Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Promena boje kose

Ići dole 
+20
pahuljicaa
Rale89
Lus
Masna
Asja
Bella
malena mrvica
Lara
Yo**
Mashnica25
Nina87
bevana
kajlina
Jeci
Kalla
Iva
meda
inda
Ivana
Nastija
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 EmptySre Jan 22, 2014 5:02 am

da.prvo mi je izvukla pramenove  ( i preliv,on je bitan)u julu i 2x sam farbala samo koren.ostatak kako se ispira,tako se i stapa,pa se pramenovi i ne vide,a  sve je plavlje.

hvala!meni je onako...nekad mi se svidja,nekad ne.

a strasno mi opada i lomi otkad sam stavila pramenove i to oni najsvetliji,skoro beli-njih imam sa unutrasnje strane.valjda mi frizerka nije dobro rasporedila preliv. Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 EmptySre Jan 22, 2014 5:21 am

ivana, mnogo mi se svidja!
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 EmptyČet Jan 23, 2014 12:56 am

I meni je stavila preliv, ali moja je dosta tamnija nego tvoja, znaci trebalo bi samo koren da se farba, sto znaci cekacu jos do moje zeljene boje  Promena boje kose - Page 16 2089373836 
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 EmptyČet Jan 23, 2014 3:35 am

Ivana bas ti je lepa boja  Promena boje kose - Page 16 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 EmptySre Maj 14, 2014 10:40 pm

Planiram da promenim boju kose,naime nosim se tom mislju vec odavno,ali se ne usudjujem jer sam godinama crnka,farbam se u crno jer sam bas dosta osedela,i veliki kontrast bude izmedju sedih dlaka i crne kose.
Frizerka mi je preporucila blansiranje,pa da onda postepeno farbamo kosu dok ne dobijemo boju koju zelim - svetli lesnik.
E sad mene zanima jel to blansiranje mnogo steti kosi,frizerka me ubedjuje da ne,ja ionako nemam mnogo jaku kosu pa ne bih da je skroz upropastim?
A cula sam da postoje neki skidaci farbe za kosu?
Znate li nesto o tome,imate li neki savet?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 EmptyČet Maj 15, 2014 10:31 pm

Jao, ja ne bih blans. Ja sam razmisljala o ombreu i frizerka me je u istu stvar ubedjivala, a ja znam kakva mi je bila kosa kada sam jednom izvukla pramenove - totalno mi se isusila na tim delovima. Tako da, ako ti je tanka i mekana kosa, bolje izbegni blans, frizerke uvek pricaju da nista ne ostecuje, a ti posle godinama trpis te posledice.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Promena boje kose - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena boje kose   Promena boje kose - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Promena boje kose
Nazad na vrh 
Strana 16 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Boje zidova
» Preparati za negu kose
» Umetak i nadogradnja kose
» Opadanje kose
» Mascenje kose..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega kose-
Skoči na: