Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Studentska poliklinika

Ići dole 
+8
bojano
Suncica5
sanja
mala_fe
Lus
Ivana
bevana
Jeci
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyNed Mar 18, 2012 11:31 pm

ok hvala Studentska poliklinika 650269930 do sada nisam zab,a nadam se da ni necu ubuduce zaboravljati da ih popijem..znam ja to al eto lud mozak XD el ide neko mozda u studentsku polikliniku kod ginekologa?el zakazujete ili samo odete?ja sam 2 puta prosle god samo otisla..i ubola da mi radi moja doktorka..taman da je pitam za grudi kad odem,ove nedelje...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyNed Mar 18, 2012 11:52 pm

Gde ides? u Krunsku ili na Studenjaku?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyPon Mar 19, 2012 12:03 am

Iva ::
bevana ::
Iva ::
A sto tebe interesuje? Ako smem da pitam, malo sam radoznala.
Lekovi protiv bolova ne uticu na pilule.Postoji spisak lekova koji imaju interakcije sa pilulama, i nalazi se na temi Kontracepcija u onim prvim obavestenjima.Samo je pitanje da li lek protiv bolova moze da pomogne.Iskreno meni nije pomagao.

pa windz mu je curica Studentska poliklinika 2100916089 ne pratis iva Studentska poliklinika 2750171652

Je l'? Totalno sam neupucena. Studentska poliklinika 124630516
Windz, imaj u vidu da se ne ostaje u drugom stanju tako lako.Inace bi nas bilo mnogo vise od 7milijardi na planeti.Ako koristis pilule redovno, ne zaboravljas da ih popijes i pridrzavas se uputstva (sto se tice lekova, dijareje, itd.) nema razloga za brigu, tripove i paniku.
Sto se bolova u grudima tice, rekla sam ti vec sta mislim.A posto ides uskoro na pregled pitaj i to.
Informisi se uvek o svemu sto te zanima i ponasaj se odgovorno i sve ce biti u redu (jbt ko mama sam postala Laughing ). Mozes da se pridruzis nama i na drugim temama, kad vidis da smo sve u nekom sosu, opustices se.

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyPon Mar 19, 2012 5:14 am

Jeci ::
Gde ides? u Krunsku ili na Studenjaku?
U Krunskoj ona studentska poliklinika Studentska poliklinika 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyPon Mar 19, 2012 8:43 am

Cula sam da su tamo dobri Studentska poliklinika 650269930
kazu da treba izbegavati tamo u studenjaku...
Ja idem u skolsku na savskom vencu, mogu do 25te kod te doktorke Studentska poliklinika 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyPon Mar 19, 2012 9:19 am

WindZ ::
ok hvala Studentska poliklinika 650269930 do sada nisam zab,a nadam se da ni necu ubuduce zaboravljati da ih popijem..znam ja to al eto lud mozak XD el ide neko mozda u studentsku polikliniku kod ginekologa?el zakazujete ili samo odete?ja sam 2 puta prosle god samo otisla..i ubola da mi radi moja doktorka..taman da je pitam za grudi kad odem,ove nedelje...

Obican pregled se ne zakazuje,a brisevi,papa nikolau i kolposkopija da.
Idi na sajt studentske poliklinike-tamo imas tabelu sa rasporedom rada svakog ginekologa za aktuelnu nedelju.
Kod kog/koje dr se lecis?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 2:28 am

kod Andjele Petrovic Studentska poliklinika 650269930 aha ok hvala ..mislila sam stura da idem ali tad valjda radi kolposkopiju..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 4:20 am

I ja idem kod nje.Ti ides zbog grudi?Ne secam se da li se pregled zakazuje.ne bi trebalo.a radi se od 9. do 13.dana ciklusa.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 4:31 am

i kako ti se ona čini?Studentska poliklinika 650269930 pa i ovako i zbog grudi..mozda da promenim pilule ..proslo je 6 meseci od posete pa da malo pregleda ako treba i tako to XD
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 4:35 am

ja sam zadovoljna.strucna je i temeljna.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 6:28 am

cula sam ja da su svi ginekolozi dobri. slusaj, ako hoces da izbegnes guzvu dodji ranije da predas knjizicu. sada se predaju od 13h, a postoji mogucnost da predas i u 12:30 kako im dune. sve u svemu ako zakasnis onda ces da cekas jer su KRCATI. Moj savet ti je da odes u studenjak ako ti je blize. Moja dr Marija je prosle nedelje u studenjaku imala samo 2 pacijenta i nacisto popizdela kada je sledeci dan dosla a u Krunskoj gomila!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 7:50 am

aha ok hvala..mislila sam da dodjem ranije u krunsku ..a u studenjaku rade ginekolozi iz krunske?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 8:06 am

zavisi sta pise u rasporedu.nekad jednom nedeljno rade tamo.najbolje budi tamo oko pola 1 i do pola 3 si gotova,u najgorem slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
mala_fe




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.03.2012

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 9:51 am

Rade li preglede pre podne? Ja bih otisla ujutru.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyUto Mar 20, 2012 10:35 am

mala_fe ::
Rade li preglede pre podne? Ja bih otisla ujutru.
naravno.samo zavisi koji ti dr treba.imas na njihovom sajtu raspored.ja volim da spavam,pa nikad nisam isla ujutru Studentska poliklinika 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: ginekolog   Studentska poliklinika EmptyČet Mar 29, 2012 7:02 am

nisam stigla prosle nedelje da odem kod ginekologa ,trebalo bi sutra,znači u petak ,da idem u studentsku polikliniku kod dr.Andjele ,pise na njihovom sajtu da radi pre podne ..e sad ja nikad nisam isla pre podne,pa me zanima u koje vreme je najbolje da odem,ostavim knjizicu da ne bih čekala 3 h na pregled..da li neko mozda zna?Studentska poliklinika 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyČet Mar 29, 2012 7:22 am

Već je na tvoje pitanje otvorena tema studenstska poliklinika. Prebacujem ti pitanje tamo.
Nemojte da ponavljate teme, skrolujte malo.
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyČet Jun 21, 2012 12:30 am

WindZ ::
kod Andjele Petrovic Studentska poliklinika 650269930 aha ok hvala ..mislila sam stura da idem ali tad valjda radi kolposkopiju..

U periodu kad sam ja studirala lekari na sudentskoj poliklinici su zaista bilo odlicni a verujem da su i sad. Koliko se secam dr Andjelka je i tad radila i vazila za izvanrednog strucnjaka. Ja sam licno isla kod dr Bojane Milosevic ( koliko znam vise ne rad tamo ) i bila prezadovoljna.

Generalno, htela sam da apelujem na sve devojke studente da iskoriste mogucnost sto mogu da odu kod ginekologa na studentsku polikliniku i obave sve preglede i analize besplatno. To sto mora malo da se ceka na red nije nista u poredjenju sa tim koji posao se zavrsi posetom ginekologu.

Budite pametne, redovni pregledi su izuzetno bitni.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyČet Jul 12, 2012 11:40 pm

Meni onaj raspored bas sumnjiv...Ja sam kod Cukica.... Kad sam isla kod njega, isla sam na razgovor, i navodno na pregled...I rekao mi je da mogu da otvorim karton, i da, zakazem ultrazvuk male kerlice, kolposkopiju, i papa testove... Ja sam otvorila karton, medjutim nisam nista zakazivala, jer sam dobila canesten da stavljam, pa mi je rekao da zakazem za 10ak dana, jer sam trebala i da dobijem... I taman pred kraj menstruacije, odem da zakazem sve to, i oni meni, doktor je na godisnjem, i pitam kada cu moci, oni meni u septembru..Tako da nisam ni odradila preglede...
Tako da vidi za to zakazivanje...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyČet Jul 12, 2012 11:46 pm

a sta ti je tu sumnjivo?
ja sam tamo bila 1.juna i za jednu doktorku je receno da se vraca sa odmora tek u septembru...pa dok odes tada i zakazes za jedno mesec dana,jer pre nece biti mesta...strasno,ali tako je to tamo!
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyPet Jul 13, 2012 9:44 pm

Jer je vec sledeceg dana je mojoj drugarici zakazan kompletan pregled...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyPet Jul 13, 2012 10:10 pm

ja tamo idem 2,3 godine i nisam cula da je tako brzo nekome zakazano.

kod kog doktora?
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptySub Jul 14, 2012 6:05 am

Kod Cukica...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyČet Jul 25, 2013 6:43 am

devojke hvala na savetima!! Studentska poliklinika 650269930 videcu da izaberem izmedju ta dva ginekologa Studentska poliklinika 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika EmptyČet Jul 25, 2013 7:12 am

ja sam sada kod druge doktorke jer nisam u beogradu i ona je potvrdila andjelinu dijagnozu,s tim sto je andjela mnogo detaljnija.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Studentska poliklinika Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Studentska poliklinika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Gde ići-
Skoči na: