Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novi posao i studiranje

Ići dole 
+3
Iva
Ivana
mihnja
7 posters
AutorPoruka
mihnja

mihnja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 06.06.2012

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyNed Jun 10, 2012 11:58 pm

Pruzila mi se prilika da imam stalni posao u jednoj kompaniji, a ja ne znam da li da prihvatim Novi posao i studiranje 402532072 Do sada sam menjala poslove ali nista tako ozbiljno, uvek imam nesto honorarno ili radim u kaficu itd...tako rolam vec vise od godinu dana. Uz to i studiram.Imala sam svadju sa mojima i od tada gledam da se osamostalim sto vise mogu.Sada imamo ok odnos,ali ne znam kako ce prihvatiti ovo sto cu raditi... Novi posao i studiranje 2370014350
Inace, svadja je bila zbog faksa, jer sam htela da batalim.Volim to sto radim i imam dobre ocene, ali me ubija pritisak pod kojim sam stalno u njihovom prisustvu.Moj brat i sestra su veciti studenti i oni iz straha pokazuju toliko nepoverenja prema meni, da mi se zgadilo studiranje i pre upisa...Zelela bih da mogu da budem rasterecena od njihovog zrtvovanja,od sumnjicavosti, konstantnog nadgledanja...Zelela bih da opet uzivam dok slikam,vec mesecima nista nisam pipnula... Novi posao i studiranje 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyPon Jun 11, 2012 12:07 am

a koliko imas godina i dokle si stigla sa studiranjem?mislis da bi mogla da zavrsis faks dok radis?
ja sam za to da ga zavrsis jer ti to donosi sigurnost za buducnost.tako ja razmisljam.
Nazad na vrh Ići dole
mihnja

mihnja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 06.06.2012

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyPon Jun 11, 2012 12:12 am

Hocu da ga zavrsim.22, sada treba da upisem trecu godinu...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyPon Jun 11, 2012 12:48 am

Mozes li da uklopis posao i studiranje? Kolike su ti obaveze na faksu, koliko su ti obimni ispiti? O tim i drugim pitanjima sedi i razmisli, pa onda odluci. Kad sama sa sobom rascistis i budes sigurna lako ces naci argumentaciju za ostale. To je tvoj zivot, i sve odluke koje donosis u krajnjoj liniiji se tebe i jedino tebe i ticu.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyPon Jun 11, 2012 8:05 am

mislim da treba da zavrsis fax zbog sebe,a ne zbog roditelja...jer jednog dana tebi ce biti potreban,a ne njima...lepo je to sto radis,i ako mozes pokusaj da uklopis sa faxom...mozda da imas neko skraceno radno vreme ili tako nesto...ako sam ja dobro izracunala ti si sve ispite davala u roku...?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyPon Jun 11, 2012 8:33 am

Inda, ja bih rekla da je jednu godinu obnovila Novi posao i studiranje 650269930
Mihnja, pohvalno je sto se trudis da radis i zaradjujes za sebe, ali ja iskreno mislim da se ni jedan ozbiljan fakultet ne moze zavrsiti u roku uz posao, tako da bih ja na tvom mestu ipak izabrala obrazovanje. Cak i ako si sad nasla neki posao koji zadovoljava tvoje trenutne potrebe (mislim na to da nemas potrebu da placas racune, hranu, kiriju, ili da izdrzavas porodicu), moras da mislis i na buducnost, a stanje u drzavi je danas takvo da se i sa diplomom tesko nadje posao, a kamoli bez. Mlada si, roditelji su ti pruzili uslove za studiranje (neko ni to nema, nazalost), iskoristi tu priliku Novi posao i studiranje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyPon Jun 11, 2012 8:31 pm

tebi je omoguceno da studiras i da imas toplu vodu,toplu sobu i hranu kod roditelja pa to iskoristi.
sto se tice prepiranja i njihovog straha to je normalno. fokusiraj se na ucenje. a u tu firmu otidji ako te prime na praksu cisto da te imaju u vidu.
moze da se studira i radi, potrebno je punooo odricanja, i ako ti faks nije tezak i hoces samo prolaz.
knjigu u sake i uci. gledaj da si na budzetu.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje EmptyUto Jun 12, 2012 2:18 am

Ti najbolje znas kakva je situacija kod tebe sa tvojima.
Vec kazes da je dobar posao,a danas se retkima pruza prilika za tako nesto.
Meni je iskrsla takva sitacija na trecoj godini fakulteta,i prihvatila sam bez razmisljanja,predavanja nam nisu bila obavezna,ucila sam,i zavrsila,cak sam u tom periodu bila organizovanija,ucila svakodnevno po par sati,vikendom duze i ispolagala mnogo vise ispita nego dok nisam radila.
Steta pa sam radila na odredjeno,produzavali su mi par puta ugovor,i na kraju isutirali da bi primili direktorovog sina.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi posao i studiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi posao i studiranje   Novi posao i studiranje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi posao i studiranje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi partner i SPB
» posao
» Oglasi za posao.
» Novi Sad
» Novi sajt

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: