Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Studentska poliklinika

Ići dole 
+8
bojano
Suncica5
sanja
mala_fe
Lus
Ivana
bevana
Jeci
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 11:54 am

devojke kog lekara opste prakse predlazete sa poliklinike? otvoricu karton sledece nedelje pa da znam koga da izaberem
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyPon Okt 28, 2013 11:59 am

ja sam isla kod natase strasevski.jako je fina i temeljna.strucnost bas i ne mogu da ocenim,jer nisam cesto isla...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 9:16 am

hvala ivana Studentska poliklinika - Page 2 650269930 ako jos neko ima predlog nek se javi Studentska poliklinika - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 11:45 am

Jel imaju pravo da se leče na poliklinici studenti sa mastera koji su upisali privatni faks. Pitala me je jedna drugarica, ali ja nemam blage veze jer nikada nisam studirala u Bg-u, a kod nas nema stud. poliklinika ?
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 11:53 am

Nisam se nikad lecila i ne znam sa sigurnoscu kako to tamo funkcionise...Ali, cini mi se da je uslov za lecenje da si student i da imas <26 godina. Po toj logici bi trebalo da imaju prava.

Ako gresim...ispravice me neko Studentska poliklinika - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 11:56 am

Ja sam esto cula da moras biti na redovnim studijama, ali nisam sigurna da li je to tacno. A ovo za manje od 26 i da moras biti student je tacno, e sada ne znam da li u to spadaju samo osnovne studije ili i studije drugog stepena, treci necu ni da spominjem jer retko ko upise doktorat pre 26-e god.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 12:08 pm

Pa i postdiplomske su redovne ili vanredne (ako se ne varam). Tako da ne vidim kako se to kosi sa uslovima za lecenje Studentska poliklinika - Page 2 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 9:46 pm

u pravu je Koni.cak i ako si na osnovnim studijama,a imas manje od 26 imas pravo da se lecis.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 1:39 am

Tink Dr Radmanovic je najbolja a to ces videti i po tome sto je kod nje najveca guzva.Svi bi da idu kod nje.Toliko jedno prijatno stvorenje medju lekarima nikada nisam srela.A ja s Dr Strasevski nemam bas lepo iskustvo,zena je tako gorda i iskompleksirana da nemam reci,moja sestra je bila kod nje i bukvalno je svaki put morala da je moli za uput pritom je u opisu dijagnoze stavljala da pije kao da je alkoholicar...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 3:19 am

Koni- pojma nemam kako se klasifikuju studije, ai me bas zanima da li master spada u redovno skolovanje ili ne . Reci cu drugarici da ih pozove ili im posalje mail, pa neka proveri . Valjda ce joj odgovoriti.

Kajli- doj doktorki fali neka daska u glavi, ja bih trebala da idem kod lekara da trazim uput za vakcinaciju, ali sve nesto odlazem da me ne bi prebacili kod ovih baba i deda jer su tamo nemoguci lekari, i sve zivo moras da zakazujes ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 3:51 am

prema meni je natasa sa bila i vise nego prijatna! Studentska poliklinika - Page 2 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 1:45 am

Znam ali zaista i sestra i ja smo imale lose iskustvo,nju je bukvalno svaki put od***ala no no a meni se nalupetala nekih gluposti za migrenu,ispde da sam ja bolje obavestena o tome nego ona.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Studentska poliklinika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Studentska poliklinika   Studentska poliklinika - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Studentska poliklinika
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Gde ići-
Skoči na: