Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jeanine pilule

Ići dole 
+10
nemo
Ticili
Peach
sanja
Pocetnica
Suncica5
Yo**
bevana
pahuljicaa
Rejectedd
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Rejectedd

Rejectedd


Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Jeanin pilule   Jeanine pilule EmptyNed Mar 25, 2012 5:31 am

Devojke kakva su vasa iskustva sa ovim pilulama,pozitivna-negativna dejstva ? Koja je cena ? I da mozda malo glupa pitanje kako se cita da se ne ispalim bas u apoteci ? Embarassed Laughing
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyNed Mar 25, 2012 7:08 am

Cita se Dzeanin, a neki izgovaraju i Dzanin. Jeanine pilule 364988687

Jeanine su dosta slicne pilulama koje ja pijem(Yaz)...barem mi je tako receno. Niskodozne su...uglavnom resavaju problemem sa bubuljicama nakon nekog vremena, maljavost takodje...mascenje koze i kose...na starom forumu sam procitala da im se cena krece od 700-900 dinara...verovatno zavisi od apoteke.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyNed Mar 25, 2012 9:10 am

moja dr ih je zvala Zenin (z kao zaba),i tako sam ih i trazila u apoteci.
ja sam prezadovoljna njima,koza mi se iscistila,menstruacije kratke i bez bolova.
jedina njihova ''mana'' je sto je kod njih cesta pojava silent menstruacija tj. desi se da umesto mens. bude samo braonkast sekret.pa to zna da uplasi devojke koje se prvi put susrecu sa tim.

preporucujem ih.

edit:
trebalo bi da im je cena do 700 din.
Nazad na vrh Ići dole
Rejectedd

Rejectedd


Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Mar 26, 2012 6:05 am

Hvala Jeanine pilule 650269930
Da te pitam jos,posle koliko vremena ti se rascistilo lice ? I da li su ti pomogle oko kose (ako si uopste i imala problema sa kosom Jeanine pilule 124630516)
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Mar 26, 2012 6:54 am

uh,stvarno se ne secam tacno.mislim da su vrlo brzo pocele da deluju.drugarica je skoro pocela sa njima,pa cu nju da pitam.posto mi se zalila da prvih mesec dana nije primetila promenu sto se bubuljica tice.taman da mi kaze kakvo je stanje sad.
na kosu,nazalost,nisu uticale.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Mar 26, 2012 12:33 pm

ja sam ih pila. istina, dobre su za lice i meni se kosa manje mastila. cena im je bila oko 600din. sada vise ne pijem nijedne pilule...
Nazad na vrh Ići dole
Rejectedd

Rejectedd


Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Mar 26, 2012 8:26 pm

Hvala,a stose tice negativnih dejstva,promene raspolozenja,kilaza?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Mar 26, 2012 9:17 pm

kod mene nista od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyUto Mar 27, 2012 3:24 am

ja se jesam ugojila, ali ne mogu da tvrdim da je zbog pilula... mislim da su mi grudi porasle
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySre Mar 28, 2012 3:37 am

bevana ::
moja dr ih je zvala Zenin (z kao zaba),i tako sam ih i trazila u apoteci.
ja sam prezadovoljna njima,koza mi se iscistila,menstruacije kratke i bez bolova.
jedina njihova ''mana'' je sto je kod njih cesta pojava silent menstruacija tj. desi se da umesto mens. bude samo braonkast sekret.pa to zna da uplasi devojke koje se prvi put susrecu sa tim.

preporucujem ih.

edit:
trebalo bi da im je cena do 700 din.

I moja dr ih je isto tako zvala. Samo bih dodala ta je pomenuta "mana" mnogo dobra... odmoris se od ratmisljanja sta cu da obucem, da mi ne probije, pazi da imas neku majicu koja ti prekriva zadnjicu i sl... ja sam sa pilulama bila prezadovoljna i sto se kontracepcije tice i poboljsanja koze i oskudnih krvarenja. Cim budem prestala da dojim bebu pocecu ponovo sa njihovo upotrebom.

pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
Pocetnica




Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 6:19 am

Danas sam pocela da pijem Jeanine.Da napomenem da je ovo prvi put da pijem kontracepcione pilule.
Da li je normalno da me boli glava?
I u nezeljenim dejstvima sam procitala da postoji mogucnost preterane maljavosti sto mi zvuci cudno jer su ove tablete koliko sam ja obavestena tu da pomognu u ovom problemu i problemima sa tenom.
Bila bih vam zahvalna kad bi mi odgovorili.?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 6:24 am

i mene je bolela glava, i to bas. ali je to dok ti se organizam ne navikne, period prilagodjavanja. joj, da! vidis, ja sam zadlakavila od tih pilula, tu mi nisu pomogle, ali su mi sredile lice Jeanine pilule 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Pocetnica




Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 9:32 am

Hvala puno! I love you
Malo sam bila nesigurna jer nikad pre nisam koristila pilule a i nisam imala razloga realno . Jeanine pilule 515354487
Bas sam se cudno osecala i malo sam se bila uplasila jer sam pocela da pijem pilulice bez odlaska kod lekara.
Nazad na vrh Ići dole
Pocetnica




Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Jeanine 2   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 12:22 pm

Da. Jeanine pilule 2164293255
Imam 22 godine.Ok,hvala na savetu.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Pazite na naslov teme!   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 6:00 pm

Za početnicu: tema o jeanine pilulama već postoji, molim te ubuduće proveri, pre nego što diskusiju započeneš u drugoj temi, u ovom slučaju Yasmin. Svu diskusiju sam prebacila ovde.
Za zvonci: radi svoj posao Jeanine pilule 885654730 mene od sutra manje ima da bude ovde, začas će haos da nastane Jeanine pilule 885654730 Jeanine pilule 885654730

mislim, nije fora da na temi o babama pričate o žabama, a admin još pita koliko žaba ima godina Jeanine pilule 1765821745
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 10:02 pm

zvonci ::
Pocetnica ::
Hvala puno! I love you
Malo sam bila nesigurna jer nikad pre nisam koristila pilule a i nisam imala razloga realno . Jeanine pilule 515354487
Bas sam se cudno osecala i malo sam se bila uplasila jer sam pocela da pijem pilulice bez odlaska kod lekara.

Kupila si pilule na svoju ruku? Bez ikakve prethodne konsultacije sa lekarom? Koliko godina imas? Cim ti menstruacija prodje pod hitno kod lekara, takve stvari nisu za igru!

Svuda u svetu kada zena zeli da pocne sa pilulama ne mora da se konsultuje sa lekarom pod uslovom da nema zdravstvenih problema. Naravno u nasoj zemlji je problem sto ni zene ni devojke nemaju usadjeno to da moraju minimum jednom godisnje da kompletan pregled ( ako postoji neki problem i cesce ). Znaci generalno gledano svako ko ide redovno na kontrole i zna da nema nekih vecih zdravstvenih problema moze i na svoju ruku da pocne sa upotrebom pilula. Da me pogresno ne shvatite, nisam rekla da tako treba da se radi jer naravno uvek je za sve konsultovati se sa svojim lekarom vec sam samo ovo napisala kako bih istakla kako i u pogledu upotreba pilula kaskamo za ostatkom sveta.

pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 10:31 pm

Moje iskustvo u 'ostatku sveta' je drugacije. Sama cinjenica da pilule mozete kupiti jedino na recept, govori da morate da odete kod lekara koji ce vam ih preporuciti, tako da nema uzimanja pilula na svoju ruku. Da, mi kaskamo za svetom jer se pilule mogu slobodno kupiti u apoteci i tako devojke rizikuju da uzimaju bilo koje pilule, menjaju ih kako hoce itd.
Sa druge strane, kada sam (u Srbiji) prvi put trazila pilule, analize koje sam radile su bile van uobicajenih koje se rade da bi se dobila slika o opstem zdravstvenom stanju, tako da nije dovoljno da kazete - dobro sam, ne pusim itd. vec dodatno morate da uradite testove na npr. hormone jetre, jer se hormoni iz pilula u jetri obradjuju, i test na gustinu krvi, jer neke pilule mogu izazvati tromb itd. Ove analize verovatno ne radite pri svakom redovnom pregledu, tako je potrebno ipak uraditi i ove dodatne analize...
pozz
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Mar 31, 2012 11:01 pm

Peach ::
Moje iskustvo u 'ostatku sveta' je drugacije. Sama cinjenica da pilule mozete kupiti jedino na recept, govori da morate da odete kod lekara koji ce vam ih preporuciti, tako da nema uzimanja pilula na svoju ruku. Da, mi kaskamo za svetom jer se pilule mogu slobodno kupiti u apoteci i tako devojke rizikuju da uzimaju bilo koje pilule, menjaju ih kako hoce itd.
Sa druge strane, kada sam (u Srbiji) prvi put trazila pilule, analize koje sam radile su bile van uobicajenih koje se rade da bi se dobila slika o opstem zdravstvenom stanju, tako da nije dovoljno da kazete - dobro sam, ne pusim itd. vec dodatno morate da uradite testove na npr. hormone jetre, jer se hormoni iz pilula u jetri obradjuju, i test na gustinu krvi, jer neke pilule mogu izazvati tromb itd. Ove analize verovatno ne radite pri svakom redovnom pregledu, tako je potrebno ipak uraditi i ove dodatne analize...
pozz

Eto imamo totalno razlicita iskustva. Iskreno ne znam nijednu zemlju gde se pilule uzimaju iskljucivo na recept... ali niej nebitno... cilj foruma i nije da se ubedjujemo.
Stvar je u tome sto u svetu godisnji preg ne podrazumeva samo da odete kod ginekologa i to je to... tamo jednom godisnje prekontrolisete opste stanje organizma tako da uvek imate uvid u zdravstveno stanje.
Kod nas je u principu za tako nesto najveci problem novac jer se takve analize placaju i zaista retko ko moze sebi to da priusti. Zato bi bilo dobro da se makar jednom godisnje urade neke opste analize a za sve ostalo da se konsultuje lekar.
S toga i kazem da imajuci u vidu da kod nas imate devojke ( ja ih licno znam dosta ) koje imaju i preko 25 godinai nikada nisu bilo kod ginekologa, pre upotrebe pilula je potrebno otici kod ginekologa.

pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyNed Apr 01, 2012 8:01 am

Hormonske pilule nisu naivna stvar, tako da se ne mogu tek tako slobodno uzimati, pa ni dobiti u apoteci bez recepta, tako je bar u mnogim evropskim zemljama. Mada, to je tako frustrirajuce, narocito kada se naviknete da, kao u Srbiji, sve moze da se uzme bez recepta, pa odlepite kada morate da se cimate do doktora po papiric za bilo koji lek Jeanine pilule 650269930
Potpuno si u pravu sto se tice finansijskih razloga ili navika ljudi kad je u pitanju provera zdravlja. U svakom slucaju, imajuci u vidu pojedina nezeljena dejstva pilula (kao sto je tromboza, to je bar meni zastrasujuce), nije na odmet posavetovati se sa doktorom pre uzimanja...
Nazad na vrh Ići dole
Ticili

Ticili


Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyNed Jan 27, 2013 11:10 pm

Htela bih samo da napisem svoje iskustvo sa ovim pilulama. Jeanine pilule 650269930

U pocetku nisam imala nikakvih problema sa njima (sve ukupno sam ih pila 8 meseci). Lice mi je bilo bas lepo i cisto, menstruacija je trajala 2-3 dana. Sve u svemu bila sam bas zadovoljna.

E onda je menstruacija pocela da traje jedan dan, pa da se pojavljuje samo kao neki sekret ili sukrvica. Ja sam isla kod ginekologa i rekla mi je da je to sve u redu. Ovde na forumu sam pitala, i devojke su mi rekle da su silent mens. najvise javljaju kod ovih pilula i da ne brinem.

I posle toga, meni izostane menstruacija. Ja opet odem na pregled, doktorka mi kaze da je sve u redu, da ne brinem to je od pilula.

Medjutim meni se menstruacija nije pojavljivala poslednja 3 meseca!!
Ja sam se bas zabrinula, kako to sve moze da utice na moje reproduktivno zdravlje, ali meni doktorka i dalje govori kako je to sve od pilula i da ne brinem (ja sam svaki mesec kad je izostala isla i na pregled i na UZ i uvek je sve bilo u redu, nije trudnoca u pitanju, jako dobro pazim na to kako pijem pilule).

Posto nisam imala od koga da trazim drugo misljenje, moja drugarica jedna je pitala svoju doktorku za moj problem, i ona joj je rekla da to nije dobro da ne dobijam menstruaciju uopste (pogotov posto Jeanine nisu takve pilule koje su napravljene da stopiraju mens.) i da bi trebalo da ih promenim.

Tako da, ja sam odlucila da promenim pilule, i sad pijem Yaz. Imam jos 10ak pilula do kraja prve kutije, za sada mi ne smetaju. Jeanine pilule 650269930

Sad jos samo da vidim da l cu sada, posle 3 meseca, napokon dobiti menstruaciju. Ako ne dobijem, razmisljam da prestanem malo sa pilulama dok mi se sve ne vrati u normalu.

Inace, ovo mi se ni sa jednim pilulama nije desilo.

Eto devojke,ja se izvinjavam da duzini posta, samo sam htela da podelim ovo iskustvo sa vama. Ukoliko se nekad nekom desi isto eto da znaju da je moguce da je od pilula. Jeanine pilule 1071211947
Moj savet je uvek ipak proveriti sa ginekologom naravno da nije trudnoca ili nesto drugo u pitanju. Jeanine pilule 650269930

Pozdrav Jeanine pilule 650269930
Nazad na vrh Ići dole
nemo

nemo


Broj poruka : 14
Datum upisa : 09.03.2012

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptySub Apr 06, 2013 7:54 am

Rejectedd ::
Hvala,a stose tice negativnih dejstva,promene raspolozenja,kilaza?
ja sam njih pila 4 mesec i za tih 4 meseca nijednom nisam dobila, a ugojila sam se 6kg-a i grudi su mi bas porasle, i cim sam prestala da ih pijem odmah sam dobila i grudi su mi se smanjile. To je sve individualno.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Jul 01, 2013 12:27 am

Devojke, znate li nesto vise o ovim pilulama? Mislila sam da predjem na njih jer imaju dozu slicnu kao Yaz. Samo ne znam kako se prelazi s pilula na druge pilule? Veceras treba da pocnem s novim pakovanjem. Pa ne znam koje da kupim. A i isto tako, ubija me stomak i ja koja sam uvek imala cisto lice, bas mi se nagrdilo. Tako da sam primetila da mi Yaz vise uopste ne odgovara. Ali uopste. Pa ako mozete da pomognete po ovom pitanju. Jeanine pilule 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ticili

Ticili


Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Jul 01, 2013 12:32 am

ja sam napisala svoje iskustvo s ovim pilulama (na prethodnoj strani). ja ih ne bih pila ponovo definitivno. a i nisam jedina devojka koja je imala takvo iskustvo sa njima.

kad prelazis na nove pilule sa drugih pilula, taj dan kad bi trebalo da pocnes novu kutiju starih pilula pocnes sa novim (ako si me razumela Jeanine pilule 650269930)

a je l ti to na svoju ruku hoces Jeanine da pocnes da pijes? Sto se ne konsultujes sa ginekologom?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Jul 01, 2013 12:37 am

Zato sto mi se uopste ne javlja ocigledno kad vidi da sam ja. Tj, da je ja zovem. Jer zna da ja uvek zahtevam detaljnije i provereno da mi kaze. A nemam koga drugog da zovem sad, imamo 3,4 ginekologa na dobrom glasu u ovom gradu. I kod svih njih sam isla, ali dzabe! Niko da se posveti kako treba Jeanine pilule 1371890812

Pa da, na svoju ruku jer je slicna doza kao Yaz. Tj, slicnija je Yasmin pilulama. Ali ne bih njih. Ja sam preko telefona a spor mi je net, pa ako ti nije problem da prekopiras svoje iskustvo opet ovde na ovoj strani Jeanine pilule 650269930 pa cemo obrisati kasnije. Razumela sam te za prelazak, tako sam i mislila. Pijes li ti sad neke?
Nazad na vrh Ići dole
Ticili

Ticili


Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.03.2012
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule EmptyPon Jul 01, 2013 12:40 am

evo,pa ti obrisi kad procitas (ili cu ja da obrisem kad ti napises novi komentas Jeanine pilule 1071211947 )

Htela bih samo da napisem svoje iskustvo sa ovim pilulama.

U pocetku nisam imala nikakvih problema sa njima (sve ukupno sam ih pila 8 meseci). Lice mi je bilo bas lepo i cisto, menstruacija je trajala 2-3 dana. Sve u svemu bila sam bas zadovoljna.

E onda je menstruacija pocela da traje jedan dan, pa da se pojavljuje samo kao neki sekret ili sukrvica. Ja sam isla kod ginekologa i rekla mi je da je to sve u redu. Ovde na forumu sam pitala, i devojke su mi rekle da su silent mens. najvise javljaju kod ovih pilula i da ne brinem.

I posle toga, meni izostane menstruacija. Ja opet odem na pregled, doktorka mi kaze da je sve u redu, da ne brinem to je od pilula.

Medjutim meni se menstruacija nije pojavljivala poslednja 3 meseca!!
Ja sam se bas zabrinula, kako to sve moze da utice na moje reproduktivno zdravlje, ali meni doktorka i dalje govori kako je to sve od pilula i da ne brinem (ja sam svaki mesec kad je izostala isla i na pregled i na UZ i uvek je sve bilo u redu, nije trudnoca u pitanju, jako dobro pazim na to kako pijem pilule).

Posto nisam imala od koga da trazim drugo misljenje, moja drugarica jedna je pitala svoju doktorku za moj problem, i ona joj je rekla da to nije dobro da ne dobijam menstruaciju uopste (pogotov posto Jeanine nisu takve pilule koje su napravljene da stopiraju mens.) i da bi trebalo da ih promenim.

Tako da, ja sam odlucila da promenim pilule, i sad pijem Yaz. Imam jos 10ak pilula do kraja prve kutije, za sada mi ne smetaju.

Sad jos samo da vidim da l cu sada, posle 3 meseca, napokon dobiti menstruaciju. Ako ne dobijem, razmisljam da prestanem malo sa pilulama dok mi se sve ne vrati u normalu.

Inace, ovo mi se ni sa jednim pilulama nije desilo.

Eto devojke,ja se izvinjavam da duzini posta, samo sam htela da podelim ovo iskustvo sa vama. Ukoliko se nekad nekom desi isto eto da znaju da je moguce da je od pilula.
Moj savet je uvek ipak proveriti sa ginekologom naravno da nije trudnoca ili nesto drugo u pitanju.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jeanine pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeanine pilule   Jeanine pilule Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeanine pilule
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Krvarenje i pilule
» Espumisan i Jeanine
» Probojno krvarenje i Jeanine
» Pilule i more
» Pilule

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: