u trudnoci jaaako ceste, ne moras ih dobiti od partnera, to ti kazem za ubuduce, posto vidim da si prestravljena, pa ako ti se ne daj Boze u trudnoci desi da ti se narusi vaginalna flora i dobijes vaginalete zbog infekcije, to nije smrtna kazna i nije za paniku. Da znas. Nije bas pozeljno, ali jbg. moze da se desi i kad se najvise cuvas, cak i u poodmakloj trudnoci. Znaci, samo smireno i polako. Aliiii, meni bi generalno smetala cinjenica da moram da imam seks sa kondomom sa svojim suprugom ili verenikom, i da ne smem da imam oralni seks. Da moram da pazim i cuvam se kao da ga poznajem i u vezi sam sa njim 7 dana. Apsolutno neprihvatljivo. Brisevi - Page 6 755705644 Da ne pricam sad o trudnoci i bebi, jer to je u buducnosti, moze da saceka. Dok se on ne pregleda i ne izleci streptokoku, ako je ima, infekcija bi imala "ping pong" efekat. Izlecis je, on ti je ponovo prenese. I sve tako.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 11:04 am

Jesam, 100% sam sigurna da zeli. Ali ja nisam vise sigurna da ja zelim sa njim. mada to sad nije bitno, koliko je bitno to da ja ne zelim da ja budem krivac sto sam mu ih prenijela, i nista ne uradila po tom pitanju da ode kod dr. Nisam takva osoba, jednostavno i da ja raskrstim sa njim opet cu da se jedem i razmisljam sto on nije otisao, da li ima posledice.
A to za vracanje, uh znam Lu salome... cak sam razmisljala da idem na svoju stetu i rizikujem nakon izvjesnog vremena odnos bez zastite pa da provjerim da li ce se meni vratiti.svasta ali svasta mi prolazi kroz glavu. Brisevi - Page 6 335628798
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 8:23 pm

plasljivko ::
cak sam razmisljala da idem na svoju stetu i rizikujem nakon izvjesnog vremena odnos bez zastite pa da provjerim da li ce se meni vratiti.

Rizikujem da zvučem kao da nekome popujem, nadmeno itd. Već su mi rekli da imam takav "ton".

Ali nakon svih ovih komentara, pa i privatnih poruka, sada ovo da pročitam!

To što si napisala je igranje sa životom. Ova infekcija je stvarno sitnica, i nije opasno. Ali imaćeš isto takvo mišljenje i za krupnije stvari kada tvoj "dragi" se bude ponašao kao beba, pekmez .

Brisevi - Page 6 2187343001 Brisevi - Page 6 2187343001

Brisevi - Page 6 2882617104


Jesi li ti svesna šta si napisala? O čemu razmišljaš?

Zamisli da je postupak lečenja kao kod kondiloma gde se pali tkivo, i još ako ideš privatno plaćaš minimum 100 evra? I trpiš NENORMALNE BOLOVE? da li bi onda isto tako nakon 2 meseca rekla, paaaaaaa ajde, da probam, pa ako mi ih opet prenese, opet ću da se lečim???? ( naravno da ih on nema, ali zamisli da ima, i da su bili vidljivi, i kaže isto: neću da idem, evo, povukli se, nije mi ništa)

Stvarno, ali stvarno, nemam više šta da kažem.

I ponavljam, osudite me OPET da prekorevam, da sam stroga, da "popujem", blablabla.... ali takva sam. Ne trpim nepravdu. A ovo što ti razmišljaš je nepravda prema tebi, zatim tvoj momak čini nepravdu, a i nepravedno je prema nama koje se lomimo da ti pomognemo da uopšte u ovom pravcu razmišljaš.

Šta više da ti kažemo da te ubedimo da ne treba da se igraš sa zdravljem? Jednino da zvučim bezobrazno kao u ovom postu.

Pozzzzzzzzz svima!

Brisevi - Page 6 2786837412 Brisevi - Page 6 2786837412 Brisevi - Page 6 2786837412 Brisevi - Page 6 2786837412 Brisevi - Page 6 2786837412 Brisevi - Page 6 2786837412 Brisevi - Page 6 2786837412
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 9:41 pm

bez vredjanja.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 EmptyPet Maj 25, 2012 10:41 pm

plasljivko ::
Ne bih da sjekiram nikoga, eto zato nisam rekla ali ako ubrzo ne ode reci cu mojima! A i njegovima. Stvarno ocu, pa kud puklo da puklo! Mozda nije dobra ideja, mozda ce me njegovi shvatiti pogresno ali ako je to jedini nacin da ode onda moram.
IVANA ne znam da li se daje ista terapija i meni i njemu u mom slucaju, pa da ne napravimo vecu "stetu" nego sto je.
Do kad nije kasno da on ode kod dr.?

nisam mislila da uzme terapiju na svoju ruku,nego uz konsultaciju sa ginekologom.

sto se tice tog njegovog odbijanja-jesi li pokusala da ga zaplasis malo?da nafilujes pricu i kazes da postoji mogucnost da ostane sterilan ako se ne leci?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Brisevi - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisevi
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: