Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prekid duge veze

Ići dole 
+23
Asja
Nina87
sanja
jagodica
StormZ
Yo**
Nastija
Lara
meda
inda
Iva
Ivana
bevana
sharon
vitaaaaa
*cinderella*
Jeci
Romanticna
Natalla
Bella
pufnasta
Lus
Ferhundica
27 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 4:06 am

Ostavljena sam,posle 7 godina ljubavi koja i dalje traje. Kako samo da izadjem na kraj s tim,prosle godine smo zapoceli zajednicki zivot,izgubili bebu... A sad me napustio.
Prekid duge veze 2164293255 Prekid duge veze 2164293255 Prekid duge veze 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 4:09 am

MOLIM? kako to ferh! pa sta bi?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 4:14 am

Ferhundice, kako te napustio? O cemu se radi?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 4:23 am

uzasno, stvarno mi je zao! eeeeej, ako verujes pre nego sto si stavila post htela sam da napisem kako ti je muz, posto znam da je nedavno izgubio mamu! pisi ovde, bice ti lakse.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 4:27 am

Lus, polazem mpp 5. jula, nema za mene odmora u skorije vreme Prekid duge veze 650269930 Danas sam bila vredna pa sam odmah jutros pocela i u 15h vec zavrsila sa ucenjem, tako da sad vezbam pa idem sa deckom do Palica.
Ferhundice, sta je bilo? Kako to odjednom? Pisi ako ti je lakse, uz tebe smo :*
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:02 am

Ferhundice? Ne razumem! Kako? Molim te piši, sve smo tu za tebe, šta god da je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:04 am

Ferhundicee, pisi nam obavezno!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:25 am

Ferhundice Prekid duge veze 2370014350 Sta se to desilo???
Pisi nam, tu smo za tebe Prekid duge veze 3881143799
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:26 am

Devojke, nije me bilo dugo na ovoj temi, moraću da iščitam natenane šta se kojoj dešava.
Ferhundice, šta to bi?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:27 am

E,to je ono sto ni ja ne razumem,i nikad necu razumeti da se rastaju dvoje koji se vole.. Ne znam,ne razumem.Danima vec placem,ne jedem... Sad sam kao suva grana.Dva ipo dana mi se nije javljao uopste,niti odgovarao na moje poruke. Sinoc smo se videli,ali ja nisam mogla da pricam o tome,nemam snage,da se suocim s rastankom,ne zelim da se rastanemo.


Pocelo je na dan mog rodjendana,jel mrzim kad ljudi kasne i ne dodju onda kada kazu. Njemu je nesto iskrslo,i nije mogao da dodje na vreme,onda ga je neko,ne znam ko iznervirao.I ja kad sam ga zvala da pitam kad ce da dodje,on rekao da nece doci uopste. I tada ja napravim glupost i posaljem mu poruku da bolje da sam umrla na operacionom stolu.On zamalo nije slogirao od stresa. Znam da sam preterala,ali bila sam besna.Nije mi opravdanje...
I,kad mi se javio posle svega toga,rekao mi da on ne moze da se izbori finasinski,da ja treba da imam decu,da se ne odreknem porodice,a da on to ne moze vise da mi pruzi...

Sudbino reci zasto si me tako kaznila,ni mrava nikad nisam zgazila????

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:45 am

a vi ko srednjoskolci. sedi popricaj, reci da te je to iznerviralo i da nije trebalo tako da reagujes. jeste li ziveli zajedno?
nema cega da se plasis. o cemu ste pricali sinoc ne o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:45 am

ne mogu da ti kazem da ne places jer takve stvari stvarno mnogo tesko padaju, ali pokusaj da pronadjes trenutke da manje mislis na to. imala si operaciju skorije, ne treba ti da se nerviras sada.
pa zar ne treba da budete zajedno i u dobru i u zlu? finansije se sredjuju. kako je moguce da zbog toga zeli da prekine 7godisnju vezu Prekid duge veze 282386887
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:46 am

upravo to. to je debilan razlog. kao da ima nesto vise iza price
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:48 am

hoce malo paznje i titranja. eto sta hoce.
ferhu ovo su gluposti ima da se resi ocas posla. samo napravi prvi korak. Prekid duge veze 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 5:58 am

E,to i mene muci. Nismo vencani,ziveli smo zajedno,planirali prosirenje porodice. Nikakvih naznaka da moze doci do ovoga.
Jedna od vas me je pitala o cemu smo razgovarali sinoc,pa,ovih dana dok mi se nije javljao bio je u Bosni na moto-skupu,ja nisam mogla ici zbog nedavne operacije,Pa,smo pricali o tome,o poslu,operacijama... Gledali film...



Pokusala sam na sve nacine,ali je toliko tvrdoglav da je to uzas jedan.
Nece da popusti sta god ja rekla,znate kako stari kazu,on u klin ja u plocu,e tako mi razgovaramo telefonom.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:03 am

i po tome te je ostavio?
neeee. kazem ti razgovaraj sa njim, resite taj problemcic, pa onda da se pomirite i da pravite bebu!
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:06 am

Ferhundica ::
E,to i mene muci. Nismo vencani,ziveli smo zajedno,planirali prosirenje porodice. Nikakvih naznaka da moze doci do ovoga.
Jedna od vas me je pitala o cemu smo razgovarali sinoc,pa,ovih dana dok mi se nije javljao bio je u Bosni na moto-skupu,ja nisam mogla ici zbog nedavne operacije,Pa,smo pricali o tome,o poslu,operacijama... Gledali film...
Ako sa nekim raskines ne gledas sa njim film Prekid duge veze 650269930 Tako da sam ubedjena da ce sve biti ok,da malo se nije javio malo se folirao,imali ste los dan,culi se u losem trenutku i to se manifestuje tako. Nemoj da se nerviras sve ce biti ok. Samo sedi sa njim i porazgovaraj. Naravno kad se smiri stvar doooooobro ga izribaj za to "necu doci uopste" Prekid duge veze 2652254737 To nije lepo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:07 am

mislim,da nece da se pomirimo,a jos manje da pravimo bebu.Od kako je izgubio majku,kao da je djavo usao u njega.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:14 am

ne fer no mu je tesko. dete pa majka, mozda si se i ti malo otudjila, onaj ga na poslu iznervirao, tvoja operacija, pa kazes bolje da si mrtva.

sto je tako tesko da kazes zao mi je, pukla sam i etoo.

a za ono budi uverena da hoce!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:15 am

Pa moras ga razumeti oko toga, gubitka mame, to je veliki stres, jos si ti bila na operaciji, a pre svega toga ste izgubili bebicu...
Mislim da je ova svadjica bila "trigger".

Takodje mislim da se par dana pre svega ponasao normalno (gledanje filma, razgovori normalni i slicne stvari)... jednostavno je pukao!

Ozbiljno morate da popricate , da vidis zbog cega je raskinuo zapravo!
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:19 am

Hiljadu puta sam mu rekla da mi je zao,da sam bila besna,iznervirana,da nisam tako nesto htela da mu kazem,pa,on me najbolje poznaje.Valjda i sam zna da tako ne mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:20 am

"raskinuo" posto nema ni r od raskida.
je li bre jeste li se posle toga ljubili, imali seks, drzali za ruke?
uzivo popricaj a ne preko telefona.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:23 am

Slazem se sa Lus!

Najbolje je uzivo popricati... zovi ga, reci mu da bi htela da se vidite i porazgovarate oko svega. Sigurno ce hteti, niste 7 godina zajedno bez razloga, volite jedno drugo.

Mozda mu treba malo vremena da se distancira, iskulira, sredi svoje misli?
Ako je tako, daj mu to vreme!

Ali jedini nacin da saznas jeste da se vidite...
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:29 am

Ferhundice, ozbiljno popricaj s njim. On je ili zapao u veliku krizu i ne zna ni sam sta ce od sebe, ili se iza toga krije nesto. Budi uz njega, vidi sta je, ti to znas najbolje. nemoj da odustajes, drzim ti palceve.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze EmptyUto Jun 19, 2012 6:34 am

Ja bih ga pustila par dana prvo da se izduva, ne bih mu se javljala, za to vreme bih se smirila, pa tek onda porazgovarala sa njim. Daj mu malo vremena da mu nedostaješ. Prekid duge veze 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prekid duge veze Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prekid duge veze
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Recept uspesne veze
» problem, ima li veze sa trudnocom ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: