Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 molim za pomoć dupal tableta hitnooo

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
zvoncica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 1:52 am

Zdravo nova sam ovde, naime pijem žanin već godinama i 5 dana pred kraj kutije provalim da sam vikend pre popila tabletu vise. kada sam dakle primetila u petak da mi fali tableta preskocila sam taj dan i onda nastavila normalno u subotu i regularno zavrsila kutiju u utorak, ali sam dobila u ponedeljak trebala sam da dobijem u petak ali sam dobila 5 dana ranije i trajala mi je duze cak zakacila i petak i prestala kao da sam pila normalno. danas treba da pocnem sa novom kutijom pa me interesuje da li sam dobro uradila i koliko sam sada zasticena?
Nazad na vrh Ići dole
zvoncica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 2:36 am

izgleda da mi nema pomoći molim za pomoć dupal tableta hitnooo 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
zvoncica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 2:59 am

ma ja sam ti beznadezan slucaj i glupa skroz molim za pomoć dupal tableta hitnooo 295018215
Nazad na vrh Ići dole
zvoncica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 3:10 am

joj ja vec dobila zuti karton za hitno izvinjavam se molim za pomoć dupal tableta hitnooo 755705644
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 3:25 am

Nemam pojma sta da ti tacno za te pilule kazem.A i prvi put vidim da se nekome desilo da popije vise, mada sam ja u tripu da cu nekad da zaboravim da sam popila ujutru i da cu kasnije da popijem jos jednom.
Uglavnom, ako si dobila i imala normalan ciklus (to sto je bio malo duzi, ne bi trebalo da bude strasno) onda je valjda sve ok.Sa novom kutijom nastavi noramalno, a sto se zastite tice ako nisi sigurna, mozes da koristis kondom prvih sedam dana od pocetka nove kutije.
To je neko moje misljenje,a valjda ce doci jos neka od devojaka da ti odgovori.
Nazad na vrh Ići dole
zvoncica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 3:33 am

iva hvala na odgovoru i ja sam iz tog tripa da cu zaboraviti da popijem u panici popila jednu vise okrenula kutiju i tacno znam kada sam se zeznula ali sam to tek provalila 5-ti dan pred karaj kada mi je zafalila ta tableta inace imam dve velike cerke pa mi ne treba jos jedno dete molim za pomoć dupal tableta hitnooo 650269930 za prvu nedelju znam da mi trba dodatna zastita ali se brinem da ne treba i za dalje ...
Nazad na vrh Ići dole
zvoncica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 6:44 am

da Žanin tako kaze moj doca, hvala devojke na savetu ja cu po starom pa sta bude molim za pomoć dupal tableta hitnooo 3980218871 cuvacu se pa kako god, inace one se piju prvog dana ciklusa ima ih 21 pa 7 dana pauza.... i u krug ovo mi se prvi put desilo pa sam i ja ostala zbunjena u upustvu nema kad popije s vise nego kad zaboravis... sve sam cula i videla ali da je jos neko popio vise nisam to samo ja mogu ... hvala vam punoo
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 10:38 am

to sto si popila dve istog dana ,ne moze da skodi.ali trebalo je u petak da uzmes pilulu od subote,i tako da kraja.
ako se ne varam propustila si pilulu u drugoj nedelji koriscenja (zar ne?),i mislim da zastita nije narusena.
sledeci put kad se desi nesto,nemoj da prodje dan,a da ne popijes nijednu pilulu.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptySre Maj 09, 2012 10:43 am

Mislila sam to da ja nemam iskustva sa tim tabeltama, pa ne znam ni kako se koriste.
Posto pijem Yaz, a one nemaju onu pauzu, vec placebo pilule, pa da ne dam pogresan savet.
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptyNed Dec 23, 2012 9:02 am

Imam i ja slican problem na ovu temu. Popila sam greskom dve pilule istog dana jer sam mislila da sam zaboravila da popijem a nisam videla da sam pocela od cetvrtka (iako je bio petak). To znaci da sam nedelju dana pila redovno pilule a da nisam primetila dan kada sam uzela prvu i tako mi se desilo da sam pomislila da sam zaboravila i popila 2 istog dana, znam da istu stvar pisem dva puta ali mi deluje mnogo komplikovano za razumevanje. Moje pitanje je da li ima neces stetnog u tome i koliko bi mogla i da li je zastita narusena? Da li sledecu kutiju pocinjem u cetvrtak ili ipak u petak? Hvala unapred molim za pomoć dupal tableta hitnooo 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptyNed Dec 23, 2012 10:03 am

nema niceg stetnog,a zastita traje i dalje.
sledecu kutiju pocinjes 7 dana posle poslednje pilule.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo EmptyNed Dec 23, 2012 10:26 am

To sam ja uradila pre neki mesec... Isto slucajno... Stvarno moramo malo bolje da pazimo molim za pomoć dupal tableta hitnooo 650269930

Nista ti nije, niti ce ti biti, samo si skratila ciklus za jedan dan molim za pomoć dupal tableta hitnooo 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty
PočaljiNaslov: Re: molim za pomoć dupal tableta hitnooo   molim za pomoć dupal tableta hitnooo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
molim za pomoć dupal tableta hitnooo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» molim za pomoc
» Da li smem ? Savet molim hitno
» Molim devojke za misljenje
» Pomoc kod grceva
» Pomoc devojke !!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: